6 võimsat tasuta tööriista hostimisteenuse analüüsimiseks

Suurbritannias on tuhandeid veebimajutusteenuste pakkujaid. Enne kui valite oma vajadustele kõige paremini vastava valiku, saate lugeda meie artiklit tegurite kohta, mida tuleks enne veebimajutuse ostmist kaaluda, ja kasutada neid tasuta tööriistu nende mõõdikute hindamiseks. Veenduge kindlasti Lisa see lehekülg järjehoidjatesse nii et võite tagasi tulla, kui teil on vaja oma hostimisteenuse kohta midagi testida või kui võrdlete hostiteenuse pakkujaid. Siin on tööriistad, mida kasutame oma 10 parima arvustuse hulgas:


1. Kontrollige mitut hostimise parameetrit Kontrollimise majutamine tööriist

hostimise kontrollija2Koos HostingChecker.com saate analüüsida mitut olulist asja hostingu pakkuja kohta. Sisestage lihtsalt hostimisteenuse enda või veebisaidi URL, millele teate, et nad pakuvad teenust, ja klõpsake parameetritel. Nii lihtne see ongi.

Selle kiire ja tasuta tööriista abil saate teada, kui kiire Serveri vastus on hostinformatsiooni, näiteks asukoha (oluline SEO ja kiire sisu edastamise jaoks), ISP ja IP vahemiku saamiseks. Üks peamisi tegureid, mida otsimootorid domeeni järjestamiseks kasutavad, on domeeni vanus. Selle domeeni vanuse tööriista abil saate teada mis tahes domeeni vanust. Samuti saate kontrollida domeeni whois.

Selle SEO analüsaatori veebisaidi tasuta lehel olev SEO kontrollija kontrollib teie URL-i ja genereerib otsingumootori optimeerimise testi aruande, saidi skoor.

2. Analüüsige lehe kiiruse testi ja laadimisaega Pingdom

pingdom-toolSa võid kasutada Pingdomi tööriistad et analüüsida teie lehe toimimist mitmel erineval viisil. Veebimajutuse toimivuse kontrollimiseks tippige uuritavas serveris hostitud domeeninimi ja klõpsake nuppu Testi kohe. Kui tulemused on valmis, kuvatakse teile server, mida ta testib, keskmine jõudlusaste, taotlused, aeg ja allalaadimiskiirus.

Hostingwise on kõige olulisem tegur esimesel real. Sellele hõljutades näete aega, mis kulub MS-i ühenduse loomiseks, DNS-i leidmiseks ja nii edasi. Need mõõdikud on olulised, kui teil on loetelu hostimise pakkujatest, keda saate võrrelda ja analüüsida.

Siin on kasulikku teavet leheküljeanalüüsi vahekaardi kohta. See näitab palju teavet selle kohta, kui kiiresti iga domeen laadib, mida see igast domeenist laadis, faile ja nii edasi, nii et näete, mida tuleb optimeerida.

3. Leidke kõik hostimise ja serveriga seotud probleemid MxToolbox SuperTool

mxtoolbox-toolSee tööriist töötab autopiloodil. Minge lihtsalt lehele SuperTool ja tippige domeen, mida soovite analüüsida, ja klõpsake nuppu MX-i otsing. Siis näete rohelist nuppu, mis ütleb Probleemide otsimine. Klõpsake seda ja tööriist analüüsib paljusid teie hostimisega seotud tegureid – must nimekiri, Mailserver, WebServer, DNS ja muud sellega seotud probleemid.

Vea või hoiatuse olemasolul võite klõpsata täpsematel üksikasjadel ja uurida, mis see on. Võite selle parandamiseks pöörduda oma hostiteenuse pakkuja poole või kui kavatsete neilt hostimist osta, saatke tugiteenus e-kirjaga ja küsige neilt need teemad.

4. Teie hostimise tasuta stressitesti alates Koormuse mõju

mxtoolbox-tool Koormuse mõju stressitester on päris magus vahend. See on tasuta ja ei vaja isegi registreerumist. Minge lihtsalt lehele ja pange domeen sisse. See alustab testi ja näitab teile, mis juhtub teie lehe laadimisaegadega või uuritud lehe laadimisaegadega, kui lehel on mitu kasutajat. Test läheb 150 peale.

Nii saate hinnata, mis juhtub kasutajakogemusega, kui teil on kampaania või viirusliku postituse lisamise tõttu külastajaid juurde saada. Või kui teie ajaveeb või sait muutub väga populaarseks. See on üks olulisi tegureid, mida peate katsetama, kui plaanite Internetis midagi tõsist ette võtta.

5. Uptime monitor alates Monitor.us

monitorus-tööriistSee on väga praktiline tööriist. Uptimeeri jaoks on see tasuta. Peate nendega registreeruma tasuta kontoga ning seejärel sisse logima ja lisama domeeni, mida soovite jälgida. Neilt ei pea te muud ostma. Seal on link monitor.us tööriist.

Miks on see tööriist kasulik? Paljud võõrustajad reklaamivad, et nende tööaeg on 99,9% ja teie sisu on peaaegu alati võrgus. Samuti pakuvad nad raha tagastamise võimalust, kui nad seda ei tarnita. Kuid enamik inimesi ei tea seda, kuna nad ei jälgi oma saite mingil viisil. Hankige saidil monitor.us tasuta konto ja pidage oma serveris sakke.

6. Kontrollige kõik ühes serveris teavet Megakontroll

megakontrolli tööriistMegakontroll on kõik ühes tööriist, mis on lihtsa sirgliidese abil väga kiire.

Sellel on kolm peamist kategooriat – domeeni tööriistad, IP-tööriistad ja võrgutööriistad. Sisestage domeeni tööriistades ja võrgus lihtsalt veebiaadress ja see kuvab teabe. WhoIs otsing on väga üksikasjalik.

IP-tööriistade jaoks on teil vaja kasutada domeeni või serveri IP-d, mida peate kontrollima http://www.ipchecking.com/ selle jaoks. Sisestage domeen, sisestage nool ja see näitab teile IP-aadressi. Seejärel kasutage seda Mega Check’is rämpsposti, IP-teabe või Trace marsruudi kontrollimiseks.

Kasutame neid tööriistu meie saidil olevate veebimajutusettevõtete kontrollimiseks, nii et kui soovite aega kokku hoida, vaadake meie lehelt Ühendkuningriigi parimate veebimajutuste arvustusi ja valige lihtsalt teie vajadustele kõige parem teenusepakkuja. Kui teil on ettepanek tööriista kohta, mis on teie arvates kasulik ja sobib hästi meie loendisse, soovitage seda kommentaarides või meie Google + profiil.

Ja boonusriist Google’ilt – PageSpeed ​​Insights

Sisestage oma URL ja Google analüüsib lehe kiirust ja lehe UX-d. Kui tulemused on tehtud, kontrollige serveri reageerimise aega. Kui see on suurem kui 200xx, vaadake seda Google’i artiklit selle kohta, kuidas seda teha parandada serveri reageerimisaega ja kaaluge suurema ressurssidega plaanimajutusplaani ostmist või teisele hostimisele üleminekut.

Nüüd saate neid tööriistu kasutada veebisaidi hostimise ettevõtete analüüsimiseks meie Ühendkuningriigi parimate veebimajutuste arvustuste loendist ja leida teie vajadustele kõige paremini sobiv veebimajutaja.

Üks peamisi tegureid, mida otsimootorid domeeni järjestamiseks kasutavad, on domeeni vanus. Selle domeeni vanuse tööriista abil saate teada mis tahes domeeni vanust. Samuti saate kontrollida domeeni whois.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map