50+ viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks

50+ viisi veebisaidi liikluse suurendamiseks


Kas olete proovinud kõiki seal pakutavaid meetodeid, kuid teie veebisait ei saada ikkagi veebisaidi liiklust?

Kas näete vaeva oma veebisaidi muutmisel tulu teenivaks varaks?

Ärge muretsege – liikluse suurendamine oma veebisaidile võib võtta aega, kuid kui teete õigeid samme, kiirendate protsessi.

Siin on 50 tõhusat viisi oma veebisaidi liikluse suurendamiseks 2020. aastal.

Contents

Kuidas juhtida liiklust oma veebisaidile SEO abil

# 1. Täiustage oma lehel leiduvat SEO-d

Mis aitab teil tulemusi üle laadida, on õigete SEO-strateegiate ja sihtmärksõnade kasutamise parimate tavade õppimine.

Saate oma lehel leiduvat SEO-d täiustada märksõnade uurimise ja veebisaidi sisule just õige optimeerimise abil.

Näiteks saate teha järgmist:

 • Optimeerige oma SEO pealkirja märksõnu
 • Pange peamised märksõnad kogu veebisaidi artiklite pealkirjadesse
 • Lisage oma pildifailide nimedele märksõnu, et otsingumootorid teaksid, millest nad räägivad
 • Tehke oma näpunäiteid optimeerides oma URL võimalikult SEO-sõbralikuks.
 • Lisage oma metakirjeldusse kindlasti vähemalt oma peamine märksõna

Kõigis neis järjestamiskriteeriumides arvestab Google’i algoritm enne kui ta otsustab, kuidas teie sisu järjestada.

Lehepõhise SEO optimeerimise lihtsustamiseks kaaluge pluginate (nt Yoast SEO) installimist ja kasutage Ahrefsi või HubSpoti SEO tööriistu.

# 2. Uute märksõnade uurimine

Märksõnade uurimine ei tähenda ühe suuremahulise märksõna leidmist ja ainuüksi selle märksõna järjestamist.

See seisneb märksõna strateegia väljatöötamises, mis hõlmab mitmesuguseid teie toote ja tööstuse jaoks olulisi termineid.

Kuid kui see on liiga kitsas, ärge kartke laieneda oma valdkonna erinevatele märksõnadele. Näiteks on täiesti vastuvõetav, kui veebiteenuseid pakkuv veebisait loob ajaveebi sisestrateegia, mis hõlmab hostimise teemasid koos laiemate veebiarenduse, CMS-platvormide, WordPressi vigade ja muu teemaga.

Kui laiendate uusi märksõnaperekondi, siis ärge unustage tuvastada otsingu eesmärk nende taga ja proovige seda otsingu eesmärki teie sisuga teenida.

# 3. Optimeerige oma sisu pika sabaga märksõnadega

Ärge kasutage oma tööstuse kõige populaarsemaid põhisõnu. Näiteks ärge kasutage „äriideesid” – kuna see on ülimalt konkurentsivõimeline tipptasemel märksõna ja uuel veebisaidil oleks raske seda leida.

Selle asemel, kasutage pika sabaga märksõnu nagu “kõige kasumlikumad äriideed 2020.” Selliste märksõnade maht on tavaliselt väiksem, kuid need pole nii konkurentsivõimelised – need on madala rippuva viljaga, mida on hõlpsam haarata.

Ahrefsi märksõnaraskuste tööriist
Tööriistade kasutamine nagu Ahrefs või Google’i märksõnade plaanija aitab teil uurida märksõnade mahtu ja raskusi.

Pealegi järjestavad otsimootorid veebisaite selliste tegurite alusel nagu suurus, populaarsus ja vanus skaalal 1–100. Seda nimetatakse DA (domeeni amet), – välja töötatud otsingumootori paremusjärjestus Moz.

Näiteks kui teie veebisait on uus – selle domeeni autoriteet on 1, samas kui selliste platvormide nagu Facebook on domeeni autoriteet 99.

Madala domeeni volitusega veebisaidil on raske järjestada lühikese sabaga märksõnu 100 000 otsinguga kuus. Uuel veebisaidil on suuremad võimalused pika sabaga märksõnade järjestamiseks, kuna konkurents on palju väiksem.

# 4. Ehitage konkurentide märksõnadele

Kui teil pole ideid, võiksite kaaluda konkurentide sisu ja märksõnastrateegiate uurimist.

Ahrefsi sisulünga tööriist

Funktsioonid nagu Ahrefsi “sisu puuduse” analüüs aitab teil tuvastada märksõnu, mida teie konkurendid järjestavad, kuid te ei tee seda.

# 5. Tehke iga kuu paar head külalise postitust

Lingi loomine või, kui täpsemalt öelda, veebisaidi loomine lingiprofiil on üks Google’i järjestamistegureid ja suurepärane viis veebisaidi liikluse suurendamiseks. Lingid, mis viivad teie saidile, nimetatakse lingid.

Lingid näitavad otsimootoritele, et teie sisu kogub valdkonnas tuntust ja see pakub väärtust nii kasutajatele kui ka veebisaitidele.

Nüüd hakkame rääkima ka loomulike linkide loomisest – see on ideaalne viis linkide mahla saamiseks – kuid see on pigem passiivne strateegia – pärast suurepärase sisu loomist istute pardid.

Või võite kasutada oma ennetava lingi profiili suurendamiseks ennetavamat viisi – külaliste postitamist.

Külaliste postitamine aitab teil nii lingid maandada, tugevdada teie lingiprofiili kui ka suunata liiklust oma veebisaidile.

Kui pöördute oma niši ja valdkonna saitide poole, tähendab see, et saate oma lingi potentsiaalsete uute lugejate ja saidi külastajate ette, kes on teie sihtrühmas.

Nüüd hõlmab külalispostitus tavaliselt teatavat tüüpi vahetust kahe kõnealuse veebisaidi vahel ja see võib olla vana hea linkide vahetus.

Kuid võti mõne hea külalise postituse saatmiseks iga kuu on sujuv e-posti levitamise strateegia. Ja kuna see pole midagi, saate seda lihtsalt õppida, lugedes lihtsalt 100 sõna, loe sellest veel natuke ja alustage oma praeguste protsesside optimeerimist!

Pidage meeles, et mõnel veebisaidil on juhised külaliste postitamiseks. Nii et järgige linki, järgige hoolikalt iga veebisaidi juhiseid.

# 6. Loodusliku ühenduse loomine

Naturaalse lüli hoone juhtub siis, kui teised teie niši veebisaidid, ajaveebi ajaveebid ja veebiomanikud lingivad teie sisule omapead.

Kui kvaliteetsete lingide teenimine autoriteetsetelt veebisaitidelt oleks lihtne, poleks me terminit „linkide loomine” loonud. Sellegipoolest saate piisava vaevaga oma veebisaidi lõpuks sinna üles ja kõige otstarbekam viis selle saavutamiseks on luua väärtuslikku sisu, kuhu inimesed tahavad linkida.

Mis on aga „väärtuslik sisu”?

Noh, sellest lähemalt järgmises jaotises.

Kuidas suunata liiklust sisuturundusega

# 7. Looge sisu, mida inimesed soovivad jagada (ja linkida)

Kui te selle peale mõtlete, on asjad, mida me kipume omaette jagama või linkima, tavaliselt hästi läbi uuritud, tõeliselt kasulikud või asjakohased ja midagi sellist, mida peame usaldusväärseks. Kui tegemist on suurepärase sisuga, leiate, et peamine on mõelda selle üle väärtus, mida see pakub.

Kui arvate, et teie eksemplari kvaliteet on ülitähtis, on järgmine samm selle rikastamine meediumitega – kasutades köitvaid ja asjakohaseid pilte.

Aga miks mitte minna täielikult edasi? Alati on hea mõte lisada video oma veebisaidi sisule (näiteks juhendaja või tooteesitlus). Kui muretsete tootmiskulude pärast, saate alati luua infograafiku. Või kurat, isegi kohandatud GIF.

Need visuaalsed elemendid võivad muuta teie sisu paremini jagatavaks – ja meedia hõlbustab alati veebisaidi sisu ümberkorraldamist sotsiaalmeedias.

# 8. Looge infograafikat

Õige infograafiku abil, mis on ühtaegu hariv ja meelelahutuslik, saab iga kindla sisutüki suurepäraseks muuta.

Infograafik veebisaidi liikluse suurendamise kohta
Infograafik veebisaidi liikluse suurendamise kohta. Allikas: CometChat.

Pilkupüüdev infograafika suurendab veebisaidi liiklust kuna neid saavad kasutada ka muud veebisaidid, mis avaldavad samas nišis sisu – ja nad on hõlpsasti jagatavad.

# 9. Koostage videosisu

Statistika näitab, et turundajad, kes kasutavad video kasvas tulu 49% kiiremini kui neil, kellel seda pole ning 92% protsenti klientidest väidab, et visuaal on nende ostuotsuste tegemisel kõige mõjutavam.

# 10. Intervjuu juhid tööstuses

Kui teil on mõtteid sisutoodetest, siis siin on üks näpunäide: võite olla üllatunud, kui paljud teie tööstuse suurnimed on nõus intervjuud tegema, kui te just neid küsite. Saatke meilisõnumeid või pöörduge oma niši valdkonna juhtide poole sotsiaalmeedias ja taotlege intervjuud.

Valmistage ette mõtlemapanevaid küsimusi ja avaldage see sisu oma veebisaidil.

Parim osa? Tõenäoliselt jagavad nad oma intervjuusid oma publikuga.

# 11. Lisage sotsiaalse jagamise nupud

Asi pole selles, et otsimootorid võtaksid arvesse teie veebisaidi tähelepanu sotsiaalmeedias. Kuid see võib võimendada tegelikke reitingutegureid, ja sotsiaalsete jagamisnuppude lisamine ei maksa teile midagi.

Nende mitte lisamine oma veebisaidi postitustele jätab kasutamata tohutu võimaluse orgaanilise liikluse suurendamiseks.

# 12. Kirjutage teadmistebaasi artikleid

Sisuturunduse osas on pikkuse kohta midagi öelda.

Artikli pikkus on oluline mitmel põhjusel.

Esiteks, Google’ile meeldib pikkus. QuickSprouti uuring leidis, et pikem sisu on Google’i otsingutulemustes kõrgemal kohal.

Google’i mis tahes märksõna 10 parima tulemuse hulgas oleva veebilehe keskmine sisu pikkus on vähemalt 2000 sõna.

Teiseks, te ei soovi hunnikut väiksemaid sarnaseid artikleid, mis on keskendunud sarnastele märksõnadele, mis SERP-des üksteist kannustavad.

Kolmas, kui keskendute antud teema kohta parima, kõige informatiivsema ja ammendavama artikli loomisele, mis läheb ka pikemaks, on teil võimalus loomulikult tegeleda mõne väiksema seotud märksõnaga, mis tähendab, et teie artikkel ilmub üles mitmetes otsingutulemustes.

Ja last but not least, lugejad armastavad tõeliselt kasulikke sambaartikleid ja hõlpsalt navigeeritavat teadmistebaasi.

See sobib suurepäraselt saidi ülesehitusele, sobib hästi ka lugejatele ja on tore linkida kui asjakohase ressursina külaliste postitamisel või kui juhtub, et teete mõnda madala võtmega turundust, aidates inimestel sellistel foorumitel nagu Quora või Reddit.

# 13. Linkige oma sisu sisemiselt

Näete, et teie veebisaidi tugevust ei määra ainult see, kui palju teisi veebisaite teie juurde tagasi lingib. See sõltub ka teie enda sisemise lüli struktuur.

Pange valmis uus teadmistebaasi tugisammas?

Ühendage see väiksemate olemasolevate osadega, et tagada parem kasutuskogemus ja parandada oma saidi lingistruktuuri.

Nii lubate oma lugejatel teie saidil mõnda aega kauem viibida, kulutades muid ressursse, selle asemel et jätta teie sait teiseks, kui nad teie artikli lugemise lõpetavad.

# 14. Lisage uus sisu nädalas

Regulaarne tegevus oma ajaveebis võimaldab teil oma kasvu kiirendada – mida rohkem sisu teil on, seda suuremad on teie võimalused mitmel otsingutulemil edetabelisse jõuda. Lisaks saate oma kohaloleku kindlakstegemise alustamisel õpetada oma publikule teatud ajal uut sisu oodata.

Kui teil ei õnnestu iganädalaselt uusi artikleid kirjutada, palkage sisukirjutaja.

Tõelise sisustrateegia kavandamiseks ja mõnda tüüpi sisukalendri kasutamiseks kulub natuke aega. Teie sisutootmine ei tohiks olla järelmõte.

# 15. Hoidke oma sisu ajakohasena

Ja veel üks asi – kui soovite jääda oma niši asjakohaseks mängijaks – uuendage vana sisu.

Otsimootoritele meeldib värske ja uus sisu ning täiendamine on suurepärane viis lehe suurendamiseks see pole päris pingerida.

Siin on mõned suurepärased viisid aegunud sisu täiendamiseks:

 • Lisage meediumid – pildid, infograafikud, videod
 • Eemaldage vananenud teave
 • Varundage oma sisu rohkemate väliste allikatega
 • Oma saidi struktuuri parandamiseks ühendage see uuema sisuga

Suurendage liiklust, jagades täiendavaid maiuspalasid

# 16. Looge tasuta tooteid / tööriistu

Nüüd, kui kvaliteetse sisu teema on välja mõeldud, on ruumi mõneks eriliseks mainimiseks: andke oma vaatajaskonnale veel üks põhjus teie saidi külastamiseks, pakkudes neile midagi tasuta.

Pakutavate tasuta maiuspalade tüüp sõltub muidugi teie tegevusharust, seega on mõistlik uurida, mida teie konkurendid inspiratsiooni saamiseks teevad. Kuid see võib olla mis tahes tüüpi toode – asi, mida saate klientidele kinkida kindla arvu tellimuste jaoks või konkreetse toote ostmiseks.

Moz pakub tasuta tööriistu külastajatele stiimuli naasmiseks oma veebisaidile.
Moz pakub tasuta tööriistu külastajatele stiimuli naasmiseks oma veebisaidile.

See võib olla isegi tasuta tööriist – strateegia, mis töötab eriti hästi näiteks SaaS-i ettevõtete jaoks.

# 17. Võõrustajate konkursid ja kingitused

Teine viis saidile rohkem veebikülastajaid meelitada on hostimine võistlused ja kingitused.  Nad mängivad kiireloomulisuse ja äralangemise hirmu all ning nad on suurepärased müügivihjete loomiseks ja brändiga kokkupuute maksimeerimiseks.

Samuti võivad nad teile jätta igasuguseid väärtuslikke andmeid, mida saate jälgida ja analüüsida – A / B testides oma kingituste reklaame, saate ülevaate sellest, mis teie kliente köidab.

# 18. Looge TASUTA veebikursusi

Kui soovite oma saidi kehtestada oma valdkonna autoriteedina, võib tasuta veebikursuse loomine olla just see viis.

Lisaks peate kaasama müügivihje genereerimise vormid kõigile, kes soovivad registreeruda!

Sõltuvalt teie oskustest, teadmistest ja ettevõtte iseloomust – leidke teema, mis on teie arvates teie klientide jaoks asjakohane. Muidugi peaks see olema teema, millest saate anda kasulikke ja põhjalikke teadmisi.

Kui soovite luua kvaliteetset veebikursust, peate siiski mõtlema tootmiskuludele, nii et mõelge ette ja mõelge, kas sellesse investeerimine on teie turundusstrateegia jaoks praegu mõttekas.

# 19. Käitage veebiseminare

Veebikursused on igihaljad, kuid kui soovite midagi sarnast, mis FOMO-l ära tasub, võite valida veebiseminari.

Veebiseminarid on suurepärane võimalus jagada oma teadmisi ja suhelda teiste spetsialistide ja sihtrühmaga.

Pealegi, erinevalt konverentsidest, pole veebiseminaril osalejatele mingeid geograafilisi ega praktilisi piiranguid.

# 20. Looge viktorine funktsiooni „Jagage tulemusi” abil

Miks on viktoriinid tõhusad turundusvahendid??

Kui kasutajad viktoriini lõpetavad, saavad nad jagatavaid tulemusi ja kui need tulemused on huvitavad või naljakad, jagavad nad neid tõenäoliselt oma sotsiaalmeedia kontodel, levitades sõna ja meelitades rohkem veebisaidi külastajaid.

# 21. Kasutage e-posti turundust

Uuringu viis läbi Backlinko selgus, et 91% tarbijatest kontrollib oma e-posti iga päev. Seega pole ime, et sama uuringu kohaselt kulutasid USA ettevõtted e-posti reklaamimiseks 360 miljonit dollarit just 2019. aastal.

Seda statistikat silmas pidades võivad teie e-posti turundusstrateegia mõned tervitatavad lisandused teie veebisaidile rohkem liiklust suunata.

Näiteks saab igaüks luua registreerumisvidina, mis võimaldab kasutajatel uudiskirja tellida.

Kui teil on probleeme e-posti loendi koostamisega või e-posti turunduskampaaniate haldamisega, soovitame teil kasutada ühte paljudest seal pakutavatest kvaliteetsetest e-posti turundustööriistadest.

# 22. Brändipartnerlused

Teine viis, kuidas saate uusi sihtrühmi kasutada ja neid oma veebisaidile suunata, on kaubamärkidega partnerlus. Kindla kaubamärgi koostöö saab üles ehitada:

 • Vastastikune edutamine
 • Jagatud projektid

Teiste kaubamärkidega partnerlus ühises projektis võib viia publiku ristumiseni – kaubamärgid ei pea tingimata olema samas täpses nišis.

Jeffree Star ja Shane Dawson müüsid oma ilupaleti välja vähem kui 24 tunni jooksul
Jeffree Star ja Shane Dawson müüsid oma ilupaleti välja vähem kui 24 tunni jooksul. Allikas: Jeffree Star.

Näiteks tegi iluhiiglane Jeffree Star hiljuti partnerluse teise kuulsa YouTuberi Shane Dawsoniga, et ühiselt luua ilukollektsioon, mis avas nende Shopify kauplusesse turule toomise päeval nii palju liiklust, et see kukkus kokku ja nad ei saanud tellimusi töödelda..

Kuidas juhtida veebisaidi liiklust läbi sotsiaalmeedia

# 23. Looge Facebooki leht ja looge kogukond

Liikluse (nii orgaanilise kui ka tasulise) liikluse suurendamiseks on sotsiaalmeedia endiselt üks parimaid viise oma kaubamärgi ümber buzzi loomiseks ja tugeva veebipõhise kohaloleku loomine Facebookis on lihtsalt sotsiaalmeediaturundus 101.

Kuigi sotsiaalmeedia kaasatus ei ole iseenesest täpselt edetabelitegur, on sotsiaalmeedia aktsiate ja lingide arvu vahel tugev seos. Teenuse EarnedLinks.com andmetel, “Sotsiaalne jagamine võib veebisaidilinke aasta jooksul suurendada kuni 245%.”

Nii et looge Facebooki leht ja jagage oma ajaveebi sisu! Lisaks optimeerige see kindlasti veebisaidil tehtavate klõpsude jaoks, lisades CTA-d, mis on loodud viima teie veebisaidile.

Tutvuge Facebooki turunduse parimate tavadega – kasutage natiivseid Facebooki videoid, lisage kaalukaid pilte – nagu kogu sisu, visuaalsete elementide lisamine suurendab kaasatust.

# 24. Käivitage YouTube’i kanal

Nagu Jeffree Stari näide selgelt näitab, rohkem kui miljard aktiivset kasutajat, Youtube on muutunud oluliseks vahendiks turundajatele, kes otsivad võimalusi veebisaidi liikluse saamiseks.

YouTube'i statistika
YouTube’i statistika. Allikas: HubSpot.

Kuna te ei kasuta YouTube’i peamise sissetulekuallikana, vaid a tööriist oma saidi liikluse suurendamiseks peate mõtlema, kuidas saaksite brändina oma potentsiaali ära kasutada.

Üldiselt saame visandada vaid mõned väga tõhusad videosisu tüübid, nii et mõelge, milline sobib teie vajadustele kõige paremini:

 • Klientide iseloomustused
 • Juhend ja õppevideod
 • Tellitavate toodete tutvustusvideod
 • Ürituse videod

YouTube’i videoid saab hõlpsalt ümber paigutada – lühendada nii, et neid saaks kasutada omapäraste videotena Facebookis ja Instagramis või manustada oma veebisaidi ajaveebi postitusse.

# 25. Mine elama

Statistika näitab, et 80% kasutajatest vaataks pigem otsevideot brändilt, kui lugeda blogipostitust. Otsevideote kasutamine oma brändi reklaamimiseks annab teile võimaluse köita publiku tähelepanu.

Otsevideod on eriti tõhusad ettevõtte uudiste jagamiseks ning eelseisvate sündmuste ja toodete turuletoomise reklaamimiseks – seega kasutage neid kindlasti brändipositsiooni suurendamiseks.

# 26. Kasutage liikluse juhtimiseks Instagrami

HubSpoti hiljutine uuring näitas, et seitse kümnest Instagrami hashtagist on kaubamärgiga.

#PutACanOnIt - RedBull kaubamärgiga hashtag
#PutACanOnIt – RedBulli kaubamärgiga hashtag pani rohkem kui 1000 jälgijat RedBull-kannuga endast pilte tegema. Allikas: Instagram.

Seega, kui te pole veel oma kaubamärgile kohandatud räsimärki loonud, on nüüd õige aeg!

Lõppude lõpuks on see platvorm, kus kasutajad tegelevad bränditud sisuga kõige rohkem. Statistika näitab, et brändid saavad 10x kõrgema seotuse Instagramis kui Facebookis.

On ütlematagi selge, et peate postitama kvaliteetsed pildid, mis vastavad teie brändi esteetikale.

Kuid see üksi ei lõika seda – iga Instagrami kasutaja teeb täpselt sama.

Mis on mõned täiendavad viisid, kuidas saate veebisaidi liiklust Instagrami kaudu juhtida?

 • Lisage oma Instagrami postitustele üleskutse tegevusele
 • Looge kaasakiskuvaid lühikesi videoid (või tehke neid uuesti) ja lisage oma veebisaidi URL
 • Partner mõjutajatega
 • Paku oma Instagrami vaatajaskonnale midagi ekstra – boonuseid, sooduskoode ja spetsiaalseid tutvustusi, mis aitavad teil neid oma veebisaidile juhtida
 • Kaasake oma postitustesse umbes 5 hashtaglit, veendumaks, et need ilmuvad asjakohastes hashtag-kanalites
 • Jagage kasutaja loodud sisu
FashionNova mõjutajate turunduses ja UGC Instagramis
FashionNova teab, kuidas mõjutajate turundust ja UGC-d Instagramis ära kasutada ning hiilida üles üleskutsele.

# 27. Saage mõjutustega tegelejateks

Siin on lõbus tõsiasi: 89% turundajatest väidab, et mõjutajate turunduse ROI on teiste turunduskanalitega võrreldes suurem.

Mõjutajate poole jõudmine suurte jälgimistega võib olla mängude muutja, kuid see võib olla ka suur investeering, nii et ükskõik, mida teete, ärge unustage mikromõjutajad.

Ehkki neil on väiksem vaatajaskond (oletame näiteks vahemikus 1000 kuni 100 000), on neil tavaliselt suurem kaasamismäär ja väikese uurimistöö abil saate tuvastada isikuid, kelle nišš vastab teie omale ja kelle kaubamärgi isiksus sobib teie omaga brändi imago.

# 28. Ehitage Twitterisse lojaalne kogukond

Twitteri kaudu liikluse juhtimiseks on palju võimalusi (olenevalt teie tegevusalast muidugi) ja rämpspostid on selle kõige keskmes. Sellel platvormil on ülioluline kasutada nišispetsiifilisi räsimärke ja luua ka oma räsimärke.

Kuid Twitteris on peamine asi teada WHO sa räägid. Andke oma brändile eristuv hääl või nurga all oma Twitteri postitused, et konkreetselt sihtrühmale pöörduda. Säutsuvad vestlused ja sumin on säutsu keskmes.

Ärge unustage ka oma säutsudest nutma visuaalseid pilte. Bufferi sõnul, säutsu, millel on visuaale saate 1,5 korda rohkem aktsiaid.

# 29. Ole LinkedInis aktiivne

Ärge unustage LinkedIni. See on spetsiaalselt ettevõtete võrkude loomiseks loodud platvorm, mis töötab erakordselt hästi ka B2B ettevõtete jaoks. Statistika näitab, et LinkedIni kasutab sisuturunduse eesmärgil 97% turundajatest.

Statistika LinkedIni kasutavate B2B turundajate kohta
Statistika LinkedIni kasutavate B2B turundajate kohta. Allikas: Raudpaber.

Niisiis, kuidas luua tugev kohalolek LinkedInis?

Kõigepealt looge hea voog oma veebisaidi ja LinkedIni vahel – veenduge, et teil oleks postitustes Linkedini jagamisnupp ja e-posti teel edastaksite oma veebisaidi sisu otse ühendustele, kasutades Linkedini e-posti.

Kuid ükskõik mida teete, ärge unustage oma võrguga suhelda! Kommenteerige teiste kanalite postitusi. Artiklite postitamisel lisage oma isiklik vaade ning lisage küsimusi ja küsitlusi.

Mida kaasahaaravam olete, seda rohkem on teil võimalusi oma Linkedini kogukonnaga ühendust võtta ja oma teed autoriteediks luua.

# 30. Kasutage hea taskuhäälingusaate võimsust

Netisaated on praegu tohutult suured. Hiljutine uuring näitas seda 22% ameeriklastest kuulab netisaateid vähemalt kord nädalas. Need on lõbusad, populaarsed ja jõuavad laia sihtrühmani, nii et nad on suurepärane viis nii veebisaidi liikluse suurendamiseks kui ka bränditeadlikkuse suurendamiseks – nagu võite avastada uue vaatajaskonna.

Kui alustate taskuhäälingusaadet, saate teha intervjuusid oma ala mõttejuhtidega. Või kui te ei soovi seda tüüpi turundust täielikult harrastada, saate ka ise podcastis külalist ilmuda – mõelge sellele kui külalise postitamisele samaväärsele.

Kuidas reklaamiga liiklust juhtida

# 31. Käitage Facebooki reklaame

Oma algoritmidega devalveerib orgaaniline ulatus pidevalt (uuringu viis läbi LYFE turundus näitas, et lehed jõuavad orgaaniliste postituste kaudu vaid 2% -ni nende vaatajaskonnast) 100% -line orgaaniline strateegia seda lihtsalt ei lõika.

Lõppude lõpuks ei näe 98% teie vaatajaskonnast teie voogudes regulaarselt teie sisu.

Oma reklaamidega tõeliselt tõhusaks tegemiseks tehke jagatud testimine ja uurige, millised funktsioonid sobivad teie vaatajaskonna jaoks kõige paremaks, et muuta Facebooki reklaamid teie ettevõtte jätkusuutlikuks ja kasumlikuks osaks.

# 32. Redditi reklaamide käitamine

Lisaks sellele, et tegemist on USA populaarseima veebisaidiga, näitab statistika seda ka Redditil on 330 miljonit igakuist aktiivset kasutajat.

Redditi kaudu liikluse edukaks juhtimiseks peate kõigepealt leidma hea alamjaotuse vaatajaskonnale, kes on huvitatud teie toodetest või teenustest.

Ülejäänud on vaid teadmine, kuidas leida hea tasakaal väärtusliku teabe pakkumise ja reklaamimise vahel.

Edu saavutamiseks peate tegema koostööd Redditi kogukonnaga tõeliselt. Ainult sel juhul saate ära postitada reklaame ja linke oma veebisaidi sisule asjakohane arutelule.

See on oluline, kuna turundajad, kes Redditis lihtsalt reklaame postitavad, on tavaliselt alla pandud.

Kui olete oma alamdirektiivis kogukonnaga suhelnud, saate investeerida spondeeritud postitusse, mis tagab, et teie postitus kinnitatakse alamdrediti ülaossa.

# 33. Esitage Twitteri reklaame

Nagu mõne teise sotsiaalmeediavõrgustiku puhul, langeb ka tänu algoritmi värskendustele orgaaniline haare Twitteris.

Pole siis ime 75% B2B ja 65% B2C ettevõtetest esitate Twitteri reklaame – ja kui te ei reklaami Twitteris, on teie konkurendid juba teist sammu ees.

Oma Twitteri kampaania hea alguse saavutamiseks lisage järgmised tehnikad:

 • Ole kokkuvõtlik
 • Kasuta pilte
 • Sihtmärksõnad
 • Esitada küsimusi

# 34. Google’i reklaamide (PPC) käitamine

Google’i reklaamidesse investeerimine võib olla kiire viis veebisaidi liikluse suurendamiseks väärtuslike ärilistel eesmärkidel tehtud otsingute kaudu – „65% kõigist klikkidest, mille on teinud kasutajad, kes kavatsevad osta, suunatakse otsingureklaamidesse.”

Muidugi on Google’i reklaamikampaaniatel natuke õppimiskõver, kuid seal pole midagi hea ekspertjuhend selle teema kohta ja mõnda A / B testimist ei saa lahendada.

# 35. Esitage YouTube’i reklaame

Enne YouTube’i reklaamikampaania alustamist peate mõtlema oma sihtrühmale ja sellele, kuidas nad sisu tarbivad. Kuid nagu reklaamide puhul alati, on proovimise ja tõrkeid palju – saate teha A / B-testimist, et teada saada, millised reklaamitüübid kõige paremini toimivad.

Youtube’is on kolme tüüpi reklaamivorminguid saate valida järgmiste hulgast:

TrueView-reklaam

Pärast 5-sekundist selle reklaami vaatamist saavad kasutajad valida klõpsamise vahele. Selle lisatasu eest maksate siis, kui kasutajad vaatavad seda 30 sekundit või kui nad klõpsavad reklaamil.

TrueView avastus

Seda tüüpi reklaame näidatakse vähem soovitatud videotes või Youtube’i otsingus. Selle reklaami eest maksate siis, kui kasutajad sellel klõpsavad ja videot vaatavad.

Põrkeraud

Kaitserauareklaamid on lühemad, kuid samas ka skippeeritavad. Neid näidatakse enne videot, video ajal või pärast seda. Kaitseraua reklaamide eest maksate siis, kui teie reklaami näidatakse 1000 korda.

# 36. Osta reklaamipinda sarnastel saitidel

Sotsiaalmeedias reklaamimine on üks asi, kuid sarnastel veebisaitidel reklaamimine on ka suurepärane võimalus veebisaidi liikluse suurendamiseks.

Siin on mõned reklaamipinna ostmise viisid:

# 37. Reklaamige reklaamivõrkude kaudu

Kasutades reklaamivõrgud aitab teil oma sisust reklaamitulu teenida. See annab teile võimaluse luua digitaalseid reklaame, mis on suunatud suunatud kliendigrupile.

Reklaamivõrgud ühendavad ostjaid ja müüjaid. Nad sihivad kliente nende käitumise, asukoha, töö ja huvide põhjal, mida teil on võimatu iseseisvalt teha.

# 38. Kasutage uuesti sihtimist

Enamik külastajaid pääseb teie veebisaidile paar korda enne ostu sooritamist. Siiski on palju külastajaid, kes avavad teie veebisaidi vaid korra ja ei tule enam kunagi tagasi.

Ümbermärgistamine on küpsistel põhinev tehnoloogia, mis kasutab lihtsat Javascripti koodi, et teie kliente jälgida ja neid tagasi tuua, pannes toote, mille nad vaatasid, reklaami.

Reklaamide uuesti sihtimine võimaldab teil potentsiaalseid kliente tagasi tuua oma veebisaidile, mis suurendab alati konversioonide tõenäosust.

Suurendage liiklust kogukondadega tegeledes

# 39. Osale foorumites

Leidke oma kogukonna asukoht ja pöörduge nende poole. Kas nad kasutavad Quora, Reddit või Yahoo Answers? Või on veel mõni digitaalne kogukond, kus teie niši spetsialistid saavad arutelusid ja jagavad väärtuslikku teavet?

Ärge kasutage foorumeid oma toodete reklaamimiseks – see on tavaliselt pahaks tehtud. Selle asemel võtke osa aruteludest ja lisage väärtuslikku sisu. See aitab teil luua suhteid oma niššidega ja aja jooksul tunnevad nad teie ettevõtte vastu huvi.

# 40. Ole aktiivne niššidele keskendunud veebikogukondades

Kas olete kursis kõigi oma tööstusega seotud nišifoorumitega? Kui ei, siis alustage kohe otsingut. Seda tüüpi veebikogukond on suurepärane võimalus jõuda väga konkreetsete sihtrühmadeni.

# 41. Osale Quoras

Quora on populaarne foorum, kus inimesed arutlevad mis tahes võimaliku teema üle, mida võite ette kujutada. See on suurepärane koht, kus saate teada saada, kuidas kliendid reageerivad ja kogevad teie tööstuses või isegi teie ettevõttes pakutavaid teenuseid ja tooteid.

Seda tüüpi teave võib olla hindamatu – see aitab teil õppida, kuidas saate oma tooteid ja teenuseid parendada.

Üks asi, mida saate teha, on aktiivne osalemine Quoras. Vastake inimeste küsimustele teie tööstusega seotud teemadel – proovige siiski vältida müüki.

Seda tüüpi foorumites peate looma suhteid ja teenima liikmena usalduse – ärge kiirustage oma veebisaidi ajaveebi linkide postitamisega. Ole asjakohane ja ole abivalmis.

Aja jooksul saate luua lojaalse kogukonna, kes suhtub teie veebisaidi toodetesse ja teenustesse.

# 42. Kasutage oma sisu reklaamimiseks Redditit

Kui soovite saada suures koguses liiklust, peaksite suhtlema kogukonnaga Reddit.

Kuid ole ettevaatlik, see on platvorm, kust lugejad soovivad saada põhjalikku, väärtuslikku ja abistavat sisu. Lühike ja üldine ei lähe hästi – nagu me ütlesime, võite kergesti hääletada.

Uurige natuke oma alamredaktorit, uurige, mis tüüpi postitused on populaarsed, ja postitage ainult oma parimat sisu.

# 43. Jagage pilte Pinterestis

Kui teil on B2C-ettevõte, võib liiklusosakonnas teid aidata atraktiivsete tootepiltide ja kohandatud visuaalide korrapärane postitamine (või ümberpaigutamine) ja tahvlite loomine (koos oma valdkonna märksõnadega).

Tegelikult näitab statistika seda Pinterest juhib veebisaitide liiklust ostude saitidele 33% rohkem kui Facebook.

Pidage ainult meeles, et Pinterest toimib täpselt samamoodi nagu muud sotsiaalmeedia platvormid – regulaarselt postitamine on edu võti.

# 44. Arendage SlideShare esitlusi

Kas teadsite, et SlideShare on maailmas 150 enim külastatud veebisaidi nimekirjas?

Ärge alahinnake seda platvormi – üle 80% SlideShare’i 70 miljonist veebisaidi külastajast tuleb läbi orgaaniliste uuringute!

Lisaks saate hõlpsalt ajaveebi sisu esitluseks ümber kujundada ja kasutada SlideShare’i kui veel ühte kanalit, mis suunab teie saidile liiklust.

Reklaamige oma veebisaiti võrguühenduseta

# 45. Sponsorüritused

Ürituste sponsorlus on suurepärane viis oma kaubamärgi tuntuse suurendamiseks ja oma tööstuses ettevõtlusalase autoriteedi loomiseks.

Valige sündmus, mis sobib teie brändi imagoga ja tõenäoliselt osaleb teie sihtrühm. Kokkupuude meediaga ja võimalus oma kaubamärgi logo sealt välja tuua on alati võimas viis suurema huvi tekitamiseks.

# 46. Reklaami konverentsidel

Kui teil on võimalus rääkida konverentsil oma tööstusega või teie ettevõttega seotud teemal, siis ärge jätke seda kasutamata. Lisaks pole tööstustööstusega liidritega võrgustumine kunagi halb asi ega ka võimalus meelitada kohalviibijate hulgast uusi müügivihjeid..

Suurendage liiklust, optimeerides oma veebisaiti

# 47. Keskenduge mobiili kasutatavusele

Interneti sirvimist ei tehta enam ainult lauaarvutites – üha rohkem inimesi kasutab veebi saamiseks mobiilseadmeid. Tegelikult, uuringud näitavad, et 70% veebisaidi liiklusest juhtub mobiilseadmes.

Kui teie veebisait pole mobiilside jaoks optimeeritud, siis tõenäoliselt teie mobiilikülastajad tagasi ei tule.

Seega veenduge, et teie veebisait reageeriks kõigis seadmetes, valige mobiilile reageeriv teema ja veenduge, et teie veebisaidi sisu näeks mobiilis hea välja!

# 48. Kiirendage oma veebisaiti

Kiire veebisaidi omamine tähendab head kasutajakogemust. Uuringud näitavad, et veebisaidi külastajad on tõenäoliselt lahkub teie veebisaidilt, kui laadimine võtab rohkem kui 3 sekundit.

Mida saate alati teha, on oma saidi kiire testimine, hea hostiteenuse pakkuja valimine ja oma piltide optimeerimine (vähendage pildi suurust).

# 49. Optimeerige oma CTR

Teie CTR (läbiklõpsamissagedus) on üks teie kõige olulisemaid mõõdikuid.

Kuigi CTR-i optimeerimine pole alati kõige selgem asi, saate teha järgmist.

 • Lisage märksõnad tiitlimärgendisse, URL-i ja metakirjeldusse
 • Hoidke neid kõiki tähemärkide piires, kasutades sellist tööriista nagu SeoMofo katkendi optimeerija
 • Kasutage jõusõnu
 • Kirjutage kaalukaid pealkirju (konsulteerige selliste tööriistadega nagu Pealkirjade analüsaator)

# 50. Uurige Analyticsi andmeid

Analyticsi tööriistad nagu Google Analytics võimaldab teil jälgida:

 • Kuidas ja kus teie sisu jagatakse.
 • Mobiilne liiklus
 • Enim külastatud lehed
 • Soovitused
 • Orgaanilised märksõnad

See võib anda teile uskumatu ülevaate oma vaatajaskonnast ja palju muud.

Pimeda arvamise asemel aitab selline tööriist nagu Google Analytics teil teha andmepõhiseid otsuseid oma veebisaidi parendamise kohta.

# 51. Uurige oma konkurente

Mõned neist veebisaidi liikluse hankimise viisidest sobivad teile, mõned neist mitte.

Päeva lõpus pole igat tüüpi ettevõtte jaoks üldreegleid.

Kuid see, mis üldiselt sobib iga ettevõtte jaoks, on edukate näidete leidmine oma ärimudeli kohta samas majandusharus ja tööstuse juhtidelt õppimine.

Sellepärast peate natuke kaevama – uurima, mida teie konkurendid kasutavad!

 • Milline on nende sisustrateegia?
 • Milliseid märksõnu nad PPC-s kasutavad?
 • Kellega nad koostööd teevad?

See on alati teadmine, mis on kõige olulisem sina.

# 52. Määrake oma parim liikluse allikas ja skaala

Lõpuks on teie ülesanne jälgida oma tulemusi, jälgida oma analüütikat ja jälgida, kust pärineb suurem osa teie liiklusest.

Kui olete hästi aru saanud, milliste allikate liikidest on suurim liiklus ja kui suur osa sellest liiklusest konverteerib, saate teada, millesse investeerida. Topelttage juba toimivaid toimivusi!

Kas teil on rohkem ideid, kuidas veebisaidi liiklust suurendada??

Jagage neid allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map