2016. aasta 10 parimat e-kaubanduse teemat WordPressi jaoks

Tänapäeval kolib üha enam ettevõtete omanikke veebipoodidesse või lisab neid veebipoodidesse, kus nad saavad meelitada veelgi suurema publiku ja otsida uuenduslikke viise oma toodete ja / või teenuste veebis turustamiseks ja müümiseks. e-kaubandus on üks kiiremini arenevaid majandusharusid veebis ja tundub, et see ei näita mingeid aeglustumise märke. Tegelikult kasutab rohkem inimesi seda võimalust ja otsib jätkuvalt suurepäraseid viise laiema kliendibaasi jõudmiseks!


Väikeettevõtete omanikele on kindlasti kasulik omada oma e-kaubanduse saiti. Mõnel neist ei pruugi olla infrastruktuuri, mis toetab kasvavaid saite sama palju kui nende suurtel konkurentidel, või neil ei pruugi olla eelarvet professionaalsete arendajate palkamiseks, kuid e-kaubanduse saidi abil saavad nad konkureerida pea peal ja neil on isegi võimalus eristuvad võistlusest. E-poe sait võib teha imet, mida ükski füüsiline pood kunagi teha ei saa! See kehtib eriti juhul, kui teie sait on üles ehitatud võimsaimale sisuhaldussüsteemile, WordPress.

WordPress on parim valik neile, kes soovivad luua oma ettevõtte jaoks võimsa veebisaidi, kuna sellel on mitmeid teemasid, mis on loodud e-kaubandust silmas pidades. Kui kavatsete endale ja teie ettevõttele veebis nime panna, siis ei saa te eksida kaunilt kujundatud ja funktsioonidega pakutud premium WordPress-teemaga. Järgnevad on ThemeForesti enimmüüdud ja enim hinnatud e-kaubanduse WordPressi teemad, alates lihtsatest e-kaubanduse teemadest kuni mitmeotstarbeliste mallideni. Selles loendis leiate kindlasti ühe, mis vastab teie veebiturunduse vajadustele, nii et ilma täiendava vaevata on siin 2016. aasta kümme parimat WordPressi e-kaubanduse teemat!

WooPress – tundlik e-poe WordPress-teema

WooPress – tundlik e-kaubandus WordPressi teema on esmaklassiline teema, mille on loonud ja kujundanud tuntud WordPressi teema arendajate ja disainerite rühm, 8Teema. See on teemaForest üks e-kaubanduse kategoorias viimaseid enimmüüdumaid tooteid. Teema pakub palju lahedaid paigutusvalikuid ja täpsemat teemavalikute paneeli, kus saate kohandada teema ilmet ja vajadusi vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. See on klanitud ja kaasaegne lahendus kõigile, kes soovivad tooteid veebis turundada ja müüa.

WooPress on täielikult reageeriv ja võrkkestavalmis, ilusa ja kohanemisvõimelise kujundusega, mis paneb veebisaidi sujuvalt töötama igasugustes seadmetes, arvutitest nutitelefonideni. Ka seda teemat on äärmiselt lihtne kohandada ja see on optimeeritud otsingute jaoks, mis aitab teie ettevõttel kiirelt edeneda erinevates otsingumootorites, näiteks Google’is. Teema kujundamisel on silmas peetud minimalismi, tuues esile teie tooted, et kliendid saaksid hõlpsasti teie hulgast valida ja tooteid osta. Teema värskendatakse regulaarselt koos uusimate WordPressi e-kaubanduse trendidega, nii et loodetakse olla alati samm konkurentsist ees. Teema on pakitud isegi selliste lisatasu pluginatega nagu Revolution Slider ja Page Builder, aga ka 8Theme enda enda lühikesed koodid ja vidinad, mis tagavad funktsionaalsuse. Loe täielikku arvustust siit.

ShopKeeper – tundlik WordPressi teema

Kui alustate veebiprojekti vinge tootega, loote kindlasti hämmastavaid asju! Töötas välja tipptasemel WordPressi teema arendaja, Hankige Bowtied, ShopKeeper – tundlik WordPressi teema on ideaalne lahendus neile, kes soovivad luua täielikult reageeriva e-kaubanduse saidi, millel on täiuslik pikselkujundus ja ulatuslik funktsionaalsus.

Poepidaja on suurepärane näide WordPressi teemast, mis on hoolikalt loodud vastama WordPressi arendajate ja saidiomanike, kes soovivad oma klientidele kokku panna võimsa veebisaidi, vajadustele. Teemal on kõik, mida võib-olla vaja uue veebiprojekti käivitamiseks. See pole lihtsalt lihtne e-kaubanduse teema – see on mitmeotstarbeline teema, mis võimaldab teil ehitada mitmesuguseid veebisaite, alates e-poest ja lõpetades portfelli saidiga. Hoolimata lihtsusest on sellel julge kujundus, mis kindlasti külastajatele tähelepanu tõmbab. Ainuüksi koduleheküljel on täisekraanil oma näos liugur, tänu esmaklassilisele Revolution Slider pistikprogrammile, mis pakutakse teemaga tasuta. Kui see on teie jaoks liiga palju, siis ärge muretsege, sest saate seda hõlpsalt muuta, kuna Shopkeeper sisaldab 10 erinevat kodulehe paigutust, lisaks juba tehtud Coming Soon lehte! Kaupluste lehtede, tootedemoste, ajaveebide ja palju muu jaoks on veel kümmekond paigutust. Teemal on ka lai valik päisestiile ja täielikult kohandatavad kujundusvalikud, nii et teil ei oleks probleeme täielikult funktsionaalse saidi loomisel ja käivitamisel vaid mõne minutiga.

Mis kõige parem – Shopkeeper ühildub täielikult nii WooCommerce e-kaubanduse pistikprogrammi kui ka WPML-pistikprogrammiga, muutes selle tõlkimiseks valmis. Navigeerida on väga lihtne ja ka see on täielikult reageeriv! See on hästi dokumenteeritud teema, mida pakuvad teema arendajate eluaegne tugi ja regulaarsed värskendused. See on ideaalne teema nii kaupluste omanikele kui ka arendajatele! Loe täielikku arvustust siit.

Aurum – minimalistlik ostuteema

Aurum – minimalistlik ostuteema on lihtne, kuid samas võimas WooCommerce’i integreeritud premium-teema Labor, äärmiselt andekate WordPressi teema arendajate duo. Teema on loodud selleks, et pakkuda kasutajatele ja nende klientidele sujuvat veebiostukogemust, mida saab kasutada igat tüüpi e-kaubanduse saitidel, alates butiikidest ja raamatupoodidest ning lõpetades tehnikapoodide ja lastepoodidega. See on hoolikalt koostatud ja paindlik esmaklassiline e-kaubanduse teema, mis on loodud aitama teil ülikiiret veebisaiti üles ehitada.

Aurum on suurepärane valik neile, kellel on tooteid veebis esitleda. Ehkki sellel on palju ajaveebi paigutusi, särab see teema kindlasti oma e-kaubandusekeskses kujunduses. Selle abil saate sisuplokkide abil oma tooteid kodulehel tõhusalt tutvustada. Võimalusi on lõputult, alates teie kõige populaarsemate toodete esitlemisest kuni müügis olevate ja kõrgeima hinnanguga toodete kuvamiseni. Aurum on varustatud demoside, päisestiilide ja lehe paigutustega, mis teid kindlasti valiku pärast rikutakse, kui olete oma saidi ilme kohandanud. Integreeritud pistikprogrammi Visual Composer abil saate juurdepääsu paljudele kasulikele lühikoodidele ja muudele täpsematele kohandamisvalikutele.

Aurumil on täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis disain, mis toetab mitut populaarset liugpistikprogrammi. See töötab suurepäraselt ka populaarsete sotsiaalmeediaplatvormidega ja ühildub WPML-i pistikprogrammiga. Mis kõige parem, see on täielikult integreeritud populaarse WooCommerce’i e-kaubanduse pistikprogrammiga! Nüüd on lihtsam kui kunagi varem oma tooteid turustada ja müüa globaalsele publikule. Teemal on puhas, särav ja minimalistlik välimus, mis tõstab teie pakkumised tõhusalt esile. Parallaksiafektid lisavad pisut hämmastavalt ilusale WordPressi teemale pisut pizzazzot. Loe täielikku arvustust siit.

Põhjas | E-kaubanduse teema

Põhjas | E-kaubanduse teema on enimmüüdud premium WordPressi teema, mille on loonud väike, kuid võimas teema arendajate meeskond, keda kutsutakse FuelThemes. Teema keskendub ilusa kliendikogemuse pakkumisele. Sellel on lihtsustatud ja minimalistlik disain, mis võimaldab hästi ära kasutada ruumi. See tervitab saidi külastajaid avalehe täislehe liuguriga, millele lisanduvad maitsekalt viimistletud parallaksiafektid, mis sulanduvad suurepäraselt ülejäänud elementidega ja loovad klanitud üldilme.

Teema muutub veelgi võimsamaks, kui see on integreeritud WooCommerce’i pistikprogrammiga, sealhulgas mitmete muude tööriistadega, mis maksimeerivad selle kasutamist, näiteks PDF-i arve, tabelihinna saatmine, dünaamiline hinnakujundus ja allahindlused ning tootefilter. Pakendis on ka plugin Visual Composer, mis võimaldab teil hõlpsalt oma saidi välimust ja tunnet kohandada. Ja WPML-pistikprogrammi abil saate oma tooteid hõlpsalt müüa ükskõik millisele kliendile maailmas. See on õige, see on mitmekeelne!

Põhi on tõesti suurepärane teema, millega töötada, eriti kui soovite veebis näidata palju tooteid. See on 100% tundlik ja seda on väga lihtne kasutada ja kohandada. Saate demo installida vaid ühe klõpsuga! Loe täielikku arvustust siit.

Kuninglik – mitmeotstarbeline WordPressi teema

Kuninglik – mitmeotstarbeline WordPressi teema on veel üks suurepärane pakkumine 8Teema. See on puhas, professionaalne ja kasutajasõbralik esmaklassiline e-kaubanduse teema, mis võimaldab teil unistuste veebisaidi üles ehitada vaid mõne näpuga siia ja sinna. Sellel on elegantne puudutus, paljude funktsioonide ja võimalustega, mis võimaldavad teil luua peaaegu igasuguse veebisaidi, alates lihtsast isiklikust ajaveebist kuni täieõigusliku ettevõtte saidini.

Royaliga leiate kõik tööriistad, mida võiksite oodata tipptasemel premium-teemast, sealhulgas Revolution Slideshow, Mega Menu, Page Builder, samuti 8Theme’i lühikoodid ja vidinad, mida saate karbist kasutada. Kõik elemendid on kohandatud ja valmis viima oma WordPressi kogemus järgmisele tasemele. Veelgi enam, sellel on täielikult reageeriv paigutus, kus kõik lehed töötavad suurepäraselt kõigis kaasaegsetes seadmetes alates suure ekraaniga personaalarvutitest kuni nutitelefonide ja tahvelarvutiteni. Nende paigaldajafunktsiooni ja näidissisu abil saate 10 minutiga hõlpsalt ehitada täisväärtusliku e-kaubanduse saidi! Loe täielikku arvustust siit.

Hapnik – WooCommerce WordPressi teema

Hapnik – WooCommerce WordPressi teema on teine ​​teema alates Labor mis väärib kohta meie WordPressi kümne parima e-kaubanduse teema hulgas. See on täielikult integreeritud WooCommerce’iga ja on loodud eranditult veebipoodidele. Teemal on palju funktsioone ja valikuid, mis võimaldavad täpsemate teemavalikute paneeli kaudu selle välimust ja tunnet kohandada.

Hapnik võimaldab valida 4 erineva päisestiili, piiramatu fontide ja värvilahenduste vahel; ja isegi poe ja ajaveebi sätteid konfigureerida. Looge ainulaadne lehe paigutus pistikprogrammi Visual Composer abil, mis on selle teemaga tasuta saadaval. Lisaks saate tasuta ka revolutsiooniliuguri Revolution Slider, mis võimaldab teil luua tähelepanu köitvaid slaidiseansse oma parimate toodete tutvustamiseks. Loe täielikku arvustust siit.

Venedor – WordPress + WooCommerce teema

Venedor – WordPress + WooCommerce Theme on esmaklassiline e-kaubanduse teema, mille on välja töötanud ja kujundanud SmartWave’i teemad, populaarne veebiettevõte, mis on spetsialiseerunud enimmüüdud WordPressi ja Magento teemade loomisele. See on täielikult reageeriv ja võrkkestaks valmis teema, mida on lihtne kasutada ja kohandada. See teema on ThemeForestis enimmüüdud ja on ideaalne valik ajaveebi-, äri-, e-kaubanduse ja portfellisaitide jaoks. Paljud arendajad kasutavad seda teemat ka erinevate kohandatud veebiprojektide lähtepunktina.

Venedor on varustatud võimsa administraatoripaneeliga, mis võimaldab teil luua täielikult funktsionaalse e-kaubanduse saidi ka ilma ühte koodirida puudutamata. 14 paigutuse ja 6 värvinaha abil saate teema ilmet kiiresti oma eelistustele kohandada. Veelgi enam, see on pakitud lisatasu pluginatega, mis võimaldab teil oma saidi funktsioone veelgi laiendada, sealhulgas WooCommerce, LayerSlider, Revolution Slider ja Visual Composer. See on üle 100 dollari väärtuses kokkuhoid! Rääkige premium-teemast, mis pakib punši! Loe täielikku arvustust siit.

Hr rätsep – tundlik WooCommendi teema

Hr rätsep – tundlik WooCommerce’i teema on veel üks vinge premium-teema Hankige Bowtied. Nagu tipptasemel teema arendajalt oodata võib, ei valmista hr Tailor pettumust täielikult reageerivas, disainikeskses lähenemisviisis, mis aitab kasutajatel rääkida suurepärast lugu ja müüa tooteid veebis ilusti ja tõhusalt.

Veebipoodide jaoks loodud hr Tailoril on võimas teemavalikute paneel Visuaalse lehe koostajaga, mis võimaldab teil teema välimust hõlpsalt kohandada. See on pakitud hulgaliselt eelnevalt valmistatud demosisu, sealhulgas Startup, Wide / Boxed Style, Lookbook, Parallax, Indie ja palju muud. Samuti on sellel palju päisestiile, sadu Google’i veebifonde, alateemasid, Adobe TypeKiti integreerimine ja ka tõlkimiseks valmis. See sisaldab ka lisatasu pluginaid nagu Revolution Slider ja Visual Composer pluginad, mis võimaldavad teil kokku hoida umbes 50 dollarit. Nii et kui plaanite luua veebipoe, mis eristab teid rahva hulgast, ei saa te hr Tailoriga kunagi valesti minna. Loe täielikku arvustust siit.

GoodStore – WooCommerce teema

GoodStore – WooCommerce’i teema on kahtlemata üks parimatest WordPressi e-kaubanduse teemadest, mis kunagi turule jõudnud. Vaid lühikese pilguga eelvaatepiltidesse avaldab teile kohe muljet nende etteantud kodulehe paigutus ja muud lahedad funktsioonid. Välja töötanud professionaalne WordPressi stuudio, JawTemplates, GoodStore on funktsioonidega pakutav WordPressi teema, millel on 22 erinevat nahka ja demo, koos demosisuga. See on tõlgitud ka 7 keelde, varsti saabub veel uusi. Teema värskendatakse regulaarselt, et töötada sujuvalt kõigis populaarsetes veebibrauserites ja seadmetes, samuti uusimate WordPressi värskendustega.

GoodStore on SEO ja mobiilisõbralik, mis tähendab, et saate hõlpsalt luua võimsa veebipoe, millele pääseb hõlpsalt ligi sõltumata sellest, millist seadet teie kliendid ja saidi külastajad kasutavad. Sellel on lame, moodne ja võrkkestaks valmis disain, millel on piiramatud värvid, nahad ja paigutuse võimalused. Teemaga on kaasas ka pukseerimislehe ehitaja RevoComposer, mis on võimas paigutuse haldur, mis võimaldab teil kohandada ja konfigureerida peaaegu kõiki teema külgi. GoodStore on optimeeritud jaemüügitoodete, klientide arvustuste ja tootereitingute jaoks. Selle moodsa ja paindliku kujunduse abil saate GoodStore’i kasutada mis tahes tüüpi toodete, sealhulgas rõivaste, elektroonika, raamatute, mänguasjade, ehete, aksessuaaride, tervisetoodete, lemmikloomatarvete ja paljude muude toodete tutvustamiseks. Loe täielikku arvustust siit.

Blaszoki e-kaubanduse teema

Massive Pixel Creationi (MPC) välja töötatud Blaszoki e-kaubanduse teema on enimmüüdud WordPressi teema, mis pole mitte ainult ilus, vaid ka hõlpsasti kasutatav ja täielikult kohandatav. Ainuüksi eelvaate piltide põhjal näete, et see teema on loodud peaaegu igasuguse veebisaidi jaoks sobivaks.

Blaszok on reageeriv ja võrkkestaks valmis teema, mis näeb suurepäraselt välja kõigi resolutsioonide korral ja kõigi kaasaegsete seadmete puhul. See toetab ka WooCommerce’i, mis tähendab, et saate hõlpsalt luua võimsa e-kaubanduse saidi sujuva ostukogemusega. Teema võimaldab teil ka kokku hoida üle 100 dollari, kuna see on juba pakutud lisatasu pluginatega, nagu Visual Composer ja Revolution Slider pluginad. Teema arendajad on pakendisse visanud ka palju kasulikke kohandatud lühikoode ja lisandmooduleid. Blaszok on ka WPML-iga valmis, mis tähendab, et saate seda hämmastavat mitmekeelset pistikprogrammi hõlpsalt kasutada ja oma saidi tõlkida mis tahes keelde, mis teile meeldib, nii et saate rahuldada rahvusvahelise kliendibaasi.

Blaszokit on väga lihtne paigaldada ja seadistada täieliku dokumentatsiooni ning tasuta toe ja värskendustega, nii et olete alati kursis viimaste e-kaubanduse trendidega. Loe täielikku arvustust siit.

Kui kavatsete oma äriettevõtte järgmisele tasemele viia, siis on teil need 10 parima WordPressi teema, mis on välja töötatud spetsiaalselt e-kaubanduse saitide jaoks, kindlasti heades kätes. Me teame, et teie vajadustele vastavat ideaalset kujundust pole lihtne leida ning kindlasti on enne tegutsemist ja esmaklassilise WordPressi teema ostmist kõigepealt palju tegureid. Võite olla kindel, et meie meeskond valis ülalnimetatud teemad hoolikalt ja need on ThemeForesti kahtlemata parimad ja enim hinnatud e-kaubanduse teemad. Need teemad on tekitanud tuhandeid müüke, pakkudes kindlaid viietärnilisi hinnanguid klientidele, kes on pakutavaga enam kui rahul. Laske müügiinimestel enda eest rääkida ja laske neil funktsionaalsetel premium-teemadel aidata teil ehitada vapustavalt ilus ja võimas e-poe sait, mis teenib kindlasti tulu kohe, kui selle veebis käivitate..

Kui soovite luua hästikavandatud e-kaubanduse saidi ilma probleemideta kodeerimise või professionaali palkamise osas, siis laske sellel 2016. aasta WordPressi kümne parima e-kaubanduse 10 parima teema põhjalikul loendil teid õiges suunas suunata. Palju edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map