123-reg hosting ülevaade

123-reg on Ühendkuningriigi suurim domeeniteenuse pakkuja, kus on registreeritud üle 3 miljoni domeeninime ja kus on üle 1,7 miljoni veebisaidi.


Mis iganes teie ettevõtet te ka veebis saada saate 123-reg. Need pakuvad väga kvaliteetsete, tehniliselt täiustatud, kuid samas kulutõhusate veebitoodete võidukombinatsiooni, näiteks domeeninime registreerimine, veebisaidi majutamine ja ettevõtte e-posti hostimine, et aidata igal ettevõttel oma veebireisi alustada. Nutikad, tõhusad ja kasutajasõbralikud veebirakendused on võti, mis võimaldab kõigil, olenemata oskuste tasemest, veebi täiel määral ära kasutada.

Enamik tänapäeval turul pakutavaid veebimajutusteenuseid pimestab kliente oma laia funktsioonide, uuendusliku tehnoloogia ja mis mitte-tõttu. Kuid väga vähesed saavad pakkuda seda, mida enamik inimesi veebimajutusettevõttes otsib – kõik sobivad tööriistad ja tugi, mis on koondatud ühte lihtsasse paketti. See on mis 123 reg suudab oma veebimajutuskavadega oma klientidele edastada.

123REG logo
UPTIME
915
KIIRUS
780
TOETUS
800
HIND
945
FUNKTSIOONID
915
ROHELINE
850
INNOVATIIVNE
860

Pilvemajutus

Pilvepõhine veebimajutus on oma tee saanud veebimajutuse standardiks. Failidele kaugjuurdepääsu ja üleslaadimise abil on klientidel lihtsam oma veebisaidi teavet värskendada, muutes selle mis tahes veebimajutusteenuse kriitiliseks osaks..

123 Reg pakub kiiret ja usaldusväärset pilvepõhist veebimajutust, mis tagab teie veebisaidi püsti ja töötamise ööpäevaringselt. Selle kiirus võimaldab kogu veebisaidi teabe kiiret laadimist tänu turvalisele andmekeskusele, mis töötab 10 GB / s võrguühendusega. Selle massiline salvestusruum seevastu annab teile ruumi poe üles seadmiseks, pakkudes samal ajal ka võimalust saada rohkem, kui kavatsete minna üle suuremale veebiruumile.

123 Reg’i pilvepõhine hostimine võimaldab teil oma veebisaidile juurde pääseda igal pool ja igal ajal. See tagab kiire laadimiskiiruse oma 10 GB / s võrguühendusega, pakkudes samas ka tohutut salvestusruumi, mis annab teile vajaduse vajaduse korral uuendada.

Turvaelemendid

Veebipõhine haavatavus on üks paljudest veebisaitide omanikke vaevavatest probleemidest. Just sel põhjusel on veebimajutuse turvafunktsioonidest saanud üks paljudest asjadest, mida kliendid veebimajutuse plaani kasutamisel otsivad.

Turvalisuse osas pakub 123 Reg mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teie veebisaiti kaitsta. Ettevõte pakub võimalust blokeerida IP-aadressid ja neid musta nimekirja lisada, et takistada neil teie veebisaidile juurdepääsu. Teie e-posti jaoks on olemas ka sisseehitatud viirusetõrje, mis tagab, et sissetulevad uued e-kirjad pole viirusteta.

123 Reg pakub ka programmi Site Scanner nimega, mis kontrollib teie veebisaiti õelvara nakatumise või haavatavuse osas, mida saab teie saidi kasutamiseks kasutada. Saidiskanner saab isegi teie domeeni mainet jälgida, eriti kui tegemist on rämpsposti tõkestavate loenditega.

123 Reg turvafunktsioonid aitavad tagada, et teie veebisait on kaitstud õelvara ja muude võrgurünnakute eest. Kuna teie käsutuses on lai valik turvavahendeid, võite olla kindel, et teid kaetakse kõigil rinnetel.

Piiramatu ribalaius

Veebimajutusettevõtted piiravad teie veebisaidi ribalaiust sõltuvalt teie kasutatavast plaanist. 123 reg. Puhul seda ei juhtu.

123 Reg pakub piiramatut ribalaiust kõigis oma hostipakettides alates põhiplaanist kuni Premium-paketini. See tagab kogu teabe kiire ülekandmise teie veebisaidile, parandades teie 123 kliendikogemust ja vähendades viivitusi laadimisajas.

Parim külg on see, et ükskõik kui suureks teie veebisait ka ei mahuks, ei pea te maksma lisatasu ainult täiendava ribalaiuse eest.

Kõigis veebimajutuspakettides pakutavat piiramatut ribalaiust tagab 123 Reg teie veebisaidi efektiivsuse, võimaldades andmete ülekandmist teie saidile kiiresti ja turvaliselt, millest on lahutatud lisakulud.

Ühe klõpsuga WordPress ja rakenduste hostimine

WordPress on tänu puhtale ja kasutajasõbralikule liidesele saanud veebisaitide omanike – eriti ajaveebide – seas populaarseks valikuks. Selle seadistamine veebihosti juures võib aga olla üsna keeruline, eriti neile, kes seda ülesannet eriti valdavad.

123 Reg kõrvaldab selle vaeva oma ühe klõpsuga WordPressi hostimisfunktsiooni kaudu, mis on saadaval nende ettevõttes ja piiramatus paketis. Ühildub mõlemaga Linux ja Windows, see funktsioon võimaldab teil WordPressi installida vaid ühe nupuvajutusega, mis võimaldab teil oma blogi või veebisaiti korraga kasutama hakata.

Muud rakendused, mida saab ka sel viisil integreerida, on bbPress Foorum, Vorm e-postiga, RoundCube Webmail, Umbraco 4.7 CMS, MetaCart ostukorv. Rakenduste täieliku loendi leiate siit: TASUTA tarkvara teie veebisaidile, ilma kodeerimiseta

123 Reg muudab kasutajate integreerimise lihtsaks WordPress ja muud ühilduvad rakendused oma veebimajutussüsteemi. Ühe klõpsuga funktsioon tagab, et kliendid ei pea tegelema keerukate seadistamisprotsessidega.

Ühendkuningriigipõhine tugi

Nendel päevadel kipuvad ettevõtted oma klienditoe meeskondi välismaal ostma. See põhjustab suhtlemisprobleeme, mis raskendavad klientidel vajaliku abi saamist.

123 Reg kõrvaldab selle probleemi, kui meeskonnal on Ühendkuningriigis tegutsev personal, kes suudab pakkuda klienditugi telefoni teel, otsevestluse kaudu, mis on saadaval esmaspäevast reedeni kella 9–19 või e-posti teel. Ükskõik, kas tegemist on lihtsa uurimise või keeruka probleemiga, mis nõuab pisut tõrkeotsingut, olete kindel, et saate õigeaegset abi mis tahes veebimajutuse probleemi lahendamiseks..

123 Reg pakub telefoni, vestluse või e-posti teel ööpäevaringset klienditoe teenust, et lahendada kõik teie probleemid sõltumata sellest, kui suured või väikesed need võivad olla. Kogu oma Ühendkuningriigis asuva tugimeeskonnaga saate kvaliteetse klienditeeninduse alati, kui helistate.

Tehniline

 • Piiramatu ribalaius. Olenemata sellest, kas saate põhiplaani või tippkvaliteediga Premium-paketi, on teil kogu Regionaalrežiimis garanteeritud piiramatu ribalaius – 123 Reg.
 • Suur kasutatavus. Tänu välkkiire laadimisaja ja lõputu ribalaiuse pakkumise kombinatsioonile pole teil klientidel probleeme teie veebisaidile juurdepääsu ja kasutamisega.
 • Iga plaani andmebaas. 123 Reg tagab, et kõigil nende plaanidel on oma andmebaas, mis annab teile võimaluse installida ja kasutada tarkvara nagu WordPress või muud e-kaubanduse ja sisu rakendused.
 • Piiratud e-posti kontod. Kui iga pakett 123 Reg annab klientidele mitmeid postkaste, pakuvad piiramatud kontod ainult Unlimited ja Premium paketid. Oluliste ja äriplaanide kasutajate jaoks ei saa te teiste veebimajutusettevõtetega võrreldes nii palju kätte.
 • Väike salvestusruum. Esialgne 123 Reg teile eraldatud veebiruum on konkurentidega võrreldes üsna väike. Essential-kava pakub ainult 10 GB veebiruumi, samas kui Business ja Premium plaanid pakuvad ainult 100 GB. Ainult selle piiramatu plaan annab piiramatu ruumi kasutada.

Toetus

 • Ühendkuningriigipõhine klienditugi. 123 Reg’i klienditoe meeskond asub Ühendkuningriigis, nii et kui te seal elate, on abi vaid kiviviske kaugusel. See välistab kõik kommunikatsiooniprobleemid, millega tavaliselt kokku puutute, kui tugimeeskond asub välismaal.
 • Ühendkuningriigipõhine klienditugi. Ehkki oma tugimeeskonna olemasolu Ühendkuningriigis on eelis, töötab see ka 123 Reg vastu, eriti kui nende kliendid lähevad välismaale. Kuigi neile on endiselt võimalik helistada, maksavad kaugekõned lihtsalt tehnilise nõuande saamiseks neile rohkem.
 • Reaalajas vestlus pole 24 tundi saadaval. 123 Reg oma Live Chat funktsiooni jaoks on määranud ainult ajakava. Erinevalt teistest reaalajas vestlustest, mis on saadaval 24 tundi ööpäevas, on nende reaalajas vestluse funktsioon saadaval ainult esmaspäevast reedeni, kell 9.00–19.00 Londoni aja järgi.

Hinnakujundus

 • Paindlikud plaanid
 • Saab osta igakuiselt
 • Lühike raha tagasi garantii. Erinevalt teistest veebimajutusteenustest pakub 123 Reg väikese võimaluse avada teiega sõlmitud leping. Kui otsustate oma plaani lõpetada, peate selle raha tagasi saamiseks tegema 15 päeva jooksul.

Sees 123 Reg’i juhtpaneel

123 Reg’i juhtpaneel pakub teile mitmesuguseid funktsioone, mis aitavad teil oma veebisaiti tõhusalt hallata. Tööriistade hulka kuuluvad domeenihaldus, e-kaubandus, turundus ja turvalisus. Ehkki paneel pakub teile olulisi tööriistu, pakub see ka muid kasulikke funktsioone, mida saate osta.

Juhtpaneeli üks põhivahenditest on tööriist File Manager. Failihalduri tööriist võimaldab teil HTML-faile käsitsi redigeerida. See on kasulik, kui peate oma veebilehtedel teha kiireid muudatusi lennult või kui teie käsutuses pole veebiloome tarkvara.

Veel üks funktsioon, mida pakub 123 Reg’i juhtpaneel, on veebisaidi mallid. Kuigi enamik malle on põhikujundusega, siis kui te ei ole oma paigutuse loomisega veel valmis, siis töötavad need mallid teie heaks. Neid malle saab alla laadida ja seejärel FTP kaudu üles laadida, kui olete neid redigeerinud. Neid saab muuta ka failihalduri tööriista abil.

Kuigi juhtpaneel pakub käsitsi redigeerimist ja eelvormindatud malle, on selle üheks puuduseks paneelil kättesaadavate veebimajutustööriistade puudumine. Veel üks mure oli vajadus kasutada nuppu Halda, et pääseda juurde kõigile juhtpaneeli tööriistadele. Kui olete siin uus inimene ja te pole sellest teadlik, siis tunnete, et paneelil pole teie jaoks tööriistu.

Täiendatud plaanid, näiteks 123 Reg’i äriplaan, pakuvad täiendavaid tööriistu, sealhulgas AWStats, veebisaidi statistika tööriist, MySQL andmebaasi juhtpaneel, käsurida, JavaScripti generaator, HTML ja Perl valideerija ning pildikogu.

123 Reg’i juhtpaneel pakub ka teist tööriista nimega Instant Site. Instant Site tööriist, mis annab teile sadu veebisaidimalle, mis põhinevad loodava saidi tüübil. Templid hõlmavad pildigalerii malli, poe kataloogi malli ja ajaveebit, kui nimetada vaid mõnda. Instant Site annab teile ka võimaluse lisada oma veebisaidile vidinaid ja vorme. Tööriistad pakuvad ka kahte tüüpi versiooniuuendusi – seal on Instant Site Plus hinnaga 2,99 naela kuus, mis pakub teile 10 malli ja Instant Site Pro, mis pakub 500 lehekülge hinnaga 4,99 naela kuus.

Viimane tööriist, mille saate integreerida 123 Reg’i juhtpaneeliga, on Veebisaitide koostaja. Ehkki see pole veebimajutuse tööriist, pakub see hõlpsasti kasutatava lohistamisliidese abil teile veebisaitide loomise võimalusi tõhusamalt. Selle tööriista abil saate oma saidile lisada ka sotsiaalmeedia linke, nuppe, Google Mapsi ja ostukorve. Veebisaidi ehitaja hind algab 3,99 kr kuus.

Lugege meie parimate Ühendkuningriigi veebimajutuste arvustuste loendit, et leida rohkem suurepäraseid veebisaidi hostimise lahendusi.

Seotud teemad

 • UK2.NET hosting ülevaade
 • Storm Internetimajutus Ülevaade
 • Veebifusiooni hostimise ülevaade
 • eUKhost hosting ülevaade
 • Justhost hosting ülevaade
 • iPage’i hostingu ülevaade
 • Dataflame’i hostingu ülevaade
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map