10 vinge tasuta ja esmaklassilist WordPressi Facebooki pistikprogrammi

Alates Facebooki käivitamisest 2004. aastal sünnitas see täiesti uut laadi sotsiaalmeediat. Nüüd on see suurim sotsiaalne kogukond kogu maailmas, miljonid inimesed kasutavad seda iga päev. Ja kuna see on seal kõige võimsam sotsiaalmeediaplatvorm, peate kindlasti ühendama oma WordPressi veebisaidi Facebooki, et saaksite kasutada veelgi suuremat vaatajaskonda.


Kui soovite, et teie kliendid ja potentsiaalsed kliendid tunneksid teid paremini ja teiega igal ajal kontakti hoitaksid, on teil vaja palju pistikprogramme, et asi palju lihtsamaks muuta. Allpool on loetelu 10 suurepärasest tasuta ja premium-kategooria WordPressi Facebooki pistikprogrammist, mida saate kasutada Facebooki oma veebisaidile integreerimiseks. Vaadake, kuidas nad saavad teid aidata.

Nautige!

reEmbed

reEmbed pakub veebisaitidele kohandatud videopleiereid, reaalajas analüütikat ja sisusoovitusi, kasutades ühte koodirida. See võimaldab veebisaitidel võtta kontrolli kõigi oma videote üle, kaasa arvatud YouTube’i, Facebooki, Vimeo ja Dailymotioni manustatud asjad.

Facebooki vestlus

Facebooki vestlus on vinge tasuta WordPressi Facebooki pistikprogramm, mis võimaldab teil oma veebisaidil või ajaveebis integreerida Facebooki vestlussüsteemi. See lisab riba, mis sarnaneb Facebooki vestlusega ja mis kuvatakse teie saidi paremas alanurgas. Kasutajad saavad sisse logida oma Facebooki kontoga ja alustada vestlust. See on nii lihtne!

Lisage link Facebooki

See WordPressi pistikprogramm töötab, lisades automaatselt lingid postitustele või lehtedele, mida avaldatakse teie Facebooki seinale, lehtedele või gruppidele. Seda on lihtne kasutada ja seadistada. Võite isegi linke oma Facebooki kontol kuvada. URL-i pealkirjaks on postituse pealkiri, lingi kirjelduseks aga katkend (või postituse teksti osa, kui seda pole). Saate konfigureerida ka lingipildi või lasta Facebookil valida teie jaoks ühe pildi.

PlayPops WordPressi jaoks

PlayPops WordPressi jaoks kasutab teie vaatajaskonna kiireks kasvatamiseks Facebooki ja YouTube’i jõudu. Pistikprogramm näitab teie YouTube’i video ees hüpikakent, paludes lugejal liituda teie Facebooki lehega, kui nad video peatavad. See on lahe viis, kuidas paluda neil teie leht meeldida!

Kõik ühes Facebook

See WordPressi vidin võimaldab kuvada kohandatava raami, mis koondab Facebooki sotsiaalsed pistikprogrammid koos võimalusega kuvada või mitte kuvada neid oma külgribal või vidinaalal. Selle pistikprogrammiga on kaasas lühikoodid peaaegu kõigi asjade jaoks, mida soovite oma postitusele lisada. Kaasas on ka funktsioon Meeldib ja jaga, aga ka Twitteri voo integratsioon.

NextGEN Facebook

NextGEN Facebook on tasuta WordPress Facebooki pistikprogramm, mis tagab, et esitate oma sisu parimal võimalikul viisil, olenemata sellest, kuidas teie postitust jagatakse erinevates sotsiaalmeedia saitidel – olgu see siis lehe jagamisnuppude, brauseri lisandmoodulite / laienduste kaudu, või linke, mida jagatakse otse ajaskaala postituses ja privaatsõnumites. See pistikprogramm annab teile täieliku kontrolli sotsiaalsete veebisaitide indekseerijate vajaduste üle, parandades nii teie saidi Google’i otsingu paremusjärjestust, samuti sotsiaalse kaasamise ja klikkimise määra Facebookis ja muudel sotsiaalmeedia platvormidel. Veelgi enam, see pakub palju populaarseid sotsiaalse jagamise nuppe!

Facebooki viimaste kommentaaride vidin WordPressile

See esmaklassiline WordPressi Facebooki pistikprogramm võimaldab kuvada oma veebisaidi, avalehe või vidinaala viimaste Facebooki kommentaaride loendi..

BestWebSofti Facebook Like Button

Nupp Facebook Like meeldib teil lihtsaimal viisil lisada nupu Jälgi. Nii et kui teie ettevõte või elu on tihedalt seotud teie Facebooki kontoga, on see pistikprogramm teile ideaalne valik. Sellel on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad funktsioonid ja valikud. Vaid mõne klõpsuga saate lisada oma veebisaidile või ajaveebisse nupu Facebook Like.

Mitme Facebooki lehe ja grupi postitused

See on veel üks esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil kuvada viimaseid postitusi Facebooki lehtedel oma veebisaidi külgriba vidinas. Saate lisada nii palju Facebooki lehti, kui soovite, ja saate kohandada isegi vidina, raami, teksti ja URL-i värvi. See ühildub Internet Exploreri, Chrome’i, Firefoxi, Operani ja Safariga.

Kohandatud Facebooki fännivärav

Kohandatud Facebooki fännivärav on esmaklassiline WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil lisada ülekattega hüpik kodulehe kohale ja oma veebisaidi või ajaveebi postitustele. See pistikprogramm aitab teil oma fännibaasi üles ehitada. Suure fännibaasi abil saate oma veebisaidi liiklust suurendada.

Boonus: FB viiruse allalaadija

See tasuta WordPressi pistikprogramm on võimas turundustööriist, mis võimaldab teie lõppkasutajatel teie veebisaidilt faile alla laadida, et teie sisu saaks veebis viirusliku leviku. Allalaadimislingi abil suunatakse kasutajad Facebooki sisselogimislehele, kus nad saavad faili alla laadida ja teie sisu Facebookis jagada. Nii saate veenduda, et iga allalaadimine aitab muuta teie sisu viiruslikuks. See on lihtne, kuid võimas meetod, et saada Facebooki kaudu laialdast populaarsust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map