10 parimat ajakirja / uudiste WordPressi teemat, mida teile meeldiks

Tehnoloogia pakub meile kiiremaid suhtlusvahendeid – see on üks viis vaadata kiiresti arenevat tehnoloogiat meie ümber. Mõned inimesed eelistavad isegi oma arvuti või vidinate sisselülitamist ja seal värskete uudiste lugemist, mitte paberkandjal lugemist. Kui teil on midagi endise sarnast silmas, on meil siin teile sobiv kraam.


WordPress on parim sisu avaldamise platvorm, nagu mõned inimesed ütleksid. WP on tegelikult suurepärane tööriist, mida saate kasutada oma veebiuudiste veebisaidi loomisel. Allpool on 10 WordPressi teemat, mis teeksid selle töö teie heaks.

Head uudised

Goodnews on esmaklassiline WordPressi teema, millel on kõik uudiste / ajakirjade veebisaidi loomisel vajalikud funktsioonid. Esiteks sisaldab see pukseerimislehtede koostajat, mis muudab kohandamise mitte ainult lihtsamaks, vaid ka natuke lõbusaks, kas te ei arva? Teiseks on teil pakkuda palju piiramatut kraami – piiramatu värvid, külgribad ja kõik Google’i fondid! Kolmandaks, see teema on ka täielikult reageeriv, see tähendab, et see näeb hea välja iga vidina puhul! Viimase funktsiooni parim külg on see, et saate selle ka igal ajal lubada / keelata!

Jarida

Esiteks võiksite teada saada, et Jarida, reageeriv WordPressi teema, mis on spetsialiseerunud uudiste, ajakirjade või ajaveebide veebisaitidele, omab ostja reitingut (keskmiselt) 4,84. See peaks midagi ütlema funktsioonide kohta, mida see teema teile pakkuda võiks. Pakett sisaldab HomePage-lohistajat, mis muudab teie kodulehe kohandamise efektiivsemaks. Piiramatu hulga värvide vahel, lisatavate piiramatute külgribade, kuvatava täisekraani tausta, 35 kasuliku kohandatud vidina kasutamiseks – see hinnang 4,84 on tõesti õigustatud.

Repro

Repro on puhas ja kena WordPressi uudiste- / ajakirjateema, mis on kindlasti väärt iga senti, mida soovite. Profiili kohandamisel saate valida piiramatute värvivalikute hulgast. Teema paketis sisalduva täieliku lokaliseerimise toe abil saate oma veebisaidi isegi täiesti uude keelde tõlkida. Lisaks 10 vidinapiirkonna, 8 hariliku vidina, kaubamärgita ja ulatusliku teemavalikuga, mida veel saate uudiste / ajakirja WordPressi teemast otsida?

NewsPlus

NewsPlus on teie ideaalne universaalse ajakirja / toimetuse WordPressi teema. See pole mitte ainult tundlik – see muudab teie veebisaidi automaatselt kohandatavaks vidina, mida teie vaataja kasutab, ekraanisuurusega – see on ka võrkkesta jaoks valmis, see tähendab, et see näeb hea välja ka HD-seadmetes. Selle karbitud / venitatud paigutusega saate ruumi maksimeerida ja sellest tõeliselt ilusa veebisaidi luua. See on ka WooCommerce 2.0+ valmis, mis on kasulik, kui soovite oma veebisaidi muuta veebipoodiks. Ma võiksin selle teema suurepäraste omaduste kallal edasi liikuda, kuid arvan, et on parem, kui vaatate neid ise.

Buzz

Buzz on kindlasti lõbus valik neile, kes plaanivad uudiste veebisaidi loomist WordPressi kaudu. Sellel WP-teemal on vidustatud koduleht, mis vastab teie mugavuse huvides täielikult. Valige oma veebisaidi kohandamisel piiramatute värvide hulgast, kasutage täiustatud vidinaid, kasutage jQuery esiletõstetud kodulehe liugurit ja palju muid funktsioone, mida te ei usuks. Tänu laiaulatuslikele teemavalikute paneelile saate kohandada isegi kõike, mida soovite!

Algarida

Algarida on tundlik WordPressi uudiste / ajakirjade teema, mis võib olla fikseeritud või muutuva kujundusega, valik on täielikult teie otsustada. Lisaks tõlkevalmidusele ja RTL-i toetusele on sellel WP-teemal ka võimas paneel ja kaasas hulgaliselt lühikesi koode, nii et kohandamine pole valu kaelas, nagu see tavaliselt on. Võite valida piiramatu abistava värvide, kõigi Google’i fondide ja palju muu hulgast.

Ares

Ares on WordPressi ajaveebi, ajakirja või ajalehe mall, millesse on pakitud ka kõik vajalikud funktsioonid ja palju muud. Sellel on reageeriv kujundus, nii et te ei pea muretsema oma veebisaidi pärast, mis näeb välja nagu üliväike (või ülikõrge) ekraanisuurus. Samuti on kaasas 6 nahka, 2 postituslehe paigutust, sotsiaalmeedia jagamine ja palju muud. Looge oma veebisait funktsioonidega, mida ainult Ares pakub.

Typegrid

Typegrid pole mitte ainult reageeriv uudis ja ajakirjade teema, vaid on ka võrkkestavalmis! Selles on puhas ja korrastatud ruum, kuhu saate oma tööd paigutada. Lisaks on teil oma veebisaidi kohandamisel palju võimalusi, näiteks millisele veebisaidi küljele külgriba panna (vasakul või paremal), piiramatu aktsendiga värvivalik, piiramatu vidin külgribade lisamine ja palju muud.

London Live 3-in-1

Selle teema saate kindlasti maksimaalselt ära kasutada, sest London Live 3-in-1 abil saate luua 3 erinevat tüüpi veebisaite, millel on ainult üks WordPressi teema! Looge selle teemaga uudiste, ajakirjade või ajaveebide veebisait. Lisaks reageerimisele on sellel ka 7 eelvalmistatud nahka, mitut liugurit, hõlpsat tõlkimist, kaasasolevat PSD-faili ja palju muud.

Uudised

Uudiste versioon 1.6.1 on SEO jaoks valmis. Lisaks on Newssi abil teil 4 sisumoodulit, kuhu oma töö sisse viia. Selle WordPressi teema abil saate kategooriate jaoks valida erinevaid värve piiramatust värvivalikust, kahes stiilis kategooriaartiklite loendist ja veel paljudest muudest võimalustest. valida oma veebisaidi kohandamisel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map