9 parimat lihtsat e-poe platvormi ja saiti (2020)

Üle vaadatud parimad e-kaubanduse platvormidParima e-poe platvormi valimine pole lihtne ülesanne.


Turg on lai ja arvestada tuleb paljude teguritega. Teie valik mõjutab teie veebiettevõtteid palju, nii et see on oluline enne registreerumist piisavalt läbi mõelda.

Selles abistamiseks oleme võrrelnud 9 populaarseimat e-kaubanduse veebisaidi koostajat. Lõpuks loodame, et olete valmis tegema otsuse, milline platvorm on teie jaoks kõige õigem.

Mis on e-poe platvorm ja miks peaksite seda kasutama??

Esimene küsimus on, mis on e-kaubanduse platvorm?

E-poe platvorm on tarkvaraosa, mis võimaldab teil luua veebipoe ja juhtida ettevõtet veebis. See annab teile tööriistad saidi loomiseks ja haldamiseks, sealhulgas tooted ja igapäevased toimingud. Enamik, kui mitte kõik, kasutavad e-kaubanduse ehitajad lohistamisfunktsioone.

Siin on hea uudis – nägusa veebipoe loomiseks ei pea te olema veebiarendaja.

E-poe platvormide kasutamiseks on palju erinevaid põhjuseid, kuid siin on kõige olulisemad:

 • Lihtne (algajatele) – Kui varem soovisite veebipoodi, pidite funktsionaalsuse ise üles ehitama. Hiljem olid seal ostukorvid, kuid nende saidile integreerimiseks pidi teil siiski olema arendajaoskus. Nüüd on meil pistikprogrammid. E-kaubanduse platvormide abil saate kõik ühe käega ja saate kohe alustada.
 • Odav – E-kaubanduse platvormid pole eriti kallid, mõned neist ei maksa isegi midagi. Ehkki veebipoe pidamisel on teil kindlasti kulusid, on see palju vähem kui oma lahenduse väljatöötamine nullist. Lisaks: mida rohkem maksate, seda rohkem saate oma äri tavaliselt tehnilistele lahendustele üle anda.
 • Üks lahendus sobib kõigile – Eriti kui külastate hostitud lahendust, saate oma saidi käitamisest lahti lasta ka muudest osadest. Pole vaja tegeleda veebimajutuse, turvalisuse, värskenduste ja muu sellisega. Selle asemel saate keskenduda lihtsalt oma ettevõtte kasvatamisele.
 • Klienditugi on saadaval – Lisaks on kaubanduslikul lahendusel kasu tugistruktuurist. Avatud lähtekoodiga lahendused, näiteks WordPress, on sageli kogukonnakesksed ja seetõttu sõltute teie toetamisest sellest kogukonnast. Kuigi see võib ka väga hästi toimida – kui teil on pühapäeval kell 3 hommikul hädasti abi vaja, on tore kinnitada, et see on olemas.

9 parimat e-poe platvormi valikut

Olgu, nüüd, kui teil on parem idee, mida e-poe platvormilt otsida, on aeg rääkida sellest, mis seal väljas on. Järgnevalt käsitleme mõne populaarseima saadaoleva e-poe platvormi eeliseid ja puudusi, nende hinnastruktuuri ja seda, kellele nad on kõige sobivamad.

Täielik avalikustamine: Teenime vahendustasu alati, kui ostate e-kaubanduse platvormi meie arvustuses olevate soovituse linkide kaudu. See aitab meil käivitada WebsiteSetup ärina. Tänan toetuse eest.

1. Wixi kauplused – lihtsad, ilusad, taskukohased

Wixi ülevaade

Wix on algselt veebisaitide looja, mis võimaldab teil veebisaite luua pukseerimise kaudu. Lisaks on sellel ka funktsioone, mis võimaldavad teil veebipoe üles ehitada.

Wix-poodide kasutamise plussid

Nagu Shopify, on ka e-poe platvormi lihtne kasutada ja kiire seadistamine. Kodeerimine pole nõutav. Kasutajasõbraliku redigeerija abil saate sisu sõna otseses mõttes kõikjale oma saidil lohistada.

wix-i kasutajaliidese parim e-poe platvorm

Lahe on see, et neil on üle 500 spetsiaalselt veebipoodidele mõeldud malli ja need pakuvad isegi aktsiapilte, mida saate kohe kasutada.

Wix pakub loomulikult täisfunktsionaalset ostukorvi koos kõigi vajalike funktsioonidega. Ametlikul rakendusturul on sadu rakendusi, mille abil oma veebisaiti veelgi ilmestada.

Samuti on teenus täielikult hostitud, nii et selle osa pärast pole vaja muretseda.

Wixi poodide kasutamise miinused

Peate meeles pidama, et Wix pole puhas e-poe platvorm. Asju müüa suudab ka ennekõike veebisaitide ehitaja. Seetõttu võivad e-kaubanduse võimalused olla natuke põhilised.

Pidage ka meeles, et te ei saa oma saidi malli pärast saidi avaldamist enam muuta, mis on suur puudus.

Hinnakujundus

Wix on liitumispõhine ja pakub erinevad pakendid. Nende tasulised e-poe plaanid on 23–49 dollarit kuus. Odavaim e-poe plaan algab 17 dollarist kuus.

Wixi hinnakujundus ja plaanid

Sõidu proovimiseks võite kasutada nende tasuta plaani platvormi, kuid sellel on tõesti piiratud võimalused ja e-kaubanduse võimalusi pole.

2. SiteBuilder – parim algajatele

Saidiehitaja ülevaade

SiteBuilder on parim veebisaitide koostaja, mida oleme seni üle vaadanud. Nüüd oleme uurinud selle e-kaubanduse võimalusi, mis tunduvad piisavalt korralikud. See sarnaneb Wixiga – veebipoega alustamiseks peate saama kõrgeima plaani.

SiteBuilderi kasutamise plussid

Seda on tõesti lihtne kasutada. Nagu mul pole-pole kunagi näinud-veebisaidi-liidese-enne lihtne.

Sitebuilder poodide ehitaja

Nende pukseerimisliides on intuitiivne, lihtne ja põhjalik. SiteBuilderil on kõik alustamiseks vajalik – domeen, hostimine, analüüsi tööriistad, SEO ja piisavad e-kaubanduse tööriistad. Kaasas piiramatu ribalaius ja salvestusruum.

Nende tugi on tõesti sõbralik ja abivalmis. Ühendasime mõne sekundi jooksul ja nende tugiteenuse pakkuja võttis aega, et vastata meie põhjalikele küsimustele e-kaubanduse tööriistade kohta. Seetõttu saate isegi siis, kui teil on probleeme (mis on nende veebisaidi koostaja lihtsuse osas väga kahtlane), kuid mitte kiiresti (kell 7–17 Arizona ajal).

SiteBuilderi kasutamise miinused

Ehkki SiteBuilderil on sadu malle, sobib e-kaubanduseks ainult umbes 100.

Sarnaselt Wixiga saab ka nende e-kaubanduse võimalusi edasijõudnutele piirata. Vaevalt on täiustatud turundusriistu, maksevõimalusi ja logistilisi lisandmooduleid.

Hinnakujundus

SiteBuilderil on 3 peamist kava millel kõigil on 60-protsendiline allahindlus ühe aasta jooksul (pärast tavahinna muutumist). Veebipoe jaoks peate minema koos e-poe plaaniga.

Sitebuilderi hinnakujundus ja plaanid

Sageli öeldakse, et saate selle, mille eest maksate. Ehkki SiteBuilder on mõnevõrra piiratud, saate kindlasti palju rohkem kui see, mille eest maksate – nende valikud on lihtsalt väga algajasõbralikud, kuid samal ajal piisavalt põhjalikud, et hallata professionaalse veebisaidi kvaliteeti.

Võite proovida SiteBuilderi e-kaubandus 14 päeva jooksul koos raha tagasi garantiiga.

3. BigCommerce – parim väikeettevõtluse jaoks

BigCommendi logoBigCommerce pakub hostitud e-kaubanduse lahendust nii täieliku SaaS-platvormina kui ka ostukorvina teist tüüpi veebisaitidele. See sarnaneb tõenäoliselt kõige enam Shopifyga. Neid kahte mainitakse sageli ühe hingetõmbega.

BigCommendi kasutamise plussid

E-poe platvormil on suurepärased kaupluste haldamise võimalused. See pakub suurt hulka tööriistad ja funktsioonid, nt. tutvustused, piiramatud tootevariandid, tagastamise, kupongide ja allahindluste haldamise võimalused. Veel üks esiletõst on paindlikud saatmisvalikud, mis võimaldavad reaalajas noteeringuid ja tariifi arvutada.

suurettevõtte ülevaade

Lisaks integreerub BigCommerce Amazoni, eBay ja sotsiaalsete võrgustikega. See võimaldab teil müüa paljudes erinevates müügikanalites. Sellel on ka palju turundusriistad väga üksikasjalike juhtelementidega, näiteks täielik kontroll URL-i vormingu üle.

Mitu API-d aitavad muuta selle kohandatavaks ja paindlikuks. BigCommeerce’il on ka suur rakenduste pood koos laiendustega kõikvõimalikeks vajadusteks, nagu e-posti turundus, automatiseerimine ja toodete reklaamimine. Samuti saate üle 40 makse töötlemise võimaluse ilma tehingutasudeta!

bigcommerce makseväravad - parim e-poe platvorm

Eeliseid ümardab arvukalt mallid , mille vahel saate valida, oma veebisaidi kujundamise võimalus ja suur tugisüsteem, mis aitab teil e-kaubandusega seotud jõupingutusi täiustada.

Miinused BigCommerce’i kasutamisel

Traditsiooniliselt on BigCommerce oma mallipakkumistega maha jäänud. Kui kasutajad on järele jõudnud, saavad kasutajad valida ainult seitsme tasuta malli vahel. Lisatasu teemad võivad olla ka natuke kallid. Kahjuks pole disaini kohandamine alati kõige kasutajasõbralikum.

BigCommerce’il pole POS-i funktsioone, nagu teisteski lahendustes, ja see hõlmab teie plaani müügilimiiti. Täiustatud funktsioonide, nagu hüljatud ostukorvisäästja, hankimine on suhteliselt kallis.

Hinnakujundus

BigCommendi plaanid maksis vahemikus 29,95 kuni 249,95 dollarit. Iga-aastaste maksetega saate pisut raha kõrgemate plaanide pealt kokku hoida. Ettevõttel on ka võimalus, kuid peate selle kohta järelepärima. Lisaks maksavad teemad vahemikus 145–235 dollarit.

suurettevõtte hinnakujundus

Ehkki kõik plaanid annavad teile kõik alustamiseks vajaliku, pakub kõrgemate valikute korral rohkem võimalusi, näiteks täiustatud klientide segmenteerimine ja toodete filtreerimine.

Tehingutasude puudumine muudab BigCommerce atraktiivsemaks kui muud selle loendi valikud. 15-päevase prooviversiooni abil saate teada, kas see sobib teile.

4. Shopify – parim butiikpoodide jaoks

Shopify ülevaade

Shopifyst on saanud üks tuntumaid nimesid e-kaubanduse valdkonnas. See on sadade tuhandete kasutajatega täisfunktsionaalne hostitud lahendus. Meil on selle kohta ka täielik artikkel, kui allolev teave pole teile piisav.

Shopify kasutamise plussid

Kaubandusplatvormi on ülilihtne kasutada ja kiire seadistamine. Lihtsalt registreeruge oma e-posti aadressiga ja võite hakata oma poodi üles ehitama ja kohe müüma. Intuitiivne liides hõlbustab ka toodete loomist ja sisaldab SEO funktsioone, nagu pealkirjade sildid ja metakirjeldused.

lisage tooteid shopify'is

Shopify pakub kümneid tasuta mobiilile optimeeritud elegantseid teemasid. Rohkem saab osta. Nende kohandamiseks pole kodeerimine vajalik, kasutage muudatuste tegemiseks lihtsalt hiirt.

Shopify teemapood

Lisaks pakub platvorm tipptasemel tuge telefoni, e-posti, reaalajas vestluse ja Twitteri kaudu, mis on saadaval ööpäevaringselt. See on üksikasjaliku dokumentatsiooni ja veebifoorumid kus saate teistelt kasutajatelt abi.

Shopify toetab ka palju kolmandate osapoolte makseväravaid ja sellel on suur rakenduste turg üle tuhande pakkumisega saidi funktsioonide lisamiseks mõne klõpsuga.

Lõpuks pakuvad nad täiendavat müügikanalit, pakkudes teile tarkvara ja riistvara füüsiliste kaupluste asukohtades müümiseks, sotsiaalseks müümiseks ja integreerimiseks selliste turuplatsidega nagu Amazon.

Miinused

Shopify üks suurimaid puudusi on see, et kulud võivad hõlpsalt lumepalle hankida. Lisaks põhitasule maksate paljude pluginate, teemade ja funktsioonide eest. Mõni on ühekordne makse, mõni kord kuus, mõni kord aastas. Lisaks sellele on tehingutasud ka siis, kui te ei kasuta sisseehitatud maksesüsteemi. See kõik võib muutuda pisut keeruliseks ja raskesti kavandatavaks.

Veel üks puudus teie saidi kohandamisel on see, et Shopify kasutab oma märgistuskeelt, mida nimetatakse “Vedel”. See põhineb rubiinil Rails ja raskendab ise kodeerimise abil muudatuste tegemist.

Hinnakujundus

Shopify pakub erinevaid hinnatasandid koos lisafunktsioonidega sõltuvalt sellest, millist plaani te kasutate.

poeketi parimate poodide hinnakujundus

Seal on ka Shopify Lite. See võimaldab teil ostukorvivõimaluste kasutamiseks müüa sotsiaalvõrgustikes ja manustada tooteid oma veebisaidile. See plaan maksab 9 dollarit kuus, mis on üsna õiglane.

Lisaks on äriklientide jaoks olemas ka Shopify Plus. Te peaksite hindade kohta küsima, kuid kuulujuttude kohaselt algab hind 1200 dollarist kuus.

Nagu mainitud, maksate lisaks baashinnale ka rakenduste ja lisafunktsioonide eest. Need hõlmavad tõepoolest laia hinnavalikut, nii et uurige kindlasti eelnevalt!

Ärge unustage ka krediitkaardi- ja tehingutasusid, kui kasutate kolmanda osapoole makseteenuse pakkujaid. Need varieeruvad vastavalt teie plaanile.

Shopify pakub 14-päevast prooviperioodi, et enne pühendumist kapoti all piiluda.

5. Volusioon

voluse logo

See lahendus on veel üks pilvepõhine hostitud võimalus veebipoe loomiseks. See on olnud umbes alates 1999. aastast ja selle aja jooksul on käive olnud enam kui 28 miljardit dollarit.

Volusiooni kasutamise plussid

Volusion on lohistatav saidiehitaja koos lehesisese redigeerimisega. See pakub palju kõikehõlmavat saidiotsingut reageerivad teemad (Neist 11 tasuta) ja võimalus omaenda tooteid kohandada.

Lisaks on sellel kindlad e-kaubanduse ja tootehalduse tööriistad, näiteks rikkaliku tekstiga toodete kirjeldused, loodusliku täitmise võimalused, tellimisvõimalused, lojaalsusprogrammid ja palju muud. See integreerub ka paljude makseteenuse pakkujatega ega sisalda tehingutasusid.

Turundusvõimaluste hulka kuuluvad muu hulgas SEO funktsioonid, sotsiaalne müük, turgude integreerimine Amazonile ja eBay. Pange tähele, et mõned neist on saadaval ainult kõrgemate plaanide korral.

Kasutajad saavad ööpäevaringset tuge ka otsevestluse ja telefoni kaudu (viimane on kõrgema paketiga). See on lisaks põhjalikule teadmistebaasile, kus on artikleid, juhendeid ja palju muud.

Miinused Volusioni kasutamisel

Kahjuks Volusion’s hinnastruktuur on natuke segane, kuna neil on seatud ribalaiuse piirang. Kui otsa saab, peate maksma lisaliikluse eest. See võib kavandamise pisut keeruliseks muuta, eriti kuna nende vaikemisi ribalaius on suhteliselt madal.

SSL-i eest peate maksma lisatasu, mis on kohustuslik igas veebipoes. Teised konkurendid pakuvad seda tasuta. Volusioni premium-mallid on natuke kallid.

Samuti ei paku platvorm ajaveebimisvõimalusi. Menüüsse saate lisada ainult linke teistele ajaveebisaitidele. See on sisuturundusega tegelevas digimaailmas tõesti puudus.

Hinnakujundus

Poe pidamine Volusionil maksab teile vahemikus 29–299 dollarit kuus. Aastaselt makstes saate 10% soodsamalt. Aastaplaani muutmiseks peate teenusele helistama. Kallimate plaanide korral saate rohkem tooteid, ribalaiust, paremat tuge ja lisafunktsioone.

voluse maksumus

Nagu mainitud, on igal plaanil ribalaiuse piirang (1, 3, 10 või 35 GB). Igasugune sellest suurem liiklus maksab teile 7 USD / GB. See võib üsna kiiresti üles kerkida. Samuti ei tohiks unustada makse töötleja tehingutasusid.

Samuti on investeering SSL-sertifikaati. Need, mida Volusion otse pakub, jäävad vahemikku 149–995 dollarit. Muidugi saate ka oma tasuta. Lisaks, kui olete valinud premium-teema, peate selle jaoks eelarves olema 180 dollarit.

Volusiooni kontrollimiseks kasutage 14-päevast tasuta prooviversiooni.

6. ruut

Ruuturuumi logo

Sarnaselt Wixiga on ka Squarespace veebisaitide koostaja, mis töötab pukseerimisega. Nad alustasid keskendumisega visuaalselt atraktiivsete veebisaitide loomisele. Hilja on sait rohkem energiat e-kaubandusesse lasknud ja laseb kasutajatel oma asju veebis müüa. Nüüdseks on nad hakanud olema täieõiguslik e-poe platvorm.

Ruuturuumi kasutamise plussid

Teenusel on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides ning see on väga algajasõbralik.

Ruuturuumi sisu redigeerimine

Nende pakutavad veebisaidimallid on elegantsed, ilusad, poleeritud ja kõik on varustatud mobiilse reageerimise võimalustega. Samuti keskendub disainile Squarespace eriti sobivaks kvaliteetseid pilte vajavate toodete müümiseks.

Ruuturuumi mallid

Lisaks on teil kõik standardsed võimalused, näiteks tootevariandid, laohaldus, piiramatu hulga tooteid, kuponge, saatmist ja töid. Platvorm integreerub täitmiseks ka Shipstation.com-iga ja sellel on suurepärane klienditeenindus.

Need pakuvad teie saidi ja konversioonide optimeerimiseks palju andmepunkte, sealhulgas müüki, tulusid, liikluse allikaid ja muud. Turundusvahendid hõlmavad SEO sätteid, sotsiaalmeediat, ajaveebi ja loobumist kassast taastumisest. SSL on sisse ehitatud otse platvormi.

Ruuturuumi kasutamise miinused

Puuduste osas on ruut Ruumide omadused mõnevõrra piiratud. Näiteks on sellel piiratud maksevõimalused (ainult Apple Pay ja PayPal) ning puuduvad olulised võimalused keerukamate poodide jaoks ja suur hulk tooteid või variatsioone.

Lisaks pole enam rakendusi, kus rakendused lisaksid uusi funktsioone ja funktsioone. Teie võime kohandada oma saiti koodi ja märgistuse abil on samuti väga piiratud. Platvorm on integreeritud ainult mõne kolmanda osapoole tööriista ja teenusega.

Hinnakujundus

ruut maksumus

Maksate Squarespace’i eest kuus. Müügi alustamiseks peate olema vähemalt äriplaanis, mis aastas on 18 dollarit kuus, vastasel juhul 26 dollarit kuus. Pange tähele, et igal müügil on 3% tehingutasu.

Pange tähele, et võite viimasest loobuda, kui kasutate mõnda e-kaubanduse plaani (26–46 dollarit kuus). Samuti saate veebipoe pidamiseks lisafunktsioone, nagu siltide printimine, raamatupidamine ja hüljatud kärude automaatne taastamine.

7. Magento

magento logo

Magento on omamoodi e-kaubanduse platvormide WordPress. See on avatud lähtekoodiga tarkvara osa, mille saate oma serveritesse alla laadida ja installida. Samal ajal pakub see ka hostitud pilveversiooni, nagu WordPress.com ja WordPress.org.

Magento kasutamise plussid

Isehalduslahendusena pakub Magento teile palju kontrolli. Tehniliste teadmiste abil saate funktsionaalsuse ja kujunduse osas muuta kõike, mida soovite, ning valida oma serverikeskkonna.

Kui viimane pole teie tass teed, võib pilveväljaanne olla teile rohkem. Selleks tuleb demo saamiseks pöörduda müügiosakonna poole.

Ükskõik, kuhu lähete, saate kasu Magento pikast funktsioonide ja valikute loendist. Liikmelisusega liitumine, korduvad maksed, allahindlused, võimalus kohandada sisu kasutaja kohta on vaid jäämäe tipp.

Saate oma saiti laiendada turuplatsil. Seal on pistikprogramme ja teemasid igasuguseks otstarbeks, alates klienditoest kuni turunduse ja saatmise ning saidi optimeerimiseni.

Magento turuplats

Platvorm on tugev ka mitmekeelsete veebisaitide osas. Saate luua eraldi saite erinevate keelte jaoks. Selle taga on ka tugev kogukond, kes täiustab pidevalt platvormi ning arendab uusi teemasid ja pistikprogramme. See tähendab ka palju toetus ja saadaolevat ekspertide nõu.

Miinused Magento kasutamisel

Kogukonna väljaande puhul kehtivad kõik ise hostitud platvormide varjuküljed. Olge valmis hoolitsema värskenduste, turvalisuse ja kõige muu eest, et teie kauplus töötaks korralikult.

Kuigi Magento-l on palju funktsioone, võib see olla näljane ressursside osas. Selleks peate investeerima aega ja raha optimeerimisse.

Lisaks on platvorm kirjutatud PHP-s, nii et kui soovite teha sisukaid muudatusi, peate omama vajalikud korpused või palkama selle jaoks keegi teine. Mõlemal juhul võite investeerida arengusse.

Kui valite pilveversiooni, pidage meeles, et see on loodud Enterprise’i klientidele ja selle eest makstakse vastavalt ka hinda. Sellest lähemalt allpool.

Hinnakujundus

Magento Community Edition on selles loendis esimene tasuta e-poe platvorm. See on õige, saate selle alla laadida ja kasutada ilma peenraha maksmata.

Nagu paljud teised ise hostitud lahendused, kaasnevad sellega ka kulud, sõltumata hostimisest. Faktoriteks võivad olla ka lisatasu pluginad või mallid ning juhuslik arendustöö.

Kui te ei soovi suuremat osa ülaltoodutest käsitleda, on olemas ka hostitud versioon. Nagu juba mainitud, pole see odav. Leitud arv oli litsentsimise jaoks 18 000 dollarit aastas.

8. OpenCart

opencart logo

Jätkame avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvormide teemat. OpenCart on teie enda serverisse allalaadimiseks ja installimiseks saadaval. Teenus pakub ka oma lahenduse pilveversiooni.

Plussid OpenCarti kasutamisest

Sellel e-poe platvormil on kõik, mida vajate oma poe loomiseks ja haldamiseks. Nii digitaalsete kui ka füüsiliste kaupade jaoks saate seada piiramatuid tooteid ja tootekategooriaid. Sellega on kaasas tooteülevaated ja hinnangud, mis on väravast väljas, ja toetab mitut valuutat.

Armatuurlaud annab teile ülevaate oma poe kõigist olulistest andmepunktidest ja saate isegi ühe liidese abil luua ja juhtida mitut poodi.

administraatori liidese armatuurlaud

Peale selle on platvorm väga kohandatav tuhandeid teemasid ja pistikprogrammi laiendusi. See integreerub ka sadade makseväravatega.

Isehalduslahendusena on sellel kaasas kõik saidi haldamise eelised teie enda serveris. Suur tugivõrgustik läbi spetsiaalse kogukond ja dokumentatsioon aitab teil näputäis.

Pilveversiooni valimisel võite alustada vaid mõne minutiga. Samuti pääsete juurde eraldi teema- ja pistikprogrammipoele ning hoolitsete kõigi hostimise, turvalisuse ja varundamise vajaduste eest.

Miinused OpenCarti kasutamisel

Kui teil on oma saidi ise hostimise eeliseid, peate tegelema ka puudustega. OpenCarti pole alati lihtne kohandada ja uute moodulite lisamine võib olla kulukas.

Lisaks sellele on selle looduslikud turundusfunktsioonid üsna piiratud. Näiteks SEO vaikeseaded pole eriti head.

Platvormi ei tunta alati kiireima lahendusena, seega ei pruugi ise hostitud lahendus olla suurimate mõõtmete suurendamiseks parim võimalus..

Hinnakujundus

Isetehtud tarkvara ise on tasuta. Pidage meeles, et sellega kaasnevad tavalised lisakulud. Lisaks võivad kulud olla laienditele ja teemadele, mis lisavad teie eelarvele keskmiselt umbes 100 dollarit.

Võite valida ka pilve hostitud versiooni, mis maksab vahemikus 30 kuni 200 dollarit kuus – pool, kui maksate aasta eest ette. See sisaldab ka tasuta SSL-sertifikaati.

9. Zen Cart

zen ostukorvi logo

Meie järgmine kandidaat kuulub samasse kategooriasse kui kaks viimast. See on avatud lähtekoodiga ja ise hostitud.

Zen Carti kasutamise plussid

Kuna sellel on GPL-litsents ja see asub teie enda serveris, on ka Zen Cart täielikult kohandatav. Nagu teisedki lahendused, saate ka teie soovitud muudatusi teha ka väljaspool saadaolevad laiendid. Lahendusel on ka hea maine turvalisuse ja mastaapsuse osas.

Lisaks pakub see paljudele toodete konfiguratsioonivõimalusi, sealhulgas kuponge, kinkesertifikaate ja mitut tootepilti. Turundusosakonnas saate ära kasutada sisseehitatud SEO funktsioone ja võimalust saata HTML-i e-kirju platvormi seest.

A tugev kasutajaskond ümardab Zen Carti eelised.

Miinused Zen Carti kasutamisel

Selle e-kaubanduse lahenduse tõsiseks puuduseks on aegunud kasutajaliides nii esi- kui ka tagaküljel. Teil on võimalus muuta vähemalt oma saidi fonti. Intuitiivsem kasutajaliides paneb teie saidi eest natuke hoolt kandma.

Zen Carti installimine ja uuendamine võib olla keeruline. Puudub ka spetsiaalne tugi, seega peavad kasutajad ise enda eest kaitsma. Selle ökosüsteem on üsna väike, nii et pikendusi ja malle on raske leida. E-poe platvormil on vaid käputäis maksevõimalusi.

Hinnakujundus

Nagu teised selle loendi näited, on tarkvara ka ise tasuta, kuid arhitektuuri käitamiseks ja hooldamiseks peate sisaldama eelarvet, sealhulgas SSL-sertifikaati. Eriti kui teil pole veebiarendusalaseid oskusi, võite oodata abi palkamist ja peate selle eelarves hoidma. Arvesse võivad kuuluda ka laiendused ja teemad.

Saadaolevate e-kaubanduse platvormide tüübid

Enda jaoks parimat e-kaubanduse platvormi otsides on teil erinevaid tüüpe. Kuigi platvormide eristamiseks on mitmeid viise, on üks peamisi erinevusi nende hostimise tüüp.

 • Ise majutatud – See tähendab, et laadite alla tarkvaraosa ja installite selle oma serverisse. See annab teile palju kontrolli oma veebisaidi üle. Samuti paneb see teile kogu vastutuse selle ohutuse, ajakohastamise ja käsitsi muudatuste tegemise eest. Sageli on see mudel avatud lähtekoodiga e-kaubanduse lahendustel.
 • Hostitud – Teine võimalus on kasutada tarkvara, mida haldab keegi teine. SaaS (tarkvara kui teenus) lahendused on siin kõige tüüpilisemad näited. Kasu: vähem tehnilisi kulusid, kiire käivitamine, rohkem algajate sõbralikkust. Enamasti ka rohkem kulusid.
 • Segatud – Mitmed allpool toodud võimalused pakuvad võimalust lisada oma ostukorvid muudele platvormidele (nt WordPress). Seda nimetatakse ka kaubanduseks kui teenuseks (CaaS) ja see võib olla elujõuline ja odavam võimalus.

Muidugi on ka muid võimalusi e-poe platvormide eristamiseks. Paljud neist sõltuvad teie isiklikest vajadustest. Võite kaaluda:

 • Kulud
 • Skaleeritavus
 • Kasutuslihtsus
 • Kohandamised
 • Hooldus
 • Kaubanduse valikud
 • Mobiilsed võimalused
 • Turundus
 • Toetus

On hea mõte, et saate ise endale selgeks teha, mis teile kõige olulisem on. See muudab nende valikute, mis ei sobi piletiks, välja kodeerimise palju lihtsamaks.

Milline on teie jaoks parim e-poe platvorm?

Eraldiseisvad e-poe platvormid võivad olla suurepärane lahendus veebipoe alustamiseks. Need pakuvad kõiki vajalikke funktsioone ja spetsiaalset funktsionaalsust, et veebimüük oleks edukas.

Parima e-poe platvormi valimine pole siiski lihtne ülesanne. Seal on lihtsalt liiga palju tegureid, mida arvesse võtta, ja turul on palju pakkumisi. Teades eelnevalt, millised on teie vajadused ja nõuded, suurendate tõenäolisemalt, et leiate ülaltoodud ülalt 3 hea sobivuse. Me soovitame Wix, SiteBuilderBigCommerce, ja Shopify.

Loodetavasti on see juhend aidanud teid otsustada. Kui on, siis kuidas oleks teie äsja avatud poe sooduskoodiga? Survet küll pole.

Milline on teie isiklik valik parima e-poe platvormi jaoks ja miks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map