15 parimat TASUTA logotegijat ja -generaatorit

Parim-vaba-logo-tegijad-generaatoridEttevõtte veebisaidi logo kujundamine võib olla kulukas (500–5000 dollarit).


Ja mitte ainult – väikese eelarvega meeskonnal ei pruugi olla tarkvara ega oskusi ise logo kujundamiseks. Üks on kindel: oluline on logo kujundus. See loob teie brändi visuaalse identiteedi ja on meeldejääv sümbol sellest, kes te olete.

Kuhu pöördute, kui teil pole ressursse professionaalseks logo kujunduseks? Õnneks on 9 parimat e-kaubanduse platvormi – veebis on palju tasuta logovalmistajaid ja generaatoreid.

Mõni pakub tarkvara tasuta, teised pakuvad ka tasuta logo allalaadimist. Kui olete uurinud värve ja logo stiili, mida soovite oma ettevõtet esindada, pöörduge ühele neist 15 tasuta logo valmistajast ja generaatorist, kes pole konkreetses järjekorras loetletud.

Miks peaksite kasutama logotegijaid ja generaatoreid??

 1. Alustate uut veebisaiti, kuid teil pole eelarvet professionaalse logo kujundaja palkamiseks.
 2. Teil ei ole oskusi ega tarkvara logo kujundamiseks ise.
 3. Otsite inspiratsiooni ja ideid logo kujundamiseks.

Allpool on 15 TASUTA logo tegijat

Täielik avalikustamine: WebsiteSetup teenib komisjonitasu, kui ostate lõppkokkuvõttes meie selles loendis sisalduvate soovituslinkide kaudu. See aitab meil kõike ajakohasena hoida. Täname teid toetuse eest.

# 1. Wixi logo tegija

Wixi logo tegija koduleht
www.Wix.com

Wixi logovalmistaja pakub mõlemast maailmast parimat: vastake mõnele lihtsale küsimusele ja see loob teile automaatselt logo malli. Siis saate vabalt kohandada peaaegu kõiki aspekte vastavalt oma isiklikele eelistustele – värvidest fondi, teksti ja suuruse järgi.

Parim osa? Lisaks sellele, et saate tasuta kohandatud välimusega logo, saate ka selle eest täielikud kaubanduslikud õigused (see tähendab, et saate seda kasutada äri ja kasumi teenimiseks, muretsemata selle pärast, kes omab litsentsi). Võite isegi alla laadida oma logo lähtefailid (SVG-vormingus), et saaksite selle panna kõigele, alates visiitkaartidest kuni t-särkideni.

Logo tegija juurde pääsemiseks peate looma Wixis konto. Kuid hõbedane vooder on see, et see annab teile juurdepääsu ka nende ärinimede generaatorile ja täielikule veebisaidi loomise tööriistale. Seega on see täiesti uus universaalteenuse pakkuja.

# 2. Rätsep kaubamärgid

TailorBrands logo valmistaja
www.TailorBrands.com

Tailor Brands on võimas kõik-ühes graafilise disaini tööriist, mis aitab teil kujundada oma ettevõtte jaoks kohandatud ja ainulaadse logo. Logo loomise protsess põhineb viktoriinil, kus peate vastama küsimustele oma brändi, tööstuse ja eelistuste kohta. Kui olete viktoriini täitnud, saate oma logo kiiresti teha. Tailor Brands pakub teile mõnda alternatiivset võimalust, nii et saate valida, mis teile kõige rohkem meeldib, või kohandada oma logo, kuni olete sellega rahul.

Lisaks saate ka sotsiaalmeedias ja reklaamides kasutamiseks valmis graafikat. Lõpuks, kui olete lõpetanud, saate alla laadida kvaliteetseid vektor-, SVG- või EPS-faile, mida saate kasutada oma veebisaidi jaoks, visiitkaarte või kaupu koos täielike kaubanduslike õigustega.

# 3. Lõuend

Canva logo valmistaja
www.Canva.com

Canva on juba mõnda aega olnud vabal disainiturul, pakkudes tasuta ja tasulisi malle sotsiaalmeedia piltide, lendlehtede, kutsete, visiitkaartide ja muu jaoks. Nende muljetavaldavas mallide valikus on saadaval lai valik tasuta ja tasulisi logovalikuid. Alustage ühe nende tasuta malliga ja muutke siis teksti, värve, fonte ja muud, et see vastaks teie kaubamärgile.

Kas teile ei meeldi see, mida näete? Laadige oma graafika üles või valige Canva laiast tasuta elementide kogu hulgast, et lisada logo malli lihtsa kasutamise ja lohistamise funktsiooni abil. Laadige oma kujundus alla PNG-, JPG- või PDF-vormingus. Kasutage seda saiti tasuta logo abil kirjaplankide, visiitkaartide ja muu loomiseks.

Ainus negatiivne külg on see, et teised inimesed saavad samu malle kasutada, nii et võite näha, et sarnased kujundused hõljuvad veebis ringi. Pisut loovust arvestades pole vaja palju, kui annate neile tasuta logo kujundustele oma unikaalse ilme ja saate tasuta professionaalse ilmega logo.

# 4. Tasuta logo kujundus

FreeLogoDesing.com logo tegija
www.FreeLogoDesign.com

Tasuta logo kujundus muudab tasuta logo loomise lihtsaks. Sisestage lihtsalt oma ettevõtte nimi ja valige 20 erineva kategooria hulgast. Rakendus kuvab eelvaate tuhandetele tasuta logo mallidele. Tehke oma värvi, kuju ja fondi kohandatud muudatused ja laadige oma kujundus alla tasuta. Kui otsustate hiljem oma logosse natuke investeerida, saate oma logo eraldada kõrge eraldusvõimega versiooni 59 dollari eest.

# 5. Graafilised vedrud

Graafilise Springs logo valmistaja
www.GraphicSprings.com

Nagu teisedki selles loendis olevad logo tegijad, pakub ka Graphic Springs mitmesuguseid malle, millest saate mitme kategooria vahel valida. Sisestage oma ettevõtte nimi ja sildiliin, valige oma pildikategooria, oma logo ja muutke seda hõlpsalt. Filtreerige oma valikud uute või populaarsete logode kaudu.

Kui soovite oma logo kujundusega natuke rohkem loomingulist vabadust, alustage kujunditest ja sümbolitest või kasutage neid, et anda oma logole natuke dekoratiivset pilti. Ehkki tarkvara on tasuta kasutamine, maksab PNG-, SVG- või JPG-vormingus lõpliku kujunduse allalaadimine 19,99 dollarit. Sellega on kaasas aga piiramatu arv muudatusi ja allalaadimisi, kui otsustate tulevikus muudatusi teha.

# 6. LogoMakr

LogoMakr
www.LogoMakr.com

LogoMakr pakub hõlpsasti kasutatavat tarkvaraprogrammi, mis lihtsustab kujundite ja teksti lohistamist sinna, kuhu soovite. Alustage kujude ja ikoonide otsimisest, seejärel muutke oma värve, suurust ja palju muud. Lisage tekst ja korraldage see vastavalt soovile, kohandades fondi tüüpi, suurust ja värvi. Nutikas kärpimisnupp kärbib teie logo hõlpsalt.

Kui olete valmis, salvestage kujundus lihtsalt oma arvutisse. Saadaval on tasuta allalaadimisvõimalus, kuid sellega kaasnevad piirangud, nt madala kvaliteediga failid ja leping saidile teie logo krediidi andmiseks. Ainult 19 dollari eest saate ilma krediiteta alla laadida oma veebisaidi kvaliteetse versiooni, visiitkaardid, t-särgid ja palju muud..

# 7. UCraft

Ucraft logo tegija
www.uCraft.com/free-logo-maker

Kui olete selle loendi kaugele jõudnud ja pole ikka veel leidnud saiti, mis vastaks teie logo kujundamise vajadustele, proovige UCraft. UCraft on veebisaidi ehitaja, mis pakub veebimalle, tasuta pilvemajutust ja palju muud. Boonusena pakuvad nad ka tasuta logo tegijat. Nagu teisedki loendis olevad tasuta tööriistad, on ka UCrafti tasuta logo valmistaja sama lihtne kui ikooni valida, oma ettevõtte nimi lisada ning fonte ja värve kohandada.

UCraft sisaldab üle 220 000 ikooni, mida saate oma kujunduses kasutada. Eksportige oma läbipaistev ja kõrge eraldusvõimega PNG-fail täiesti tasuta!

# 8. Online-logo tegija

Online-logo tegija
www.OnlineLogoMaker.com

Online Logo Makeril on sarnane liides Graphic Springsi tasuta logogeneraatoriga. Logode kujundamise teekonna alustamiseks on tonnide mallide ja fondivalikute abil kiire ja lihtne. Valige nende eelprojekteeritud sümbolite hulgast sadades kategooriates või laadige üles oma pilt.

Tasuta konto abil saate oma kujunduse salvestada ja hiljem selle juurde tagasi tulla. Nautige piiramatut allalaadimist, nii et saate oma logo näpistada igal ajal. Online Logo Maker pakub nii tasuta kui ka premium-teenust. Premium pakett pakub kõrgema eraldusvõimega allalaadimisi ja võimaldab teil oma kujunduse eksportida läbipaistvana (.PNG) või vektorina (.SVG), et teil oleks oma logo kasutamine igal pool hõlpsam..

# 9. Kujunduslik

DesignMatic logo valmistaja
www.DesignMatic.com

Alustage Designmanticu tasuta logogeneraatoriga, valides oma eelistatud logo stiili, fondi tüübi ja värvid. Järgmisena sisestage oma ettevõtte nimi ja valige enam kui 30 tööstusharu kategooria hulgast. Kui leiate endale meelepärase logo, saate värve ja fonti kohandada.

Kuigi tööriist on tasuta, on kujunduse allalaadimine tasuline. See tähendab, et saate suuremahuliseks printimiseks suure eraldusvõimega ja vektoripõhise faili. Kahjuks ei paku see sait piiramatuid allalaadimisi. Kui te ei soovi allalaadimistasu maksta, võib see olla suurepärane vahend inspiratsiooni kogumiseks.

# 10. Shopify

kaupluse logo valmistaja
www.Shopify.com/tools/logo-maker

Shopify pakub veebiettevõtetele tervet hulka tööriistu, sealhulgas tööriistu, mis on vajalikud teie enda veebipoe käivitamiseks. Ehkki mõned neist teenustest tulevad kuutasuga, pakub Shopify ka laias valikus tasuta tööriistu nagu ärinimede generaator, QR-koodigeneraator ja muidugi tasuta logovalmistaja.

Sisestage oma ettevõtte nimi ja valige siis ikoon ning redigeerige värve ja suurusi. Valige teksti ja ikoonide hulgast neli erinevat paigutust, seejärel saatke logo otse teie e-posti aadressile.

# 11. Logo tüübi tegija

LogoTypeMaker logo tegija
www.LogoTypeMaker.com

Logo tüüpi tegijal on üle 200 fondi, üle 1000 professionaalse malli ja üle 600 000 vektorkuju, mis muudavad teie logo kujunduse imelihkeks ka siis, kui te pole professionaalne disainer. Neil on vektoripõhised SVG allalaadimised ja piiramatud modifikatsioonid, et saaksite oma värve ja fonte igal ajal muuta. Tasuta mudeli alusel saate luua tasuta kaasaegse logo, mida ei saa kohandada. Erinevalt teistest tasuta logo tegijatest saate oma kujunduse eksportida 300DPI-vormingus JPG- või PNG-failina. Ühekordne makse 24,99 või 39,99 dollarit pakub rohkem funktsioone ja logovalikuid.

# 12. Zyro

Zyro logo tegija
zyro.com/logo-maker

Zyro on tasuta logovalmistaja, mis võtab lihtsust tõsiselt. Alustamiseks ei pea te kontot looma ega täiendavaid samme tegema.

Esiteks sisestage oma brändi nimi ja sildiliin. Teiseks valige, millise kuju soovite oma logo aluseks võtta. Võite valida tuhandete valikute hulgast; lihtsalt sisestage märksõna ja alustage. Lõpuks saate oma logo kohandada. Paigutage oma nimi ja sildi kuju vastavalt kujule, muutke sõnade fonti, värvi ja suurust. Kui olete lõpetanud, laadige PNG alla ja kasutage seda kõikjal oma veebisaidilt oma visiitkaardile.

# 13. Kujundusmägi

Design Hilli logo tegija
www.DesignHill.com/tools/logo-maker

Design Hill pakub arvukalt teenuseid, üks neist on tasuta logogeneraator. Sirvige tuhandeid ikoone, kohandage oma teksti ja värve ning laadige alla tasuta kujundus. Vaadake kindlasti ka nende teisi tasuta tööriistu, sealhulgas Facebooki ja Twitteri kaanefotode tegijaid, QR-koodi generaatorit ja palju muud.

# 14. Logo tegija

LogoMaker.com
www.LogoMaker.com

Logo Maker on selles valdkonnas tegutsenud juba üle kümne aasta ja on tasuta logogeneraatori kaudu teenindanud enam kui 3 miljonit ettevõtjat ja väikeettevõtte omanikku. Valige rohkem kui 10 000 ikooni hulgast ja looge ning salvestage oma kontole piiramatu hulga logosid tasuta.

Tasu tuleb siis, kui olete oma disaini lõpetanud ja suure eraldusvõimega faili alla laadinud. Vahepeal saate tööriista abil katsetada ja inspiratsiooni ammutada. Kui otsite tasuta võimalust, saate täispiltfaili allalaadimise asemel luua oma veebisaidile HTML-koodilõigu.

# 15. SquareSpace

SquareSpace'i logo tegija
www.logo.squarespace.com

Squarespace pakub veebiettevõtetele mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas kõike, mida vajate oma veebisaidi käivitamiseks. Nende tasuta veebitootja logo abil saate sirvida ikoone ja kohandada oma kujundust sõltumata sellest, kas otsite inspiratsiooni või täielikult kohandatud logo. Laadige tasuta alla oma kujundus madala eraldusvõimega või ostke kõrge eraldusvõimega versioon 10 dollari eest. Ruuturuumi kliendid saavad kõrgresolutsiooniga faili koos liikmelisusega tasuta alla laadida.


Selle käeulatuses oleva laia tööriistavaliku abil saate katsetada logo kujundamist, olenemata teie eelarvest.

Kas meil on midagi puudu? Jäta kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map