Wixi ülevaade

Wixi hinnad, plaanid ja funktsioonid – 2020

Põhiomadused

 • Lihtne tasuta veebisaidi koostaja tööriist
 • 500+ atraktiivset valmis malli
 • Eeldatavad plaanid kohandatud domeeni jaoks
 • Mobiilsõbraliku reageerimise veebisaidi kujundused
 • Veebipood – funktsioonid
 • Premuim klienditugi
 • 14-päevane raha tagasi garantii

Ettevõtte ülevaade

Kui hea on Wix Website Builder?

Õige veebisaidi koostaja abil saate luua mis tahes veebisaidi ja teie ise’Lõpuks valin teie valitud veebisaidi. Wix.com on maailm’suurim veebisaidi ehitaja. Asutatud aastal 2006, on sellel üle 110 miljoni kasutaja kogu maailmas. Alustatud lihtsa veebisaitide loomise platvormina, nüüd on see palju edasi arenenud ja täiustatud. See on väga kasulik inimestele, kellel pole arenenud tehnilisi oskusi ega mingit kodeerimist. Wix on selline veebisaidi ehitaja, mis aitab teil oma veebisaidi ilma higi purustamata luua, ükskõik, kas ka teie’oled lihtsalt algaja või prof.

Wixi abil on oma veebisaidi loomiseks kaks võimalust: laske Wixi kunstliku disaini intelligentsusel oma veebisait teie heaks teha või kujundage Wix Editori abil täielikult teie maitse järgi. Siis on olemas Wix-kood, mille abil saate oma veebisaidile igal ajal lisafunktsioone lisada.

Kuidas Wixiga mõne minutiga veebisaiti luua?

Esiteks, sina’Minult küsitakse, mis tüüpi veebisait teil on’otsin luua.

selline veebisaidi loomine Wixis

Ja siis sina’Teilt küsitakse veel paar küsimust, et veebisaiti saaks kohandada vastavalt teie vajadustele.
Siis näete järgmisi võimalusi.

kuidas oma veebisaiti Wixis luua

Wix Editor:

Täielik disainivabadus on see, mida Wix teile Wix Editoriga lubab. Võite alustada tühja lehega või valida mallide kogu hulgast mis tahes malli, milles on üle 500 disainerite loodud malli. Saate lisada videotausta, parallaksi, animatsiooni ja palju muud, ilma et peaksite ühegi koodi pärast muretsema.

Wixi kunstliku disaini intelligentsus

Teie vastustele mõnele küsimusele tuginedes loob Wix ADI veebisaidi teie jaoks koheselt. Seetõttu on Wix ADI abil veebisaidi loomine vaid mõne hiireklõpsuga küsimus. Sellega saate teie valmis veebisaidi koos kogu teksti ja piltidega, mis on vajalikud teie veebisaidi valmimiseks.

Võite valida ühe Wixi hulgast’kaks veebisaidi ehitajat.

Kuidas Wix Editoriga veebisaiti luua??

Kui otsustate veebisaidi loomiseks kasutada Wix Editorit, peate installimisprotsessina tegema ainult mis tahes teie valitud malli, mis sobib teie veebisaidiga’vajadusi.

vali Wixis mall

Ükskord sa’Kui olete malli valinud, genereeritakse teie veebisait vastavalt teie valitud mallile ja seejärel teile’Teid saadetakse redigeerijale, mis annab teile täieliku vabaduse oma veebisaiti redigeerida.

Selle redigeerija abil saate oma veebisaiti veelgi kohandada. Mis tahes funktsiooni saate redigeerija abil lubada või keelata.

Kuidas luua veebisaiti Wix ADI abil?

Kui valite Wix ADI, esitatakse teile mõned küsimused ja seejärel kasutab teie sisendite põhjal Wix ADI tehisintellekti, et valida miljardite kombinatsioonide hulgast unikaalne stiilide ja struktuuride kombinatsioon..

Näiteks kui valite esimeses etapis veebipoe, palutakse teil veelgi täpsustada, millist veebipoodi te’proovite uuesti luua:

Ja siis esitatakse teile veel mõned küsimused, et see oleks täpsem.

Ja peate valima valitud funktsiooni. Ja võite ka need meetodid vahele jätta ja viimane samm on see, kus peate valima teile meelepärase stiili.

Ja teie saidi teema on valmis, vastavalt teie maitsele hästi kohandatud.

Wixi kood

Wix-koodi abil saate oma veebisaidile lisada oma valitud sisu täiendava sisu koos kõigi Wix Editori kujundusfunktsioonidega. Wix-kood on tõesti abiks kohandatud veebirakenduste ja tugevate veebisaitide loomisel. Wix-kood annab teile õiguse oma andmebaasikogusid seadistada, saate lisada kohandatud vorme. Ja kõik, mida teete, on SEO-ga ühilduv.

Kas Wix on tasuta?

Pärast kõigi nende Wixist kirjutatud heade asjade nägemist võib tekkida küsimus, kas Wix on tasuta? Wix on tasuta. Võite saada palju võimalusi tasuta. Kuid teil on privileeg valida Wix Premium, kus saate kasutada tasuta hostimist, domeeniühendust, tasuta domeeni ühe aasta jooksul, Google Analytics, Premium tugi, 500 MB + salvestusruum. Lisatasu saate minna, kulutades 70 / kuus. Samuti kehtib 14-päevane raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map