Veebi 4 galaktika ülevaade

Web 4 Galaxy hinnad, plaanid ja funktsioonid – 2020

Põhiomadused

 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 99,94% pühendumine tööajale
 • Tasuta domeeninimi ja SSL
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine
 • Host piiramatu veebisaite
 • Liigne RAID10 kettaruum
 • Sama uuendamise hind
 • Piiramatu andmebaas
 • Piiramatu e-posti konto
 • Piiramatu SSD ruumi ja ribalaius

Virtuaalserverikavad

Plaani nimiOSKosmosRibalaiusPaneelSaidide arvHind
STARTERLinux11CPANEL141
ALUSLinux31CPANEL182
BASIC PLUSLinux51CPANEL1123
PÕHIPROJEKTLinux101CPANEL1164
Vaadake virtuaalserveri võrdlust

VPS-i hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosProtsessorRAMTuumHind
STANDARDLinux2022849
ÄRILinux40241499
KutselineLinux80362649
EliitLinux120483599
Vaadake VPS-i majutuse võrdlust

Pilvemajutuskavad

Plaani nimiOSKosmosProtsessorRAMRibalaiusHind
ISIKLIK SILMLinuxPiiramatu22Piiramatu399
ÄRIÕHKLinuxPiiramatu44Piiramatu699
KUTSEÕHULinuxPiiramatu66Piiramatu899
Vaadake pilvimajutuse võrdlust

Ettevõtte ülevaade

Mis on Web 4 Galaxy

Me oleme Web 4 galaktikas. uskuge alati, et veebimajutus peaks olema kiire, turvaline, usaldusväärne, täiustatud ja taskukohane. Oleme alustanud selle veebimajutusettevõttega, et toetada pidevalt kasvavat veebiettevõtlust ja täita mõistliku hinnaga ärikasutajate ootusi.

Web 4 Galaxy pakutavad veebimajutusteenused. koosneb tehnoloogiast, tööajast ja 24x7x365 eksklusiivsest klienditoest. Oleme kompetentsed pakkuma majutusteenuseid kõikidele sektoritele ja igas suuruses ettevõtetele. Meil on teenusepakkumisi alates Basic Hosting kontost kuni mitme platvormi keerukate serverite klastriteni.

Meie meeskond ja meie väärtused
Meie meeskond koosneb kogenud Linuxi ja Windowsi süsteemiadministraatoritest, kes on pühendunud pakkuma maailmatasemel teenust 24×7. Kõigil meie süsteemiadministraatoritel on teadmisi cPaneli ja Pleski juhtpaneeli, virtualiseerimistehnoloogiate alal ning neil on tõestatud kogemus serverite migreerimisel. Meie serverieksperdid töötavad serveritega seotud keerukate probleemide nimel, et vähendada seisakuid, parandada jõudlust ja aidata klientidel minimeerida oma tugikulusid.

Leiame, et parimat kliendikogemust pakub see, kui keskendume kliendi vaatenurgale. Kavandame kõiki oma tooteid ja teenuseid kliendi rahulolu silmas pidades. Kasutuslihtsus ja esitluse selgus on mõned meie edu võtmetegurid ja me tunneme rõõmu oma klientidele selle igapäevase kogemuse pakkumisest iga päev.

Oleme oma tooted ja teenused kavandanud selliselt, et oleks tagatud parim kliendikogemus ja rahulolu. Pole vahet, kas kliendil on jagatud hostipakett, VPS või spetsiaalne server; kohtleme neid kõiki meie ainuõiguslike klientidena, pakkudes neile tipptasemel 24×7 tuge.

Miks me erineme teistest

Pühendunud parimate saavutamisele
Web 4 Galaxy inimesed. on olnud aastaid veebimajutusteenuste valdkonnas, teame hästi veebimajutustööstuse toimimist ja suudame pakkuda parimat. Me oleme pühendunud teenuste pakkumisele kõigile oskustasemetele, olenemata sellest, kas olete algaja või veebis asjatundlik. Me anname klientidele võimaluse veebi täielik potentsiaal vabastada ja sellest kõige paremini kasu saada. Arvestades asjaolu, et kliendid soovivad hinna ja kvaliteedi suhet, oleme komplekteerinud oma teenused valdkonna juhtivate funktsioonidega ja kogu aasta vältel on ööpäevaringne abi saadaval ka aastaringselt, et tagada teie veebisaidiga kõik täiuslik.

Suurepärase kvaliteediga tooted
Pakume standardset ja eritellimusel valmistatud hostimislahendust igat tüüpi veebisaitidele ja ettevõtetele. Meie tootevalikus on palju domeeninime, jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i hostimist, e-posti hostimist, spetsiaalsed serverid, e-kaubanduse hostimine, SSL-sertifikaadid, CMS-i hostimine, G-Suite jne. See pole veel kõik, töötame pidevalt uute funktsioonide ja täiustuste lisamiseks meie tootevalikusse. Meie kirg toodete ajakohasena hoidmisel on aidanud meil konkurentsis eelist hoida; seda on meie hostimise tootevaliku kaudu suurepäraselt kujutatud.

Konkurentsivõimelised hinnad
On hädavajalik, et annaksime endast parima konkurentsitihedas tööstuses. Erinevalt suurtest mängijatest pole meil kliendibaasi miljonites, seega ei saa me nende hulgi allahindlusi saada, kuid siiski püüame anda endast parima, et pakkuda hostimisteenuseid mõistliku hinnaga. Meil on äri ja ilmselgelt peame raha teenima, kuid me ei ole ahne, et koefitsientide eest metsikult tasuda ja kasumit teenida.

Ülim klienditeenindus
Oleme teadlikud asjaolust, et teie veebimajutusplatvormi osas on palju tehnoloogilisi väljakutseid, seetõttu oleme siin 24 tundi ööpäevas, igal aastal aastas. Klienditeenindus on meie ettevõtte selgroog ja see on koht, kus me tõesti pingutame, et midagi muuta. Veebi 4 galaktika. tehniline

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map