Miss hosting ülevaade

Miss Hostimise hinnad, plaanid ja funktsioonid – 2020

Põhiomadused

 • Jagatud, Cloud VPS, pühendatud, edasimüüja serverid
 • Madalaima hinnaga hostimine ja tasuta SSL
 • Mitu andmekeskuse asukohta
 • 45 päeva raha tagasi garantii
 • Miss Hosting pakub kuni 60% pakkumisi

Ettevõtte ülevaade

Miss Hosting on veebimajutusettevõte, mis on veebimajutusteenuste turul suhteliselt uus. Ehkki see on meelitanud nende poole paljusid kliente, teeb see selles valdkonnas endiselt imelisi samme. Kuid mis teeb nad õigustatult heaks, on nende tipptasemel kvaliteetne teenus. See on osa Miss Grupist ja selle peakontor asub Rootsis ning kontorid Suurbritannias, USA-s, Indias, Kanadas, Mehhikos jne. Miss Hostingi juhib väike meeskond, mis koosneb väga kirglikest töötajatest, kuid nende pakutavad teenused ja mis on nende teenusega kaasnevad funktsioonid, mis võivad neid kaaluda? Laskem meil läbi Miss Hosting’funktsioonid ja teenused.

Miss hosting funktsioonid

24/7 klienditugi

Nagu paljud teised veebimajutusteenuste pakkujad, pakub ka Miss Hosting ööpäevaringset klienditugi. Tasuta veebitoe leiate nende veebisaidilt. Niisiis, võib kindlalt öelda, et teile pakutakse tuge ka telefoni teel. Muul viisil saate preili hostimismeeskonnaga kontakti saada posti või piletite kaudu. Nende veebisaiti külastades võib märkida, et nad on maininud, et isegi nende asutaja ja tegevjuht lahendavad piletid öösel. See on üsna kiiduväärt ja näitab, kui palju on pühendunud eksperdi tasemel klienditoe pakkumisele.

99,9% tööaja garantii

Miss Hosting lubab teile 99,9% -list tööaega. See pole midagi sellist, mis oleks maailmast väljas ega liiga virgutav. Kuna oleme näinud veebimajutusteenuste pakkujaid, kes pakuvad 100% Uptime garantiid. Kuna Miss Hosting on alles algusjärgus, võime eeldada, et need võivad aja jooksul teatavaid parandusi tuua. 99,9% tööajast vastab seisakule 43,49 minutit. Nagu mainitud, pole see parim, mida võite küsida, kuid siiski on see asi, milles saate elada.

45 päeva raha tagasi garantii

Pikem raha tagasi garantii periood tähendab, et saate rohkem aega otsustada, kas jätkata valitud veebimajutajaga või mitte. Ja kuigi on väga vähe selliseid veebimajutusteenuse pakkujaid, kes tagavad rohkem kui 100-päevase raha tagasi garantii, on keskmine raha tagasi garantii garantii 30 päeva. Miss Hosting pakub teile 45-päevast raha tagasi garantii, mis on üle keskmise. Võite saada nende teenuse kasutamise kohta praktilist kogemust 45 päeva jooksul ja teate mis tahes aspekte või tegureid, mis on seotud teie majutamisega.

Tasuta saidi ehitaja

Miss Hosting on lisanud saidi ehitaja tasuta teenusena koos kõigi jagatud hostimiskavadega. Kui olete algaja, kellel pole kodeerimisega seotud teadmisi või teil pole üldse teadmisi, võib selle saidi koostaja olla äärmiselt kasulik. On mõned saidiehitajad, kes nõuavad oma veebisaidi loomiseks märkimisväärselt suurt summat. Tasuta saidiehitaja saamine on hämmastav, kuna sellel saidiehitajal on kohandatavad mallid, tundlikud paigutused ja lohistamismetoodikaga redigeerimisliides..

Piiramatu e-posti salvestusruum

Tänapäeval on e-posti kontodel oluline roll kasutajakogemuse parandamisel ja lihtsate suhtlusvahendite pakkumisel. Kuid olenevalt teie veebisaidi tüübist ja liiklusest võib e-posti salvestusruum otsa saada, kui teile pakutakse väga piiratud e-posti salvestusruumi. Kuid kui valite Miss Hosting, pole te muredest vaba, kuna saate piiramatu e-posti salvestusruumi.

Piiramatu ribalaius

Nii nagu kogu e-posti salvestusruumi puhul, pakutakse ka kõigi jagatud hostimiskavadega piiramatut ribalaiust kohe kõige põhiplaanist alates. Piiramatu ribalaiuse kasutamisel ei pea te muretsema oma ressursilimiidi ületamise pärast, kui teie veebisaidi liiklus on järsult kasvanud. Ja oma veebisaidi võrguühenduseta jätmine liikluse järsu suurenemise korral on üks halvimaid asju, mida kogeda, kuna kipute kaotama tohutul hulgal olemasolevaid ja potentsiaalseid kliente / külastajaid.

Igapäevased varukoopiad

Nagu me juba teame, kui oluline on varukoopiate tegemine, võisite varukoopiate tegemata jätmise tõttu ka oma andmed kaotada. Võib olla laastav näha, et kogu teie raske töö läheb asjata. Mõistes varundamiste olulisust, pakub Miss Hosting tasuta igapäevaseid automaatvarundeid. Ja teile lubatakse, et selle varundamine taastatakse, kui ilmneb probleem.

24/7/365 serveri jälgimine

Alati on hea, kui teie veebisait on pidevalt jälgitavas serveris. Miss hosting’Servereid jälgitakse ööpäevaringselt, iga päev, aasta ringi. See tagab, et teie veebisait on peaaegu kogu aeg turvalisem ja juurdepääsetavam. Serveri jälgimisega saab vältida ka tõsiseid kahjustusi, mis võivad olla põhjustatud riistvara riketest või sellisena.

Tasuta SSL-sertifikaat

Samuti saate iga veebimajutuskavaga standardina tasuta SSL-sertifikaadi. Põhiplaan ja keskplaan pakutakse koos Letiga’s Krüpti SSL-sertifikaat, samas kui tipptasemel paketti pakutakse koos Comodo Standard SSL-iga.

Preili majutusteenused

Virtuaalserver

Nagu varem mainitud, on Miss Hosting veebimajutusteenuste valdkonnas suhteliselt uus ettevõte. Ja selle asemel, et kohe kõigi teenuste juurde hüpata, on nad püüdnud silma paista ühe teenusega korraga. Seega on nad virtuaalserveriga võrreldes teiste juhtivate veebimajutusteenuste pakkujatega kuni kaubamärgini jõudmiseni ja varvaste vahel varjatud. Valida on kolme erineva jagatud hostimise paketi vahel, mille nimi on Basic, Professional ja Ultimate. Nende hind on 0,99 dollarit, 1,99 dollarit, 2,99 dollarit kuus. Pange tähele, et need hinnad sisaldavad kirjutamise ajal eripakkumisi. Põhiplaani alusel saate majutada ühte veebisaiti ja kutseplaani alusel 10 veebisaiti. Kui soovite sama hostimiskonto all hostida piiramatul arvul veebisaite, peate maksma natuke rohkem ja saama endale Ultimate paketi.

Edasimüüja majutamine

Kui soovite luua oma väikese veebimajutusettevõtte, kuid siiski ei vaja serverite haldamise vaeva, võite Miss Hostilt osta edasimüüjate hostimise. Nad pakuvad piiramatuid funktsioone, nagu piiramatu konto, piiramatu e-posti konto, piiramatu hostitud domeenid, piiramatu MySQL andmebaasid ja palju muud. Nende eripakkumisega saate edasimüüja kontole kõigest 25 dollarit kuus. Võite valida 3 erineva paketi hulgast, mille nimi on Basic, Professional ja Ultimate. Nende kolme paketi jaoks saate vastavalt 50 GB, 100 GB ja 200 GB salvestusruumi.

Pilve VPS-server

Kui soovite osta suure jõudlusega pilve VPS-i, on Miss Hostingil kolm erinevat paketti, mille hulgast saate valida. Cloud VPS-i saate endale osta nii madala hinnaga kui 16 dollarit kuus, kõige keerukam kolmest maksab 64 dollarit kuus.

Miss Hosting pakub ka Premium VPS-i pakette ja hinnad jäävad vahemikku 80–250 dollarit kuus. Need erihinnad kehtivad ainult siis, kui valite arve 24 kuu eest. Saate RAMi vahemikus 12 GB, 16 GB ja 32 GB. Saate oma mugavuse tagamiseks spetsiaalset tuge ja isiklikku kontakti.

Spetsiaalne server

Ehkki Miss Hosting on virtuaalserveris suurepäraselt töötanud, ei saa me ka ära võtta tõsiasja, et ka nemad on ennast kindlalt pühendatud serverite pakkujaks pakkunud. Võite osta spetsiaalset serverit kolmes erinevas konfiguratsioonis. Ja need kolm paketti kannavad nime Professional, Premium ja Ultimate. Hinnad jäävad vahemikku 145–250 dollarit kuus. Kuigi Professional-pakett pakub teile 4 GB RAM-i, saate Premium- ja Ultimate-pakettidega 8 GB ja 16 GB RAM-i.

Magento majutamine

Kui soovite oma Magento veebisaiti hostida, saate hostida Miss Hosting kohandatud pilveserverites. Kui otsustate oma veebisaidi majutada Miss Hostingiga, pakutakse teile veebisaidi jälgimist ööpäevaringselt. See on oluline funktsioon, kuna veebipoodide veebisaidid on sagedamini pahavara ja muude rämpsposti sihtmärgiks. Nii olete kindel, et teie e-kaubanduse veebisait on talle ohustatud ohtude eest kaitstud. Kuna Miss Hosting pakub Magento hostimist kohandatud serveris, on see väga skaleeritav. Saate oma vajadused oma veebisaidi jaoks majutada Miss Hostingilt.

Järeldus

Kätes alla laskmine on Miss Hosting üks parimaid võimalusi algajatele, kes on just oma veebisaidi loonud, või inimestele, kellel on väga lihtne veebisait. Ehkki neil pole veel end jõuga arvestada, on nad oma tõhusa teenindusega tekitanud piisavalt laineid, et muuta need parimaks kandidaadiks, kellega tuleb arvestada algtaseme veebimajutusvajaduste osas. Neil on veel pikk tee minna, kui arvestada täiustatud VPS-i ja spetsiaalset serverit. Kuid nad on tuntud juba usaldusväärse teenuse pakkumise poolest, seega saate Miss Hosting’i teenusega ilma teise mõtteta minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map