GoDaddy ülevaade

GoDaddy hinnad, plaanid ja funktsioonid – 2020

Põhiomadused

 • Godaddy maailma populaarseim domeeniregistripidaja
 • Jagatud, VPS, pühendatud serverid
 • 125-pealise tasuta rakenduse installimine ühe klõpsuga
 • GoDaddy registreeritud domeenide ühe klõpsuga seadistamine
 • 9,9% tööaeg garanteeritud
 • Auhinnatud tehniline tugi
 • GoDaddy kupongid

Virtuaalserverikavad

Plaani nimiOSKosmosRibalaiusPaneelSaidide arvHind
StarterLinux30 GBMõõtmataCPANEL1 veebisaitRs.99
MajandusLinux100 GBPiiramatuCPANELPiiramatuRs.199
DeluxeLinuxPiiramatuPiiramatuCPANELPiiramatuRs. 299
ÜlimLinuxPiiramatuPiiramatuCPANELPiiramatuRs.449
Vaadake virtuaalserveri võrdlust

VPS-i hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosProtsessorRAMTuumHind
KäivitaLinux40 GB1 protsessor2 GBRs, 136
TäiustageLinux60 GB2 protsessorit4GBRs, 916
KasvavadLinux150 GB3 protsessorit6 GBRs, 404
LaiendaLinux200 GB4 protsessorit8 GBRs, 379
Vaadake VPS-i majutuse võrdlust

Pühendatud hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosProtsessorRAMTuumHind
MajandusLinux1 TB4 protsessorit4GB3,1 GHzR 4,719
VäärtusLinux1,5 TB4 protsessorit8 GB3,1 GHzRs, 759
DeluxeLinux2 TB4 protsessorit16 GB3,1 GHzRs, 119
ÜlimLinux2 TB4 protsessorit32 GB3,1 GHzRs, 799
Vaadake Dedicated Hosting võrdlust

Edasimüüjate hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosRibalaiusPaneelSaidide arvHind
TäiustageLinux90 GBPiiramatuCPANELPiiramatuRs.1999
KasvavadLinux120 GBPiiramatuCPANELPiiramatuRs, 2 799
LaiendaLinux150 GBPiiramatuCPANELPiiramatuRs.2999
AsutatudLinux240 GBPiiramatuCPANELPiiramatuR 5,499
Vaadake edasimüüjate hostimise võrdlust

Ettevõtte ülevaade

GoDaddy on nimi, mis lööb kõiki’kui me räägime ‘Parim hosting ettevõte’. Õigusega, kui hallata on üle 18 miljoni kliendi kogu maailmas ja 77 miljonit domeeninime,

Nad on oma parimate klassi veebilahendustega olnud teerajajaks mitmesuguste klientide vajaduste rahuldamisel üle kogu maailma. See on maailm’s domeeninime registreerija number üks. Ja number üks olemine pole kerge ülesanne ning tipus püsimine on palju raskem. Kuid GoDaddy on selle ülesande saavutanud oma tohutu raske tööga, pakkudes oma klientidele tipptasemel teenust.

GoDaddy on taga paljudest tippbrändideks muutunud väikeettevõtetest, pakkudes oma klassi parimat veebimajutust väga soodsa hinnaga. See on ehitanud töökindla veebiserveri infrastruktuuri, mis on keskendunud tööajale, Linuxi ja Windowsi põhistele serveritele, hämmastavale klienditeenindusele ja muudele funktsioonidele. Ja kooki hinnakujundus on neil mitmesuguseid plaane.

Jagatud veebimajutusplaanid

GoDaddy’s Jagatud veebiplaanid algavad madalalt kui 99 s / kuu ja tõusevad kuni 499 / kuu. Stardikava küll ei tee’Kuna te ei osta teile tasuta domeeni, pakub GoDaddy’s Economy jagatud hostimise plaan teile tasuta domeeninime, 100 GB salvestusruumi, võimaluse majutada ühte veebisaiti, piiramatut igakuist andmeedastust ja tasuta ettevõtte e-posti aadressi. Nimetatakse ‘Parim hind’ plaan, pakub Deluxe-kava lisaks Economy-plaani funktsioonidele ka piiramatut salvestusruumi ja piiramatuid domeene. See algab 339 kuuselt. Pakett Ultimate pakub esmaklassilist DNS-i haldustööriista, 2x töötlemismahtu ja tasuta SSL-sertifikaati aastaks.

Ettevõtte majutamise kavad

See võib olla väheste jaoks uus termin. Nii et las’näete, mis on GoDaddy sõnul ettevõtte hostimine. See’on parim mõlemast maailmast – virtuaalserveri täiendatud võimsus, kuid hõlpsasti kasutatava juhtpaneeliga, mis ei’t ei vaja tegutsemiseks arvutiteaduse kraadi. GoDaddy soovitab neid plaane e-kaubanduse veebisaitidega inimestele, kellel on suur liiklus ja mis vajavad rohkem ressursse. Kui sa’otsite väga kiire veebimajutuse tüüpi, mis toetab igal ajal tohutult liiklust. GoDaddy’Ettevõtte majutamisel on ressursse ja tuge teie hostimisvajaduste rahuldamiseks.

Plaanid algavad paketiga Launch, mis algab nii madalal tasemel kui 1159 / kuus, pakkudes 60 GB salvestusruumi, 2 GB muutmälu, 1 protsessorit, mõõtmata liiklust, piiramatuid veebisaite ja andmebaase, standardset SSL-sertifikaati. Siis on täiustamise plaan, mis lisab käivitusplaanile 90 GB salvestusruumi, 4 GB muutmälu, 2 protsessorit ja see algab 79 1479 kuus. Sellele järgneb kasvuplaan, mida nimetatakse ‘Parim hind’ Ettevõtte hostimispakett pakub lisaks endiste pakettide muudele funktsioonidele 120 GB salvestusruumi, 6 GB muutmälu, 3 protsessorit. Ja see on hea hinnaga 9 1919 mo kuus. Ja siis on seal laiendamispakett, mille hind on 5 2 559 / kuus, pakkudes lisaks muude kolme plaani muudele omadustele ka 150 GB salvestusruumi, 8 GB muutmälu, 4 protsessorit..

VPS-i hostimisteenused

VPS-i hostimiskavad algavad paketiga, mille nimi on Launch, see pakub 1 protsessorituuma, 2 GB muutmälu, 40 GB mäluruumi ja selle hind on 1399 ₹ kuus. Siis on Enhance pakett, mille hind on ₹ 2199 / kuu, ja pakub 2 protsessorituuma, 4 GB muutmälu, 60 GB salvestusruumi. Kasvatamispaketi hind on 2699 / kuus. 3 protsessori südamikku, 6 GB muutmälu, 150 GB salvestusruumi. Ja kuna Expandi plaan on kõige kulukam, pakub 99 3699 / kuu 4 protsessorituuma, 6 GB muutmälu, 150 GB salvestusruumi.

Pühendatud serverid

GoDaddy on selle hinnanud’Privaatserverid on agressiivselt koos paketiga Economy, alustades madalalt ₹ 4719 kuus, pakkudes 4 protsessori südamikku @ 3,1 GHz, 4 GB mälu, 1 TB salvestusruumi, mõõtmata ribalaius, 3 pühendatud IP-d, tasuta üheaastane SSL-sertifikaat. Järgmine on väärtus Value Pack, mis on komplekteeritud 8 GB mälu, 1,5 TB salvestusruumi ja muude turumajanduspaketis pakutavate funktsioonidega. Selle plaani hind on 6759 / kuus. Sellele järgneb Deluxe-plaan, mis pakub lisaks endiste pakkide muudele funktsioonidele 8 GB mälu, 1,5 TB salvestusruumi. Ja hind on 8119 ₹ kuus. Kõige kallim ülim pakett on hinnaga 8799 / kuus, pakkudes 32 GB mälu ja 2TB salvestusruumi koos ülejäänud kolme paketiga pakutavate hüvedega.

Domeeninimed:

GoDaddy pakub domeeninimesid alghinnaga 209 / kuus. Need pakuvad pikka nimekirja domeeninimedest nagu .com, .co, .in, .life ja palju muud.

Veebisaitide koostaja

GoDaddyl on uus ja täiustatud veebisaidi ehitaja, mis aitab kõigil inimestel, kellel on kodeerimisega seotud teadmisi või pole neid üldse, oma valitud veebisaidi ehitada. Sellel on suur valik professionaalsete piltide kogumit, nii et teie veebisaidil on alati pilte, mis kajastavad teie ettevõtet või kirge. Saate üles laadida ka oma pilte. Sellel on ka pukseerimisstiililiides, kus saate oma veebisaidi stiilida vaid mõne pühkimisega. See annab teile ka segamismängude privileegi, kus saate olla vaba mallide piirangutest ja kohandada oma veebisaidi iga nurka. Saate selle veebisaidi koostajaga ühendust tasuta prooviversioon 14 päeva jooksul, pärast mida peate selle veebisaidi koostaja eest maksma.

Professionaalne ettevõtte e-post

GoDaddy pakub ka ettevõtte e-posti teenust alustades ₹ 39 / kuu, kus saate 10 GB e-posti salvestusruumi kasutaja kohta, reklaamivaba kogemus, auhinnatud, ööpäevaringne tugi. GoDaddyga’rämpsposti ja viirusetõrjefiltrid, mis blokeerivad iga päev üle 300 miljoni soovimatu, potentsiaalselt ohtliku e-kirja. Ka nutitelefonid ja tahvelarvutid toetavad neid plaane väga hästi.

Kohalikud veebidisainerid

GoDaddyl on ka pikk nimekiri arendajatest ja agentuuridest, mida teha saab oma veebisaidi kujundamise ja haldamise probleemideta töö.

Järeldus:

GoDaddyl on esikoha jaoks tõsiseid pretendeerijaid ning samuti on arenguruumi piisavalt klienditoe, pikendamishindade jms osas. Kui see suudab nende aspektidega töötada, pole ime, et GoDaddy valitseb pikka aega kuningana..

Allpool leiate ka GoDaddy kasutajate ülevaateid ‘Kasutajate arvustused’ sektsiooni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map