ChemiCloudi ülevaade

ChemiCloudi hinnad, plaanid ja funktsioonid – 2020

Põhiomadused

 • Eluks tasuta domeeninimi
 • 45-päevane raha tagasi garantii
 • Ööpäevaringne tugiteenus
 • Tasuta Let’s Encrypt SSL
 • Pilvepõhine kohalik hostiteenuse pakkuja
 • Ülemaailmsed serveri asukohad

Virtuaalserverikavad

Plaani nimiOSKosmosRibalaiusPaneelSaidide arvHind
Veebimajutus StarterLinux15 GB SSDPiiramatuCPANEL13,95 dollarit kuus
Veebimajutus ProLinux25 GB SSDPiiramatuCPANELPiiramatu6,95 dollarit kuus
Veebimajutus TurboLinux35 GB SSDPiiramatuCPANELPiiramatu10,95 dollarit kuus
Vaadake virtuaalserveri võrdlust

VPS-i hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosProtsessorRAMTuumHind
RaudLinux80 GB SSD2 protsessori südamikku4GB79,95 dollarit kuus
PronksLinux160 GB4 protsessori südamikku8 GB119,95 dollarit kuus
HõbeLinux320 GB6 protsessori südamikku16 GB199,95 dollarit kuus
KuldLinux640 GB SSD8 protsessori südamikku32 GB359,95 dollarit kuus
Vaadake VPS-i majutuse võrdlust

Edasimüüjate hostimiskavad

Plaani nimiOSKosmosRibalaiusPaneelSaidide arvHind
ElektronLinux25 GB SSD250 GBCPANELPiiramatu19,95 dollarit kuus
FusioonLinux50 GB SSD500 GBCPANELPiiramatu34,95 dollarit kuus
LaiendamineLinux80 GB SSD800 GBCPANELPiiramatu50,95 dollarit kuus
EvolutsioonLinux100 GB SSD1000 GBCPANELPiiramatu64,95 dollarit kuus
Vaadake edasimüüjate hostimise võrdlust

Ettevõtte ülevaade

ChemiCloud on veebimajutusteenuste pakkuja, kes on tuntud parimate klienditeeninduste pakkumisega koos pilvplatvormil põhineva kiire, usaldusväärse ja turvalise veebimajutusega. ChemiCloud on üks kõrgeima reitinguga veebimajutusteenuste pakkujaid selles valdkonnas. Nende keskmine hinnang on üle 90%, mis on hämmastav, kui arvestada, kuidas enamik kliente annab väga madalaid hinnanguid, isegi kui mõne pakkuja pakutavas teenuses on kerget viga.
See kõrge hinne näitab mitte ainult seda, kui hea on ChemiCloudi teenindus, vaid hoiab ka peeglist kliendirahulolu tähtsuse suurendamisel.

Lase’Saate teada, kas ChemiCloud on teie veebisaidile sobivaima veebimajutusteenuse pakkuja valimisel parim valik.

ChemiCloudi funktsioonid

Pilvetehnoloogia kasutamine

Pilvepõhised teenused ei vaja nüüd tutvustamist. Ja ei saa eitada asjaolu, et pilvetehnoloogia on tulevik ja tulevik on siin. Kui teie veebisait töötab pilveserverite toel, muudab see teie veebisaidi tulevikus valmis ja pilveserveritel on traditsiooniliste serveritega võrreldes palju eeliseid. Ja ChemiCloud’s nimi ise hüüab pilveserverite kasutamist nende teenuses. Pilveserverite toega varustamine aitab kindlasti muuta teie veebisaidi kiiremaks, turvalisemaks ja hõlpsasti juurdepääsetavaks. See tehnoloogia on võimaldanud ChemiCloudil pakkuda ka pakette, mis laienevad väga lihtsatest ja kõrgelt arenenud funktsioonidele.

SSD-põhised serverid

Kui valite ChemiCloud, hostitakse teie veebisaiti sõltumata valitud plaanist SSD toitega serverites. SSD-põhise serveri salvestusruum tähendab vähest latentsusaega või ülikiire juurdepääsu aega. Teie veebisait on ka palju turvalisem kui HDD-põhistes serverites hostitavad. Ja veel üks asjaolu, et SSD-de domineerimisele suurema kaalu lisamine on see, et need on väga energiatõhusad, tarbivad seetõttu vähem ressursse.

Ööpäevaringne ekspertide tugi

Klienditugi on läbi aegade olnud klientide peamine prioriteet. Kui üldse, siis polnud see kunagi muud kui see, kui oluline klienditugi praegu oluline on. ChemiCloud on sellest faktist aru saanud ja on seadnud esmatähtsaks ekspertide tasemel klienditoe pakkumise ning selle tulemusel on nad olnud üks kõrgelt hinnatud veebimajutusteenuste pakkujaid kogu maailmas. Teil on võimalik helistada igal ajal ja sinust võtab osa ChemiCloudi ekspertide klienditeenindaja, kellelt saate vastused oma küsimustele või saate oma probleemidele lahenduse..

99,9% Uptime

ChemiCloudil on 99,99% kasutusaegne garantii. Kui 100% tööaja garantii on alati esiteks suurepärane, siis 99,99% pole see kuigi halb. Seda peetakse endiselt tööstusstandardiga võrreldes piisavalt heaks. Teie veebisait töötab ja töötab 99,99% ajast. See aitab teil külastajaid või kliente teenindada peaaegu iga kord, kui teie veebisaidile pääsetakse. Selle tööaja garantii tähendab keskmiselt 21,92 minutit seisakuid kuus.

Eluks tasuta domeeninimi

Enamik meist saab kergenduse, kui neile pakutakse koos veebimajutusega tasuta domeeninime. Sest nii veebimajutuse kui ka domeeninime eest maksmine võib meie taskutesse kindlasti augu pista. Mõnikord on domeeninimedel kõrgem hinnasilt kui veebimajutuses. ChemiCloudilt veebimajutuse ostmisel teeb asja rõõmustatavamaks asjaolu, et saate domeeninime kogu eluks tasuta. See tähendab, et te ei pea teenuse uuendamisel sama domeeninime eest maksma, kui te ise endale ChemiCloudist veebimajutust pakute.

45 päeva raha tagasi garantii

Paljud veebimajutusteenuste pakkujad pakuvad oma teenust teatud aja jooksul raha tagastamise garantiiga. Kuid ChemiCloudi teenust pakutakse tingimusteta raha tagasi garantii abil, mis tähendab, et teil on 45 päeva käes, et kogeda ChemiCloudi teenust ja ise otsustada, kas soovite neist pikemaks ajaks kinni pidada. Seda tehakse vaevata ja küsimusi esitamata.

Vaba ja probleemivaba ränne

Lase’Kui ütlete, et teile avaldab muljet ChemiCloudi paberkandjal pakutav ja soovite neile proovida, ei pea te muretsema selle pärast, et peate oma veebisaidiga seotud sisu ja muud kraami viima ChemiCloudi serveritesse. Nad pakuvad tasuta rändevõimalust, mis on samuti probleemideta, kuna neil on väga asjatundlikud tehnilised juhid, kes aitavad teil oma veebisaidi hõlpsalt rändama, ilma et higi lahti lööks..

ChemiCloudi teenused

Veebimajutus

Nagu juba mainitud, et ChemiCloud osutab oma pilveplatvormil põhinevat teenust, saate endale veebimajutuse ootustest üle ootuste, kuna ChemiCloud väidab, et hinnad algavad 3,95 dollarist kuus. See pakett nimega Starter sisaldab kõiki vajalikke põhifunktsioone. Hinnad ei ole kõige paremad tööstuses, kuid te ei saa küsida lisa, kuna saate juba klassi parimaid funktsioone, näiteks pilveservereid. Kui soovite pisut arenenud paketti, võite valida Pro paketi, mille hind on 6,95 dollarit kuus. Ja soovi korral saate valida Turbo plaani ‘kõik relvad lõõmavad’ jõudluse tüüp, mis on kuni 10x kiirem. Selle paketi hind on 10,95 dollarit kuus.

WordPressi majutamine

Kõrgetasemeliste SSD-põhiste serveritega töötavat WordPressi hostimist pakutakse spetsiaalse WordPressi toega. Selle pühendatud WordPressi toega ei ole teil veebisaidi loomisel või pärast seda probleeme ilmnedes probleeme. Kava on sama hinnaga kui pilvepõhine veebimajutus. Hinnad algavad 3,95 dollarist kuus. kuni 10,95 dollarini kuu kohta. Nende serverid asuvad Indias Bangalores, mis suudab teie veebisaidi märkimisväärselt kiireks muuta, vähendades latentsusaega suurel määral.

Pilve VPS

ChemiCloud pakub pilvtehnoloogial põhinevat väga skaleeritavat VPS-i alghinnaga 79,95 dollarit kuus. Serverid asuvad ka Indias Bangalores. Hinnad ulatuvad kuni 350 dollarini kuus. Kõik plaanid on nimetatud metallide järgi, mis näitab serverite vastupidavust. ChemiCloud pakub Cloud VPS-i neljas erinevas pakendis, nimelt raud, pronks, hõbe ja kuld. Kõigi 4 paketiga saate spetsiaalse IP-aadressi, standardina tasuta SSL-sertifikaadi. Üks tähelepanuväärne omadus on see, et ChemiCloud pakub standardina 15-päevast raha tagastamise garantiid kõigi pakettidega, mida enamik võõrustajatest ei paku isegi kõige arenenuma paketi korral.

Edasimüüja majutamine

Kui soovite edasimüüjate hostimist, pakub ChemiCloud kõrgjõudlusega pilvepõhist edasimüüjate hostimist, mis on spetsiaalselt loodud veebidisaineritele või muudele agentuuridele. Võite valida 4 erineva plaani hulgast, mille nimi on Electron, Fusion, Expansion ja Evolution. Electroni paketi hind on 19,95 dollarit kuus. arvestades, et funktsioonirikka evolutsiooni hind on 64,95 dollarit kuus. Kõigis 4 paketis saate hostida piiramatu arvu veebisaite ja kõiki 4 paketti toidab SSD-mäluseade. Saate standardina tasuta SSL-sertifikaadi ja saadaval on tasuta igapäevased varukoopiad.

Järeldus

Kuigi ChemiCloudil pole kindlasti väga pikka sortimenti, on ta siiski oma pakutavate teenuste poolest silmapaistev. Nad on jätnud pühendatud hostimise unarusse, kuid sellegipoolest on nad parimad, mida nad teevad. Võite valida nende teenuse ilma teise mõtlemiseta, välja arvatud juhul, kui otsite tavalist traditsioonilist veebimajutust väga odava hinnaga, mida toidavad HDD-draivid. Kui valite siiski ChemiCloudi, olete kindel, et olete õnnelik klient, kes on rahul. Kui teil on ChemiCloudi valimise kohta mõni teine ​​mõte, võite siiski proovida nende teenust, kuna teil on 45 päeva raha tagasi saada, kui te ei soovi ChemiCloudiga jätkata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map