Základy marketingu sociálních médií pro váš web WordPress

Základy marketingu sociálních médií pro váš web WordPress

Marketing v sociálních médiích je osvědčeným způsobem, jak získat více návštěvníků vašeho webu. To vám zase pomůže generovat více potenciálních zákazníků, prodejů a podnikání z vašeho webu WordPress – něco, co všichni chceme od naší online přítomnosti správně?


Ať už je váš web nový nebo zavedený, nikdy nebyl lepší čas využít sílu sociálních médií k rozšíření publika. I když si myslíte, že jste se již postarali o optimalizaci sociálních médií pro svůj web WordPress, s novými platformami, které se objevují po celou dobu, je tu stále více, co můžete udělat.

Sociální média vám nejenže poskytují více kanálů k vyhledání a interakci s cílovou skupinou, ale pokud správně nastavíte web WordPress, můžete si vybudovat armádu fanoušků, kteří jsou ochotni sdílet váš obsah a šířit poselství vaší značky jednoduše proto, že milují váš obsah a to, co musíte nabídnout.

Jak využít sociální média k rozšíření publika na svém webu

Aktualizace vašeho webu a blogu však může být dost těžká, natož budování přítomnosti sociálních médií. Kde najdou lidé čas na neustálé zdvojování, zveřejňování a připínání vysoce kvalitního obsahu na sociálních médiích? Tento článek se chystá sdílet užitečné nástroje a pluginy pro uživatele WordPress, které vám pomohou udržet si přehled o sociálních médiích.

Tato řešení jsou navržena tak, aby šetřila čas, zlepšovala interakce publika a lépe propagovala vaše stránky, značku nebo firmu online. Implementace pouze jedné nebo dvou z těchto metod by vám měla pomoci začít růst počtu návštěvníků vašeho webu, což vám dává více příležitostí ke konverzi proti vašim cílům, ať už jsou cokoli..

Nechte svůj obsah snadno sdílet

Nestačí psát skvělý obsah pro váš web. Lidé píšou na webech všude skvělý obsah, tak jak můžete vyniknout? Chcete-li, aby vaše cílové publikum bylo snadné najít váš obsah, přečtěte si jej a poté se vraťte o další, musíte propagovat svůj web v nejvhodnějších sociálních sítích.

Tlačítka pro sociální sdílení

Díky vysoce viditelným tlačítkům sociálního sdílení na vašem webu může výrazně ovlivnit, jak často se váš obsah sdílí, což zase ovlivňuje úroveň provozu na vašem webu. Přidáním těchto tlačítek mohou návštěvníci na ně kliknout a okamžitě sdílet váš obsah se svými přáteli a sledujícími.

Tato tlačítka mohou také povzbudit vaše návštěvníky, aby si prohlédli své vlastní profily a rozhodli se, zda vás budou sledovat na sociálních médiích. To vám dává další příležitost, jak se spojit se svým publikem a přeměnit jednorázové návštěvníky na opakované čtenáře.

Nejlepší zásuvné moduly pro sociální sdílení pro WordPress

AddThis Social Share Plugin

Skvělý bezplatný plugin WordPress, který na vaše stránky přidává tlačítka pro sociální sdílení, je AddThis. Plugin zobrazuje atraktivní sociální sdílení a sleduje tlačítka u každého obsahu vašeho webu. To bude lidi povzbuzovat, aby okamžitě dokončili čtení článku nebo tweetovali článek, abyste mohli získat více sociálních podílů.

Vytvořit Tweetable Citace

Lepší kliknutí Tweet Tweet WordPress Plugin zdarma

Doplněk WordPress Better Click to Tweet je dalším skvělým nástrojem, který může zvýšit, jak často se váš obsah sdílí. To vám umožní vložit citace do vašich článků, které vaši čtenáři mohou tweetovat svým sledovatelům pouhým jedním kliknutím. Pokud si ze svého obsahu vyberete správné citace, které se stanou klikatelnými tweety, když se objeví v něčí časové ose, vzbudí jejich zájem a přitáhnou je na váš web. Navíc s trochou CSS si můžete vzhled snadno přizpůsobit

Ukažte počet vašich následovníků

SocialFans Counter WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Pokud hledáte plugin pro sociální sdílení s trochou hrany, pak budete chtít získat SocialFans. Tento prémiový sociální plugin zobrazuje vašim návštěvníkům, jak jste populární a dává vašemu webu další důvěryhodnost a sociální důkaz. Lidé se k vám také častěji připojí na sociálních médiích, pokud uvidí, že již máte mnoho následovníků a aktivně se tam angažují..

Význam sdílených obrázků

Obrázky jsou klíčovou součástí úspěšné kampaně v sociálních médiích. Lidé nyní častěji sledují a čtou příspěvek v sociálních médiích, který obsahuje poutavé obrázky. Tento vizuální obsah může také zvýšit šance publika sdílet vaše blogové příspěvky nebo zprávy ze sociálních médií na svých vlastních kanálech. Pokud na vašem webu vypadá obrázek dobře, existuje velká šance, že jej rádi využijí k vylepšení vlastního zdroje sociálních médií..

Každý příspěvek, který publikujete, ať už na svém blogu nebo na sociálních sítích, musí obsahovat zajímavé a relevantní obrázky. Pokud si lidé užijí váš obsah a obrázky jsou odrazem tohoto obsahu, bude s větší pravděpodobností je sdílet. Stejně tak, pokud někdo uvidí na sociálních médiích obrázek, který okamžitě zaujme jejich pozornost, pak existuje vyšší šance, že si prohlédnou doprovodný článek nebo odešlou tuto zprávu svým následovníkům.

Usnadněte sdílení obrázků

Pinterest Připojte tlačítko na obrázek Hover Plugin

Pokud máte webovou stránku s těžkými obrázky, budete chtít tyto obrázky sdílet na Pinterestu. Chcete-li svým návštěvníkům rychle a snadno sdílet obrázky, můžete si nainstalovat bezplatný plugin Pinterest Pin It. Tento bezplatný plugin přidá ke každému obrázku tlačítko „připnout“, takže pokud někdo chce připnout obrázek na zeď Pinterest, stačí kliknout. To je skvělý způsob, jak sdílet vaše obrázky na Pinterestu a zvýšit návštěvnost vašich stránek.

Monarcha

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete ještě více možností, jak vaše obrázky sdílet, pak je výkonný Monarch z Elegant Themes prémiovým doplňkem pro sociální sdílení pro WordPress, který byste měli navštívit. Monarch nabízí některé vynikající možnosti pro sociální sdílení a také velmi snadný a efektivní způsob, jak lidé sdílejí vaše obrázky na různých platformách sociálních médií.

Jakmile je Monarch nastaven, návštěvníci vašeho webu potřebují pouze umístit kurzor myši nad obrázek, aby si mohli zobrazit výběr tlačítek pro sociální sdílení. Tento obrázek lze sdílet na sociálních médiích podle výběru publika jediným kliknutím. Když čtenáři sdílejí vaše obrázky, je větší pravděpodobnost, že zvýšíte provoz na svých stránkách a vygenerujete nové potenciální zákazníky.

Je třeba zdůraznit, že nákup Monarch vám také umožní přístup k působivému zásuvnému modulu plug-in pro zasílání e-mailů Bloom a velkému výběru vysoce kvalitních témat WordPress..

Integrace sociálních médií na váš web

Pokud se na sociálních platformách děje spousta sociálních interakcí, je důležité, abyste je předvedli na svých webových stránkách. Pokud návštěvníci vašeho webu uvidí, že vaše sociální média mají hodně a je velmi populární, pak se budou chtít připojit ke konverzaci.

Zobrazením zdroje Instagram na vašem webu, vaší zdi Facebooku nebo nejnovějších tweetech si bude vaše publikum rychle uvědomit, co se děje ve vaší sociální síti, a rozhodnout se, zda se zapojit nebo ne.

Vložení zdrojů na váš web WordPress

Flow Flow Social Stream Plugin WordPress

Info & DownloadView The Demo

Naším nejlepším výběrem pro vytvoření sociálního kanálu s WordPress je Flow-Flow. Tento nadstandardní prémiový plugin obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření sociální zdi typu vše v jednom. Je to skvělý způsob, jak čtenáři informují o tom, co jste dělali, a rychle, uvidíte, na kterých stránkách jste aktivní.

Plugin Juicer Social Feeds

Juicer je také bezplatný plugin WordPress, který také usnadňuje vkládání vašich sociálních médií na váš web. Tento plugin můžete nainstalovat a používat zdarma (stačí se zaregistrovat k bezplatnému účtu k jeho aktivaci) nebo upgradovat na prémiový plán pro další funkce.

Nejenže propaguje vaše stránky sociálních médií na vašem webu, ale také nabízí analýzu toho, kdo používá váš zdroj a jak s ním interaguje. To vám pomůže zjistit, které platformy sociálních médií jsou nejoblíbenější u vaší cílové skupiny a co můžete udělat pro optimalizaci propagace vašeho webu..

Automatizace sdílení sociálních médií

Neustále tweeting, připínání a zveřejňování na sociálních médiích je nezbytné, pokud chcete mít silnou online přítomnost. Organizace je však také velmi časově náročná a obtížná. Naštěstí existuje několik nástrojů, které vám mohou pomoci automatizovat tyto úkoly a ušetřit vám čas.

MIssinglettr

Informace a stahování

MIssinglettr je jedním z nejlepších způsobů automatického sdílení obsahu na sociálních médiích. Tento užitečný nástroj znovu sdílí obsah na vašem webu po celý rok s promyšlenou kampaní a kalendářem obsahu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat, co chcete sdílet, které sociální sítě použít, nastavit plán, přidat značku a značky hash a poté kampaň schválit. Je to tak snadné.

Oživte starý příspěvek WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Doplněk Revive Old Post Pro je dalším nástrojem, který vám ušetří spoustu času a úsilí. Je to díky schopnosti znovu umístit starý obsah blogu do vašich sociálních médií. To znamená, že již nemusíte neustále psát nový obsah, abyste upoutali pozornost od svých následovníků.

Navíc se nemusíte starat o to, že se váš starý, ale stále cenný obsah ztratí a zapomene. Tento plugin umožňuje zvolit, jaký typ článků chcete zveřejnit na sociálních médiích, jak často a kde. I když je k dispozici bezplatná verze tohoto pluginu, pokud opravdu chcete automatizovat vaše úsilí o sdílení sociálních médií, pak stojí za zvážení zaplacení komerční verze a zobrazení, o kolik většího provozu může váš web přivést..

Hootsuite sociální manažer

Ještě bohatší možností pro organizování publikování na sociálních médiích je Hootsuite. Jedná se o výkonné prémiové řešení pro správu marketingu sociálních médií, které nabízí mnoho dalších možností sdílení, analýzy a zabezpečení v sociálních sítích. S Hootsuite můžete také automaticky plánovat příspěvky. Tímto způsobem můžete používat různý obsah na různých platformách sociálních médií v různých časech. To znamená, že se nemusíte sami fyzicky publikovat, přesto můžete stále oslovit své publikum na správných kanálech sociálních médií ve správný čas.

Závěrečné úvahy o marketingu sociálních médií pro WordPress

Výše uvedené možnosti jsou jen některé z mnoha způsobů, jak můžete využít sociální média ke zvýšení provozu na vašich webových stránkách WordPress a doufejme, že vygenerujete více prodejů, příjmů nebo provizí. Nicméně, stejně jako většina věcí v životě, neexistuje žádná definitivní odpověď, pokud jde o to, jak efektivně využívat sociální média. V závislosti na typu webu, který máte, a na cílové skupině se bude lišit to, co potřebujete. Udělejte si čas, vyzkoušejte různé pluginy a řešení a jen se podívejte, co vám nejlépe vyhovuje.

Jak v současné době propagujete svůj web na sociálních médiích? Jaké kroky jste podnikli pro automatizaci tohoto procesu? Jaké výsledky jste viděli ze svého úsilí? Prosím, podělte se o své myšlenky a zkušenosti do komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map