WordPress s PHP 7 – Proč upgradovat váš server

PHP 7 bylo spuštěno v prosinci 2015 a dokonce i po celý rok od počátečního vydání existují weby, které stále běží pod staršími verzemi. PHP 7 je hlavní změnou k lepšímu. Je to mnohem vylepšená verze jednoho z nejpoužívanějších skriptovacích jazyků a jádra nadace WordPress. V tomto článku se budu zabývat tím, proč je tak důležité upgradovat na hosting, který jej řádně poskytuje podporu a proč by to prospělo vašemu webu..


Výhody PHP 7 pro WordPress

PHP 7 je nyní ve verzi 7.1.4, ale základní náležitosti stále přetrvávají, to jsou nejdůležitější aspekty, které se změnily z PHP 5.6 a starších verzí na 7

 • Nový Zend Engine nyní nazvaný PHP Next Generation (NG)
 • Důležité snížení využití paměti
 • Abstraktní strom syntaxe
 • Konzistentní podpora 64bit
 • Velký počet fatálních chyb se nyní mění na výjimky
 • Lepší a bezpečnější generátor čísel
 • Anonymní třídy
 • Kompatibilita s OpenSSL 1.0.2e.

Takže stále nevím, co to všechno mumbo jumbo ve skutečnosti znamená? Dovolte mi to všechno podrobně vysvětlit.

Počkejte – co se stalo s 6?!?! Vývojový cyklus pro PHP 6 existoval ale ten první pokus se nikdy nedostal na veřejnost (nebojte se – určitě vám to neuniklo). Aby nedošlo k záměně, bylo rozhodnuto, že 6 bude vynecháno. To posloužilo za účelem dalšího zdokonalení vývoje PHP 7 a spuštění vylepšené verze s mnohem více funkcemi a výhodami.

Nový motor Zend

Pro ty z vás, kteří neví, Zend není pro PHP nový, protože tam byl od roku 1999. Zend je prováděcí stroj, který provádí skutečnou interpretaci jazyka PHP. Bylo napsáno v C a časem mělo několik vylepšení. Verze, kterou PHP 5.x používá, se nazývá Zend Engine II a přidává rozšiřitelný objektový model a vylepšení výkonu ve srovnání se staršími verzemi, ale nový Zend Engine v PHP7, nyní nazývaný Další generace je jádro skutečné zvýšení rychlosti PHP7.

Kdykoli uslyšíte frázi dvojnásobnou rychlost a významné snížení spotřeby paměti PHP7, budete vědět, že se jedná o vylepšení Zend Next Generation.

Příští generace to dosahuje změnou chování při práci s ukazateli (jako u nás předchozí Zend Engine II) na provoz se strukturami. Tato změna snižuje spotřebu paměti, sběr odpadu a celkový výkon.  Podrobnější vysvětlení doporučené pouze pro kódování válečníků je k dispozici na internetu PHP wiki.

PHP 7 je tak rychlejší

Změny v Zend Engine příští generace jsou hlavní odpovědné za zvýšení rychlosti, snížením spotřeby paměti také snížily dobu potřebnou ke zpracování informací skriptovacím jazykem a výsledkem je, že PHP 7 bude potřebovat méně serverů, aby poskytovaly stejný obsah. To je pro vás úžasné, protože kdo nechce urychlit WordPress.

Toto je graf přímo převzatý z PHP PDF:

Počet požadavků za sekundu je dobrým měřítkem výkonu, protože v podstatě vám na základě vašeho serveru a softwaru v podstatě řekne, kolik uživatelů bude moci váš web v daném okamžiku vidět. Čím více požadavků může server obsloužit, tím rychlejší bude váš web. PHP 7 je schopné duplikovat výkon PHP 5.6 a přímo konkurovat HHVM, dalšímu interpretovi skriptového jazyka, který vytvořil Facebook.

Proč je rychlejší? Protože ke zpracování každého požadavku používá méně času CPU, může tedy zdvojnásobit počet požadavků, které mohou sloužit v daném okamžiku.

Vylepšené zpracování chyb a podpora 64bit

Jednou z nejvíce kritizovaných věcí v PHP bylo řešení chyb. Proč se můžete zeptat ?, protože před PHP7 byla fatální chyba něčeho téměř nemožného správně zvládnout, protože by to nevyvolalo žádné obsluhy chyb a zastavilo by provádění skriptů.

Vylepšené zpracování chyb PHP 7 používá výjimky, které lze vyhazovat, což vývojářům umožňuje mnohem lepší mechanismus manipulace s chybami, které dříve nebyly k dispozici. Vytvářením výjimek jsou vývojáři schopni získat mnohem lepší informace o skutečné chybě a jsou schopni s nimi správně zacházet.

Tip: Je mnohem snazší kódovat nyní a méně bolesti hlavy.

Na druhé straně konzistentní 64bitová podpora znamená, že PHP7 nyní umožňuje 64bitová celá čísla a je podporován na jiných platformách, jako je Microsoft Windows, který nativně běží na 64bitových.

PHP 7 podporuje anonymní třídy

Existuje praxe ve všech hlavních objektově orientovaných jazycích anonymní třídy.  Java a C # mají hojnost z nich. Anonymní třídy jsou nejen velmi užitečné, ale správně kódované mohou zrychlit provádění kódu, přidání PHP anonymních tříd bylo nutné, aby PHP7 dohnal všechny hlavní objektově orientované jazyky.

Ukončené funkce PHP

V PHP7 bylo hlavní vedení domu se zastaralými funkcemi. Zastaralá funkce pro ty, kteří to neznají, je součástí kódu, který je považován za příliš starý nebo nepoužitelný a vyžaduje odpisy. Když je funkce v PHP zastaralá, přestane fungovat.

Vývojáři PHP7 pečlivě zvážili spoustu funkcí, které se již nepoužívaly. Je důležité vědět, že zastaralá funkce může a může váš kód narušit. Když slyšíš o tom problémy s kompatibilitou s upgradem WordPress na PHP7 je to přesně ten bod, na kterém váš web může brzdit.

Zastaralé funkce v PHP 7 jsou nejdůležitějším bodem, který je třeba vzít v úvahu při upgradu webu na hosting poskytující PHP 7

Starší pluginy a témata volající tyto zastaralé funkce mohou a přestanou fungovat, pokud běží pod PHP7. To je důvod, proč vy naprosto musí upgradovat všechny vaše pluginy a téma před přepnutím na hosting, který podporuje PHP7.

Odstranění celého zastaralého kódu je částečně odpovědné za výkon PHP7, který nyní běží v daleko čistějším prostředí než PHP 5.x

Co to všechno znamená

PHP7 je rychlejší a lehčí, běží s menším využitím paměti, spouští dvojnásobné množství kódu v kterémkoli daném okamžiku než PHP 5.x a řeší chyby mnohem čistěji. To vše se promítá do a rychlejší webové stránky, lepší kódování a mnohem lepší uživatelský dojem.

Pokud vám záleží na výkonu na vašem webu, první objednávkou dne by mělo být upgrade všech vašich pluginů a motivů a přechod na hosting, který poskytuje PHP7. A máte štěstí – nejoblíbenější hostingové společnosti nabízejí PHP 7 pro všechny své plány (nebo nabízejí upgrade). Zde je několik hostingových společností kompatibilních s PHP 7, které doporučujeme:

 • Bluehost Optimized WordPress Hosting
 • WP Engine Managed WordPress Hosting (který také hostí WPExplorer)
 • Media Temple Managed WordPress Hosting
 • Plus další! A pokud se vám líbí váš současný hostitel, zeptejte se na upgrade.

Samozřejmě existují i ​​další faktory, které přispívají k ještě většímu výkonu, například používání nginx a hostingových služeb, které podporují určitý druh mezipaměti webového serveru, ale všechna tato témata probereme v pozdějším článku.. Prozatím, pokud máte co přidat nebo máte nějaké dotazy, dejte nám vědět v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map