Vytvořte opakovaný provoz pomocí oznámení push

Vytvořte opakovaný provoz pomocí oznámení push

Chcete-li zaujmout své publikum, musíte být schopni upoutat jejich pozornost smysluplným způsobem. To není vždy snadný úkol, zejména když je na jejich mobilních zařízeních tolik rozptýlení.


Naštěstí push oznámení nabízejí efektivní řešení. Oznámení typu push jsou pro vydavatele a další firmy způsob, jak doručit svým publikům přímé zprávy v reálném čase, aby pomohly propagovat zapojení a zvýšit provoz.

V tomto příspěvku probereme, co jsou oznámení push, a vysvětlíme výhody jejich použití. Dále vás seznámíme se čtyřmi tipy, jak pomocí oznámení push vytvořit opakovaný provoz, a diskutovat o jejich nastavení na vašem webu WordPress. Začněme!

Výhody používání oznámení push

Oznámení push jsou vyskakovací zprávy, na které lze kliknout a které lze použít v prohlížečích nebo mobilních zařízeních a aplikacích. Jsou to forma okamžité přímé komunikace v reálném čase.

Pomocí oznámení push mohou vydavatelé:

 • Oslovte své čtenáře tam, kde tráví většinu času, na svých mobilních zařízeních
 • Přidejte nový kanál, který ovládají přímo, což je podobné jako u zpravodaje, ale s vyšší mírou otevření a prokliku
 • Řídit zapojení a návratové návštěvy, pomáhat proměnit příležitostné návštěvníky v loajální čtenáře a vytvářet návyky

Obzvláště vydavatelé zpráv a obsahu mohou těžit z oznámení push. Koneckonců nabízejí účinný způsob, jak čtenářům doručit časově citlivý obsah, příběhy a aktualizace. Push oznámení mohou také plnit stejnou roli jako informační bulletin, pokud jde o budování základny věrných čtenářů.

Další výhodou oznámení push je jednoduchost procesu přihlášení. Například první návštěvníci vašeho webu nebo mobilní aplikace budou muset vybrat pouze Dovolit po zobrazení výzvy a poté jej lze přidat do seznamu účastníků.

Odhlásit se odhlášením

Oznámení push push pro mobilní aplikace mají zejména vysoké sazby za přihlášení. Dle výzkumu, téměř 60 procent internetového provozu pochází z mobilních zařízení, přičemž míra aktivace pro oznámení push aplikací pro mobilní zařízení je 43,9 procenta pro uživatele iOS a 91,1 procenta pro uživatele Androidu (protože proces je na druhé platformě automatický).

Nyní, když jsme se zabývali užitečností oznámení push, pojďme se podívat na čtyři tipy, jak je použít k vytváření opakovaného provozu na vašem blogu nebo zpravodajském webu.

1. Vytvářejte jasné, stručné zprávy a používejte aplikaci Emojis

Oznámení push jsou krátká. Obvykle máte jen asi 40 znaků, abyste upoutali pozornost uživatelů a rozeslali vaši zprávu. Proto se doporučuje používat jednoduchý, přímý jazyk.

Nezapomeňte vybrat témata, která jsou relevantní pro vaše čtenáře. Je také užitečné sestavit vaši zprávu tak, aby vzbudila pocit naléhavosti a inspirovala akci. Pro vydavatele zpráv by jedním ze způsobů, jak upoutat pozornost, bylo zahrnout výraz jako „BREAKING NEWS“ do oznámení push pro aktuální a důležitý příběh.

Kromě toho budete chtít vyzkoušet chytlavé jednorázové vložky a výzvy k akci (CTA). Výzkum také zjistil, že použití emodži v oznámeních push může výrazně zvýšit zapojení.

Oznámení Push Emojis

Emojis může ve vaší zprávě pomoci vyjádřit určité emoce nebo tón. Navíc mohou zlepšit celkový vzhled oznámení.

Je také důležité vytvořit lákavou zprávu o přihlášení. Na rozdíl od webových oznámení, která používají pouze zprávy typu „povolit“ nebo „blokovat“, oznámení o mobilním push vám umožní přizpůsobit odesílanou zprávu.

Při tvorbě své přihlašovací zprávy zvažte, zda čtenáři sdělte hodnotu přihlášení a vysvětlete, co získají (nejnovější zprávy, nejnovější aktualizace, speciální akce atd.). Můžete také upravit možnosti „Povolit“ a „Don“ ‘t Povolit’ tlačítka, aby byly trochu přizpůsobivější, pomocí výrazů jako „Ano!“ nebo „Možná později“.

2. Rozdělte své publikum

Lidé nechtějí být neustále bombardováni zprávami, zejména zprávami, které pro ně nejsou relevantní. Použití zobecněného přístupu vysílání k zasílání oznámení může mít za následek, že vaši zákazníci budou otráveni a odhlásí se.

Podle průzkumu může segmentace publika pro oznámení push zvýšit CTR o 218 procent. Identifikací svých odběratelů na základě jejich zájmů můžete doručovat zprávy přizpůsobené každému jednotlivci. To by zase mělo zvýšit šanci, že zprávy otevřou.

Existuje několik způsobů, jak můžete své odběratele kategorizovat. Vydavatelé zpráv mohou například segmentovat uživatele podle toho, jaké kategorie obsahu čtenář má zájem o příjem. Mezi další možnosti segmentace patří časové pásmo, umístění a typ zařízení.

Mobilní aplikace také umožňují vydavatelům obsahu nechat svým odběratelům zvolit, jaký typ oznámení chtějí a kdy. To umožňuje uživateli cítit se lépe pod kontrolou a méně bombardováni zbytečnými zprávami.

Příklad této techniky v akci lze vidět v nastavení oznámení The New York Times pro mobilní aplikaci.

Nastavení segmentu oznámení

Vydavatelé obsahu a zpráv mohou pomocí těchto nastavení vytvořit cenné zprávy pro své publikum. Můžete se dozvědět, pro které příběhy má vaše publikum zájem o zasílání oznámení push, a podle toho je přizpůsobit.

3. Dbejte na časování a četnost zpráv

Jedna studie to zjistila téměř 40 procent uživatelů tvrdí, že se odhlásí z oznámení push, protože je ruší ve špatnou dobu. Kromě toho více než polovina respondentů uvedla, že se odhlásila, protože shledala oznámení push dráždivé.

Výzkum ukázal, že nejvyšší míry prokliku pro oznámení push se vyskytují v úterý a mimo pracovní dobu. Jedná se ovšem o zobecnění. Určování nejefektivnějších časů a frekvencí pro vaše oznámení push může trvat experimentování.

To je další důvod, proč je segmentace klíčová; to vám může pomoci určit, kdy posílat zprávy do každé kategorie odběratelů. Například weby elektronického obchodu mohou pomocí oznámení push reagovat na opuštění nákupního košíku.

eCommerce Push Oznámení

Segmentace publika navíc umožňuje přizpůsobit zprávy na základě jejich časových pásem a umístění. Pokud se polovina publika nachází v jiném časovém pásmu, než jste vy, nechcete posílat zprávy, které dostanou uprostřed noci.

Vydavatelé zpráv, blogů a jiného obsahu mohou často těžit z odesílání zpráv první ráno. Například The New York Times každý den zasílá oznámení push „Morning Briefing“.

4. Sledujte správné metriky

Stejně jako u jakékoli marketingové strategie je sledování výkonu vašich oznámení push nezbytné, pokud chcete vidět, co funguje a co nefunguje. Může chvíli trvat, než zjistí, na jaký druh zpráv a načasování vaše publikum reaguje.

Existují určité metriky, kterým je třeba věnovat pozornost, které vám mohou pomoci vyhodnotit výkon oznámení push, včetně:

 • CTR
 • Ceny za přihlášení a odhlášení
 • Otevřené sazby
 • Míra retence

Nejlepší metody zachycování a analýzy dat se liší v závislosti na platformách a systémech, které používáte k zasílání oznámení. Důležité však je, že vaše strategie sledování zůstává konzistentní, takže můžete průběžně optimalizovat a vylepšovat oznámení push.

Jak odesílat oznámení push pomocí WordPress

Je důležité pochopit, že některé existují rozdíly mezi webovými a mobilními oznámeními push. Webová oznámení nenabízejí možnosti personalizace například pro zprávy, které mobilní oznámení například dělají. Také vám nedovolí oslovit uživatele iOS. Výzkum navíc zjistil, že oznámení Push pro mobilní aplikace mají vyšší míru otevření a prokliku.

Existuje několik způsobů, jak můžete zasílat oznámení push typu obou typů pomocí WordPress. Chcete-li například poslat webová oznámení, můžete použít například nástroj OneSignal.

Doplněk OneSignal Free Web Push Notifications

Chcete-li nainstalovat tento plugin WordPress, přejděte na hlavní panel WordPress a přejděte na Pluginy> Přidat nový. Vyhledejte plugin OneSignal a poté jej nainstalujte a aktivujte. Odtud můžete odkazovat na našeho praktického průvodce a přidat další upozornění do WordPress.

Pokud chcete zasílat oznámení o mobilním push, na druhé straně můžete pomocí mobilní služby vytvořit verzi svého webu pro mobilní aplikace MobiLoud.

Mobilní aplikace MobiLoud WordPress

jejich bezplatný plugin pomáhá jednoduše přeměnit váš web WordPress na aplikaci, kterou pak můžete použít k zasílání oznámení. S MobiLoud můžete vytvářet a automaticky odesílat oznámení push přímo z vašeho dashboardu WordPress. Čtenářům také poskytuje možnost rozhodnout se, pro která témata chtějí dostávat oznámení push. To je ideální pro blogy, zpravodajské weby a další vydavatele obsahu, kteří chtějí zvýšit zapojení.


V tomto přeplněném digitálním prostředí máte tolik příležitostí, jak zapojit návštěvníky a přesvědčit je, aby se vrátili. Push oznámení nabízejí efektivní způsob, jak toho dosáhnout.

Naštěstí je vytváření oznámení o webu a mobilním push prostřednictvím WordPress snadné. Přitom mějte na paměti tyto čtyři tipy:

 1. Vytvářejte jasné, chytlavé a výstižné zprávy s emodži, abyste zvýšili zapojení.
 2. Pomocí mobilní aplikace segmentujte své publikum a vytvářejte cílené zprávy.
 3. Mějte na paměti načasování a frekvenci doručení oznámení.
 4. Sledujte metriky, které jsou pro vaši firmu nejdůležitější, aby bylo možné optimalizovat a vylepšit vaši strategii oznámení push.

Máte nějaké dotazy ohledně používání oznámení push? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map