Video Trendy v roce 2020 k posílení WordPress Video Marketing

2017 Video Trendy pro růst vašeho WordPress Video Marketing

Pokud hledáte nejnovější video trendy, které zvýší vaše marketingové úsilí, vezměte si oddechu, protože jste na správném místě. Víme, že video marketing děsí živé denní světlo z vás – sakra, děsí nás také.


Co dělat? Kde začít? Jak najdete nejlepší nástroje pro vytváření a propagaci videí pro maximální návratnost investic (ROI)? Které video trendy mohou zvýšit dopad vašeho video marketingu? To jsou opravdu skvělé otázky, které si můžete položit.

Ukázalo se, že video marketing je v dnešní době docela snadné hacknout. Zatímco podnikatelé společnosti yore museli investovat spoustu času a peněz, realizace hmatatelných výsledků s vaším videoreklamem je v těchto dnech relativně levná a snadná. A je to super efektivní – Brednbeyond’s Statistiky video marketingu průvodce ukazuje, že 93% podniků získává nového zákazníka od zveřejnění videa na sociálních médiích. To nepočítá ani další způsoby, jak můžete využít videa!

A v tomto příspěvku osvětlujeme trendy videa, které můžete použít pro růst svého firemního webu v roce 2019 a dále. Tyto video trendy jsou levné a snadno se hackují, ale přinášejí skvělé výsledky, pokud jde o video marketing. Ke konci jsme upustili od několika statistik, abychom se dostali k cíli domů, takže raději zůstaňte ��

Bez dalšího povyku, pojďme se ponořit.

Video trendy k růstu vašeho video marketingu v roce 2019 a dále

Něco, co je třeba zvážit: Pokud chcete z vaší videoreklamní kampaně vytěžit více, přečtěte si našeho podrobného průvodce SEO pro video a získejte více návštěvnosti z vyhledávání na svůj web (pomocí videí), aniž byste utratili desetník..

A konečně, pokud jste uvízli nebo potřebujete více informací o těchto trendech videa nebo o čemkoli jiném souvisejícím s video marketingem, stačí kliknout na sekci komentářů nebo do naší doručené pošty a my se k vám okamžitě vrátíme.

Živý přenos

Živý přenos

Ze všech trendů videa, které zde dnes pokrýváme, živé video ukazuje mnoho slibů, pokud jde o budování povědomí o značce, příznivost a důvěru. Živá videa se diví také při demonstracích a propagaci produktů. To jsou přesně důvody, proč live streaming vybírá páru více než jakýkoli jiný trend videa.

Věděli jste lidi trávit 3x více času sledujete živá videa na Facebooku ve srovnání s videi, která již nejsou aktivní? To je těžká postava, se kterou se můžete hádat a se vstupem mnoha dalších živých streamovacích služeb a aplikací by vám nic nemělo bránit v tom, abyste vyhráli velké s živým videem.

Živé vysílání zahrnuje také hostování webinářů a všichni se shodujeme, že webináře jsou, pokud jde o zapojení, čistě magické. Mnoho online podnikatelů to již ví, a proto vás sem a tam pozvete na webináře. Šance, které obvykle navštěvujete, a co je důležitější, jsou skvělé.

Živé video je relativně levné a ve většině případů zdarma. Živá videa z periskopů a Facebooku jsou bezplatná a také živé vysílání na YouTube. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu a je dobré jít. Facebook dokonce pošle oznámení vašim následovníkům, což znamená, že během příštích pěti minut můžete zasáhnout zemi.

Můžete být kreativní a použít je pro vyhlídky na produkt, demonstrace, Q&A sezení nebo jednoduše nechat lidi sledovat váš proces jako kreativní agentura, nezávislá osoba nebo výrobce. – Brenda Stokes Barronová, Envato

Jak přidat živé vysílání do WordPress

Přidejte Live Streaming do WordPress

Chcete na svůj web WordPress přidat živý přenos? Vyzkoušejte plugin! Například s bezplatným Plugin pro vložení YouTube můžete snadno vygenerovat kód pro vložení pokaždé, když jste na YouTube aktivní. Nebo můžete dát Live Streaming / Broadcast plugin zkuste hostit svůj vlastní live stream!

Videa na vstupních stránkách

Videa na vstupních stránkách

V dnešní době je běžné najít bezplatná videa na prodejních stránkách, na domovských stránkách a na dalších vstupních stránkách. Pokud vyzkoušíte trendy videa v příštím marketingovém období, zvažte přidání videí na vstupní stránky.

Pokud máte na své domovské nebo prodejní stránce pěkné video, vaši návštěvníci se pravděpodobně budou zdržovat déle. Pravděpodobně také osloví vaši značku, což znamená lepší konverzi pro vaši firmu.

Zahrnutí videa na vaše stránky ve skutečnosti zvyšuje míru konverze o neuvěřitelných 34% podle Blue Corona Blog. Nejlepší je kombinovat video a text, je proti zaměření na jeden na úkor druhého.

Videa na prodejních stránkách jsou docela účinná jednoduše proto, že toto médium zaujme více našich smyslů. Vysvětlující videa na vaší domovské stránce jsou skvělým úvodem, protože zákazníci mohou mít pocit vaší osobnosti. To rychle naváže vztah a buduje důvěru se zákazníky.

A díky službám, jako je Wistia, je snazší a snazší zahrnout videa na prodejní stránky a získat podrobnou analýzu toho, jak vaši potenciální zákazníci skutečně s těmito videi pracují. Tato kombinace je nezbytná. – Collin Nováček, Elegantní témata

Jak přidat videa do WordPress

Chcete vložit video na jeden z vašich příspěvků nebo stránek WordPress? Je to překvapivě snadné! WordPress obsahuje vložit podporu pro více než 30+ zdrojů videa. Musíte pouze zkopírovat a vložit odkaz na video a WordPress video automaticky naformátuje / zobrazí.

V závislosti na nastavení motivu můžete mít další možnosti videa. Například téma Total WordPress obsahuje snadné možnosti v nastavení metadat stránky / příspěvku pro přidání videa místo doporučeného obrázku, snadno použitelný modul pro vytváření a přetažení videa na stránce videa, možnosti pro pozadí videa a prémiový posuvník, který zahrnuje podpora videí!

Virtuální realita

Video virtuální reality

Vítejte u budoucích lidí, kde díky technologii virtuální reality můžete zažít úžasné 3D video zážitky. Nedávno, virtuální realita bylo synonymem pro IMVU a The Sims kde byste mohli vytvořit nějaký druh virtuálního života. Ve skutečnosti to však bylo daleko od virtuální reality, kterou dnes máme.

Dnes se můžete ponořit do videoher a cítit se jako byste ve hře. Tento trend přešel do video marketingu a z pohledu věcí můžeme jen očekávat, že se bude rozvíjet a možná překonat mnoho dalších video trendů. Jo, je to také v kině a je to skvělé.

Pravděpodobně jste mimo jiné v dosahu zařízení VR, jako jsou Oculus Rift a Google Cardboard. Jako obchodník s videem můžete využít této technologie k tomu, aby se vaše produkty dostaly dále do myslí vašich zákazníků. Můžete nabídnout pohlcující ukázky produktů, díky nimž se zákazník cítí, jako by se skutečně nacházel ve vašem obchodě.

Virtuální realita je pro spotřebitele stále dostupnější, což znamená, že v bloku je nové a vzrušující reklamní dítě. Velká otázka se přesouvá z „Je virtuální realita vůbec možná?“ na “Jste ochotni skočit a vydělat na tento trend?” Vaše odpověď by měla být velkým efektem „HELL YEAH!“

Video o 360 stupních

Video o 360 stupních

Absolutně miluji 360stupňová videa, ale to jsem jen já. Věděli jste však, že 360stupňová videa získávají o 30% více zhlédnutí než běžná videa? To však není konec. Stejná zpráva od Magnifyre ukazuje, že dvakrát tolik lidí sleduje až 360 stupňová videa.

Pokud se mě zeptáte, je to spousta videopůjčoven k propagaci vašich nabídek. Co je lepší než video, které diváci neklesají uprostřed? To je pravda, 360stupňové video, které je levné a snadno vyrobitelné. Opravdu vše, co potřebujete, je 360stupňový fotoaparát, který je relativně levný.

Zatímco mnoho dalších trendů videa přijde a odejde, máme pocit, že 360 ​​stupňová videa jsou tu, aby zůstala. Můžeš hádat proč? Chcete-li ušetřit potíže, 360-videa rostou v popularitě, protože získají skutečné výsledky. A pokud je to užitečné, prolly se brzy neodejde, alespoň ne v roce 2019.

360stupňové video je skvělou alternativou k virtuální realitě v tom smyslu, že divákům můžete nabídnout podobný 3D zážitek bez nákladného VR vybavení. Kromě toho mohou diváci sledovat 360stupňová videa na mobilních zařízeních pouhým přejetím nebo otočením svých zařízení. Jak skvělý čas na život.

Jak přidat 360 videí do WordPress

WP VR - 360 Panorama a tvůrce virtuální prohlídky pro WordPress

Můžete přidat vlastní 360stupňová videa a fotografie sférických fotek pomocí WP VR – 360 panorama a tvůrce virtuální prohlídky pro WordPress. Stačí nainstalovat plugin a pomocí přiložených funkcí upravit způsob vložení vašeho 360 videa. Plugin také obsahuje možnosti pro vestavění a přizpůsobení hotspotů pro interaktivní efekt, stejně jako podporu Gutenberg a Elementor pro snadné přidávání videí na příspěvky nebo stránky.

Videa optimalizovaná pro mobily

Videa optimalizovaná pro mobily

Vzhledem k tomu, že jsme se právě dotkli zkušeností s mobilním videem, je důležité přidat do tohoto vznikajícího trendu videa několik slov. Velká část procházení webu se přesunula na mobilní zařízení. Stačí se rozhlédnout, ať jste kdekoli a nechat tento bod klesnout.

Pravděpodobně jste si všimli, že mobilní zařízení budou smrtí lidstva. Téměř každý ve vaší blízkosti se dívá na mobilní zařízení nějakého druhu. Stejně jako mnoho jiných pravděpodobně čtete tento příspěvek na mobilním zařízení.

Kam jdeme? Je to tak jednoduché. Stejně jako jsme se pustili do optimalizace našich webových stránek pro mobilní uživatele, nemůžete nechat svá videa pozadu. Zralý čas optimalizuje vaše videa pro mobilní zařízení. Co to vůbec znamená?

Jednoduše vytvořte kratší videa (přesahující více než 5 minut), která lze snadno sdílet na sociálních médiích. Stačí se rozhlédnout po různých sociálních sítích a všimnete si, že nejoblíbenější videa jsou kratší než 3 minuty. 30sekundová videa jsou virová téměř okamžitě.

Udržujte svá videa krátká a lehká pro mobilní uživatele a napojte se na stále rostoucí mobilní provoz. Potřebujete stat, aby s tím šlo? Google hlásí objem mobilního vyhledávání v roce 2015 překonal vyhledávání na počítači. Více než 55% vyhledávání nyní pochází z mobilních zařízení, takže již optimalizujte nebo odskočte.

Pokud nepoužívám neomezené Wi-Fi a nemám čas, pravděpodobně nebudu sledovat patnáctiminutové video pomocí datového plánu od mobilního operátora. Ne, to neudělám. 5 minut dlouhé video? Pravděpodobně. 30sekundové video? Počítejte mě kdykoli. Sledujete?

Tento trend mobilního videa je navíc krmivem populárních video aplikací, jako jsou Snapchat a Instagram. A tyto aplikace se daří a daří se jim dobře na mobilních videích. Ano, Snapchat dosáhl 3 miliard zhlédnutí videa denněrd čtvrtletí 2016 a hádejte, kdo je jejich největším soupeřem? Instagram příběhy.

Značková videa

Značková videa

Pravděpodobně se přihlásíte k odběru několika kanálů YouTube od svých oblíbených značek a osobností. Kdykoli zveřejní nové video, obdržíte oznámení a pravděpodobně skončíte sledováním uvedeného videa. Většina tisíciletí (konečně tento termín používám) vyhodí vše, když jejich oblíbená osobnost YouTube zveřejní video.

Videa nejsou nutně všechno, ale strategie funguje jako magie. Je to síla značkového videa v práci a nemůžete se hádat s čísly. Moje žena Chelsea (yay! Jsem ženatý s haha) sleduje docela pár lidí na YouTube a ona vypustí vše, aby mohla sledovat každé video, které zveřejní – na svém smartphonu!

Člověče, nikdy to neodkládá, což dokazuje náš předchozí trend v mobilních videích. Na svůj kanál také nahraje tunu videí (prostřednictvím smartphonu) a sama začala růst docela sama po sobě. Pracuje na své značce, stejně jako vy.

Tento trend videa můžete nastavit tak, aby pracoval pro vás. Jak můžete pomocí videí propagovat svou značku? Na tuto otázku můžete odpovědět pouze vy. Aby něco fungovalo, možná si můžete ukázat své výrobky nebo předvést svůj proces, jak Brenda navrhovala dříve. Klub holení dolaru je dobrým příkladem značkových videí v práci.

Potřebujete další příklad? Na našem kanálu YouTube WPExplorer publikujeme výuková videa. „Výukový program“ je zde operativní slovo. Můžete dokonce použít svůj stávající obsah na video, což znamená, že jste tříděni, co se obsahu týče. Co jiného? Skvělé video bude vždy fungovat ve váš prospěch, takže investujte čas nebo peníze, pokud chcete. Cílem je chytlavý a jedinečný.

Video v e-mailovém marketingu

Video v e-mailovém marketingu

E-mailový marketing má svůj podíl na kladech a záporech – všechno má. Je to skličující pro začátečníky nebo někoho, kdo tlačí na čas. Průměrná míra prokliku (CTR) je však mnohem lepší než mnoho forem marketingu. Vaše kampaň by přesto mohla propadnout, stejně jako mnozí.

Jak zlepšujete své šance? Myslíš si, že velký; myslíš multimédia. Již jsme zjistili, že umísťování videí na stránky zvyšuje míru konverze i CTR. Pár, který bude e-mail marketing a máte mocnou zbraň na ruce. Získání předplatitelů je snadné, já vás ne. Jaké drzé prohlášení?!

Pokud si přejete, použijte na svých registračních stránkách video, stačí vědět, že budete mít úžasné výsledky. Jako odměnu za registraci také nabídněte něco (elektronická kniha, video série (žárovka svítí) nebo něco jiného). Zahrňte do svého předmětu e-mailu termín „Video“ a další lidé vám otevřou zpravodaje, to je záruka.

Není to skvělé?

Pokud je to možné, zařaďte do zpravodajů video pro adrenalinovou nával. Pokud máte na mysli posudky, školení videa, ukázky produktů atd., Jste na správné cestě. V zásadě přidejte do svých zpravodajů relevantní videa. Hostujte videa na YouTube (pro možnost sdílení a zviditelnění dítěte) a propojujte, vkládejte nebo dělejte cokoli. Je to snadné.

Co si myslíte o zahrnutí videa do e-mailového marketingu? Dejte mi vědět v sekci komentářů níže. Jo, použijte pro svůj e-mailový marketing krátká videa. 30sekundová videa nebo animované GIFy jsou ideální pro e-mailový marketing. Rychle se pohybujeme.

Bonus: Animované GIFy

Pokud nevíte, jaké GIF jsou, nebo jste neviděli, jak jsou populární, musíte žít pod skálou. Vaše časová osa na Facebooku je pravděpodobně zaplavena GIFy o tom a tom a oni jsou široce sdíleni. Jistě, ze všech trendů videa, kterých se dnes dotýkáme, můžete jasně vidět GIF v práci i bez vyzkoušení.

Výsledky jsou tu pro všechny; wazi kabisa kaa meno ya ngiri. (Překlad: v otevřeném prostoru jako kly bradavic). Využijte výhody GIF k vytvoření aktivity na vašich stránkách sociálních médií. Přesměrovat provoz, jak chcete, a usmívat se na mě. Navíc mohou být GIFy o všem, ano.

Animované GIF v současné době nacházejí místo mezi trendy videa, které je třeba sledovat, protože jsou velmi lehké, krátké a snadno proveditelné. Jsou perfektním prostředkem pro mužnost na sociálních sítích a šíří se všude. Dobře, zastavím se tam. Nashledanou? Jo, žádný závěr. Stejně jako šéf.

Jen si dělám srandu. Slíbili jsme vám několik statistik video marketingu, abychom vás udrželi v chodu, když to bude těžké. Víš, taková věc.

Ohromující statistika video marketingu

Jsou zde některá zajímavá fakta. Vsadím se, že jste netušili, že:

 1. Jen minulý měsíc uživatelé nahráli více videa než obsah vytvořený pro televizi od 70. let.
 2. Více než 50% lidí online sleduje videa každý den bez selhání.
 3. Přidání termínu „video“ do předmětu e-mailu zvyšuje vaše otevřené sazby o 19%.
 4. YouTube má více než 1 miliardu uživatelů a ano, to je miliarda s B.
 5. „Uvidíme se znovu“ překonal styl Gangnam jako nejsledovanější video na YouTube s více než 2,9 miliard zhlédnutími v době psaní (dobře, možná jste to věděli).
 6. Facebook v listopadu 2015 překonal 8 miliard zhlédnutí videa. To je více než 11 415 let videa denně!
 7. 60% uživatelů YouTube by následovalo radu ohledně nákupu ze svého oblíbeného kanálu.
 8. Video kolem živé události zvýší vaši značku o 63%.
 9. 80% spotřebitelů se domnívá, že demo videa jsou užitečná.
 10. GIFy v reklamách Facebook můžete použít k přeplnění interakce uživatelů.

Závěrečná slova

Přišli jsme ke konci. Které video trendy používáte k posílení svého video marketingu WordPress? Dejte nám vědět v komentářích. Na zdraví a šťastný video marketing ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map