Úžasné zdroje pro zvýšení provozu pro váš blog WordPress

5 úžasných zdrojů pro zvýšení provozu pro váš blog WordPress

Vzhledem k tomu, že už jste tady, vsadíme všechny naše peníze, s nimiž souhlasíte, když řekneme: získání nejlepších zdrojů zvyšujících návštěvnost vašeho webu není snadný úkol. Přesto potřebujete provoz, aby vaše podnikání fungovalo. Někteří potřebují málo, jiní více. Vy, chcete tolik cíleného provozu, jak jen můžete, a nyní to chcete.


Pokud hledáte pro svůj web WordPress nejlepší zdroje provozu, máme překvapivé přiznání. Zamířili jsme do neznáma a hledali jsme jen pět, ale obrovské množství zdrojů provozu, které jsme objevili, nám nechalo ústa široká.

Z tohoto velmi vzrušujícího důvodu se v tuto chvíli rozhodujeme výkonným orgánem, abychom vám nabídli co nejvíce zdrojů provozu pro váš blog WordPress, jak jen můžeme! Takže místo toho, abyste dostali jen pár, získáte tucet úžasných zdrojů provozu, které byste chtěli znát. Pokud to zní jako váš druh obchodu, pusťte se do námořníku, je to váš velký den!

Jak získat větší provoz na svém blogu

1. Vytvořte úžasný obsah

Zde je nabídka: Lidé hledají obsah, a proto je třeba začít s provozem. Soooo … je nejlepší mít obsah, nemyslíš? Kvalita převažuje nad objemem každý den, proto říkáme obsah je král. Než přemýšlíte o generování provozu pro svůj blog, musíte mít kvalitní a cílený obsah.

Ať už něco přidružíte, konzultujete nebo prodáte, je jen moudré mít nějaký pěkný obsah, který napájí váš web. Jak jinak uděláte dojem na vaše vyhlídky? Míchejte věci také trochu, protože multimédia jsou úžasná pro zapojení. Používejte obrázky, infografiky, videa, grafy – pojmenujte je!

Pokud nesledujete, právě jsme řekli …

Obsah je skvělý pro zapojení

… A také SEO! Multimediální obsah znamená, že uživatelé tráví více času na vašem webu, což pro vás znamená větší zapojení. Ukazuje také prolézacím modulům pro vyhledávání Google, že váš web stojí za svou sůl, protože uživatelé neodcházejí okamžitě. Vytvořte pouze to, co byste považovali za prémiový obsah, ale poté jej rozdejte zdarma.

Víte, co se stane dál? Oni (Google) vás odmění lepším skóre SEO, což znamená větší provoz pro váš web WordPress. Podívejme se na několik obsahových taktik, které jste – svým vlastním jedinečným způsobem – nechali ležet příliš dlouho.

2. Mějte na paměti cílové publikum

Kolikrát vás požádáme, abyste psali pro lidské bytosti, ne pro vyhledávače? Eh? Řekni mi, kolikrát? Pokud píšete s ohledem na vaše cílové publikum, vytvoříte obsah, který s nimi rezonuje. Ještě důležitější je, že vytvoříte obsah, který zajímá váš cílový trh.

Nepotřebujete raketového vědce, který vám ukáže, jak je komunikace s vaší cílovou skupinou skvělá pro generování provozu a v konečném důsledku pro konverze. Při vytváření obsahu zvažte své ideální zákazníky a identifikujte jejich jedinečné potřeby; jejich jedinečné zájmy. Splňte tyto potřeby prostřednictvím obsahu a vaše zboží se automaticky prodá.

3. Příspěvek pravidelně

Pokud můžete psát dvacet článků denně, dobře a dobře. Zveřejňujete příspěvek jednou týdně? Dobře a dobře. Možná dáváte přednost jednomu příspěvku za měsíc před vším ostatním. Kdo má zpochybňovat váš rozvrh? Dokud budete přispívat, vše je dobré.

Vyhledávače vás budou milovat, protože máte nejnovější obsah o tom, co vyhledávač potřebuje. Vaši čtenáři vás také budou milovat. Nejlepší je vytvořit stálezelený obsah, který se vždy zdá svěží. Kromě aktualizace starých příspěvků můžete vytvářet nové články, které vám pomohou rozvíjet aktivitu.

Dalo by se použít redakční kalendář nebo zadávat externě. Použil jsem vybrané kanály RSS, abych udržel aktivitu na svém blogu. Kdo věděl, že můžete generovat provoz s Plugin WP RSS Aggregator? Jeden snadný způsob, jak udržet věci v chodu, je vytvořit „How-Tos“ nebo posílat série, jako například:

 • Průvodce pro začátečníky k WordPress SEO
 • Výukový program WordPress: Jak vytvořit motiv WordPress z HTML

4. Usnadněte sdílení obsahu

Využití výzvy k akci, která vybízí čtenáře ke sdílení užitečných informací z vašich příspěvků, má pozitivní dopad na vaše sociální podíly, a tím i na generování provozu. Existuje mnoho takových pluginů Lépe klikněte pro Tweet to vše dělá příliš snadným.

Spojte to s některými tlačítky pro sdílení na sociální síti a máte svou zlatou husí. Pokud je pro čtenáře těžké sdílet váš obsah, přicházíte o obrovskou dopravní příležitost. Více, když existuje nespočet doplňků pro sociální média pro WordPress, které vám pomohou.

5. Odkaz na interní obsah

Vylepšení zjišťování obsahu na webu zvyšuje množství času, který uživatelé tráví na vašem webu, a pomáhá vyhledávacím strojům indexovat více vašeho obsahu. To také vede ke zbytkové komunikaci, kdykoli čtenář sdílí jakýkoli propojený obsah.

Odkaz na další související příspěvky na vašem webu pro zvýšení viditelnosti těchto příspěvků. Můžete jít o krok dále a použít dynamický obsah. To znamená pouze použití pluginu / widgetu k zobrazení souvisejících příspěvků, nejvíce sdílených příspěvků, nejnovějších příspěvků, nejvíce komentovaných příspěvků atd.

6. Vytvořte dárky

Přes miliony let evoluce nemohou vědci obtočit hlavu kolem toho, co se děje mysli, kdykoli vidíme nebo slyšíme termín „zdarma“. Je to šílené, protože většina z nás udělá cokoli, aby získala věci zdarma.

To je přesně důvod, proč obsah navržený jako dárky vzlétá na křídlech, jako jsou orli. Viděl jsem vývojáře, přidružené subjekty a blogery, kteří používají téma WordPress, a prozradí to, že nasměrují obrovské množství provozu nejen na své webové stránky, ale také na profily sociálních médií atd..

Pokud byste to chtěli vyzkoušet, zvažte rozdávání svého nejoblíbenějšího produktu nebo horkého produktu ve vašem výklenku. Ze všech zdrojů, které generují přenos obsahu, dárky prozradí skutečný slib. Získáte návratnost investic téměř okamžitě a navíc můžete použít šikovné nástroje, jako je RaffleCopter mimo jiné prozradí pluginy.

7. Piggyback on Trends

Už jste někdy viděli profesionální surfaře jezdit na vlnách, jako by to bylo kouzlo? Vždy čekají na velkou vlnu, a jakmile ji jednou mají, jezdí nádherně na břeh. Tomu se říká na zádech surfování. Jinak by padli na břeh, což zničí sport.

Podobným způsobem vždy hledejte nejnovější zprávy (známé také jako virové zprávy) a trendy ve vašem niku. Trendy zaznamenávají obrovské výsledky ve výsledcích vyhledávače a můžete svůj obsah upravit tak, aby to bylo možné. Můžete sledovat trendy pomocí Trendy Google mimo jiné nástroje.

8. Otestujte svůj obsah

Pokud jste se na tom již nějakou dobu podíleli, musíte si u marketingu článků stanovit následující vzorec. Existují příspěvky, které zřejmě přitahují celý vesmír na váš web, a existují příspěvky, které zmizí do zapomnění, které už nikdy nenajdete.

Je důležité analyzovat váš obsah a zjistit, co funguje a co není. Pamatujete si ten příspěvek, který jste zveřejnili, a který přinesl spoustu zpětné vazby od uživatelů? Co jsi dělal? Přidali jste obrázek? Byl to infographic? Možná prozradí? Na základě těchto informací můžete vytvářet pouze obsah rezonující s vašimi lidmi.

V tomto ohledu by měl být váš A / B split test. Můžeš testovat různé titulky mimo jiné položit prst na věci, které fungují. Tady je povídka. Ve své době jsem se postavil na hrst blogů. Po milionech neúspěšných pokusů došlo k proražení.

Takže jsem porovnal hřiště, které fungovalo, s ostatními, které nefungovaly, a hle! – tam jsem našel svou spasitelnou milost. Bylo to docela oční otvírač. Dnes, pokud bych měl poslat hřiště, jsem přesvědčen, že 90% vyhlídek odpoví. Je šílené, co malý srovnávací test může udělat pro vaše podnikání.

9. Oslovte průmyslové vlivy

Svému obsahu můžete dát hodně zaslouženou podporu oslovením průmyslových vlivných pracovníků, kteří zase sdílejí váš obsah se svými komunitami. Pokud máte zajímavý pohled na populární téma, zkuste oslovit odborníky ve svém oboru a požádat o zpětnou vazbu.

Za prvé, ti, kteří se zajímají, navštíví váš web, a pokud je váš obsah tak úžasný, jak požadujete, jste povinni zvýšit svůj blogový provoz sdílením. Můžete dokonce výslovně požádat tyto vlivné osoby, aby sdílely váš obsah, taktika, která již mnohokrát fungovala.

Prostě nikoho nevyžádejte. Ne, nechceš jít touto cestou, protože tenhle chlap nemá rád. Poklony zmírní nejtvrdší srdce, takže posypte pár e-mailů, abyste dostali další kop. Hej ty, tvůj web je tvoje živobytí, že? Jen si všimněte, že se k vám někteří lidé nevrátí a to je v pořádku.

10. Zdroje provozu sociálních médií

Hned vedle Google (v pořádku, téměř), pokud jde o generování provozu, jsou sociální média. Například na Facebooku můžete levně oslovit vysoce definované publikum (pokud ne zdarma). Začněte profily sociálních médií, pokud jsme to již nezmínili.

Vytvořte na těchto profilech angažovanou komunitu a kdykoli budete připraveni, můžete vyzkoušet Facebook reklamy za pouhých 3 $ denně. Navíc si zvykněte na „socializaci“ s tím, kdo z vašeho odvětví.

Co to vůbec znamená?

To znamená, komentovat top stránky ve vašem oboru a nejprve komentovat. Ujistěte se, že váš komentář je hodnotný nebo alespoň vtipný, ale relevantní pro dané téma. Tímto způsobem získáte dostatek expozice a pokud máte relevantní (nikoli spamový) odkaz, znamená to více očních koulí pro váš web.

Nebojte se, navštivte tyto stránky sociálních médií a dělejte to, co by udělal normální uživatel (ne marketingový člověk). Zapojte se smysluplně do rozhovorů, které vás vzrušují a jen se baví. Facebook, Quora, Reddit, Google+, Twitter, Pinterest a oblíbené weby pro sdílení obrázků jsou dobrými místy, kde začít.

Některé z těchto sítí sociálních médií vám nabízejí možnost inzerovat vaše podnikání. Obvykle je služba relativně levná, ale poměrně účinná, vzhledem k tomu, že tyto stránky přitahují hodně provozu. Věděli jste, že Facebook má přes miliardu uživatelů? Teď víš.

11. Hostování blogů

Nepochybně jeden z nejlepších zdrojů provozu, který máte k dispozici, hostující blogování vám umožní vybudovat vaši značku, posílit autoritu a poslat vysoce cílený provoz zpět na váš web. Je to skvělé také v budování odkazů.

Kdykoli hostujete blog, nedělejte to pouze za odkaz. Ber to jako rozšíření svého vlastního blogu. Publikovali byste nestálý obsah na svém vlastním blogu? Nemyslím si to. Vytvářejte úžasný obsah a přistupujte k velkým webovým stránkám.

Nikdy vám nedojdou možnosti blogů pro hosty, což znamená, že vám nikdy nedojde cílený provoz, abyste si udrželi jídlo na stole a oblékli se na záda. Používá se Onibalusi of Write’s in Charge hostování blogů zahájit online obchod, za který by mnoho zabili. Začal s 30 hostujícími blogy, takže to tak není thaaat těžké všechny věci.

Hostování blogů funguje. Ve skutečnosti je to oblíbený mezi všemi mými zdroji provozu. Je to jen druhá vteřina pro vyhledávač provozu, což nás vede k další části; SEO.

12. Optimalizace pro vyhledávače

SEO v krátkosti, optimalizace pro vyhledávače zahrnuje vyladění vašeho webu tak, aby svítil ve výsledcích vyhledávače. Dívej se, vyhledávač na Googlu je vysoce motivovanou perspektivou a pokud ho můžete získat, vaše šance na uzavření prodeje se výrazně zvýší.

Mám pocit, že se bojíte SEO. Je to možná proto, že si myslíte, že je to příliš technické? Možná jste byli předtím podvedeni. Možná prostě nevíte, co dělat nebo kde začít, pokud jde o SEO.

Ať už je důvod jakýkoli, SEO je hračka. Objevení se na prvním balíčku Google, nejlépe na prvních deseti pozicích, se snadno hackne. Stačí použít Váš SEO plugin který se stará o většinu úkolů SEO. K obrázkům vždy přidejte alternativní text a jednoduše vytvořte úžasný obsah. Co jiného se dá říct??

Bonus: Blogové komentáře

Vím, že jste to už viděli, ale pravděpodobně se nestaráte o komentování blogu, protože někdo řekl, že to není tak efektivní jako jiné zdroje provozu. Studna, Neil Patel vydělal 25 000 $ z 249 komentářů. Nejprve přidejte komentář (do jedné hodiny po zveřejnění příspěvku) a udělejte komentář hodnotným.

To platí i pro fóra. Častá fóra ve vašem oboru a zapojte se do smysluplné konverzace. Odpovězte na otázky a poskytněte bezplatnou pomoc. V žádném okamžiku nebudete budovat autoritu a skóre provozu. Vyhněte se běžným blogům / fórům ve prospěch specializovaných webů, které generují vysoce cílený provoz, který je skvělý pro konverze.

Související čtení

Pokud se vám tento příspěvek líbí, ráda bych vás upozornila na tyto další příspěvky, které pokrývají ještě více zdrojů provozu:

 • 5 způsobů, jak zvýšit návštěvnost vašich webových stránek WordPress pomocí síly Pinterestu
 • Jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress
 • Recyklujte staré příspěvky a získejte větší provoz na svém blogu WordPress
 • Secrets Unraveled: Správa webu s vysokým provozem WordPress
 • Stručný průvodce Google Analytics a porozumění provozu na webu pro WordPress

Závěrečné poznámky

I když můžete čerpat provoz pomocí kterékoli z výše uvedených metod, je nejlepší kombinovat několik zdrojů provozu. S minimálním úsilím a náklady na reklamu můžete svůj provoz znásobit desetkrát. Rozhodně jsme vynechali mnoho dalších zdrojů provozu.

Pokud nám tedy chyběl váš oblíbený zdroj provozu, odpovězte v sekci komentářů a pokračujte v konverzaci. To a vytvořte si prosím e-mailový seznam. Všechno nejlepší, jak generujete provoz. Na zdraví!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map