Top 10 stránek WordPress Jobs: Máte, co to znamená?

Top 10 stránek WordPress Jobs: Máte, co to znamená?

Pojďme mluvit o penězích a přesněji o pracovních místech WordPress. Pokud hledáte práci WordPress, všichni víme, jak náročná může být úloha. Pro začátečníky, kam dokonce chodíš hledat příležitosti? Jak začít žít s WordPress? Proudí peníze, jakmile nastavíte svůj web WordPress, nebo jak funguje celá tato věc WordPressing?


WordPress je nadnárodní zaměstnavatel, o kterém není pochyb. Existují lidé, kteří doslova zabíjejí WordPress a díky WordPress vydělávají miliony dolarů pravidelně. Mnoho bloggerů, kteří jsou skutečně součástí vašeho života, si vydělává na živobytí pomocí WordPress, takže zde nejsem jen střílet z blues.

Kromě peněžního faktoru existuje mnoho dalších důvodů, proč je kariéra WordPress tou nejlepší volbou pro stovky tisíc, ne-li miliony uživatelů. Je tu obrovská komunita, která začíná, a hodně kariérní flexibility pro všechny, kteří jdou cestou WordPress. A to je jen třešnička na dortu.

Pokud začínáte nebo chcete jednoduše rozšířit své portfolio, sestavili jsme 10 nejlepších webů pracovních míst WordPress, kde můžete najít všechny druhy pracovních míst WordPress. Mluvíme o blogovacích vystoupeních WordPress, vývoji WordPress, konzultacích a takovém druhu.

Na konci uvádíme několik tipů pro začínající WordPressers a odkazy na tipy a nástroje pro všechny profesionály WordPress, začátečníky nebo jiné. Proto vás žádáme, abyste si tuto příručku přečetli až do konce, takže svou vysněnou práci WordPress můžete přistát jako šéf..

Top 10 stránek WordPress Jobs

Aniž byste ztráceli další vteřinu, dejte si šálek kávy, pero a papír, protože se chystáme dostat tyto WordPressové práce, jako je svět, na tom závislé. Obchod? Skvělý.

Rada ProBlogger Jobs Board

Úlohy WordPress Jobs ProBlogger

Musím se přiznat. Našel jsem ProBlogger Jobs Board z nutnosti. Dlouho předtím, než jsem se stal blogerem WordPress, jsem se věnoval psaní SEO, což jednoduše znamená, že jsem si vydělal arašídy plněním klíčových slov do příspěvků. Mzda cucala, proč lhát, a také koncert. Pak to úplně vyschlo, protože – aktualizace algoritmu Google.

V jednom ze svých článků na Opuštění práce za sebou, Tom Ewer odhalil tabuli ProBlogger Jobs Board a můj život nikdy nebyl stejný. Vážně, pokud se chcete proniknout do složitého světa nezávislých blogů WordPress, nemohu Toma dostatečně doporučit. Guy znamená podnikání.

Na ProBlogger Jobs Board jsem našel svou první blogovací práci WordPress a tento koncert otevřel dveře mnoha dalším příležitostem. Přesto často navštěvuji ProBlogger Jobs Board a mluvím upřímně, nikdy to nezklame. Jen nenechte moola jít do hlavy.

Druh pracovních míst WordPress nabízených na této desce je skvělý jak pro začátečníky, tak pro zkušené blogery WordPress. Jste bloger nebo chcete být? Pokud je to hromové ano, čekají na vás všechny tyto druhy úloh WordPress v ProBlogger Jobs Board. A mzda chlapce nelíbí.

Tento web pracovních míst WordPress je vlastněn a spravován Darren Rowse, světově uznávaným blogerem a podnikatelem. Jste povinni najít úžasné příležitosti pro blogování. Chcete-li zůstat ve smyčce, neváhejte vytvářet upozornění na pracovní místa pro konkrétní klíčová slova ��

Zobrazit ProBlogger Jobs Board

WP najal

WordPress Jobs WPhired

Ať už jste designér, vývojář, blogger nebo jakýkoli jiný profesionál WordPress, WP Hired má právě tu práci. Díky funkcím WordPress od renomovaných značek, jako jsou OptinMonster, JigoShop a Vanish, nebudete vypadat tvrdě, abyste vyslali svoji vysněnou práci na WP Hired.

WP Hired umožňuje vyhledávat úlohy WordPress podle regionů (Velká Británie nebo USA), kategorie (vývoj, design, psaní atd.) Nebo typu pozice (na volné noze, na plný úvazek, stáž atd.). Jako takový máte spoustu příležitostí, ze kterých si můžete vybrat.

Po registraci můžete svůj životopis zveřejnit, abyste zlepšili své šance. Registrace také znamená přijímání úloh WordPress přímo do vaší doručené pošty, což vám ušetří starosti rozhlížet se kolem. Kromě toho můžete tyto lidi sledovat na Twitteru nebo na Facebooku a kromě jiného pravidelně aktualizovat pracovní místa.

Tento web pracovních míst WordPress je duchovním centrem Jerome Degl’innocenti (ano, to příjmení je něco jiného), fanatikem WordPress. Na stránce se můžete zaregistrovat jako uchazeč o zaměstnání, uchazeč nebo zaměstnavatel. Žádat o příležitosti WordPress na WP Hired je super duper snadné.

Zobrazit WP Hired Jobs

Rada pracovních míst WordPress

WordPress Jobs

Asi víte něco o WordPress.com a WordPress.org, ale je velká šance, že jste nikdy neslyšeli nic o malém webu na jobs.wordpress.net. Tento sesterský web obsahuje skvělé WordPress úlohy ve více kategoriích.

Pokud hledáte další vystoupení na téma WordPress, tento web pracovních míst nabízí více než dostatek příležitostí. Přestože návrh motivů není jedinou dostupnou úlohou, další kategorie zahrnují migraci webů do WordPress, full-stack WordPress vývoj, psaní, výkon WordPress a vývoj pluginů mezi ostatními.

Takže ať už jste projektový konzultant, lektor WordPress nebo rádi předvádíte své podpůrné kousky, tato deska pracovních míst WordPress je přesně tam, kde musíte být. Rada zveřejňuje pouze úlohy související s WordPress a všechny jsou vysoce kvalitní koncerty. Za 21 dní jsou příspěvky automaticky odstraněny, aby se vytvořil prostor pouze pro nové příležitosti.

Zobrazit jobs.wordpress.net

Automaticky

Automatické úlohy WordPress

V květnu 2017 mělo Jetpack, Polldaddy, Akismet a WordPress.com celkem 121 milionů uživatelů, což znamená, že Automattic – společnost za těmito příznivými značkami – roste. A nezačínejte nás na populární platformě WooCommerce, jejich nejnovější akvizici.

Víte, co to pro vás znamená jako lovce zaměstnání? To je pravda, to znamená, že existuje spousta WordPress pracovních míst pro chytání. Ať už jste obchodník, technik štěstí, přidružený guru nebo wrangler kódů, Automattic by rád slyšel od vás.

Společnost nabízí mnoho dalších pracovních míst WordPress, které si opravdu vyberete bez ohledu na svou kvalifikaci. A s úžasnými výhodami není jediný důvod, proč byste se neměli dívat na Automattic jako možného budoucího zaměstnavatele. Ano, to zahrnuje plně placenou rodičovskou dovolenou, firemní cestovní a životní pojištění.

Navíc, nezabijete jen proto, abyste pracovali společně s crème de la crème komunity WordPress? Automattic najímá to nejlepší z nejlepších, což znamená, že existuje obrovský prostor pro spolupráci a růst. To, a Matt Mullenweg bude vaším šéfem. Jak milé pracovat s chlapem, který nám přinesl WordPress?

Zobrazit Automatické úlohy

Jednoduše najatý

WordPress Jobs Jednoduše najal

Pozice pět na našem seznamu patří Simply Hired, což je oblíbená volba pro mnoho uchazečů o zaměstnání WordPress. V době psaní funkce Simply Hired obsahuje více než 6 000 pracovních míst WordPress pro vaše potěšení. Nejlepší část? Většina z těchto příležitostí je nedávná a platí dobře – některé přes 60 000 $ ročně, což je skvělý.

Většina společností na Simply Hired hledá nejrůznější vývojáře WordPress, takže prosím neztrácejte čas, vaše příležitost je jednoduše na dosah. Nehýbejte se jednoduše najatému, nejste vývojářem WordPress; existuje mnoho dalších pracovních míst WordPress, včetně podpory a blogů, jen aby vám povzbudily chuť k jídlu.

Čistý objem prací souvisejících s WordPress na Simply Hired vás důkladně zapůsobí, takže vyčistěte, že už je to sakra. Zbavte se svých schopností a jděte si vysněnou práci. Co jiného? Ach ano, Simply Hired jednoduše převezme seznam dostupných úloh WordPress, což znamená, že jste přesměrováni na 3rd weby strany.

Ale na tom nezáleží, že? Chcete práci a našli jsme vám více než 6 000 příležitostí, takže už drž hubu a dostaňte zaplaceno.

Zobrazit jednoduše najaté úlohy

Rada pracovních míst WPMU Dev

WordPress Jobs WPMU DEV

Po celá léta publikoval WPMU Dev úžasný obsah otáčející se kolem WordPress. V té době se rozrostli v mírách a mezích, pokud jde o členství. Tato komunita je domovem nejrůznějších profesionálů WordPress, kteří si navzájem pomáhají.

Můžete se zapojit do komunity jako profesionál WordPress sami. Spouštějí desku úloh, která obsahuje úlohy související s WordPress, které vám srazí ponožky. Můžete si vytvořit profesionální účet a zveřejnit svůj životopis a uvést své dovednosti.

Dále můžete vyhledávat a aplikovat na jakoukoli práci inzerovanou na WPMU Dev. Rachel McCollin v článku uvádí, že úlohy WordPressu jsou obvykle krátkodobé zakázky, na rozdíl od dlouhodobých (nebo trvalých) smluv. Tomu však můžete čelit zasláním svého životopisu, abyste přilákali potenciální zaměstnavatele na auto-pilot.

Je tu ale jeden úlovek. Chcete-li odpovědět na nabídku práce, musíte se přihlásit k členství ve WPMU Dev. Nabízejí 14denní zkušební verzi (i když v době psaní je k dispozici 30denní zkušební nabídka), která vám umožní testovat vody. Členství stojí pouhých 49 dolarů měsíčně.

Zde se věci zlepšují. Pro členství vám umožní přístup k tématům WPMU Dev, 100+ pluginům, řešení zálohování, WP Academy a odborné podpoře mimo jiné. Nabízejí hosting také, ale to přichází v $ 1K dolarů měsíčně. Hej!

S více než 550 000 členy je bezpečné říci, že jste v dobré společnosti. Zpět na úlohy WordPress. Jejich pracovní deska má projekty s úžasnými rozpočty, které vám pomohou získat zpět své členské poplatky v žádném okamžiku. Heck, hodnota, kterou dostaneš na WPMU Dev, převyšuje cenu desetkrát.

Zobrazit WPMU Dev Jobs

Flexjobs

WordPress Jobs Flexjobs

Flexjobs je jednoduše webová stránka se seznamem pracovních míst, která zveřejňuje všechny možnosti, nejen úlohy WordPress. Je to prasklo ve švech se všemi druhy úžasných pracovních příležitostí pro vývojáře WordPress, tvůrce obsahu, podpůrný personál a mnoho dalšího.

Jednoduše prohledáváním „WordPress“ na webu získáte více WordPress úloh, než si můžete vzít najednou. V době psaní jsme našli více než 280 příležitostí pro profesionály WordPress. Vzhledem k tomu, že existuje 55 kategorií pracovních míst, z nichž si můžete vybrat, můžete vždy vylepšit svou práci pomocí klíčových slov a vhodných filtrů.

Kromě toho je stránka naložena nejlepšími nástroji pro hledání práce, abyste zajistili, že najdete tu nejlepší příležitost. Je tu sekce „související práce“ a tipy pro hledání práce, které lov vylepšují. Kromě toho můžete prohlížet vybrané úlohy nebo jednoduše vyhledávat úlohy podle místa.

Budete však potřebovat členství v Flexjobs. Náklady na členství se pohybují mezi 14,95 $ měsíčně a 49,95 $ ročně.

Zobrazit Flexjobs Jobs

Autentické práce

Autentické úlohy WordPress

Společnost Authentic Jobs, kterou založil Cameron Moll (možná jste o něm slyšeli nebo viděli jeden z mnoha jeho příspěvků) již v roce 2005, si jako portál pro výpis pracovních míst vytvořila docela jméno. Tato pracovní místa propojila tisíce kreativních profesionálů s úžasnými společnostmi, jako jsou Apple, Mercedes Benz a The New York Times.

Jak vidíte, budete v bezpečných rukou na Autentických úlohách – je to důvěryhodný zdroj lukrativních úloh WordPress. Co tedy vyžaduje úspěšné uplatnění ve vaší vysněné práci? Stačí procházet četné příležitosti WordPress a jakmile najdete ten, který zaškrtne všechny vaše políčka, stiskněte tlačítko „Použít na tuto úlohu“. Vyplňte své údaje, předveďte své dovednosti a stiskněte tlačítko Odeslat. Je to opravdu tak jednoduché.

Pokud jde o použitelnost, je autentická práce čistá blaženost. Hledání práce je vyhledávací dotaz pryč. Pokud potřebujete více možností, můžete se vždy spolehnout na panel postranního panelu, který vám pomůže najít práci podle typu, dovedností, umístění, úrovní (zakladatel, vedoucí pracovník atd.), Typu společnosti a kompenzace.

Kromě toho můžete vytvářet upozornění na pracovní místa a dostávat nové příležitosti e-mailem.

Zobrazit autentické úlohy

Přetečení zásobníku

Přetečení zásobníku WordPress

Jako Návrhář WordPress nebo vývojáře (btw, v čem je rozdíl?), pravděpodobně občas navštívíte Stack Overflow. A to je čistě proto, že Stack Overflow je domovem více než 7 milionů kodérů, jako jste vy. Ptačí pták kdokoli?

Stack Overflow má tabulku otázek a odpovědí, která obsahuje zajímavé otázky, hacky a vše ostatní kolem programování. Je to opravdu skvělý zdroj pro vývojáře, něco podobného Quóře. Můžete získat odpovědi na všechny otázky týkající se kódování, které můžete mít, a to je dobré.

Stejně dobře je i deska pracovních míst, která obsahuje všechny způsoby programování. Chcete-li najít úlohy WordPress, jednoduše využijte významně umístěných vyhledávacích polí a vaše práce je hotová. Ale počkejte, samozřejmě musíte použít, což je stejně jednoduché jako A, B, C. Stack Overflow přesměruje na stránky zaměstnavatele.

Pokud vytvoříte vývojářský příběh (registrací), Stack Overflow slibuje urychlit vaše zápasy a dostat vás před zaměstnavatele co nejdříve. Navíc si můžete vytvořit upozornění na práci, abyste zůstali na špičce.

A konečně, i když svou vysněnou práci WP nevyložíte, je k dispozici mnoho úloh kódování. Přišli na to, že pokud napíšete téma WordPress, můžete pracovat na jakémkoli jiném projektu, který vyžaduje znalost programovacích jazyků, jako je PHP.

Zobrazit úlohy přetečení zásobníku

Prodejny produktů WordPress

WordPess Jobs WP Engine

V poslední době rostly popularity produkty WordPress a také prodejci. Kdekoli se podíváte, určitě najdete někoho, kdo prodává témata WordPress, pluginy, hosting nebo jinou službu. Někteří vývojáři staví úžasné firmy kolem jednoho produktu WordPress, zatímco jiní se pohybují více než jen jedním produktem.

Když prodáváte několik produktů nebo služeb WordPress, budete zřejmě potřebovat tým zástupců podpory, kteří vám pomohou s otázkami a záležitostmi zákazníků. Určitě budete potřebovat lidi, abyste posunuli své marketingové úsilí kupředu. Chcete-li udržet zájem zákazníků, musíte přijít s novými dobroty a aktualizovat své stávající produkty.

Jako prodejce produktu WordPress to nemůžete vytáhnout bez pomoci. Musíte najmout lidi nebo spálit. Jako uchazeč o zaměstnání můžete jasně vidět, jak můžete využít této situace. Můžete se obrátit na prodejce WordPress a odeslat svou žádost. Většina z těchto podniků oznamuje na svých webových stránkách pracovní nabídky, což znamená, že je lze snadno najít.

Existuje milion a jedna příležitost tam, stačí se podívat. Například tematické obchody WordPress, například Elegantní témata bude mít příležitosti pro vývojáře, tvůrce obsahu, obchodníky a zástupce podpory. Spravované hostingové společnosti WordPress jako WP Engine nebo Setrvačník potřebují odborníky na výkon WordPress, migrační guruy, opakování podpory atd. Opět stačí hledat.

Získejte náš únos? Doufám, že �� A navíc můžete Google vždy preferovat svou preferovanou práci WordPress ex: „Je třeba použít celý zásobník WordPress“, „napsat pro nás $ 100“ atd..

Tipy a nástroje pro profesionály WordPress

Pokud jste zkušeným profesionálem WordPress nebo se chcete ponořit, poukazujeme na tyto příspěvky pro radost ze sledování:

 • 25+ tipů pro odborníky na blogování WordPress
 • 8 Osvědčené způsoby, jak vydělat peníze pomocí WordPress
 • Jak vydělat peníze prodejem produktů a služeb WordPress
 • Jak vydělat peníze pomocí blogu WordPress
 • Jak se stát úspěšným blogerem a vydělávat peníze pomocí WordPress
 • 7 nejlepších přidružených pluginů WordPress
 • Jak vytvořit úspěšný internetový obchod pomocí WordPress, nastavení WooCommerce od začátku do konce
 • Jak vytvořit online portfolio s WordPress (a celkem tématem)
 • A mnoho dalšího z našeho blogu!

Kromě toho můžete zvážit práci na svém vlastním blogu, pokračovat v práci a ukázky, protože ty jsou často vyžadovány, když se ucházíte o úlohy WordPress.

Závěrečné poznámky

Existuje nespočet pracovních míst WordPress online, stačí se podívat na správná místa. Tento příspěvek slouží pouze jako ilustrace toho, co je k dispozici. Existuje mnoho tabulek úloh WordPress online, které bychom nemohli pokrýt vše v jednom příspěvku. Pokud jsme vynechali vaše oblíbené, prosím, podělte se o komentáře a dejte nám tyto peníze.

Tento příspěvek zakončím slovy jediného T.I., “Není nic lepšího než moolah!”  Hodně štěstí při hledání zaměstnání a možná nejlepší muž vyhraje ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map