The Ultimate WordPress Travel Toolkit pro spuštění blogu, když jste pryč

The Ultimate WordPress Travel Toolkit

Léto může být oficiálně u konce, ale to neznamená, že si stále nemůžete vzít dovolenou. všichni potřebujeme přestávku každou chvíli. Než se ale vydáte na víkendové dobrodružství (možná výletní plavba, výlet, nebo dokonce WordCamp?), Měli byste si nastavit web, aby se o sebe postaral sám.


Existuje několik kroků, které vám pomohou připravit váš web WordPress, aby se o sebe postaraly, a naštěstí pro vás je vše super jednoduché a můžete být připraveni jít v době, kdy vám čeká Uber. Zde jsou doslovné AABC než odejdeš.

A je pro automatické sdílení

Když jste mimo kancelář, měli byste být zaneprázdněni baví se společenstvím, prohlídkami památek, sportovními událostmi, přírodou, hodinami koktejlů a dalšími. To znamená, že pravděpodobně nebudete mít čas skočit do telefonu nebo notebooku a aktualizovat své stránky na Twitteru nebo Facebooku. Nezapomeňte sdílet na sociálních médiích instalací automatického plakátu.

Plánované sociální sdílení ve vyrovnávací paměti

Jedna služba, kterou se nám opravdu líbí, je Buffer. Díky automatickému sociálnímu sdílení s vyrovnávací pamětí je velmi snadné dopředu naplánovat a naplánovat všechny vaše příspěvky na sociálních sítích pro Twitter, Facebook, LinkedIn a Instagram. Můžete dokonce použít zdarma WordPress do vyrovnávací paměti plugin pro integraci vyrovnávací paměti s webem WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete povolit možnost automaticky sdílet vaše nové příspěvky, jakmile jsou zveřejněny, takže vše, co musíte udělat, je naplánovat několik nových článků, než odejdete na cestu.

Oživte starý příspěvek WordPress Plugin

Další skvělá možnost je Revive Old Post Pro. Tento plugin pro freemium recykluje váš starý obsah a znovu jej sdílí. Jednoduše nainstalujte plugin, řekněte mu, jak často chcete, aby to zveřejňoval a nechal to udělat. Na našem blogu najdete úplného průvodce, jak používat všechny funkce pluginu Revive Old Post. A pokud chcete více, ThemeIsle nabízí prémiovou verzi pluginu, která přidává možnosti pro přizpůsobení vašich tweetů a sdílení, možnost sledovat a prohlížet kliknutí s integrací Google Analytics, možnosti sdílet vaše příspěvky vícekrát, téměř každou sociální platformu, kterou vy umí myslet a další.

A je také pro výstrahy

Vzhledem k tomu, že budete mít dobrodružství, pravděpodobně nebudete na svém webu celý den jako obvykle (alespoň doufáme, že nebudete pracovat a prozkoumávat současně). Udělejte si laskavost a na svém webu vytvořte několik upozornění, která vás upozorní na všechny důležité události. Pokud budeš pryč, dej

JetPack pro WordPress

Pokud již používáte populární (a zdarma) Jetpack WordPress plugin jsou zde zabudovaná užitečná oznámení, stačí je povolit a nakonfigurovat. První je Monitor JetPack modul, který kontroluje vaše webové stránky každých 5 minut, aby se ujistil, že je funkční a funkční. Pokud dojde ke změně stavu dostupnosti, obdržíte e-mail „Špatné zprávy“ (nebo „Dobrá zpráva“, když je váš web zálohován). Další modul, který byste měli zvážit, je Oznámení JetPack. Tento modul vám pošle oznámení push, když dostanete nový komentář nebo líbí. Stačí aktivovat modul a nainstalovat do telefonu bezplatnou aplikaci WordPress pro iOS nebo Android, aby se vaše upozornění zobrazovala na koncích prstů.

Bezpečnostní modul iThemes

Pro ještě větší zabezpečení můžete také vyzkoušet vhodně pojmenovaný plugin iThemes Security. bezplatný plugin iThemes Security obsahuje spoustu užitečných nastavení oznámení, pomocí kterých můžete zůstat na vrcholu svého webu WordPress. Nejprve si můžete povolit místní ochrana hrubou silou a také nastavit upozornění na případy, kdy jsou uživatelé uzamčeni před příliš mnoha neúspěšnými pokusy o přihlášení. Další úžasné funkce jsou detekce změny souboru. Můžete jej nastavit tak, aby vás upozorňovalo, když se změní něco úplně, nebo pouze když se dotknete určitých složek. Je to na tobě. Ale možná jednou z nejlepších funkcí iThemes Security je Režim pryč možnost zcela deaktivovat administrátorský panel, když jste pryč. Stačí tuto možnost povolit, vybrat jednorázové omezení a poté zvolit datum zahájení a ukončení cesty, abyste zamkli ostatní uživatele i útočníky.

Pokud upgradujete na Pro, budete mít také možnosti protokolovat aktivitu uživatelů, abyste viděli, co váš tým dokáže, když jste pryč, naplánujte prověřování malwaru, aktivujte dvoufaktorové ověřování nebo dokonce pověřte dočasného administrátora, aby nahradil místo omezený čas.

B je pro zálohy

Ujistěte se, že máte nainstalovaný dobrý záložní plugin. Tímto způsobem, pokud se něco pokazí, když budete pryč, bude mnohem snazší dát všechno dohromady, až se vrátíte.

VaultPress pro WordPress

Používáme VaultPress a je to bezpochyby jeden z nejlepších zálohovacích pluginů pro WordPress. Vytvořeno týmem v Automattic trvá denně plné zálohy vašeho webu WordPress a ukládá vám posledních 30 dní. Obnovení webu pomocí jedné ze záloh je stejně snadné jako kliknutí na několik tlačítek. S cenou pouhých 5 $ za měsíc si nemůžete dovolit, abyste si VaultPress nezískali.

C je pro obsah

Stejně jako potřebujete několik občerstvení, aby vás udrželi na výletě nebo na dlouhém letu, vaši čtenáři potřebují něco, aby je mohli odložit, když jste pryč. Nejjednodušší řešení je naplánovat zveřejnění několika příspěvků, když jste pryč.

Plánování příspěvků WordPress

Funkce plánování schůzek jsou zabudovány přímo do WordPressu. Místo zveřejnění příspěvku, až bude připraven, klikněte na tlačítko Upravit a vyberte den a čas, kdy chcete příspěvek zvýšit. Poté klepnutím naplánujte.

Alternativně, pokud již máte spoustu příspěvků, můžete použít plugin jako je Auto Post Scheduler hromadně naplánovat své příspěvky za vás. Má možnosti pro publikování čekajících a / nebo koncepčních příspěvků (nebo dokonce recyklaci starých příspěvků), publikování podle data nebo náhodně a možnost přizpůsobit časový odstup mezi publikovanými příspěvky. Ale opravdu, pokud budete pryč jen pár dní, vestavěný plánovač WordPress bude pravděpodobně fungovat dobře.

A S je pro Swag

Noste svůj lup

Poslední kousek je přinést si vlastní lup! Nikdy nevíš, s kým se budeš potkat, když budeš venku. Vždy je dobré reprezentovat váš blog nebo firmu, ať už je to košile nebo klobouk s logem, vlastní nálepky na rozdávání, pera zdarma s vaším jménem nebo nějaké dobré staromódní vizitky (VistaPrint a Zazzle mají slevy prakticky každý měsíc, aby byly téměř zdarma). S malou propagací se nemůžete pokazit.

Nyní se bavte

Ne, že práce s WordPress není zábavná, je to jen to, že jste si vydělali, že si zasloužíte volno. Díky těmto nástrojům si budete moci odpočinout a odpočinout si s vědomím, že váš web WordPress zvládne sám několik dní. Jen si pamatujte – Auto-sdílení, Apouště, Backups, Content a Sšprýmař. Máte nějaké další tipy nebo doporučení, jak udržet WordPress spuštěný, když tam nejste? Sdílejte své tipy v komentářích níže – rádi bychom věděli, co pro vás funguje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map