Testování výkonu WordPress: Proč, jak a jaké nástroje použít

Tuny článků psaných jako jeden průvodce výkonem na WordPress, tuny obsahu věnovaného danému tématu, ale co nástroje, které používáme pro měření?


Online a softwarové nástroje, které používáme, jsou velkou součástí rovnice. Nesprávný nástroj nebo nesprávné výsledky vás mohou vést na scestí. Dnes se chystáme udělat pravý opak, dnes se chystáme srovnávat benchmarky a uvidíme, jestli dokážeme přijít s lepší představou o tom, co je dobré, co je přijatelné a čeho by se mělo rozhodně vyhnout, když se snažíme analyzovat naše stránky v naší potřebě pro rychlost.

Hvězdy noci budou: GTMetrix, KeyCDN Speed ​​Test, Pingdom Tools, Google Pagespeed Insights, Webpagetest a Monitis Speed ​​Tools. promluvíme si o silných a týdenních bodech a poté vám nabídneme výsledky.

Pro Techno Geeks

V tomto článku budeme používat web a službu, o které jsme si jisti, že je vhodná pro optimální výkon. Stránka bude digitálním herním časopisem, vysoce optimalizovaným, s tunami článků. Web používá minifikovanou CSS, statickou mezipaměť HTML, minifikovanou JS, CDN a běží pod HTTP / 2. Na straně serveru běží na procesoru Xeon, 24 vláknech, 24 GB RAM, gigabitovém připojení a je hostováno v datovém centru v Severní Karolíně, množství požadavků, které server má, je minimální a je velmi málo využívaný, procesor použití je mnohem více než 0,5 pro celkový počet 12 jader a 24 vláken, nginx je načten do mezipaměti a běží pod PHP 7.1 RC

Testování výkonnostních nástrojů WordPress

To vše znamená, že se jedná o jeden výkonný server hostovaný v důvěryhodném datovém centru, které provozuje optimální webový server a web. Pamatujte, že tento článek je o benchmarking benchmarků, za tímto účelem vybereme nejbližší server k našemu původu, což je New York a Dallas protože nechceme brát v úvahu rychlost sítě, ale měřítko přesnost. Všechny online nástroje nám umožnily vybrat Dallas / New York s výjimkou webpagetestu, který neustále pracuje v New Yorku, což nás nutí jít do Kalifornie EC2 za testy.

Budeme měřit doba načítání podle každého nástroje a poté vám nabídneme konečnou tabulku srovnání mezi nimi, smyslem tohoto článku je podívat se na rozdíly v testování a určit, která z nich je nejpřesnější, nejrychlejší a nejjednodušší na použití doporučení. Účelem tohoto článku je také ukázat, proč některé testy jsou naprosto zbytečné, dokonce přicházejí od velkých hvězd, jako je Google.

Testy provedeme 3krát pro každou službu. Bez dalšího povyku se podívejme, jak reagují na testy.

Test 1: GTMetrix

GTMetrix je skvělý nástroj pro srovnávání s velmi dobře vytvořeným rozhraním, které vám umožní nejen zobrazit dobu načítání, ale také získat podrobnosti o skóre Google Pagespeed a Yahoo’s YSlow. Po dokončení benchmarku se také zobrazí seznam položek, které společnost GTMetrix považuje za potřebující opravu.

Je důležité si uvědomit, že GTMetrix má sklon používat kanadský server jako výchozí bod, což není to, co chceme, takže je lepší se registrovat do GTMetrix. Při registraci vám umožní změnit testovací URL, prohlížeč a druh připojení.

První běh nám dal skóre B a B pro oba Google Pagespeed a Yslow, to není něco, na čem nám bude příliš záležet, jak uvidíte později ve statistikách Pagespeed. Skutečná doba, kterou trvalo načítání, byla 3,3 s při prvním spuštění, 4,0 sekundy s druhým a 1,1 s při posledním spuštění. Variace je velmi vysoká, ve skutečnosti je to 2,9 sekundy! Kromě toho jsme monitorovali zatížení našeho vlastního serveru, když byl test prováděn, a potvrzujeme, že to bylo dobře pod 0,5, což jasně ukazuje, že změna přichází striktně z GTMetrix a sítě, nikoli ze strany serveru.

GTMetrix nedává konzistentní výsledky v době načítání, periodě.

To je problém, aby GTMetrix byl důvěryhodný nástroj, musí dát přesnější skóre. Uvidíte, že s jinými nástroji máme mnohem lepší výsledky. GTMetrix měří celý nabitý čas, nikoli částečný čas potřebný k zahájení zobrazování webu. Protože náš web používá líné načítání obrázků, nejedná se o spravedlivé vyjádření toho, co uživatel bude očekávat, když se web otevře, a to ještě více. Velká odchylka od 4 sekund do 1,1 s znamená, že nemůže správně identifikovat, co se děje.

Chtěli jsme si být jisti, že to nebyla naše chyba, takže jsme provedli další sadu testů a dostali jsme 3,7, 1,2 a 5 s, což je stále velmi chaotické. GTMetrix pak zůstává dobrou alternativou k identifikaci potenciálních optimalizací, ale neměli byste důvěřovat skutečné době načítání to dává.

Test 2: Test rychlosti KeyCDN

KeyCDN Speed ​​Test je jednoduše nástroj, který vám ukáže načítání aktiv a celkovou dobu potřebnou k dokončení webových stránek. Jako zdrojový server jsme vybrali Dallas a vyrazili to.

Toto je reprezentace načítání aktiv a doba, kterou pro každou část trvá načtení.

Podle výsledků můžete vidět, že celková doba, kterou to trvalo, byla 2.4 s, 3.1 s a 2.8 s dobře v rozmezí 2,4 s až 3 s, což je odchylka 0,7 s mezi nejhorším / nejlepším skóre. Bezprostředně na netopýru je tento test mnohem důvěryhodnější než GTMetrix ve skutečném čase načítání a mnohem lepší nástroj pro rychlé testování webu. Nezahrnuje všechny nástroje, které má GTMetrix pro optimalizaci webu, ale pro zkušené uživatele je to mnohem lepší nástroj, protože testy jsou rychlejší a přesnější. Zdá se, že je to velmi jednoduchý nástroj, který funguje.

Test 3: Pingdom Tools

Pingdom Tools je jedním z nejznámějších nástrojů pro srovnávání a brzy zjistíte proč. Zkusme to a uvidíme, co se stane.

První běh nám nabízí celkovou dobu načítání 2,22 s, druhý běh výsledek 1,86s a třetí 1,85s! Můžete jasně vidět, jak přesný je tento test, když můžete test téměř zopakovat a získat téměř identické výsledky. Varianta kratší než 1 sekunda od 2,22 do 1,86 s, což je variace 0,37 s! Nástroj benchmarků také poskytuje užitečné informace, jako jsou dobré informace o tom, co by se mělo zlepšit, a pěkný a velmi podrobný protokol aktiv. Můžete dokonce sledovat každou dobu načítání aktiv a zkontrolovat FTTB (poprvé na bajt), není k dispozici při jiných testech.

Test 4: Statistiky služby Google Pagespeed

Statistiky Pagespeed je Google Tool pro optimalizaci rychlosti, to je to, co jsme dostali po 3-běhu.

Takže .. žádná doba načítání?, Žádné první informace o bajtu ?, žádná aktiva načítající strom? a co skóre? Jak je možné, že náš web je pro mobilní telefony tak strašně špatný, když je skutečný nový mobilní testovací nástroj od společnosti Google nám ukazuje Zelený stav

Je to výsledek nového nástroje pro testování mobilních zařízení Google. Dokonce mají nervy říkat „došlo k chybě při načítání některých aktiv“, ale hádejte co? Chyba pochází z Knihovna Google Analytics!

Takže jinými slovy. Statistiky Google Pagespeed neposkytují vůbec žádné výsledky v rychlosti, místo toho vám hodí seznam věcí, které byste měli vylepšit, a pak vám hodí skóre, které nemáte ponětí, jak to přišlo, že dokonce odporuje jeho vlastnímu nástroji pro mobily Test.

Vysvětlení je jednoduché. Statistiky Google Pagespeed je naprosto a naprosto zbytečný. Skóre, které vyvolá, je založeno na „věcech Google, které byste měli optimalizovat“, a nikoli na základě skutečných rychlostí webu.

Naše rada je nikdy nepoužívat Google Pagespeed pro cokoli související s rychlostí, optimalizace pro nástroj, který je v rozporu s jinými nástroji od stejné společnosti, je jako snažit se střílet létající míč na obloze, v noci, slepé a se spoustou větru.

Test 5: WebPageTest

Webpagetest je další užitečný nástroj podobný GTMetrix.

První věc, kterou jsme si všimli na webpagetestu je, že jejich server v New Yorku je opravdu nadměrná. Po 40 minutách čekání v řadě jsme museli změnit servery na California EC2. Jak můžete vidět z výsledků, nebyli jsme ohromeni.

Nejprve vyvolá dokument kompletní za 8,7 s, druhý za 7,0 s a třetí za 8,0 s, což je 1 sekundová varianta, vyšší než varianta KeyCDN Speed ​​Test 0,7 s 3krát delší čekací dobou. Načítání aktiv je velmi chaotické, někdy se ukazuje velmi vysoko poprvé, než byte skóre, zatímco ostatní ukazují lepší skóre. Pingdom Tools hlásí poprvé méně než 0,6 s, zatímco webpagetest říká, že jsme téměř na 1s čekací doby! Skóre je také divné. První skóre vám hodí F, jako jste vy, sát poprvé, co byte. Toto je se serverem, který byl srovnáván s servery WPEngine a běžel toe toe. Druhý test nás hodí jako ve vás, opravdu rock, ale třetí test potvrzuje, že jsme opravdu sát.

Zdá se, že hlavním problémem webpagetestu jsou servery, které používají, což se zdá být přetížené.

Nepoužívejte webpagetest, pokud vám záleží na konzistentních výsledcích, jejich písmena jsou přinejmenším chaotická a zdá se, že nepředstavují skutečné údaje o výkonu, ve skutečnosti jsme více nakloněni věřit, že běží přes vysoce přetíženou síť, která přidává latenci k testům.

Test 6: Monitis Speed ​​Tools

Monitida je další srovnávací nástroj podobný nástroji Pingdom Tools s podrobnou dobou odezvy od každého díla.

Problém s Monitidou je dvojí. Na jedné straně udává celkovou dobu načítání namísto skutečného času, který web potřebuje k zobrazení, což znamená, že neguje dopad na líné načítání. Druhým problémem je, že mezipaměť výsledek na velmi dlouhou dobu, což znemožňuje opakované testování.

Monitida se nezdá být přesným testem, provádíme další 2 testy s odstupem několika hodin a pro druhý test máme 12 s a 7 sekund pro třetí. Tato varianta nemůže konkurovat ani GTMetrix.

Výsledky

Zde je kompletní seznam výsledků ze všech nástrojů benchmarků v jednom pěkném grafu.

Výsledky do značné míry ukazují, kdo je v časovém oddělení vítězem. Ale myslíme si, že ještě jeden graf by vám měl věci vyjasnit.

Tím, že uděláte časový rozdíl mezi nejlepší a nejhorší hodnotou u všech benchmarkových nástrojů, je srovnání ještě grotesknější. Pingdom Tools utírá podlahu se vším, co se týká přesnosti, tím, že dává variaci menší než 0,37 s, jediný, který se blíží, je KeyCDN Speed ​​Test s 0,7 s. Webpagetest má něco, co se děje s variací 1,7 s, a GTMetrix a Monitis jsou daleko mimo rovnici s téměř 3 sekundovou variací mezi běhy.

A vítězem je…

Pingdom Tools! Pokud vám záleží na výkonu, neexistuje žádný jiný test, který by vám mohl poskytnout takový přesný a rychlý výsledek. Nejde jen o důvěryhodnější test ze všech, ale o nejrychlejší mezi běhy. Než GTMetrix provede jeden běh, můžete udělat 4 běhy Pingdom Tools. Pokud dokončení GTMetrix nebo webpagetest trvá tak dlouho, proč mají oba testy tolik problémů, že hodnotí skutečnou dobu načítání?

Můžeme udělat místní test linuxu s několika stovkami připojení k našemu webu, jen abychom potvrdili, co říká Pingdom Tools. Pokud potřebujete udělat více testů, můžete použít KeyCDN Speed ​​Test, který je docela dobrý a slušný, ale všechny ostatní nástroje jsou více orientovány na design / opravu než výkonové nástroje. Pokud vám záleží na dobrých výsledcích, zdá se, že Pingdom Tools je nejbezpečnější sázkou.

Máte nějaké další nástroje pro testování výkonu WordPress, které byste doporučili? Sdílejte to níže! Nebo máte dotaz ohledně testů, které jsme provedli? Neváhejte se zeptat a uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám poskytli skvělou odpověď.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map