Tématické obchody nebo Tématický les: Odkud byste si měli koupit WordPress Témata?

Takže hledáte nové téma WordPress. Je pravděpodobné, že jste byli frustrováni pouhým počtem webů na trhu a matoucím výběrem témat. Kde začít?


Uklidněte se, protože jsme zúžili vaše rozhodnutí, abychom vám pomohli učinit vzdělané rozhodnutí o tom, kde koupit téma WordPress. Hraje se zde mnoho faktorů a všechny vás provedeme všemi.

Máte obavy z toho, který trh nebo tématický obchod má nejlepší zákaznickou podporu? Kde jsou nejlepší ceny? Které weby se specializují na průmyslová témata? To vše pokryjeme naší cestou nejoblíbenějšími tržišti a tematickými obchody pro WordPress. Pojďme!

Tematická tržiště a tématický les

Tématická tržiště jako Themeforest od společnosti Envato poskytují vývojářům témat prodejní zboží online. S více než 20 000 tématy, které jsou k dispozici v Theme Forest, najdete nabídku produktů pro každý projekt, formát a styl webových stránek.

Na druhé straně kvalita Envato kontroluje každé téma. Řeknou vám, zda budou budoucí aktualizace zahrnuty do kupní ceny a zda autor tématu aktivně podporuje téma online (velmi důležité pro začátečníky až středně pokročilé uživatele WordPress!) Očekávejte, že témata s vyšší cenou budou zahrnovat podstatně lepší podporu než levnější témata..

Hledání témat je snadné. Tato stránka poskytuje řadu filtrů, které vám umožní prohlížet si témata WordPress:

 • V určité kategorii
 • V konkrétním cenovém rozpětí
 • Na základě hodnocení zákazníků
 • Na základě prodejů v dolarech
 • a mnohem víc
Možnosti filtru Themforest

Možnosti filtrování v Theme Forest

Výsledky nebo výpisy motivů obsahují také snímek na přechodu a také stručné shrnutí vám řekne, zda je motiv ve vysokém rozlišení a připravený widget, které verze prohlížeče jsou kompatibilní a které rámce jsou podporovány. Pokud plánujete používat své téma s konkrétním řešením, jako je Podtržítka, WPML nebo Bootstrap, tato informace je docela užitečná.

celkem dema

Několik užitečných ukázek Total Theme

Themeforest se také stal lídrem v univerzálních tématech WordPress typu „vše v jednom“. Určitě jste viděli téma zmíněné na jednom blogu nebo jiném, a přestože tyto typy motivů nejsou šálkem čaje, nemůžete se starat o možnosti a flexibilitu, které nabízejí. Stačí se podívat na některá z nejprodávanějších témat, jako je téma Total WordPress Theme, a uvidíte, že i když víceúčelové téma přichází s ohromujícím množstvím možností (což je dobrá věc!), Často přicházejí také se snadným pro použití ukázkových ukázek se všemi možnostmi, které pro vás již byly vybrány.

Když se posuneme za špičku v oboru, další tržiště jsou také užitečná při sledování dokonalého tématu. Zatímco menší tržiště mají k dispozici méně témat, tvoří pro něj řadu dalších lákavých funkcí. Jedním z našich nejlepších tipů je Creative Market. Protože autoři si mohou na tomto trhu stanovit své vlastní ceny, najdete cenově dostupné téma pro jakýkoli rozpočet. Navíc mají každý týden úžasné bonusy, takže se nezapomeňte přihlásit k odběru novinek!

StudioPress & Elegant Themes

V tematických obchodech na internetu jsou možná dvě standouty, které si opravdu udělaly jméno. První byla StudioPress, tvůrci rámce Genesis. Ren provedl skvělou revizi rámce Genesis, ale prozatím zde zasáhneme klíčové body: rychlé časy načítání, vynikající podpora, SEO, dostupnost a bezpečnost jsou jen některé z nich.

Rámec Genesis od StudioPress.

Rámec Genesis od StudioPress.

Pokud používáte rámec Genesis k napájení svého webu WordPress, doporučujeme StudioPress jako předního poskytovatele motivů Genesis. Proč? No, protože oni vyrobeno Genesis. Použití podřízeného tématu Genesis napsaného jiným vývojářem by mohlo způsobit problémy s kompatibilitou, protože ani odborníci na vývoj motivů ne vždy znají všechny podrobnosti o rámci. Autoři softwaru mají v tomto ohledu přirozenou výhodu. Navíc jejich čistý a profesionální design je hoden lží.

StudioPress Themes

Témata Cafe a Daily Dish od StudioPress

StudioPress také nabízí balíček Genesis Pro Framework, který vám umožní přístup ke všem podřízeným tématům dostupným za nízkou cenu. Pokud používáte Genesis, nákup dětského motivu od StudioPress je rozumná volba, ale nejedná se o jedinou hru ve městě – Creative Market, ZigZagPress a Web Savvy Marketing také nabízejí možnosti založené na Genesis..

Druhá tematická prodejna je Elegant Themes, což by nemělo být žádným překvapením, protože jejich téma Divi je jasným hitem. Tento obchod s tématy si vytvořil skvělé místo pro sebe na trhu WordPress a nabízí spoustu skvělých témat za jednu nízkou cenu balíčku..

divi-wordpress-theme

Masivně populární téma Divi

Tématické obchody s výklenky a návrhy na míru

Pokud hledáte téma, které vyhovuje konkrétnímu odvětví, Templatic je skvělé místo pro zahájení vyhledávání. Nabízejí více než 80 témat pro konkrétní průmyslová odvětví, jako jsou hotely, automobilové obchody, restaurace, kadeřnictví a další. Jsou zvláště užitečné pro témata adresářů pro firemní zápisy. Ukázka jejich nejužitečnějších témat je níže a za pozornost stojí také Templatic Showcase.

Templatická témata

Témata z templatic

Témata nabízená v Templatic se pohybují kdekoli od 29 do 79 USD a mají také Premium Themes Club, který vám poskytuje přístup ke všem šablonám za 299 $. Ať už si vyberete jedno téma nebo možnost klubu, Templatic nabízí neomezenou podporu a aktualizace témat na jeden rok. Získáte také přístup k průvodcům témat a ke komunitnímu fóru.

soubor témat

Nejprodávanější produkty ThemeIsle

Dalším místem, které stojí za zmínku, je ThemeIsle. Vytvořili nejoblíbenější bezplatné téma na WordPress.com a mají také několik skvělých prémiových témat. Na tomto webu najdete témata ideální pro podnikání, fotografie, recenze knih, stavebnictví a další. Mohli byste si vybrat jen jedno téma, nebo můžete získat přístup ke všem z nich za pouhých 99 USD (což zahrnuje 2 roky prioritní podpory).

A tam jsou doslova stovky dalších tematických obchodů – to je jen pár, které jsme použili a kterým důvěřujeme.

Témata na zakázku

Zakázkové tematické obchody bývají na zemi tenčí, protože většina vývojářů se rozhodne přímo spolupracovat s klienty na vlastních webech. Existuje několik profesionálních webů, které jsou ochotny vyhovět zcela zakázkové práci, ale pokud je to možnost, kterou chcete sledovat. Jen mějte na paměti, že vlastní témata budou stát dražší než šablony, protože jsou vytvořeny právě pro vás a vy budete trávit dostatek času s vývojářem, takže si určitě vyberte někoho, koho máte rádi.


Nedostatek výběru není problém, pokud jde o výběr tématu WordPress. I s několika málo tržišti a tematickými obchody, které jsme zde zmínili, máte k dispozici tisíce možností.

Každá firma a web je nakonec jedinečný, takže si nemůžeme vybrat jedno řešení, které by vyhovovalo všem potřebám. Vybrané téma bude muset být založeno na vašich preferencích, vaší úrovni znalostí při práci s PHP, WordPress, CSS a dalšími rámci a také na vašem rozpočtu. Doufejme, že náš přehled nejpopulárnějších zdrojů témat vás nasměruje správným směrem. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na vás.

Přejeme vám, abyste našli perfektní téma pro svůj web, a rádi bychom věděli, na které tržiště nebo tematický obchod jste nakonec vybrali a proč. Spojte se prostřednictvím komentářů a dejte nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map