Staňte se přispěvatelem WordPress: Co musíte vědět

WordPress neotevřel ani jeden, ani dva, ale mnoho dveří pro miliony lidí po celém světě. Ať už jsou to podnikatelé, vývojáři, agentury, zpravodajské střediska, nezávislí pracovníci atd., WordPress dala světu široký prostor k vyjádření myšlenek, oslovení a podnikání. Riskuji, že to zní jako zlomený záznam, ale je to hlavně proto, že WordPress je krásný, elegantní a snadno se učí a používá. Je také neuvěřitelně snadné zapojit se do projektu WordPress.


Dnes vám dáme informace o zasvěcených informacích a tipech, které potřebujete, abyste se stali váženým členem komunity WordPress. Na konci příspěvku budete vědět, jak přispějete k příznivému projektu, kterým je milovaný WordPress. Jinými slovy, ukážeme vám, jak se zapojit, kvality a nástroje, které potřebujete, abyste se mohli stát velkým přispěvatelem WordPress. Rovněž se podíváme na některé z výhod přispívání k WordPress. Jste připraveni? Pojďme se rozjet.

Přednosti přispívání do WordPress

Proč byste jako uživatel WordPress nechtěli přispívat k WordPress? Chci tím říct, že vás platforma sama o sobě příliš neinspirovala? Dáte snad jídlo na stůl? Co takhle přispět jen k udržení ducha kamarádství a vracení?

Pokud nejste prvotřídní curmudgeon, můžete se ztotožnit s touhou vrátit se komunitě, která vám pomohla nebo vás inspirovala. Koneckonců, kolektivní příspěvek je to, co dělá komunitu WordPress tak úspěšnou. Nemůžeme být neustále odběrateli. – Carrie Dilsová

Pokud vám to nepřispěje k programu WordPress, je zde svátek výhod, který vám nabízí impuls, který potřebujete k potápění v této minutě.

Přispívání zvyšuje váš status ve Společenství

Chcete se stát slušným programem WordPress, že? Potřebujete něco, co říkáte a co musíte udělat, abyste něco počítali, že? Hledáte cementu autoritu ve vašem výběru WordPress výklenek?

Hádejte, co je, technická zdatnost je skvělá, ale pokud nejste připraveni pomoci ostatním – zejména když vám neplatí desetník – vy a úřad budete cestovat paralelně. Koneckonců, je to všechno o emocích, o tom, jak se cítí další člověk. Být člověk je způsob, jakým vyvoláváte pocity emocí, ne vyhýbat se slávě své technické síly.

Přispívání k WordPress, bez ohledu na to, jak mírně, může mít obrovský dopad na váš stav v komunitě. Kdo je kdo WordPress, slušní a oblíbení lidé, které všichni známe, mají jednu společnou věc; aktivně přispívají k platformě i komunitě kolem ní.

Rychlá otázka: Pokud jste hledali vývojáře WordPress, řekněte mi, najali byste chlapa, který se podílí na fórech mimo jiné, nebo toho, kdo sedí pohodlně za online portfoliem? Pravděpodobně byste hledali chlapa, který na fórech zobrazuje jeho dev chops, což nás vede k našemu dalšímu bodu.

Přispívá k dalším obchodním vazbám

smysluplné obchodní vztahy

Pokud to není tak zřejmé, WordPress je úzce spjatá komunita, což znamená jednu a pouze jednu věc. Pokud hrajete karty správně, můžete vytáhnout spoustu doporučení. Jak jsme již zjistili, přispívání přispívá ke zvýšení vašeho statusu a zvýšený stav koreluje s dalšími obchodními odkazy. Je to jednoduchý fakt.

Jako profesionál WordPressu, nebo jako uživatel obecně řečeno, většina vašich potenciálních vyhlídek a partnerů pochází z komunity. Přispívat a zůstat v blízkosti této těsně spletené komunity je přesně to, jak udržujete tato obchodní (a dokonce i osobní) spojení naživu.

Chcete, aby vám přišlo více pracovních míst? Staňte se přispěvatelem, tak či onak. WordPress vždy hledá skvělé lidi, kteří jim pomohou s kódem, designem, překlady, dokumentací a dalšími. Existuje mnoho způsobů, jak přispět, jak uvidíme ve druhé části tohoto příspěvku.

Obohacené výukové prostředí

Přispění nejen vrátí, nebo pomůže vytvořit hlas v komunitě, ale je to také obohacené vzdělávací prostředí. Dozvěděl jsem se více v prvních třech měsících a přispěl jsem k tomu ve třech předchozích letech vývoje webu. – Andrew Nacin, Přední vývojář WordPress

Jo, to je pravda, učíte se hraním hry, nestojením na vedlejší kolej. O WordPressu jsem se toho ve velmi krátké době naučil tolik a občas se obávám přetížení informací. Ale musel jsem se nejprve ponořit do WordPressu a byl jsem šokován tím, co jsem o platformě věděl. Pořád se učím, tu a tam dělám malé příspěvky a bavím se!

Zábava stranou, co pro vás dělá učení od komunity WordPress? Stáváte se chytřejším konzultantem, vývojářem, návrhářem, bloggerem atd. A všichni chtějí inteligentního hráče ve svém týmu. Vaše znalosti a hodnota se desetkrát zvýší a poté některé, když přispějete k WordPress.

Čím více jsem se holil, tím zajímavější se to stalo a čím těžší věci jsem dokázal přijít na to. Nyní, když se ohlédnu zpět a uvidím, co jsem se naučil pouhým přispěním, jsem ohromen. Bylo to víc, než jsem se kdy na univerzitě naučil. – Andrea Rennick

A pak …

Nikdy v životě jsem se nenaučil tolik jako za pět let, co jsem se připojil ke komunitě WordPress a začal jsem přispívat k jádru. – Konstantin Obenland, Hlavní přispěvatel WordPress

Musím říct víc?

Přispívání k WordPress vás dělá šťastnějším

Pokud jste ten film sledovali, zvedněte ruce  Pronásledování štěstí hrát Will Smith. Pokud jste neměli štěstí, vrcholem filmu byla odolnost Christophera Gardnera a jeho odhodlání v době, kdy se jeho život prakticky rozpadl. Mohl bych pokračovat dál a dál, ale vraťme se zpět k WordPress a jak přispěním vás učiní šťastnějším.

Zde je jedna statistika, která se hodně hodí, ale většina lidí nevidí krásu za znakem procenta (%). V době psaní WordPress ovládá asi 25% všech webových stránek na internetu. To znamená, že budete přispívat a dávat zpět komunitě a platformě, která brzy ovládne více než čtvrtinu internetu.

Je dobré vědět, že váš příspěvek, i když mírný, pomáhá asi 25% internetu. To je obrovské množství lidí! A víte, co říkají, tajemstvím štěstí je štěstí pro ostatní. Pomáhat ostatním přispívat je to, jak to můžete udělat.

Není to často, že se něco, co děláte v odpoledních hodinách, může dotknout tolika lidí, ale WordPress je jedním z těch míst, kde můžete. A pro lidi, kteří se o to zajímají, není nic lepšího. – Matt Mullenweg

Staňte se součástí historie (nebo budoucnosti)

Asi před 12 lety byl WordPress sotva mimo fázi nápadu. Bylo to jako chobotnice, která se třepotá, než nakonec letí. To vše se omezuje na historii. Dnes už WordPress není hádka; je to plné dospělosti s kopem a tahem mocného orla.

Při současném kurzu bude WordPress za 10 let docela šelmou. Platforma mapuje druh historie, do které chcete být součástí. Druh historie, o které vím, že chci být součástí. Pokud nemáte tolik na historii, budoucnost WordPress je slibná.

Přispěním můžete vytvořit WordPress budoucnosti tak, jak si to představujete. Můžete přispět k projektu a pomoci nám vytvořit lepší WordPress pro nás všechny. Můžete být součástí historie a také součástí budoucnosti. S WordPress můžete být čímkoli; představuje svobodu, protože vám nabízí možnosti a sílu, kterou potřebujete k dosažení vašich online snů. Poctivé přispěvatelé WordPressu zanechají rekord v historických knihách. Jaký odkaz vám zůstane?

Výhody jsou mnoho

Přispívání k WordPressu vrací zpět, i když výměnou si můžete užít ještě více výhod. Zvyšujete svůj status uvnitř komunity WordPress, generujete obchod, učíte se a stavíte větší platformu pro celý svět. Přispívání je hodně legrace. Ale jak se dostanete k této zábavě? Jak přispíváte k WordPress? Tady je šťáva.

Jak přispět k WordPress

počítačová kavárna

Máte k dispozici několik cest, které chcete přispět k WordPress. To je krása toho všeho; někdo a všichni může přispět a obohatit platformu kdykoli a odkudkoli. Začněme nejviditelnější cestou:

Vývojář jádra WordPress

WordPress je postaven především na PHP a MySQL mimo jiné webové technologie. Pokud jste v některé z těchto oblastí dobře obeznámeni, můžete přispět svými odbornými znalostmi Hlavní vývojář WordPress. Platforma WordPress je vždy touhou po nových funkcích a vylepšeních. Můžete přispět jako vývojář, stát se spácháním a pomoci WordPressu růst skvělým a jedinečným způsobem. Jako hlavní přispěvatel WordPress budou vaše úkoly zahrnovat vývoj nových funkcí, testování, zahradničení chyb a vydávání aktualizací.

Nedělejte si starosti, ale pokud nevíte první věc o vývoji webu nebo o tom, co znamená PHP, pokud jste vášniví, můžete začít přispívat k WordPress jiným způsobem a učit se na něm. Kdo ví, za pár měsíců byste mohli být hlavním vývojářem. Mezi další oblasti, ve kterých se můžete jako vývojář zapojit, patří mimo jiné téma WordPress a vývoj pluginů, mobilní technologie a dokumentace.

Web Designer / UXer

Dříve jsme se zabývali vývojem uživatelského rozhraní WordPress admin v průběhu let. Změnil se z nevýrazné platformy na krásný a výkonný CMS. Krásné a elegantní uživatelské rozhraní je prací webových designérů a UXů, jako jste vy.

WordPress je projekt s otevřeným zdrojovým kódem, který kombinuje práci tisíců přispěvatelů, takže nikdo není placen za sestavení designu. Návrh je načrtnut a oživen návrháři přispěvatelů a UXers. Jejich příspěvky učinily WordPress tím, čím je dnes, co se týče designu. Samozřejmě musíme ještě vidět a zažít krásu a genialitu vašeho příspěvku, takže nás nenechte čekat.

Možná je to váš příspěvek, který povede k přepracování celé oblasti administrace k příjemnějšímu designu. Možná to bude váš příspěvek, který povede k efektivnějšímu uživatelskému prostředí.

Jako webový designér nebo odborník na uživatelské zkušenosti můžete přispět také k Mobilní projekt WordPress, protože všichni víme, že mobil je budoucnost, a tým pro kontrolu témat, který zajistí, aby se ke koncovému uživateli dostali pouze ty nejlepší navržené motivy. Obecně platí, že vaše hlavní povinnost jako přispívající designér je udělat WordPress krásným. Zní to dobře?

Spisovatel WordPress

Pokud máte talent na slova, je tu také prostor pro vás. Jako rostoucí projekt WordPress neustále potřebuje aktualizovanou dokumentaci. Tady se zadáváte; kde svítíš jako spisovatel.

Připojte se k týmu dokumentace a starejte se o veškerou dokumentaci. Mluvíme mimo jiné o příručkách, Codexu, inline dokumentech, administrátorské nápovědě a developer.wordpress.org. Úkolů nikdy není nedostatek, takže neváhejte a podívejte se oficiální blog pro tým dokumentace WordPress. Tým se schází online každý týden ve čtvrtek od 18:00 do 19:00 UTC.

Překladatel

Jste polyglot? Dokážete se s tím Espanolem najet tak snadno, jak můžete rusky, francouzsky nebo svahilsky? Chtěli byste používat WordPress ve vašem vlastním jazyce? Samozřejmě, že ano. Kdo by ne?

Tady máš šanci. Přispějte k WordPress tím, že pomůžete překládat platformu do jakéhokoli jazyka, který vám vyhovuje. To není konec toho, Komunita polyglotů WordPress vítá vás, abyste nám pomohli vytvořit nástroje, které usnadní překlad WordPressu jednodušší. Přemýšlejte o WPML atd.

Překlad WordPress do vašeho (nebo jakéhokoli) jazyka je zábavný zážitek a můžete být v provozu okamžitě. Co tedy k čertu čekáte na vojáka? Začněte překládat! Mimochodem, týdenní chat probíhá na Slack v #polyglots každou středu v 10:00 UTC. Nenechte si ujít, nechte své hlas jazyk být slyšel známý. Zdvojnásobte proražení tam jako šéf. To je můj jazyk, cítíš mě? Haha. Posouvat se.

Podpořte kavalérii

Jedním z nejjednodušších a zároveň nejúčinnějších způsobů, jak přispět k WordPress, může být poskytování pomoci na fórech podpory mimo jiné právě tím, jak si uděláte značku v komunitě WordPress. Provozní mantrou je „každý zná odpověď na něco“, takže se nemusíte stydět, ponořte se a pomozte kamarádovi WordPress.

Fóra podpory budou vaše silná stránka, vaše bojiště a vy zavoláte výstřely a vyhrajete válku. Hraje spoustu válečných her pozdě, jak je zřejmé, ale nejlepší způsob, jak začít, je odpovědět na otázku na podpůrných fórech. Právě tuto minutu. Další informace o tom, jak můžete přispět k WordPress, podporováním uživatelů na blogu pro kancelářskou podporu.

Pořadatel události

organizátor

Milujete házení párty? Spojujete přátele? Pokud by události mohly snadno předat vaše křestní jméno, WordPress vás potřebuje. Připojíte se k elitnímu týmu dalších přispěvatelů z celého světa, kteří „… dohlížejí na oficiální akce, mentorské programy, iniciativy v oblasti rozmanitosti, dosah přispěvatelů a další způsoby růstu…“ komunitu WordPress.

Uspořádání událostí zní jako zábava a když děláte něco, co máte rádi pro platformu, kterou zbožňujete, hned se splní sen, což znamená, že zábava se snadno ztrojnásobí. Budete organizovat WordCamps a setkání pro místní komunitu WordPress a zapojovat se do globálních událostí WordPress. Jak sladké. Je tu Informační blog a týdenní úřední hodiny (čtení online schůzek) v úterý a čtvrtek.

Sensei

Pokud máte rádi předávání informací, můžete začněte s přispěvatelem ve výukovém rameni WordPress právě tuto minutu. Co znamená být učitelem nebo školitelem v komunitě WordPress? Budete zodpovědní za vytváření výukových materiálů ke stažení, které instruktoři používají v živých workshopech.

Budete psát / vytvářet hodiny od nuly, upravovat stávající hodiny, navrhovat vzhled lekcí a / nebo testovat životaschopnost lekcí. To se může ukázat jako skvělý zážitek z učení pro vás, amigo. Týdenní chat WordPress Training se koná každé úterý v 17:00 UTC, takže si nenechte ujít další.

Prohlížeč videa

Máme WordPress.org, WordPress.com a podle mého názoru trochu známé WordPress.tv. Samozřejmě mezi ostatními jsou BuddyPress.org a bbPress.org, ale dneska tam nebudeme. Vše je o WordPress.tv, kde najdete tunu videa zaměřeného na WordPress.

Pokud se vám dobře podaří v oddělení výroby videa, přispějete takto k WordPress. Vítejte v Tým WordPress TV Review, a připravte se na kontrolu, úpravu, schválení a publikování všech videí na WordPress.tv. Po ukončení produkce také ponoříte ruku do videí WordCamp, takže jo, není tu žádná omezení na množství zábavy, kterou můžete dobrovolně věnovat svému úsilí a dovednostem. Podívejte se na oficiální blog týmu TV Review Team.

Všichni ostatní

Možná se budete cítit, jako by vás výše uvedené kanály zapojení zamkly, ale nenechte se tak. Kdokoli, opakuji, může kdokoli přispět k projektu WordPress bez ohledu na rasu, pohlaví a / nebo úroveň dovedností. Jediná věc, kterou musíte, je, že hořící touha.

Nedopusťte, aby vás něco zadržovalo, svět je tvůj, a WordPress vás potřebuje. Ano, vy, vy a vy. Jediné, co musíte udělat, je vyzkoušet Vytvořte WordPress a vrhnout se. Nestarejte se o nic, naučíte se v tomto procesu, pokud ovšem nemáte žádný z následujících atributů.

Vlastnosti velkého přispěvatele WordPress

obchodnice s přenosným počítačem v kanceláři

No, abyste byli skvělým přispěvatelem, musíte začít přispívat. Žádné čekání, jen se k tomu dostanete. V každém případě musíte být slušní a přátelští. Někdy může váš příspěvek zůstat o několik vydání později nedotčen, a pokud se v takových drobných záležitostech budete zabývat balistikou, nebudete velkým přispěvatelem..

Jindy by někdo mohl nesouhlasit s vašimi návrhy a bolí to, že vím, ale nemůžete vyzvednout a upustit celý svět, aby někdo řekl, jen aby to dokázal. Vidíš, kam s tím půjdu? Musíte věnovat pozornost detailům bez ohledu na úroveň vašeho příspěvku. Jak jsme již řekli, WordPress ovládá 25% internetu, takže cokoli, co děláte, má schopnost ovlivňovat, ať už pozitivně nebo negativně, velké množství lidí. Chcete jít do historie jako arogantní komisař, který zlomil WordPress?

Pokora je pěkná vlastnost ve všech oblastech života. Pamatujte, že budete spolupracovat s tisíci dalších lidí, z nichž každý má jedinečné ambice a jiný pohled na život. Být arogantní způsobí jen více škody než užitku. Bude to úrazový kámen jako takový.

Čestnost je také skvělá kvalita, kterou jako přispěvatel vlastní. Například je v pořádku být upřímný, když si nejste jisti svým závazkem / příspěvkem. Komunita WordPress praská ve švech s lidmi (odborníky na čtení) připravenými vám pomoci.

Přispíváte a učíte se, což znamená, že musíte být zvědaví a mít co učit. Možná se mýlím, ale nemyslím si, že by každý člověk měl dost znalostí, aby zcela pochopil WordPress. Vzhledem k tomu, že jste kolektivní prací tisíců přispěvatelů, budete potřebovat veškerou zvědavost, kterou můžete shromáždit, abyste se o platformě naučili co nejvíce. Jen to udělejte po jednom kroku a budete v pořádku.

Na konci dne se to vše scvrkne na jednu kvalitu: trpělivost. Každý velký přispěvatel se musí naučit, že umění trpělivosti, kvalita, bez které budete mít obtížné jednání s lidskou rasou obecně, nejen s přispěvateli. Buďte dost trpěliví a dobrodružství se vám bude líbit. Koneckonců, trpělivost je ctnost – pomůže vám v mnoha dalších oblastech vašeho života.

Nástroje přispěvatelů

pracovní stůl

Bez správných nástrojů toho dosáhnete tak málo, to není nic důležitého. Proto jsem pro vás jako přispěvatele WordPressu sestavil několik nástrojů. Při cestě na úroveň přispěvatelů PRO budou neocenitelné následující nástroje:

WordPress Slack

S de facto komunikační aplikace pro WordPress Slack vám umožní zůstat v kontaktu s členy týmu, ke kterému se nakonec rozhodnete připojit. Například pokud si vyberete jádro vývojového týmu WordPress, můžete se připojit k dalším přispěvatelům pro komunikaci v reálném čase v kanálu #core na Slacku.

Slack je aplikace pro zasílání zpráv na nejvyšší úrovni pro týmy pracující na společném projektu. Chcete-li ji nastavit, přejděte na Vytvořte si WordPress Chat, a postupujte podle pokynů k pozvání od WordPress. Zbytek jsou lehké rolnické věci, neočekáváme, že se dostanete do problémů. Nebude vám to trvat déle než 5 minut, jak slibuji. Nemám v úmyslu zničit překvapení, takže už jen buďte pozváni a připojte se ke svým a dalším přispěvatelům konverzační místnosti kanály.

Vytvořte WordPress

Můžeme to označit jako Centra přispěvatelů. Vytvořte WordPress je místo, kde můžete začít s dobrodružstvím přispívajícím WordPress. Ať už jste zkušený vývojář, designér, spisovatel, překladatel, podpůrný zástupce, organizátor nebo jen začátečník, který právě objevil WordPress, musíte si udělat cestu, jak vytvořit WordPress. Vypusťte vše, co děláte, a přesuňte se, aby se WordPress v tuto minutu dostal na pravou míru. Myslíme to vážně. Nečekejte.

Devhub

Bez povlaku na cokoli, Devhub je jednoduše „… název projektu pro developer.wordpress.org.“ Na webu devhub najdete zdroje a dokumentaci zaměřenou na vývojáře, designéry a UXery WordPress. Po dokončení bude obsahovat příručky a odkazy na kódy.

Můžete přispět zapojením se do # meta-devhub kanál na Slack, vyřešení lístku na developer.wordpress.org trac, čtení o Devhubovi, a / nebo odeslání žádosti o vyžádání WP-Parser na Githubu.

Mimochodem, v době psaní vás Devhub potřebuje, pokud jste vývojář PHP, vývojář front-end, návrhář, UXer nebo dobrovolník, který hledá zpětnou vazbu.

Online návody

O projektu se můžete dozvědět tolik z oficiálního webu WordPress.org. Můžete se dozvědět ještě více tím, že se podíváte na další zdroje a blogy související s WordPress. Publikováno milovníky WordPress (přispěvatelé čtení), jste povinni se naučit něco nového na každém blogu WordPress, který navštívíte.

Nebuď také skromný; roztrhněte si každý tutoriál WordPress, knihy nebo blogové příspěvky, které získáte, a absorbujte tak velké množství znalostí. Nikdy nevíte, kdy to přijde vhod. Nevím, proč mi toto poslední prohlášení připomíná Poslední z nás, hra.

Plánování WordCamp

Pokud máte zájem organizovat WordCamps, musíte si prohlédnout tohoto šikovného průvodce, který byl vytvořen s ohledem na vás. Musíte pochopit, jak vybrat perfektní místa (víte, místa s velkou WiFi, takže účastníci mohou strávit polovinu času tweeting o akci namísto poslechu reproduktorů), získat jídlo a pití, fundraise atd. A tak dále . Můžete se dokonce zaregistrovat jako organizátor na Webové stránky plánování WordCamp, tak yay!

A teď slovo od naši partneři ve WordCamp Planning Medvídek Pú…

Organizace je to, co děláte, než něco uděláte, takže když to uděláte, není to všechno smíšené. – Medvídek Pú

Posouvat se…

WordPress Trac

Jako přispěvatel WordPressu rozhodně chcete sledovat vývoj platformy. WordPress Trac je místo, kde můžete sledovat změny ve vašem oblíbeném CMS, WordPress. Co je k dispozici na Trac? Je tu Časová osa s nejnovějšími lístky, RSS feed, seznam adres, a formulář odeslat chyby. Opravdu jste zkažený na výběr.

Příručka přispěvatelů

Pokud chcete přispět k vývoji jádra WordPress, stačí si to přečíst a přečíst si jej příručka přispěvatele. Doslova pokrývá vše, co potřebujete vědět, abyste mohli přispět, od začátku do konce. K tomu nemůžeme nic přidat.

Na konci dne…

Přispění k projektu WordPress vám umožní vrátit se k platformě a komunitě, která vám tolik dala. Je to dobrá karma, která přispívá, a navíc pomáhá při převádění WordPressu na další úroveň pro vás a mě.

Vynechali jsme něco? Možná váš oblíbený nástroj? Máte dotaz nebo příspěvek? Buďte dobrým sportem v sekci komentářů. Uvidíme se kolem

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map