Snadné strategie zpeněžení WordPress

Snadné strategie zpeněžení WordPress

Jsme v dobrém novém roce, což znamená, že je čas napravit vaše předsevzetí, aby se pro vás a vaši firmu dařilo. Pokud jste svůj web vytvořili od základů, máte dobrý tok provozu a nyní hledáte strategie zpeněžení WordPress, jste na správném místě.


Je jich více; Když se ponoříme do různých strategií zpeněžování WordPress, odkrýváme pokladní řadu tipů, které můžete použít k posílení zapojení do vašeho webu. Jako takový si můžete tento příspěvek představit jako dvoustranný přístup ke zpeněžení WordPress.

První tip je, že je důležité používat metody, které jsou v souladu s vaší cílovou skupinou. Jak jinak využijete své strategie zpeněžení WordPress?

Další rychlá poznámka: soustředíme se na hostitelem WordPress blogů (WordPress.org) a ne bezplatných blogů WordPress.com, protože tyto se dodávají s určitými omezeními, pokud jde o zpeněžení.

Pokud jste trochu zvědaví, velmi úspěšné blogy patří mimo jiné například HuffPost (odhad 14 000 000 $ / měsíc), Moz (odhad 4 250 000 $ / měsíc) a TechCrunch (odhad 2 500 000 $ / měsíc). A ano, to je v amerických dolarech.

S předběžnými opatřeními z cesty vám ukážeme, jak vydělat peníze pomocí WordPress za 48 hodin. Chcete-li vydělat peníze z webu WordPress, zde je několik strategií, které vás nasměrují správným směrem.

Chcete-li vydělat peníze z webu WordPress, zde je několik strategií, které vás nasměrují správným směrem.

1. Reklama

reklama coca-cola z 90. let 20. století

Coca-Cola inzerce z 90. let 20. století

Od dob minulých let byl sektor reklamy vždy velkým výdělkem. Podle zprávy od emarketer.com, inzerenti na celém světě utratí za digitální reklamy více než 220 miliard USD ročně.

To je obrovský kus změn, nesouhlasíte? Pokud máte dobrý provoz, můžete si dolary vrhnout čas. Ale jak začít?

Samoobslužné vs. reklamní sítě

Pro začátek máte k dispozici dvě možnosti inzerce. Můžeš si vybrat reklamní sítě jako je Google AdSense pro WordPress. To je jen jeden z mnoha – Bing má svou vlastní reklamní síť, stejně jako Facebook, Yahoo a Amazon. Rozsáhlý seznam stačí vyhledat v reklamních sítích na Googlu a zjistit, co je k dispozici.

Případně můžete hostitel svůj vlastní reklamy. Můžete si vybrat reklamy, poplatky, jak a kde se mají jednotlivé reklamy zobrazovat mimo jiné. Chcete-li prodávat samostatně spravované reklamy, je obvykle nejjednodušší použít je na renomovaných pluginech pro správu reklam, které jsou k dispozici pro WordPress, nebo procházet službou třetích stran, jako je BuySellAds spravovat dostupná reklamní místa.

Hlavní rozdíl mezi reklamními sítěmi a reklamami s vlastní správou je však vyšší úroveň kontroly, kterou si s nimi můžete užít. Jinými slovy, reklamní sítě obvykle zobrazují reklamy čtenářů, které jsou nejrelevantnější pro jejich nedávnou historii prohlížení. Pokud se uživatel díval na šperky před příchodem na váš web, s největší pravděpodobností uvidí reklamu související s šperky, i když je váš web o automobilech. Máte nulovou kontrolu nad reklamami, které reklamní síť zobrazuje na vašem webu.

Věci se u reklam se samosprávou trochu liší, prodáváte reklamy, které jsou v souladu s cílovým publikem. Namísto zobrazování reklam na šperky zobrazujete reklamy na náhradní díly pro vozidla, motorový olej atd.

Každá možnost inzerce má odlišné cenové modely. Většina reklamních sítí obvykle nabízí model CPC (cena za kliknutí), což znamená, že jste za všechna kliknutí, která vygenerujete, placena. V závislosti na výklenku můžete vydělat 0,02 až 15 $ za kliknutí.

Díky velkému objemu provozu můžete v reklamních sítích docela zabíjet. Nezapomeňte však, že nabízejí i jiné reklamní modely. Samoobslužné reklamy obvykle přitahují vyšší míru reklamy, protože v podstatě prodáváte reklamní prostor zainteresovaným firmám za paušální měsíční poplatek.

Reklamní téma je obsáhlé čtení, ale protože se jedná o jednu z nejlukrativnějších zpeněžovacích strategií WordPress, stojí za to si čas na vykopnutí.

2. Affiliate marketing

affiliate summit západ 2017

Affiliate Summit West 2017

Affiliate marketing je podobně jako reklama; vyděláte za zaslání obchodníka zájemci. Namísto zaplacení za kliknutí a zobrazení obdržíte provizi za veškerou těžkou práci.

Zatímco affiliate marketing zní jako mumbo-jumbo dokonalému začátečníkovi, je snadné jej pochopit. Podle Neil Patel, affiliate marketing je „… proces získávání provize propagací produktů jiných lidí (nebo společností). Najdete produkt, který se vám líbí, propagujte jej ostatním a vydělávejte část zisku za každý prodej, který provedete. “

Zní to docela jednoduše, toto affiliate marketingové podnikání, nemyslíte? Navíc můžete doporučit jakýkoli produkt na slunci. V zásadě jste pouze promotér, což znamená, že se můžete zapojit do jakékoli propagační strategie, která vám přijde na mysl … prostě si ji nechte legální.

Jinými slovy, affiliate marketing je všestranným zvířetem, pokud jde o platební modely a míru vaší účasti. Co to vůbec znamená?

Modely platebního marketingu přidruženého marketingu

Jsme zasvěceni třem hlavním platebním modelům, pokud však víte o jakýchkoli jiných modelech, neváhejte se na ně zapsat.

 • Partnerský marketing PPC (Pay Per Click) – Společnost vám zaplatí provizi za všechna kliknutí, která vygenerujete, ať už potenciální zákazníci provedou nákup, nebo jen procházejí a odcházejí.
 • Affiliate marketing PPL (Pay Per Lead) – V tomto scénáři získáte provizi, kdykoli potenciální zákazník, kterého doporučíte, dokončí jakoukoli požadovanou akci, např. Přihlásíte se k odběru, zaregistrujete se na bezplatnou zkušební verzi, vytvoříte účet atd. Mezi příklady webů nabízejících tento druh affiliate marketingu patří ShareASale a Cj Affiliate mezi ostatními.
 • Affiliate marketing PPS (platba za prodej) – Tradiční forma affiliate marketingu, získáte provizi pouze v případě, že vyhlídka, kterou doporučujete, provede nákup. Toto je nejpopulárnější model affiliate marketingu a obvykle vede k lepším výnosům než affiliate marketing PPC a PPL – udržení dalších faktorů konstantní. Mezi příklady patří Amazon Associates, Envato Marketplace a nejzávislejší online obchody s tématem / pluginem.

Úrovně zapojení do affiliate marketingu

Nyní, když víte, že můžete vydělat peníze prostřednictvím kliknutí, potenciálních zákazníků a prodejů, podívejme se na další tři typy affiliate marketingu, pokud jde o zapojení.

Tak jako Pat Flynn vysvětluje, máme tři úrovně zapojení do affiliate marketingu:

 • Nepřipojeno – V tomto typu affiliate marketingu nemáte absolutně žádnou přítomnost ani oprávnění. Prostě vytvoříte přidružené odkazy na produkty prostřednictvím sociálních médií nebo jiné platformy. Ale protože zpeněžujeme váš web WordPress, můžete tento typ affiliate marketingu použít k doplnění vašich výdělků.
 • Příbuzný – Zde máte určitou přítomnost online a propagujete produkty související s vaší výklenkem, ale přidružené odkazy jsou pro produkty, které ve skutečnosti nepoužíváte. Pokud například máte blog, který zahrnuje WordPress, můžete propagovat témata, hostování a pluginy, aniž byste nejprve vyzkoušeli každý produkt.
 • Zapojeno – Propagujete pouze produkty, které používáte a kterým věříte. Přísaháte za produkty a doporučujete je jako součást „snu“ nebo procesu, který na svém blogu naznačujete..

Pokud jde o přidružené strategie zpeněžování WordPress, které máte k dispozici, můžete mezi ostatními použít kupóny, nabídky, recenze produktů, textové odkazy, bannerové odkazy, agregaci produktů, e-mailové zpravodaje a metody offline..

3. Vydělávejte WordPress pomocí členství

Strategie zpeněžení WordPress - vytvořte web členství

Řekněme, že jste si vytvořili angažované publikum díky skvělému obsahu, který nabízíte zdarma. Placené členství můžete přidat do části svého webu, kde nabízíte kurzy a jakoukoli jinou formu prémiového obsahu.

Mnoho majitelů webových stránek vydělává na placeném členství a vytváří opakující se zdroj pasivního příjmu. A vše, co musíte udělat, je vytvořit nějaký vysoce kvalitní obsah a skrýt jej za výplatou. S obrovskou sbírkou členských pluginů WordPress, které máte k dispozici, můžete začít hned v tuto chvíli.

Pokud máte produkt, můžete jej uvolnit v rámci programu členství v tom smyslu, že uživatel potřebuje aktivní (a pokud možno opakující se) členství, aby mohl produkt používat. Místo prodeje produktu můžete místo toho prodávat členství.

Viděli jsme podnikatele WordPress přeměnit své již existující čtenáře na platící členy s malým úsilím. Dobré příklady webových stránek, které zabíjejí členství, zahrnují Elegantní témata, Moz a další (ačkoli je důležité si uvědomit, že tyto weby často používají více strategií zpeněžování WordPress).

4. Prodejte produkty nebo služby

proces nákupu pro internetové obchody

Jednou z nejpopulárnějších strategií zpeněžování WordPress je prodej věcí online. Ve skutečnosti, pokud nikdo nic neprodá, neměli bychom žádné inzerenty, členské weby a přidružené programy, na které by bylo možné vydělat peníze.

Pokud provozování reklam, propagace produktů někoho jiného nebo hostování členských stránek není vaším šálkem čaje, můžete zkusit vytvořit internetový obchod s WordPress a propagovat službu nebo produkt vašemu publiku..

Neexistuje žádný nedostatek produktů k prodeji a navíc můžete prostřednictvím prodejní stránky vždy prodávat specializované dovednosti. Můžete například nabídnout designové nebo blogovací služby, jako jsou ty vaše. Můžete konzultovat a prodávat jakoukoli službu, kterou čtenáři potřebují. Pokud nemáte připravený produkt, zvažte prodej produktu nebo služby prostřednictvím webu WordPress.

Pokud byste chtěli jít na plně rozvinutý elektronický obchod, můžete snadno nastavit internetový obchod pomocí pluginu, jako je WooCommerce. Internetový obchod vám pomůže prodávat digitální i fyzické zboží, což znamená, že pomocí elektronického obchodu můžete svůj kamenný obchod vylepšit. Ještě lépe, můžete použít affiliate marketing ke zvýšení prodeje.

Pokud se rozhodnete vytvořit web pro elektronický obchod, učinte jej jedinečným a zaměřte se na výklenek. Téměř na každém trhu existuje přísná konkurence, proto se zaměřte na to, co vás nejvíce zajímá.

5. Sponzorované příspěvky / recenze

pomocí sponzorovaných příspěvků zpeněžit web wordpress

Myslete na závodní auto jako na svůj sponzorovaný příspěvek, prostě to nepřekračujte

Jako blogger můžete rychle vydělat z sponzorovaných příspěvků nebo recenzí. Pokud jste si získali autoritu a jste ve svém výklenku populární, podniky vás začnou oslovovat, abyste mohli napsat příznivé recenze o svých produktech.

Jako začátečník bude úspěšné oslovit společnosti s dobrými návrhy. Zajistěte pouze kontrolu produktů a služeb, které jsou relevantní pro vaše cílové publikum. Přezkum produktů jen za peníze zničí autoritu, kterou jste tak tvrdě pracovali, abyste vydělali.

Navíc, když vaše firmy začnou volat, nezveřejňujte své stránky o sponzorovaných příspěvcích. Pokračujte v publikování obsahu, který vám přinesl provoz a oprávnění. Příležitostný sponzorovaný příspěvek funguje skvěle, ale přehání to není dlouhodobá strategie.

Podle BobWP, „… jiní možná budou chtít sponzorovat příspěvek, který právě zmiňuje svůj produkt v souvislosti s některými zprávami ve svém oboru – nebo jednoduše zaplatit za bannerovou reklamu nebo zmínku na konci příspěvku.“

Jako takové existuje mnoho příležitostí prozkoumat sponzorované příspěvky, zejména pokud si můžete zajistit měsíční / roční dohody se společnostmi. Nenechte se ve svých recenzích zaujat, protože to poškozuje vaši integritu.

6. Další strategie zpeněžení WordPress

Existuje mnoho dalších způsobů, jak zpeněžit vaše stránky WordPress, ale protože jejich pokrytí by vyžadovalo elektronickou knihu (možná byste ji mohli vytvořit a prodat?), Zde je několik čestných uznání:

 • Dary – Prostřednictvím webu WordPress můžete vydělávat peníze tím, že požádáte čtenáře, aby darovali. Tato strategie funguje jako magie, a proto většina neziskových a nevládních organizací daruje. Zeptejte se svých čtenářů.
 • Dropship – Při spuštění vlastního internetového obchodu nepotřebujete k propagaci své vlastní potřeby. Dropshipping pro WordPress umožňuje vydělávat peníze na produktech, které nevlastníte nebo které nemáte v inventáři. Umístíte produkt na svůj web a inkasujete platbu od kupujícího. Poté kupujete levnější cenu od dodavatele, který produkt expeduje přímo kupujícímu.
 • Vytvořte pracovní desku – Pokud jste producentem obsahu pro blogery, můžete si vytvořit pracovní tabuli. Zajímáte se o vývojáře a vývojáře WordPress? Můžete pro ně vytvořit pracovní desku. Pracujete s neziskovými organizacemi, které musí být spojeny s podniky pro dary? Můžete také navrhnout desku. Zde je několik populárních pracovních desek souvisejících s WordPress, které vám pomohou inspirovat vaše nápady.

Závěrečné poznámky

Tyto strategie zpeněžení WordPress vám pomohou vydělat peníze na vašem webu WordPress v žádném okamžiku. Mějte však na paměti, že vše, co stojí za to mít v životě, vyžaduje těžkou práci. Jak všichni víme, úspěch je 99% pocení a 1% inspirace. Takže pokračujte v práci na budování vašeho webu a vaší značky vytvářením kvalitního obsahu, zaměřením na SEO a pokračováním v optimalizaci webu pro vaše čtenáře..

Dnes jsme vám právě nabídli 1% inspirace, kterou potřebujete. Jste na výzvu? Myslíte si, že máte to, co je potřeba k tomu, abyste zajistili 99% potu??

Znáte další strategie zpeněžování WordPress, které jsme nezmínili? Pokud ano, dejte nám vědět v sekci komentářů níže, abychom jej mohli přidat k tomuto příspěvku a připsat vám kredit uvedením vašeho jména. Na zdraví a hodně štěstí, že tento rok bude moolah!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map