Sada nástrojů WordPress: Zdroje WordPress pro uživatele a vývojáře

Ať už jste právě objevili WordPress, nebo jste platformu používali už řadu let, zdroje, které se chystáme představit v tomto příspěvku, skvěle doplní vaši sadu nástrojů WordPress. Aby se příspěvek snadno strávil, rozdělili jsme jej do sedmi sekcí:


 1. Blogy WordPress
 2. Webové stránky výukového programu WordPress
 3. Knihy WordPress
 4. Doplňky WordPress
 5. Zdroje témat WordPress
 6. Hosting WordPress
 7. Extra zdroje WordPress

Bez dalšího povyku, dejte nám do každé sekce pár slov. Užijte si a nezapomeňte se podělit o svůj názor v sekci komentářů níže!

Blogy WordPress

Internet je oceánem blogů WordPress, které pojednávají o tématech pro začátečníky i pokročilé uživatele WordPress. Následující blogy jsou některé z nejlepších blogů WordPress venku:

wpexplorer-logoWPExplorer

Museli jste uhodnout, že jsme skvělý zdroj WordPress. Zde ve WPExplorer se snažíme, abychom vám každý den poskytovali čerstvý a vysoce kvalitní obsah. Ať už hledáte tipy na kódování, doporučené doplňky nebo pokud nakupujete nové téma WordPress, dostali jsme vás.


rozbíjející se maga-logoWordPress Smashing Magazine

Zeptejte se na jakéhokoli vývojáře (nebo webového designéra) WordPress a budou mít něco dobrého, co řeknou o časopisu Smashing Magazine. Časopis má samostatnou kategorii WordPress, která obsahuje spoustu užitečného obsahu WordPress. Je to skvělý zdroj pro každého, kdo se chce naučit základy vývoje WordPress.


codepoet-logoKód básník

Pokud znáte WordPress dostatečně dlouho, musíte narazit na frázi (nebo citát) „Code is Poetry“. Ne? No, v tomto ohledu na tom moc nezáleží. Code Poet je obrovský a úžasný zdroj pro každého vývojáře a uživatele WordPress. Doplněk Automattic, Code Poet nabízí mnoho témat souvisejících s WordPress, včetně SEO WordPress, zabezpečení, pluginy, vývoj motivů, psaní atd..


Torque_Facebook_Icon-580x580Krouticí moment (WP denně)

WP Daily (také známý jako Torque Mag) je sbírka nejnovějších událostí ve světě WordPress. Běžel u chlapců za sebou 8Bit a Standardní téma, WP Daily je váš zdroj zpráv a inspirace WordPress. Dostanete všechny druhy novinek WordPress od komunitních odborníků a rozsáhlou sekci archivů.


wp-engine-logoBlog WPEngine

WPEngine, kluci za slavným WPEngine Managed WordPress Hosting, provozují vynalézavý blog, který spravuje Austin Gunter. Blog obsahuje mimo jiné informativní články o optimalizaci WordPress.


Webové stránky výukového programu WordPress

Zatímco blogy WordPress poskytují tipy, články a někdy i návody na WordPress, existují i ​​jiné weby WordPress, které se specializují (nebo trochu specializují) na tutoriály WordPress. Následující weby mají sekce s návody věnované WordPressu:

wprecipies-logoWPR recepty

Chcete zlepšit funkčnost svého webu WordPress? Pokud je tomu tak, recepty WP jsou webovou stránkou výukového programu WordPress, kterou chcete navštívit. Recepty WP nabízí snadné a rychlé tipy a návody WordPress ke zlepšení funkčnosti vaší platformy WordPress.


wptuts + -logoWPTuts+

WPTuts + je rozšíření WordPress masivní sítě Tuts +. Tutsplus je jedním z mnoha projektů, které nám přinesla společnost Envato, Inc. Spravováno Japhem Thompsonem – renomovaným nadšencem WordPress – WPTuts + poskytuje špičkové výukové programy, příručky, castingy, články atd..


wpmudev-logoWPMU

WPMU je domovem vývojářů a autorů WordPress, kteří o WordPress hodně sdílejí. Blog provozovaný Jamesem Farmerem sdílí spoustu užitečných tipů a průvodců WordPress. Jejich web je také domovem těch nejúžasnějších témat a pluginů WordPress, ke kterým můžete získat plný přístup prostřednictvím prémiového členství..


wpbeginner-logoWPBeginner

WPBeginner je vlastněn a spravován společností Syed Balkhi a nabízí širokou škálu výukových programů WordPress. Jiné než to, neváhejte a podívejte se na WPBeginner, pokud hledáte videa a nabídky WordPress.


Siteground-logoSiteGround

Nejznámější pro své úžasné hostingové služby, které poskytují řízený hosting WordPress za velmi dostupnou cenu, ale také SiteGround má vyhrazenou část výuky pokrývající WordPress. Některé z věcí, které se můžete dozvědět na webu SiteGround, včetně přizpůsobení témat WordPress, zlepšení zabezpečení WordPress a další kromě bezplatných videoprůvodců WordPress.


Logo webových stránekWebsitesetup.org

Robert Mening postavil web WebsiteSetup.org, aby pomohl každému – od bloggerů po majitele firem – vytvořit si vlastní web, aniž by se musel učit kód. Průvodce je velmi podrobný, přesto velmi snadno sledovatelný – i když nejste příliš technický. Podívejte se na některé z jeho průvodců, jak vytvořit web pomocí WordPress, Drupal a Joomla (Ano, jsou zdarma!).


Knihy WordPress

Od narození WordPressu asi před deseti (10) lety, mnoho autorů / vývojářů vydalo knihy, které se týkají všeho, co se týká WordPress. Témata sahají od základních znalostí WordPress po pokročilá témata týkající se vývoje WordPress. Následující knihy WordPress se dostali na náš seznam z jednoho zjevného důvodu. Všechny z nich jsou kvalitními zdroji WordPress od uznávaných autorů ��

wordpress-to-goWordPress To Go: Jak vytvořit web WordPress na vlastní doméně, od nuly, i když jste úplný začátečník

Se dvěma stovkami (200) pozitivních recenzí (v době psaní) a hodnocením 4,4 z 5 hvězdiček je WordPress To Go od Sarah McHarry právě teď nejjednodušší, ale praktickou knihou WordPress na webu. Kniha zůstane prostá „… žargonu a škriatků jiných internetových průvodců.“ To je pravděpodobně důvod, proč se jedná o nejlepšího prodejce Amazonu č. 1 na Kindle.


rozbíjení-wordpressSmashing WordPress: Beyond The Blog

Smashing WordPress: Beyond The Blog od Thord Daniel Hedengren je kniha, kterou chcete, pokud hledáte „… stavět téměř cokoli ve WordPress.“ Kniha vám pomůže vytvořit projekty WordPress pro SEO, integrovat vaši platformu WordPress se sociálními médii, vytvářet weby elektronického obchodu, galerie, formuláře, vlastní témata, přihlašovací formuláře a další. Smashing WordPress: Beyond The Blog je kniha, kterou potřebujete, abyste ze svého webu WordPress vytěžili maximum.


wordpress-plugin-devProfesionální vývoj pluginů WordPress

Hledáte psaní vlastních pluginů WordPress? Jste autor pluginů, kteří chtějí zdokonalovat své dovednosti? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, Professional WordPress Plugin Development demonstruje, jak rozšířit WordPress pomocí pluginů a poté vám ukáže, jak vyvinout své vlastní WordPress pluginy. Kniha, kterou vytvořili Brad Williams, Ozh Richard a Justin Tadlock, nabízí čtenářům praktický přístup k tvorbě pluginů WordPress. Usnadňuje vytváření pluginů poskytováním ukázek kódu a podrobných ilustrací.

“Doporučil bych tuto knihu každému, kdo uvažuje o vytvoření svého prvního [WordPress] pluginu.” – Andre J. Bales

Kniha má hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček a prodává se pouze za 28 dolarů.


wordpress-for-dummiesWordPress pro figuríny

WordPress Pro Dummies od Lisy Sabiny Wilsonové a Matta Mullenwega (ano, on z WordPress) je skvělý průvodce pro každého, ať už právě začínáte svůj první blog nebo přecházíte z jiné blogovací platformy na WordPress. Kniha je snadno srozumitelná a umožní vám plně využít flexibility a použitelnosti WordPress. Je to průvodce, který musíte využít k potenciálu, který nabízí WordPress.


wordpress-design-devProfesionální WordPress: Design a vývoj

Tato kniha Brada Williamsa, Davida Damstra a Hal Sterna s hodnocením 4,4 z 5 hvězdiček je velmi cenným zdrojem pro každého, kdo hledá vývoj webových stránek WordPress. Kniha zahrnuje témata jako: HTML5, CSS3, JavaScript, Vlastní typy příspěvků, Vlastní taxonomie, Multisite atd. Kniha dále obsahuje ukázky kódu, které si můžete stáhnout z webu knihy..

Pro více informací si nezapomeňte přečíst náš příspěvek na všechny nejlepší zdroje WordPress, když začínáte.

Doplňky WordPress

V minulosti jsme pokryli celou řadu prémiových i bezplatných pluginů. Chtěl bych na naší stránce WordPress Plugins najít všechny nejlepší pluginy pro téměř všechno.

Zdroje témat WordPress

Výběr kvalitního tématu může být docela náročný úkol, protože na internetu je tolik tématických obchodů. V minulosti jsme psali o nejlepších členstvích témat WordPress a všechny následující tematické obchody jsou dobře zavedené, o některých z nich jsme již hovořili.

Elegantní motivy-logoElegantní témata

Elegant Themes je domovem některých z nejkrásnějších prémiových témat WordPress na webu. Elegant Themes je nejlépe známý pro hvězdný design jejich témat, pokročilé funkce a specializovanou podporu. Jejich nejnovější téma Divi je skvělou volbou pro téměř jakýkoli web a v současné době pracuje na velké aktualizaci, aby do tohoto komplexního tématu přidalo ještě více funkcí. Mají osmdesát sedm (87) prémiových témat za celkovou cenu 69 $.


themify-logoThemify

Podle Themify je jejich cílem „… pomoci nekoderům zasáhnout běh na zemi“. Standardní rámec drag & drop společnosti Themify umožňuje „… rychlé přizpůsobení témat bez nutnosti dotýkat se kódu: jednoduše upravte nastavení motivů a styly prostřednictvím panelu voleb.“ Rámec Themify je krásný, odborně kódovaný a zahrnuje mimo jiné funkce, jako jsou vlastní widgety, Drag & Drop Builder a krátké kódy. Navíc je snadno přizpůsobitelný a má 30denní záruku vrácení peněz. Co víc? Themify nabízí kolekci krásných, moderních a cenově dostupných témat, která vám pomohou rychle nastavit obchod. Navíc máme 20% slevu na Themify kupón na našem webu, což z toho dělá ještě lepší nákup.


genesis-logoGenesis WordPress Theme Framework – StudioPress

Kromě poskytování Genesis – jednoho z nejlepších tematických rámců WordPress na webu – StudioPress poskytuje obrovskou sbírku témat včetně témat třetích stran. Kluci ve studiu StudioPress si udělali jméno v prémiových výklencích WordPress, protože jejich nabídka není nic kvalitního. I když jejich ceny jsou o něco vyšší než některé jiné možnosti motivů, dostanete hodně za své peníze a kvalitní rámec, na kterém můžete stavět. Genesis je skvělé místo, kde začít při vytváření nového webu.


ThemeForest-logoThemeForest

V rámci Envato nabízí ThemeForest přes třináct tisíc (13 000) WordPress témat a šablon s cenami od 3 dolaru. Jo, četl jsi to správně. $ 3 babky. Nechápejte to zkroucené, web nabízí některá z nejlepších témat WordPress na webu. ThemeForest je domovem velkého počtu vývojářů WordPress, včetně WPExplorer. Je to skvělý zdroj pro uživatele WordPress, kteří hledají profesionální témata, a vývojáře, kteří chtějí vydělávat peníze doporučujícími / prodejními tématy.

WPExplorer Themes

Právě zde máme rozsáhlou sbírku prémiových témat (na která jsme velmi hrdí). Neberte si za to slovo, neváhejte a prohlédněte si naše ručně vyráběná témata WordPress. Vytváříme motivy postavené na kvalitním kódu, s funkcemi, které chcete, za ceny, které si můžete dovolit, a s nejlepší podporou vrub od autora Themeforest Elite. Naše nejprodávanější téma Total WordPress je skvělým příkladem naší práce. Toto vysoce flexibilní téma se perfektně hodí pro firmy, živnostníky, fotografy, blogery a všechny. Koukni na to!

Hosting WordPress

Jako uživatel WordPress potřebujete pro svůj web dobrého hostitele. Dobrý webový hostitel vám poskytne klid, který potřebujete k vytvoření úspěšného projektu WordPress (používáme WP Engine v Průzkumníku a milujeme našeho hostitele, protože udržují naše weby v provozu rychle pro vás všechny). Následuje několik nejlepších zdrojů, jak vybrat nejlepšího hostitele WordPress:

 • Hosting WordPress: Jak vybrat nejlepší
 • Co potřebujete vědět o Managed WordPress Hosting
 • Jak si vybrat správný hosting WordPress
 • Hosting WordPress
 • Jste poskytovatelem hostingu? Podívejte se na tyto Hosting WordPress Themes!

Další zdroje WordPress

Tato část shrnuje další zdroje WordPress, které nejsou zahrnuty v tomto příspěvku.

Informační a vývojové zdroje WordPress

Služby WordPress

 • Sucuri – prémiová bezpečnostní služba WordPress
 • ManageWP – ManageWP vám pomůže spravovat více webů WordPress z jediného dashboardu
 • VaultPress – Ochrana a zálohování WordPress od společnosti Automattic
 • StackPath CDN – Špičková síť pro doručování obsahu

Vyzbrojeni výše uvedenými prostředky, jste připraveni vzít svět WordPress bouří. Nic by vám nemělo stát v cestě, tak jděte do toho a buďte nejlepší WordPresser tam venku. Nashledanou!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map