Různé způsoby, jak integrovat sociální média s WordPress

Být příliš závislý na vyhledávačích pro provoz není nikdy dobrý nápad – jedna aktualizace algoritmu by mohla potenciálně snížit záplavy provozu na pramínek. S ohledem na to je důležitým prvkem zabezpečení dlouhodobého úspěchu vašeho webu využití jiných zdrojů provozu, zejména sociálních médií: mít silný společenský sledovací obsah a vysoce sdílený obsah umožňuje řídit svůj vlastní provoz na vašich stránkách. Jinými slovy, pokud váš web ano Pokud dojde k poklesu SERP, dopad nebude katastrofický.


Nyní jsem ochoten se vsadit, že většina z vás již na vašem webu nainstalovala tlačítka pro sociální sdílení, že? Nejedná se však o jediný způsob, jak si udělat svůj web více společenským. Dnes vám chci představit sedm pluginů pro sociální média WordPress. Každý plugin přidává na váš web trochu jinou funkci, která vám pomůže vytěžit ze sociálních médií maximum.

Doplněk WordPress pro sociální média bez peří

Social_Media_Feather

Pírko sociálních médií je bezplatný plugin pro sociální sdílení tlačítek. Plugin umožňuje přidat na svůj web stylovou sadu tlačítek pro sociální sdílení – můžete také přidat sociální média následovat tlačítka – která umožňují návštěvníkům sdílet váš obsah s přáteli na jejich sociálním kanálu, který si vyberou.

Plugin podporuje všechny hlavní sociální sítě: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, reddit, Pinterest a tumblr. Získáte čistou, moderní sadu tlačítek, která mohou být umístěna před nebo za každým příspěvkem. Následující tlačítka můžete také umístit kamkoli na svůj web pomocí vyhrazeného widgetu.

Navzdory silnému důrazu na styl je plugin neuvěřitelně lehký. Social Media Feather vůbec nepoužívá Javascript, což znamená, že se jeho rychlé načítání velmi rychle! K dispozici je řada prémiových rozšíření, včetně dalších sady ikon, a skvěle vypadající ve stupních šedi účinek.

Social Share & Locker Pro Premium WordPress Plugin

Social_Share_and_Locker_Pro

Social Share & Locker Pro je fantastický prémiový plugin typu dva v jednom, který je k dispozici za 14 USD od CodeCanyon. Za své peníze získáte jak skvěle vypadající tlačítka pro sdílení na sociální síti, tak i funkci sociální skříňky.

Social_Share_and_Locker_Pro_Screenshot

Plugin podporuje nejdůležitějších 20 kanálů sociálních médií a tlačítka sdílení můžete umístit kdekoli na stránce – nahoru, dolů, vlevo nebo vpravo. Mohou být stanoveny v absolutní pozici nebo vznášely se tak, aby se vždy zobrazovaly na obrazovce. Tlačítka sdílení můžete také umístit přímo do svého obsahu pomocí jednoduchého krátkého kódu.

Tlačítka se rychle načítají a přicházejí v deseti různých vzhledech. Každá pokožka vypadá čistě a stylově a je na výběr mezi zobrazením sociálního loga a úplným jménem – můžete si prohlédnout mnoho vzhledů tady. Můžete se také rozhodnout zobrazit čítače vedle tlačítek.

Nejlepší věcí na tomto pluginu je funkce extra sociální skříňky. To vám umožní uzamknout váš prémiový obsah, který si návštěvník může zobrazit až po sdílení obsahu na Twitteru nebo Facebooku.

NextScripts: Auto-Poster Auto-Poster Free WordPress Plugin

NextScripts

Další působivý bezplatný plugin, Auto-plakát pro sociální sítě dělá přesně to, co říká na plechovce: odešle váš obsah do každé nakonfigurované sociální sítě, jakmile stisknete tlačítko „publikovat“.

Všichni víme, že pravidelné publikování vašich článků na sociálních médiích je skvělý způsob, jak přilákat provoz na váš web, a tento plugin vám tím ušetří značné množství času: již nemusíte každý příspěvek přidávat ručně na každý použitý sociální kanál. . Můžete také přidat více než jeden účet pro každou sociální síť, což usnadňuje integraci osobních a obchodních účtů současně.

Plugin v současné době podporuje 27 různých sociálních sítí – samozřejmě jsou všechny ty hlavní zahrnuty do tohoto seznamu. Můžete také nakonfigurovat zásuvný modul tak, aby přidával značky / kategorie článku k sociálním příspěvkům jako hashtagy, čímž usnadníte nalezení obsahu.

Pinterest Automatický plugin Pin Premium WordPress

Pinterest_Automatic_Pin

Pokud jsou obrázky důležitým prvkem vašeho webu, bezpochyby jste na Pinterestu již aktivní. Plugin Pinterest Automatic Pin WordPress, který je k dispozici za 15 USD, může výrazně zlepšit, jak rychle a efektivně budete moci nahrávat své obrázky. Plugin plynule synchronizuje s účtem Pinterest, což vám umožní rychle připnout neomezený počet obrázků. Vyvolá také desky, které sledujete, což vám pomůže vybrat, kam chcete obrázky vložit.

Při vytváření příspěvku automaticky detekuje všechny obrázky, které se poté zveřejní přímo v Pinterestu, když je příspěvek publikován – pokud naplánujete svůj příspěvek na zveřejnění později, budou vaše obrázky připnuty až po zveřejnění příspěvku. Máte také možnost zrušit výběr obrázků, které nechcete zveřejňovat. Napravo od textového editoru najdete novou metabox, který umožňuje vybrat desku, ze které se budou obrázky přidávat z rozevíracího seznamu.

Kromě toho se můžete vrátit a připnout obrázky z již publikovaných příspěvků. Jednoduše zobrazte své stávající příspěvky kliknutím na Všechny příspěvky na hlavním panelu WordPress vyberte novou dostupnou hromadnou akci: Připněte je. Aby se zabránilo problémům s hromadným nahráváním, může plugin rozložit vaše kolíky, což znamená, že za minutu je připnut pouze jeden obrázek.

SocialFans Responsive Social Counter Premium WordPress Plugin

SocialFans

SocialFans je fantastický prémiový plugin, který vám umožňuje přidat na svůj web vizuálně ohromující tlačítka pro sledování sociálních sítí, což vám umožní budovat své fanoušky, sledovatele a předplatitele. Podporuje působivé 30+ sociální mediální sítě a lze si ho stáhnout za $ 16 z CodeCanyon. Pro vaše tlačítka si můžete vybrat z několika různých vzhledů, včetně barevných, světlých, tmavých a průhledných. Pro každý vzhled je k dispozici také řada přechodných animací a animací kliknutí.

Snímek obrazovky SocialFans

Tlačítka reagují a přizpůsobí se jakékoli oblasti widgetu. Můžete si vybrat mezi zobrazením tlačítek ve formě seznamu nebo v chladně vypadajícím, vzájemně propojeném rozvržení puzzle. Oba vypadají skvěle. Plugin také nabízí možnost zobrazit počitadlo vašich sociálních sledů, které zobrazuje buď celkové hodnoty, nebo počet sledujících v určeném časovém období, v závislosti na vaší preferenci.

Doplňky pro Twitter zdarma WordPress Plugin

TwitterWidget

Přestože to není technicky plugin, integrace widgetu Twitter je skvělý způsob, jak přidat na svůj web jiný sociální prvek. Widget Twitter umožňuje přidat živý kanál Twitter na postranní panel vašeho webu. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit své vlastní příspěvky a konverzace, nebo zobrazit všechny příspěvky, které mají specifikovaný hashtag (nejlépe svůj vlastní hashtag). To je skvělé pro ukázání návštěvníkům, jak komunikujete s vašimi fanoušky, nebo zprostředkování toho, co si na vašich webových stránkách myslí svět sociálních médií – pokud je zpětná vazba pozitivní, je to opravdu skvělý sociální důkaz! Návštěvníci s vámi mohou snadněji komunikovat kliknutím na odkaz ve widgetu.

Přidání widgetu je super rychlé: jednoduše přejděte k nastavení účtu Twitter a vyberte widget. Odtud budete moci hrát s nastavením a řadou možností přizpůsobení, než vygenerujete kód pro vložení do widgetu HTML na svém webu WordPress..

CoSchedule Zdarma WordPress Plugin

CoSchedule

CoSchedule je primárně redakční kalendář typu vše v jednom, ale také přichází s některými působivými funkcemi sociálních médií. Cena služby je 10 $ měsíčně, ale můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi.

CoSchedule umožňuje synchronizovat libovolný počet účtů sociálních médií ve všech hlavních sítích. To pak umožňuje vytvářet a plánovat zprávy z metaboxu umístěného přímo pod textovým editorem WordPress – to znamená, že můžete psát příspěvky na sociálních médiích jako blogujete. Můžete naplánovat své příspěvky podle toho, kdy byl váš příspěvek publikován, například dvě, čtyři a šest hodin po zveřejnění příspěvku. Pokud změníte datum publikace, přidružené sociální příspěvky se s ním automaticky přesunou.

Plugin také vytvoří působivý kalendář přetahování, který obsahuje veškerý naplánovaný obsah a naplánované sociální příspěvky. To vám umožní vizualizovat všechny aspekty vašeho blogového rozvrhu, což vám umožní zjistit, které dny jsou na obsahu lehké, a to vám může pomoci vytvořit důslednější publikační a sociální rozvrh.

Závěrečné myšlenky

S rostoucím významem sociálních médií roste také počet sociálních pluginů WordPress. Díky tomu může být neuvěřitelně obtížné najít vhodný plugin pro vaše webové stránky se všemi různými zásuvnými moduly, z nichž si můžete vybrat.

Cílem tohoto článku je seznámit vás s řadou různých pluginů pro sociální média – z nichž každý nabízí jinou funkci – vám pomůže co nejlépe využít kanály sociálních médií. Můžete si také prohlédnout náš příspěvek na 20 nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress a zobrazit další bezplatné a prémiové možnosti přidání sociálních odkazů na váš web..  Pokud víte o úžasném doplňku pro sociální média, který není zahrnut v tomto seznamu, dejte nám o něm vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map