Rozšiřte své podnikání WordPress pomocí zpravodajů

Rozšiřte své podnikání WordPress pomocí zpravodajů

Informační bulletiny patří mezi nejúčinnější způsoby, jak se značky mohou spojit se svými klienty a potenciálními zákazníky. Umožňují vám komunikovat jednoduchým, ale cenově dostupným způsobem. Jako obchodník cítím, že zpravodaje vynikají jako neuvěřitelná alternativa k jiným kanálům kvůli faktoru důvěry. Informační bulletiny jsou efektivní pro firmy všech velikostí a domén. Působí jako vaše osobní okno pro vaše klienty, zaměstnance, prodejce, lidi, kteří mají obecně zájem o vaši firmu.


V tomto článku se naučíme, jak používat informační bulletiny k rozvoji vašeho podnikání ve WordPressu. Pokryju také 7-krokovým průvodcem pro vytvoření zpravodajů pro vaši firmu. Připněte se a prozkoumejte téma podrobně.

Proč zpravodaje v roce 2020

Jednoduchá odpověď je „návratnost“. E-mailový marketing generuje návratnost investic 4200%. Marketing sociálních médií v těchto dnech samozřejmě roste, ale je toho ještě víc. Krajina Social Media Marketing (SMM) i SEM jsou přeplněné i nasycené. Musíte soutěžit proti desítkám tisíc konkurentů a všimnout si je obtížné, i když používáte ty nejlepší SEO nástroje WordPress na trhu. Také průzkum říká, že 80% Severoameričanů používá nejméně jeden adblocker. Snižuje účinnost těchto platforem.

Současně s tím chci zdůraznit, že všechny tyto činnosti mají vytvářet „potenciální zákazníky“. Chcete-li tyto potenciální zákazníky získat, musíte vytvořit přesvědčivý obsah a přesvědčit čtenáře, aby sdíleli své kontaktní informace. E-mailové adresy patří k vyhlídkám, které již máte přihlášeny. To znamená, že již mají zájem a jsou na půli cesty z prodejní cesty. Ztráta šance oslovit je vážnou chybou a vy byste se jí měli všemi prostředky vyhnout.

Nejjednodušší způsob, jak rozšířit svůj seznam e-mailů pomocí WordPress, je implementovat plugin nebo dva. To může zahrnovat použití pluginu pro přidání formulářů pro přihlášení k odběru novinek prostřednictvím vyskakovacího formuláře, kola pro přihlášení (otočení k vítězství) nebo vyhrazené vstupní stránky.

Co dělat po získání e-mailových adres vašich potenciálních zákazníků? Nemůžete jim neustále zasílat marketingové e-maily, jinak vás označí jako spam. Nedostatečná komunikace je rovněž nedoporučitelná. Informační bulletiny překlenují propast mezi marketingem obsahu a komunikací založenou na hodnotách s vašimi klienty a budoucími klienty.

Rok 2020 je pro vás ten pravý čas, abyste své e-mailové marketingové kampaně rozšířili nebo zahájili, pokud to v současné době neučiníte. Pomůže to spravovat rozpočet a oslovit stávající klienty a potenciální zákazníky. Takže, jako obchodník, co by mělo být první věcí, která vám přijde na mysl? Podívejme se na to v níže uvedené části:

Nastavte agendu a vyčistěte svůj seznam adresátů

Obecně lze říci, že jakákoli činnost je zahájena až po definování jejího účelu. Doporučuji začít stanovením požadovaného výsledku. Co chcete, aby lidé dělali po přečtení vaší komunikace? Chcete, aby použili předávací kód, slevový kupón nebo jim řekli o nadcházející události? Stanovení jasné agendy pomůže určit směr, kterým musíte jít.

Jednou z nejdůležitějších rad, které pro vás mám, je vyčištění vašeho poštovního seznamu. Odstraňte předplatitele, kteří jsou neaktivní, mají za následek odrazené e-maily nebo jsou jinak nezabezpečení. To je zvláště výhodné, takže si můžete své zpravodaje přizpůsobit podle toho, co se vašemu publiku líbí. Příjemce můžete postupně rozšiřovat, abyste z toho získali větší zapojení.

Zde uvádím 7 kroků k vytvoření skvělých zpravodajů pro vaši firmu. Tyto zásady můžete použít pro téměř jakýkoli typ zpravodaje.

Průvodce krokem 7 pro vytvoření bezchybných zpravodajů pokaždé

Vytvářejte bezchybné zpravodaje

Než se přesuneme dopředu, měli byste vědět, že se noviny hodně liší od jiných forem obsahu. Závisí na textovém obsahu, který zprostředkovává hodnotu, zatímco bankovnictví na vizuální stránce pro estetiku. Měly by vést čtenáře k kliknutí na tlačítko CTA co nejdříve. Určitým způsobem je to kurátor několika malých obsahových prvků, které rychle vyvolávají požadovanou akci. Začněme s procesem návrhu:

Krok 1: Začněte s CTA

Ano, čtete to správně. Tlačítko výzvy k akci (CTA) by mělo být ve středu vašeho úsilí. Mohou to být kupóny zdarma, kódy doporučení, odkazy na nákup zboží / služeb nebo RSVP na události v jejich městě. Můžete také požádat o doporučení a získat zpětnou vazbu. Vědět, co publikum musí udělat, pomůže při utváření údajů, které je k tomu přimějí.

Je snadné přidat výzvu k akci na WordPress. S pomocí nástroje pro tvorbu stránek, zkráceného kódu, formuláře nebo doplňku pro optin můžete mít CTA na svém webu během několika minut.

Krok 2: Vytvořte ostrý řádek předmětu

Toto je první věc, kterou uvidí příjemci. Musíte to udělat jako ten, který si chcete přečíst osobně. Většina z nás se rozhodne, zda poštu otevřít nebo ne, během několika milisekund. Existuje tedy několik způsobů, jak zajistit, aby váš předmět zůstal relevantní:

 • Vyhněte se obecným předmětům.
 • Udržujte jej omezený na 5-7 slov. To také zlepšuje zážitek lidí, kteří používají mobilní telefony.
 • Nemělo by to vypadat takto: JAK IOT JE OVPLYVŇUJÍCÍ PRACOVNÍ MÍSTA nebo JAK VYVÁŽÍTE WiTH CoVID’19. Vždy udržujte kapitalizaci normální.
 • Nepoužívejte příliš mnoho emodži.
 • Nezkoušejte používat vykřičníky, pokud nenabízíte ceny nebo dárky. To vede k tomu, že se ve většině případů označí jako spam.

Stručně řečeno, nedávejte svým odběratelům důvod přeskočit svůj zpravodaj. Ať je to hodné klepnutí a stanovení očekávání právě tam.

Krok 3: Přidejte vizuální stránku příběhu

Grafika je pouze sekundární k předmětu, pokud jde o zachycení publika. Doporučuji používat buď fotografie zdarma nebo obrázky bez licenčních poplatků, abyste předešli problémům s porušováním autorských práv. Obrázek musí být relevantní a přitažlivý. Zvažte použití titulků jak pro vyprávění příběhu, tak pro úsporu místa pro textový obsah. Můžete také použít relevantní barvy, aby odpovídaly účelu zasílání zpráv, nebo jednoduše odpovídat barvě vaší značky. Existuje spousta bezplatných online záběrů, které můžete použít k vytváření obrázků pro svůj blog WordPress a pro vaše zpravodaje.

Pamatujte, že náš mozek zpracovává grafiku 60 000 krát rychleji než textová data. Dobrý příklad je uveden níže:

Přidejte vizuální stránku příběhu

Krok 4: Napište tělo e-mailu jako kulturista

Tady si vůbec nedělám srandu. Klasická kulturistika byla hlavně o estetice, která byla dobře vyvážená. I váš zpravodaj musí vypadat úměrně a příjemně do očí. Některé vlastnosti, které musíte zahrnout, jsou:

 • Krátké řádky a krátké odstavce.
 • Vhodné použití záhlaví.
 • Pokud je to možné, distribuujte obsah do bloků.
 • Zvýrazněte tipy, užitečné informace a zprávy.
 • Zarovnejte doprava, pokud je příliš dlouhá, pro lepší viditelnost.
 • Udržujte soudržnost s předchozí komunikací, pokud je to možné.
 • Optimalizace pro všechna zařízení a velikosti obrazovky.

Výsledkem je čistá, stručná a přesvědčivá přitažlivost ke struktuře. Samozřejmě je nutné uvádět pouze relevantní informace, ale stejně je nutné používat správný jazyk. Zkuste zůstat zdvořilý, trochu příležitostný, ale ne neprofesionální. Tělo musí obsahovat všechny relevantní údaje o tom, proč je třeba kliknout na CTA. Udržet to cenné a vzdělávací půjde míle za vás. Nástroje se hodí ve formě pluginů pro e-mailový marketing, jako v případě webů WP, zatímco CRM pro ostatní. Pomáhají při budování vizuálně přitažlivé e-mailové šablony bez námahy.

Krok 5: Cut The Fat

Po sestavení bulletinu vždy najdete některé části, které nepřidávají dostatečnou hodnotu. Můžete je parafrázovat nebo podle potřeby tyto části vynechat. Řezání tuku je nezbytné pro udržení konečného obsahu ostrého a čitelného. Při korekturách a úpravách jděte několikrát. Výsledkem bude pouze lepší, podmanivá kopie.

Krok 6: Vyberte správný čas a frekvenci odesílání

Toto je technická část oslovování mas. Pomáhají při definování správné strategie. Pokud chcete maximální CTR, musíte se rozhodnout o správné frekvenci a vyslat čas. Stejně jako mnoho obchodníků souhlasím také s tím, že zasílání novinek v pondělí nebo v úterý ráno je nejlepší načasování. Odběratelé to s největší pravděpodobností přečtou při procházení pracovních e-mailů.

Opět je to subjektivní. Pokud jste majitelem restaurace nebo kina, může být pro vás pátek výhodnější. V extrémních případech můžete jít na jakoukoli frekvenci, jako je denní, týdenní, měsíční nebo dokonce roční. Vše, co musíte zajistit, je, aby nepřekonali čtenáře až do okamžiku, kdy se odhlásí.

Krok 7: Změřte a o úroveň výš

Pro psaní zpravodajů neexistuje všelék. Musíte se poučit z předchozích kampaní o tom, co vzrušuje vaše publikum a co ne. Pokud provozujete web WordPress, můžete snadno nainstalovat testovací plugin Split A / B Split. Nebo v závislosti na službě zpravodaje, kterou používáte, mohou být do vašeho plánu zabudovány nástroje pro testování rozdělení a analytické nástroje.

Můžete také použít Nástroje Google Analytics, které lze snadno nastavit pomocí pluginu Google Site Kit. Měření zapojení je nepřetržitý proces, protože lidé mění své zájmy a trendy se také mění. Nicméně mít správné nástroje vám pomohou vylepšit vaši hru a zůstat relevantní.

Jak informační bulletiny pomáhají budovat silný vztah

Zaprvé, jakmile odběratelé kliknou, jsou přeneseni přímo k vašemu obsahu, aniž by na ně upoutali pozornost všichni konkurenti. Kromě toho více lidí čte e-maily tak dlouho, dokud 18 sekund což je vyšší než minulost. Můžete sdílet tipy, zprávy z oboru nebo vzdělávací obsah; podle toho, co by vaši klienti rádi viděli, ale nedostávají se pravidelně od jiných firem. Vždy jsem cítil potřebu sladit komunikaci se strategií budování vztahu. Více než polovina (61%) zákazníků dává přednost značkám, které je kontaktují prostřednictvím e-mailů. Kampaň můžete vytvořit rozdělením obsahu zpravodajů nebo zasláním slíbených dárků / kupónů podle plánu.

Mezi vámi a vašimi čtenáři je vždy určitá důvěra, protože vám dali svou e-mailovou adresu. To je zdaleka největší faktor, který kop zahajuje řadu personalizovaných interakcí. Personalizované e-maily obdrží 6x normální transakční sazby. Díky analytickým nástrojům a budování důvěrného kontaktu se svými odběrateli můžete postupně zvyšovat zapojení.

Dopad zpravodajů na SEO

Zpravodaje jsou měniče her pro váš SEO. Vaši předplatitelé je mohou zachránit, což je jedna z největších výhod pro vaše marketingové úsilí. Tím se nepřímo zvýší vaše hodnocení SEO, protože to vede k pravidelnému provozu na vašich webových stránkách a povzbuzuje lidi, aby se zapojili se svou značkou na jiných platformách. Poskytování „sdílených tlačítek“ na sociálních sítích je skvělý způsob, jak získat šťávu SEO, protože zmínky na těchto platformách přenášejí pozitivní signály do vyhledávačů, jako je Google. Všechny z nich přicházejí za velmi dostupnou cenu, a to je něco, co nemůžete s jistotou ignorovat.

Přes tebe

Můžeme dojít k závěru, že kontakt s vaší zákaznickou základnou je snadný prostřednictvím zpravodajů, aniž by to znělo příliš zvědavě. Úvahy o nákladech také jednají ve svůj prospěch. Budování angažovanosti v čase není o nic menší než výhoda, protože pro zviditelnění se nemusíte příliš spoléhat na utrácení velkých peněz. Z dlouhodobého hlediska také přispívají k lepšímu dosahování opakujících se příjmů než u jiných kanálů. Jak už bylo řečeno, je to vaše osobní platforma. Máte úplnou svobodu nad svým vzhledem a obsahem, aniž byste se kolem něj vznášeli konkurenti. To jsou dostatečné důvody pro to, abyste využívali zpravodaje k rozvoji svého podnikání v roce 2020 a dále.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map