Průvodce pro začátečníky k posílání zpráv s WordPress (není vyžadován žádný kód)

Pokud jste novým uživatelem WordPressu, zcela nebo relativně, může se zdát trochu ohromující dělat něco jiného, ​​psát a psát, možná kategorizovat a možná nainstalovat plugin pro sociální sdílení nebo tři. Ale s trochou vedení budete snadno schopni ovládat části tohoto masivního softwaru, který se právě teď usadíte, že se nebudete tolik bát..


Problémem, který často přichází s něčím novým, je strach, že něco neuspěje nebo neuspěje. Ale paradoxně, pro spoustu věcí, včetně WordPress, když začínáte, je nejlepší možný čas na něco zmatit. Důsledky, že se na vašem webu něco pokazí, než budete mít jiné návštěvníky než blízké přátele a rodinu, a když hraje velkou roli při placení účtů každý měsíc, jsou nesrovnatelné..

Chcete-li postarat se o starosti, zaujměte postoj k pohrávání. Když se neprodleně nepokoušíte opravit bezpečnostní díry nebo obnovit pracovní místo, nemusíte se opravdu obávat, zejména na začátku. Začněte částmi, které se vám zdají přirozeně zajímavé, i když se všechny týkají designu a o designu nic nevíte. Namísto toho, abyste se museli procházet tutoriály, můžete si všimnout, že se přirozeně dozvíte více o WordPress a zkoumáte různé aspekty, aniž byste se nudili..

Jednou z velkých věcí, které se týkají mentality „pohrávání“, pokud jde o WordPress, je to, že neexistuje žádný tlak na co nejrychlejší procházení křivkou učení. Můžete si dát čas, který potřebujete pro sebe, a to vše vše mnohem jednodušší a mnohem zábavnější.

Níže jsou uvedeny některé oblasti, ve kterých byste mohli získat dobrou hodnotu z posílání zpráv a seznámení.

Plánování příspěvků WordPress

Plánování příspěvků WordPress

To je jeden z hlavních důvodů, proč je mít CMS tak zatraceně užitečné. Pokud dokončíte příspěvek brzy, nebo musíte odejít na dovolenou, nebo užíváte internetovou sabatiku (kterou pravděpodobně všichni potřebujeme), můžete psát příspěvky / články v předstihu a naplánovat je, aby se zveřejnily, když vaše příspěvky / články obvykle dělají.

Nebo si můžete pohrávat s časy příspěvků a pokusit se najít to, co se zdá nejlepší pro oslovení publika. Další tipy a triky, jak udržet přehled o svých webových stránkách, najdete v našem průvodci plánováním příspěvků WordPress.

Lepší zabezpečení WordPress

Zabezpečení WordPress

I když je snadné si myslet, že WordPress po vybalení z krabice je dostatečně bezpečný, je to zbožné přání. Ve skutečnosti jsem právě minulý měsíc hackl svůj blog, protože jsem byl líný ohledně implementace některých bezpečnostních postupů. Naštěstí jsem byl schopen snadno obnovit svůj web a následně mohutně zlepšit své zabezpečení provedením několika klíčových věcí.

Důležitá poznámka: Zálohujte svůj web, než se pokusíte o cokoli, a buďte opatrní při whitelistingu a dalších řešeních souvisejících s IP, pokud jde o omezení přihlášení, můžete se nakonec uzamknout mimo svou vlastní administrátorskou oblast.

Oblasti, na které se můžete podívat:

 • Změna přihlašovací adresy URL
 • Přidání některých základních omezení brány firewall
 • Změna předpony databáze (Nezapomeňte nejprve zálohovat databázi)

Doplňky WordPress pro lepší zabezpečení a údržbu:

Průvodci s dalšími bezpečnostními informacemi:

 • Zabezpečení WordPress: Je váš web WordPress opravdu bezpečný?
 • Jak zabezpečit blog WordPress, užitečné tipy pro každého uživatele
 • Kodex: Kalení WordPress

Zlepšení WordPress SEO

WordPress SEO

SEO vám může pomoci získat stálé návštěvníky po dlouhou dobu a zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress. SEO je bezbolestný způsob, jak přilákat návštěvníky, aniž by museli psát nebo propagovat něco konkrétně pro ně, aby přišli.

Klíčové slovo výzkum

Jak jsem zmínil v příručce pro začátečníky k seriálu SEO WordPress, pokud nezačnete výzkumem klíčových slov, veškeré vaše úsilí bude zbytečné. Při příštím psaní příspěvku nebo článku tedy věnujte nějaký čas tomu, aby používali stejný jazyk jako lidé, kteří se chtějí dozvědět o předmětu uvedeného článku nebo příspěvku.

Slimáci

Mnoho lidí řekne, že stačí změnit permalinky, aby zobrazovaly jména příspěvku, a budou optimalizovány. Ale Google to očividně dává přednost, pokud budete mít vaše slimáky krátké a sladké, v ideálním případě 3 slova bez výplňových slov (jako nebo do nebo do).

Protože by bylo nesmírně únavné procházet celým nevyřízeným materiálem a pravděpodobnější než ne; ne tak produktivní, měli byste se zaměřit na své nejrozsáhlejší / nejdůležitější příspěvky. Příspěvky, které skutečně vynikají jako přidaná hodnota pro konkrétní téma.

Formátování

Správné použití záhlaví ve vašem obsahu, ujistěte se, že na každé stránce je pouze jedna h1 a další faktory. Nadpisy používejte logicky a vždy v pořádku (např. H1, který používáte pro nadpis příspěvku, by měl následovat nadpisy H2 pro oddíly v rámci vašeho obsahu, následované nadpisy H3 atd.). Sledování hierarchie nadpisů je pro indexování vyhledávačů mnohem lepší.

Čistý kód

Nyní, pokud nejste vývojář, bude čistota kódu záviset na tom, kdo vytvořil téma WordPress, které používáte. Zde ve WPExplorer vytváříme všechna naše témata (včetně Celkem) pomocí sémantického platného HTML kódu, který pomáhá vylepšovat SEO.

Pokyny pro další vylepšení SEO WordPress:

Doplňky pro vylepšení SEO WordPress:

Zvyšte rychlost webu WordPress

Rychlost webu WordPress

Rychlost stránek je stále důležitější. Čím více „zkazí“ průměrného uživatele, tím rychlejší je doba načítání, kterou uživatel očekává od jakéhokoli webu, a čím rychleji se uživatel „odrazí“ od pomalého načítání. Zlepšení rychlosti vašeho webu je jedna z věcí, které se zdají být mnohem komplikovanější a obtížnější, než jaké jsou, protože „profesionálové“ používají spoustu matoucího lingu..

Pokud se jen budete držet některých základních pokynů, vyzkoušejte, co pro vás funguje, a bavte se s ním (možná z toho uděláte hru, kde pokaždé, když dojde k vylepšení po dobu 0,3 s, vezměte si drink nebo obětujete gumového medvěda na počest WordPress) budete moci oholit vteřiny z doby načítání bez stresu.

Některé oblasti, na které byste se mohli podívat:

 • CDN
 • Ukládání do mezipaměti
 • Optimalizace obrazu
 • Optimalizace domovské stránky
 • Líné načítání

Pokyny pro další zrychlení WordPress:

 • 10 bezplatných služeb CDN pro urychlení WordPress
 • Jak zrychlit svůj web WordPress (rychle a snadno)

Pluginy pro urychlení instalace WordPress:

Design webových stránek a motivů WordPress

Návrh stránek WordPress

Poskytnutí základního a čistého designu je v dnešní době velmi dobrým tématem mnoha témat WordPress. Problém odtud spočívá v tom, jak zajistit, aby vaše webové stránky trochu vynikly, aby upoutaly pozornost vašich návštěvníků. Naštěstí pro vás, mnoho témat, jako je naše vlastní Celkem, přichází s vestavěnými tvůrci stránek, živými přizpůsobiteli a dalšími.

Některé oblasti, na které byste se mohli podívat:

 • Tvůrci stránek
 • Přizpůsobitelná témata
 • Záhlaví / Logo
 • Oblast widgetů
 • Vlastní domovská stránka

Návody pro návrh WordPress:

 • Snadné (a cenově dostupné) způsoby, jak dosáhnout vynikajících stránek WordPress
 • 12 kreativních způsobů, jak můžete vylepšit svůj design blogu
 • Jak vytvořit obrázky pro váš blog WordPress bez dovedností v oblasti grafického designu

Doplňky pro redesign vašeho webu WordPress:

 • Nejlepší tvůrci stránek pro WordPress

Začněte vytvářet seznam

Seznamy zpravodajů WordPress

Pokud vás seznam adres nebo e-mailový marketing zastrašuje, uvolněte se. Už to není nikde blízko tak složité a uživatelsky nepřátelské, jako tomu bývalo před 8 a více lety. Navíc většina velkých poskytovatelů vám nyní umožní zdarma ochutnat (Aweber 1 měsíc zkušební verze zdarma, MailChimp zdarma až 2000 odběratelů.)

Zatímco psaní kopií pro e-maily je něco, co může dát špatný vkus v ústech někoho, kdo je averzní, jako jsem já, považuji za užitečné jen nasměrovat stejný hlas blogu, z něhož se odebírali.

Návody pro další „hádání“:

 • Jak vytvořit seznam e-mailů v WordPress
 • Marketing vašich webových stránek WordPress: The Ultimate Guide

Doplňky pro další „zasílání zpráv“:

Vytvářejte pokročilé stránky snadno s tvůrci stránek

Tvůrci stránek WordPress

Pokud máte obavy z řešení skutečných vizuálů svého webu, nebojte se. A místo toho, abyste se pokusili znovu vyvinout kolo dobrého designu, nechte se inspirovat tvary a použitím mezer (mezery mezi textem / obrázky / jinými objekty), které vidíte na dobře navržených webových stránkách, a napodobujte to, co oceníte nejvíce.

Tvůrci stránek vám umožňují mít hodně kreativní kontrolu nad rozvržením stránky, aniž byste museli znát jediný řádek kódu. Toto je velmi nízký tlak, protože jediná věc, která by se mohla pokazit, je, že publikujete stránku, která nevypadá dobře. Tomu lze zabránit tím, že jednoduše nezasáhnete publikování, dokud s tím nebudete spokojeni.

Doplňky pro další „zasílání zpráv“:

 • Vytváření drag & drop stránek WP Bakery Visual Builder
 • Beaver Builder pro WordPress
 • Builder WordPress Layout Builder
 • Qards Review Builder pro WordPress
 • Nejlepší tvůrci stránek pro WordPress

Závěr

I když existuje spousta věcí, které můžete s WordPress dělat, aniž byste věděli (nebo se někdy učili) jediný řádek kódu, pokud vás to zajímá, můžete udělat mnohem více zpráv, pokud jste ochotni si svléknout rukávy a získat ruce špinavé.

Prvním krokem by mělo být nainstalovat místní kopii WordPress (nebo jednoduše uvést vaše stránky, pokud jste na WPEngine). Potom pomocí velkého bratra Google a kódově specifických webů, jako je StackExchange, zjistěte, jak dělat to, co chcete dělat.

Váš kód nemusí být hezký a můžete skončit pomocí mnoha „inelegantních řešení“, ale budete se učit a výsledky, které by vás mohly inspirovat, abyste se hlouběji podívali a naučili se kódovat pro skutečné.

Existují nějaké oblasti WordPress, které se bojíte řešit? Dejte nám vědět v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map