Proč byste měli sami hostovat vaše fotografické portfolio s WordPress?

Proč byste měli sami hostovat vaše fotografické portfolio s WordPress

Jste vlastníkem fotografického podnikání? Pak víte, jak důležité je zastupovat sebe a svou značku a zároveň přilákat nové klienty. Představení vaší fotografické práce je užitečný nástroj pro budování značky. Existuje mnoho možností, jak vytvořit online galerii své práce. Upřímně řečeno, nejlepší hostování vašeho portfolia fotografií, protože to může znít obtížně, je nejlepší volbou. Podívejte se na hlavní důvody, proč byste měli mít portfolio na svém vlastním webu od našeho přítele Viktora webcreate.me.


Každý může vytvořit jedinečnou ukázku díla

Fotografie je vizuální komunikace i webdesign. Chcete-li zobrazit výsledky své práce potenciálním klientům a poskytnout další informace o autorovi, měli byste vytvořit online portfolio a přistupovat k němu jako k metodě osobní branding.

I když se to na první pohled může zdát obtížné, pravdou je, že můžete vytvořit atraktivní portfolio pomocí WordPress a přizpůsobte ji vašim potřebám. Mnoho fotografů tam má úžasné weby, které vytvořili pomocí témat WordPress. Dobře navržená portfolia v tak konkurenčním odvětví staví vaši práci do očí klientů na vyšší úroveň. Také každý online nástroj, který používáte k propagaci své osobní značky online, se dříve či později vyplatí.

Jaké výhody získáte z vlastního hostování?

Začněme něčím velmi zřejmým z výše uvedených řádků. Zlepšíte alespoň jednu další dovednost. Jako fotograf si s největší pravděpodobností nemyslíte CMS systémy a vytváření webových stránek. Pokud se však rozhodnete to vyzkoušet, obohatíte své dovednosti a získáte více znalostí o tom, jak webové stránky fungují.

Pokud si myslíte, že to bude ztráta času, opravte tuto chybu. Studiem několika snadných výukových programů WordPress si budete moci vybrat nejlepší hosting WordPress, nainstalovat WordPress, přidat téma portfolia WordPress a přizpůsobit rozvržení nebo vzhled webových stránek. WordPress je také důvtipné řešení, protože nemusíte trávit čas hledáním spolehlivého webdesignéra nebo utrácet spoustu peněz outsourcingem (pokud opravdu opravdu nechcete něco zvláštního). Navíc je velmi snadné udržovat web WordPress sami – většina aktualizací vyžaduje pouhé kliknutí na tlačítko.

Hovořit o osobní branding jedinečnou výhodu mít self-hosted portfolio je možnost vyberte název vaší domény. Díky tomu bude váš web vypadat důvěryhodně, spolehlivě a profesionálně, aniž by zmiňoval největší výhodu osobního marketingu.

Toto přichází ruku v ruce s vaším velmi vlastní e-mailovou adresu což zdůrazňuje profesionální výhled. E-mailové adresy jsou součástí mnoha plánů hostingu (nebo je lze zakoupit samostatně) a umožňují vám lépe spravovat vaši poštovní schránku.>

Dobré hostingové společnosti také nabízejí mnoho funkce a aplikace v rámci hostování sám. To může zahrnovat okamžitý přístup k FTP, automatické zálohování, snadno instalovatelné aplikace, skenování malwaru, vestavěné ukládání do mezipaměti, pracovní místa a další. Recenze některých z nejlepších hostingových společností WordPress si můžete prohlédnout na blogu a hostitelské stránce WPExplorer.

Mnoho bezplatných galerií online také poskytuje pouze omezený prostor. Jako fotograf víte, jak důležité je úložiště, protože to může být docela velký problém, když chcete nahrávat a sdílet své vysoce kvalitní obrázky. Většina hostingových společností nabízí základní plány, které jsou cenově dostupné, ale nabízejí pouze několik gigabajtů obchodů, ale toto lze upgradovat za malý poplatek. Je jen na vás, jak spravujete velikost hostovaných souborů a kolik místa si vyberete.

Jak může vaše osobní značka těžit z vlastního hostovaného portfolia?

osobní značka

Během své kariéry budete s největší pravděpodobností zažít spoustu triků, které vám usnadní život. Proč je nesdílet na blogu? Blogování jako osobní marketingový nástroj přichází s několika výhodami.

Pokud píšete jedinečné příspěvky na blogu, znamená to vyšší příležitost, aby vás lidé v organickém vyhledávání oslovili. Organický zásah je zdarma a je to provoz cílové skupiny, který by se mohl zajímat o vaše služby.

U vyhledávačů to znamená, že váš web je důvěryhodný. Pravidelně aktualizovaný obsah a více indexovaných stránek může znamenat, že máte větší šanci na hodnocení.

Jednou publikovat užitečný obsah, lidé na něj odkazovat, sdílet jej a nový provoz z různých zdrojů může vést na váš web. Vaše úsilí se vyplatí skutečně účinnou formou, protože nemusíte trávit spoustu času a peněz propagací své práce, protože vaši čtenáři ji místo toho sdílejí na sociálních médiích. Dobrá věc je, že příspěvek je stále k dispozici, takže může oslovit nové lidi i mnoho dní po zveřejnění (nebo dokonce roky, pokud svůj obsah aktualizujete, aby byl relevantní).

Pokud se příliš často nezabýváte dlouhými příspěvky „jak na to“, můžete je smíchat s tematickým výběrem svých fotek a psát krátké popisy pomocí cíleného klíčová slova. Síla blogů pro vás znamená, že obsah, který vytvoříte, pomůže vašemu cílovému publiku, takže se stanete spolehlivým zdrojem.

Jak jsme již zmínili, blogování je dobré pro hodnocení ve vyhledávačích. Kromě výhod blogů můžete optimalizovat svůj web hostovaný pomocí vlastních meta titulů, změn permalinků atd. Google zobrazuje výsledky, které jsou relevantnější, takže před zveřejněním nezapomeňte skutečně optimalizovat své příspěvky, abyste mohli zvýšit své šance na vyšší hodnocení výsledků.

Pokud vlastníte své portfolio, můžete také vydělat peníze navíc pomocí blogu WordPress umístěním reklam a kontrolou příjmů, které by šly do kapsy někoho jiného.

Snadný kontaktní formulář vám také umožní poskytnout odpovědi na požadavky potenciálních klientů. Pokud jste schopni odpovědět pomocí Live Chat, máte perfektní pozici pro vyjednávání a navázání spolupráce.

Plná kontrola nad vaším webem pomocí zásuvných modulů pro fotografie

To vyhrává nad vším. Hlavní výhodou je schopnost spravovat, měnit a přizpůsobovat vaše webové stránky bez jakýchkoli omezení. WordPress také nabízí tun pluginů které můžete použít k přidání zajímavých nebo jedinečných funkcí na svůj web. Zde je několik, které byste mohli zvážit.

Picu WordPress Photo Proofing Gallery

Picu WordPress Photo Proofing Gallery

Picu je plugin pro fotografy WordPress, který proces výběru obrázků s klienty výrazně usnadňuje. Po dokončení focení namísto odeslání obrázků do Dropboxu nebo podobné služby fotograf nahraje obrázky do kolekce přímo uvnitř WordPress na svém vlastním webovém serveru a odtud je odešle klientovi.

Klient poté obdrží pěkný e-mail s odkazem na sbírku. Galerie je velmi intuitivní a umožňuje klientovi velmi snadno vybrat, které obrázky by chtěl upravit. Poté, co klient výběr potvrdí, obdrží fotograf e-mailem oznámení. Seznam názvů souborů lze poté zkopírovat a vložit do Lightroom nebo do jiného editoru obrázků, který bude filtrovat vybrané obrázky a ihned je začít zpracovávat..

Kolekce Picu lze navíc chránit také jedinečným heslem, takže klienti musí zadat heslo, aby mohli vidět obrázky a začít s výběrem.

S použitím vlastního krátkého kódu je možné zobrazit seznam kolekcí kdekoli na webu, například vytvořit stránku „Klientská oblast“ se všemi kolekcemi nebo jednotlivé stránky pro každého klienta s příslušnými kolekcemi..

Hlavní plugin je volně k dispozici na WordPress.org a lze jej rozšířit o prémiové doplňky, které lze zakoupit na Picu.io.

Před tebou

Už se nemusíte divit a nechte své fotografické umění zapůsobit na co nejvíce lidí. Vytváření porfolia online může být s WordPress snadné. Zůstaňte před konkurencí a vytvořte si vlastní platformu, která vám představí to nejlepší z vaší práce a zvýší vaše šance na pronájem.

Máte nějaké další tipy pro budování portfolia online? Nebo možná otázka? Stačí zanechat komentář níže – rádi bychom vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map