Použití programu Snapchat k růstu vašeho WordPress Následujícího

Použití programu Snapchat k růstu vašeho WordPress Následujícího

Každý den Snapchat skončil 150 milionů lidí používání, odesílání a přijímání snímků. Mezi nimi se prohlíží 2,5 miliardy obrázků a sleduje se 10 miliard videí. To je každý den! Je tedy na čase, abychom se dozvěděli více o nejrychleji rostoucí platformě sociálních médií na světě a o tom, jak ji lze použít k tomu, aby váš web WordPress dosáhl svých cílů.


Tento článek se podrobně zabývá tím, co je Snapchat, kdo jej používá a jak může přispět k růstu vašeho WordPress. Poté projednáme tipy a triky pro vytvoření komunity Snapchat a při přidávání snímků za účelem propagace vašeho podnikání zvážíme osvědčené postupy.

Co je Snapchat?

Čočky

Snapchat je populární mobilní aplikace, která vám umožňuje odesílat a zobrazovat fotografie a videa přátelům a následovníkům. Jeho charakteristickým rysem, který mu umožňuje vyniknout v davu sociálních médií, je to, že obrázky nebo snímky, jak jsou známy, mají pouze krátkou životnost, pohybující se od 1 sekundy do 24 hodin, po které jsou automaticky odstraněny.

Jednou z hlavních atrakcí používání Snapchatu je, že je to zábava. K obrázkům můžete před odesláním přidat text, anotace a emodži a také čočky Snapchat. Čočky přidávají psí uši k obličejům, zaměňují se za obličej s těmi jiného na obrazovce a mnoho dalšího. Může to znít trochu šíleně, ale zkuste to, je to zábava!

Kdo používá Snapchat?

Snapchat je již dlouho známý tím, že přitahuje mladší publikum, hlavně od teenagerů po ty, kterým bylo na začátku třicátých let. Původně byl Snapchat používán převážně mladším koncem demografického, zejména mladistvého věku. V loňském roce však byla nejrychleji rostoucí skupinou skupina starších 24 let. Pokud je tedy vaše cílové publikum kolem 30 let nebo méně, je čas vážně považovat Snapchat za důležitý kanál sociálních médií pro vaši firmu.

Proč byste měli používat Snapchat

Snapchat

Snapchat se stává velmi efektivní marketingovou platformou. Každá firma, která již tráví spoustu času výrobou a zveřejňováním obrázků a videonahrávek, považuje Snapchat za přirozený. Snapchatova posedlost obrázky a vyprávění příběhů z něj činí perfektní kanál pro propagaci jakéhokoli podnikání v potravinářství, cestování, médiích, fitness, hudbě nebo v módním průmyslu. Zde je návod, jak může pomoci …

Přilákat nové stoupence

Chcete-li svůj WordPress rozšířit, je důležité, abyste se ujistili, že jste přítomni a propagovali své podnikání na stejných místech jako vaše cílové publikum. Pokud vaše potenciální publikum visí na Snapchatu, ale nejste, pak je těžké se spojit s těmi, kdo by vás mohli zajímat. Stát se klíčovým hráčem na Snapchatu vám může pomoci zapojit se do nových lidí, kteří jsou možná mladší demografií, což vede ke zvýšení vašeho následování.

Zlepšit povědomí o značce

Na Snapchatu se můžete nejen spojit s novým publikem, ale také zvýšit povědomí o značce. Trvalá přítomnost na Snapchatu vás udrží v mysli vašich následovníků a povzbudí je, aby se vrátili na váš web WordPress a stali se pravidelnými návštěvníky..

Komunikujte se svým publikem

Vzhledem k povaze Snapchatu a jeho časově mizejícím obrazům je tento kanál sociálních médií rychlý a probíhá v reálném čase. Díky přítomnosti na Snapchatu můžete sledovat trendy, na které vaše publikum reaguje a interagovat s nimi pomocí příslušných snímků a obsahu. Tato interakce pomáhá udržet vaše sledující zapojené a mít o vaši firmu zájem.

Platforma, ze které můžete propagovat své stránky WordPress

Stejně jako u každého kanálu sociálních médií nabízí Snapchat působivou platformu, ze které můžete propagovat své stránky. Ať už se pokoušíte zvýšit návštěvnost svého webu, generovat potenciální zákazníky, inzerovat produkty a služby nebo něco jiného, ​​Snapchat vám dává možnost tak učinit.

Teď už víte něco o Snapchatu a výhodách jeho používání. Ale jak začít?

Budování pokračování na Snapchatu

Stažení

Nastavení Snapchat je rychlé a snadné, trvá jen několik minut. Stáhněte si ji z Apple Store nebo z Google Play a po rychlé registraci můžete začít. Než však začnete používat Snapchat k propagaci své firmy, musíte nejprve vytvořit Snapchat.

Stejně jako vytváření dalších na Facebooku, Twitteru nebo na jakékoli jiné platformě sociálních médií to může být časově náročné. Co tedy můžete udělat, aby se míč rychle rozvalil?

Přidejte svůj Snapchat Snapcode svůj web WordPress

Vyzvěte své stávající sledovatele a návštěvníky WordPress, aby vás přidali na Snapchat. Toto je efektivní způsob, jak udržet kontakt s publikem WordPress, povzbudit je, aby znovu navštívili váš web nebo si zakoupili vaše produkty.

Snapcode

Snapchat Snapcode Widget umožňuje zobrazit na svém webu svůj osobní Snapcode. Snapcode funguje stejným způsobem jako tlačítko „Follow Me“. Vaše publikum jednoduše naskenuje váš kód pomocí svého telefonu a pak vás může okamžitě přidat jako přítele na Snapchat. Snapcode si můžete stáhnout z vašeho Snapchat účet. Pak jej jednoduše nahrajte na Snapchat Snapcode Widget a přidejte jej na svůj web WordPress.

Zobrazte na svém webu WordPress galerii snímků

Jelikož jste na svůj web WordPress přidali svůj Snapcode, neznamená to, že vás publikum okamžitě přidá jako přítele. Propagujte svůj účet Snapchat tím, že na svém webu najdete galerii úryvků, které jste dříve na Snapchat sdíleli. To je skvělý způsob, jak ukázat svým následovníkům WordPress, na čem jim chybí, a může je jen tlačit, aby se k vám připojili na Snapchat.

Cross Propagujte Snapchat na dalších platformách sociálních médií

Je důležité propagovat Snapchat na dalších sociálních sítích. Přidávejte úryvky ze svého účtu Snapchat na Facebook nebo Twitter a ukažte lidem, kteří jsou přítomni a aktivní a stojí za to je sledovat. A zobrazte svůj Snapcode, který lidem pomůže snadno vás najít na Snapchatu.

Svou adresu URL Snapchat můžete také zobrazit na kterémkoli jiném kanálu sociálních médií, který používáte. Chcete-li najít adresu URL Snapchat, jednoduše otevřete Snapchat a vyberte „Přidat přátele> Sdílet uživatelské jméno“. To pomůže vašim sledovatelům sociálních médií snadno vyhledávat a najít vás na Snapchatu.

Nabízejte pobídku

I když propagujete svůj účet Snapchat na svém webu WordPress nebo na sociálních médiích, můžete motivovat návštěvníky, aby vás přidali jako přítele Snapchat. Pokud vás lidé přidají, pošlete jim snímek tajného kupónu nebo adresu URL na tajnou stránku vašeho webu. Ať je to něco důležitého pro vaše místo, takže přitahujete ten správný typ člověka.

Použijte GhostCodes

Duchové

GhostCodes je skvělé místo k nalezení dalších, kteří se zajímají o vaše odvětví, a pro vás, aby vás našli. Tato aplikace je v podstatě databáze uživatelů Snapchatu, kteří projevili zájem o různé výklenky. Umístěte se na GhostCodes, aby vás lidé mohli najít, a pak také hledejte zájemce o vaši odbornost. Je to skvělý způsob, jak vystavit své podnikání těm, kteří na Snapchatu hledají značky a firmy ve vašem oboru..

Osvědčený postup Snapchat

Jakmile vytvoříte fanouškovskou základnu Snapchat, musíte pečlivě naplánovat, jak budete Snapchat používat k růstu svého WordPress a propagaci svého podnikání. Přemýšlejte o svých cílech na Snapchatu a o tom, čeho chcete dosáhnout. To vám pomůže rozhodnout se, jaký typ „záběrů“ bude pro vaši firmu a publikum nejlepší.

Přidání snímků do složky „Můj příběh“

Jak jsme již zmínili, Snapchat pracuje tím, že vyfotíte obrázek nebo video a poté jej pošlete příteli. Poté se na několik sekund zobrazí a poté zmizí.

A co je nejdůležitější, snímky lze přidat také do složky „Můj příběh“. Právě tato funkce může být skutečně použita k propagaci podniků. Zde mají obrázky 24hodinovou životnost a mohou si je prohlížet všichni vaši následovníci. To znamená, že musíte delší dobu oslovit širší publikum a působit svými snímky.

Používejte videa a další zábavný a zajímavý obsah

Zaklapne

Pamatujte, Snapchat je zábavný a cool. Ujistěte se tedy, že je váš obsah také! Využijte sílu videa k interakci se svými následovníky, k přidání textu a nálepek a k tomu, aby se vaše poskakování objevilo! Pokud jste v potravinářském průmyslu, zveřejňujte úžasné fotografie jídla. Pokud jste zapojeni do fitness, přidejte klipy cvičení. Nebo pokud provozujete obchod s eCommerce, ukažte, jaké produkty používáte. Toto je vaše šance na skutečný trh vašeho podnikání, služeb nebo produktů, takže co nejlépe využít.

Přidejte zprávy, oznámení, propagační akce a slevy v reálném čase

Přidání snímků na „Můj příběh“ dává každému obrázku nebo videu 24 hodin k zobrazení. Poté jsou odstraněny. Díky tomu je Snapchat velmi „nyní“ prostor. Uživatelé se nezajímají o minulost ani budoucnost, pouze o bezprostřední přítomnost.

Proto se vždy snažte zveřejňovat zprávy a oznámení v reálném čase. Přidejte snímek nového produktu, který dorazil do obchodu v ten den. Zašlete slevový kód, který je použitelný pouze po dobu 24 hodin, kdy je snímek viditelný. Nabídněte načasované bezplatné propagace nebo propagační akce pro váš web WordPress, které diváky nutí k okamžité reakci, zvyšování provozu a zvyšování počtu sledujících. Využijte krátkou životnost snímků ke svému prospěchu tím, že dáte své publikum pod tlak, aby věnoval pozornost a jednal rychle.

Vytvořte si vlastní GeoFilter

Geofilter

Pro podniky z cihel a malty, vytvořte si vlastní Geofilter je skvělý způsob, jak inzerovat na Snapchatu. Geofilter je filtr, který lze přidat přes horní část obrázku, což je obvykle text nebo logo související s vaší firmou. Takže když lidé vstoupí do vašich prostor, mohou přidat svůj filtr k jejich snap a vysvětlit, kde jsou. Je to skvělý způsob, jak zvýšit povědomí o značce a přimět své publikum, aby propagovalo vaše podnikání za vás.

Mezi další reklamní příležitosti na Snapchatu patří videoreklamy nebo Snap Ads jak jsou známy, a vytvoření vlastní čočky. Jedná se však o velmi drahé možnosti a v tuto chvíli jsou skutečně dostupné pouze velkým společnostem.

Závěrečné myšlenky

Snapchat je nevyužitý trh, přesto ho každý den používají miliony. Pokud se vaše firma zaměřuje na mladší zákazníky a jedná se pouze o propagaci vaší značky prostřednictvím vizuálních obrázků a videí, pak je to sociální mediální kanál, se kterým chcete vstoupit. Bezpochyby jsou příležitosti pro váš web WordPress obrovské.

Jaké jsou vaše první dojmy z Snapchatu? Prosím, podělte se o své myšlenky na tento kanál sociálních médií v komentářích níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map