Pokud, proč a jak přidat prémiový obsah na váš web WordPress

První otázku, kterou si musíte čestně položit, při uvažování o zpřístupnění vašeho obsahu pouze placeným čtenářům. Opravdu stojí za to váš obsah? Mnoho lidí, kteří začínají podnikat, má s ohledem na své obchodní vyhlídky velmi optimistické očekávání. Optimismus je dobrý v malých dávkách, ale pragmatismus a kritický úsudek často udržují podniky ve hře po delší dobu. Nejlepší společnosti mají zdravý dávkový optimismus zmírněný pragmatismem.


Google by byl vynikajícím příkladem. Stále investují do mimozemských technologií (optimismus) a přesto 96% jejich příjmů je přičítán reklamě od roku 2011. Mají bohatství a zdroje, které by jim umožnily dovolit si několik značných finančních škytavek.

Pokud začínáte jako první blogger, možná nemáte finanční zdroje, abyste se poučili z chyb. Ujistěte se, že nic neuděláte!

Lidé za váš obsah zaplatí?

Toto je nejzákladnější a přesto nejdůležitější z otázek, které si musíte položit. A je velmi snadné dospět k „snadnému ano“. Řešení této složité, přesto velmi důležité otázky, správná cesta je prvořadá.

peníze

Když odkazuji na obsah – mám na mysli videonávody, online kurzy, obrázky, obrázky, zvukové knihy, elektronické knihy, holé články, zprávy a jakékoli formy médií, které komunikují s publikem. A potřebujete lidi, kteří jsou ochotni předat svůj těžce vydělaný příjem za znalosti / informace, které poskytnete. A není to snadné. Zde je několik dobrých otázek, na které se můžete sami zeptat, zda se uživatelé rozhodnou pro váš obsah:

 • Můžete najít přesně stejný obsah, který prodáváte svým čtenářům zdarma kdekoli na internetu? Pokud je odpověď ano, zastavte se zde, abyste nikdy nemohli svůj obsah prodat za peníze. Pokud někdo může něco získat zdarma, neexistuje žádná pobídka k jeho nákupu (za předpokladu, že nebudou mít žádné časové výhody). 
 • Máte v této konkrétní oblasti důvěryhodnost, o které nabízíte informace? Máte již blog nebo web, který jste provozovali roky a poskytovali konkrétní informace o určitých tématech? Máte pokročilé tituly v konkrétním oboru nebo v souvisejících oborech? Kolik lidí obvykle navštíví váš web, většinou? Vše, co dodává důvěryhodnost, je pro diskusi velmi důležité.
 • Je ten pravý čas? Zvýšení nákladů na prohlížení obsahu bude mít vliv na efektivitu škálování vaší firmy. Pokud jste dosáhli kritického množství publika nebo pokud náklady na pořízení nových čtenářů mají klesající výnosy a pokud se růst zpomaluje, protože jste z hlediska podílu na trhu nebo blízko vrcholu svého odvětví / odvětví, pak je to vhodný čas k vytvoření prémiového obsahu.
 • Mají informace, které hodláte prodat, nějaké vědomé nebo proveditelné znalosti? Obsah, který z hlediska finančního / emočního obohacení nabízí jen málo nebo vůbec žádný užitek, má na trhu tendenci mít těžký čas. 

Sledujte peníze, jen velmi zřídka vás vede na scestí. Pokud víte, jak funguje výzkum klíčových slov, můžete posoudit, jak cenný je váš výklenek nebo jaká je konkurence ve vašem výklenku. Mohl bych zde psát o výzkumu klíčových slov, ale toto téma je rozsáhlé a zasluhuje si diskusi ve velké hloubce – doporučuji vám vyzkoušet Příručka Moz pro výzkum klíčových slov.

Pokud nemůžete přijít na způsob, jak do této rovnice zařadit tržní hodnotu, bude velmi obtížné dosáhnout ziskovosti vaší firmy. Bez čísla je odpověď na některou z výše uvedených otázek jen divokou domněnkou, která vám nepomůže. Úspěšné podniky vydělávají peníze, vaším cílem by měla být optimalizace vašich příjmů. Musíte vědět, jak zpřístupnění obsahu pouze placeným uživatelům ovlivní váš příjem a dosah.

Všechno to spadá do velikosti koláče, který by měl být v každém výklenku, konkurenceschopnost uvedeného výklenku, vaše schopnost poskytnout posluchačům cennou nabídku a dělat kompromisy mezi škálováním podnikání a produkováním lepších marží.  

Jak webové firmy vydělávají peníze?

Nyní, když mluvím o prodeji obsahu a tvorbě prémiového obsahu, mám na mysli podniky, které se spoléhají výhradně nebo z velké části na prodeji věcí na trh.

BusinessCalc

Tato diskuse se u různých podniků radikálně liší. Jaké jsou různé možné zdroje příjmů pro online podnikání? Nejběžnější jsou:

 • Reklamní
 • Partnerský marketing
 • Služby nebo produkty
 • Prémiový obsah

V podstatě většina internetových podniků provozuje jeden ze čtyř kanálů, aby generovala příjem. Vezměte si například WPExplorer – proč WPExplorer najímá spisovatele, aby vytvořili obsah, pouze aby tento obsah neprodávali?

První důvod – Nejsme jediný zdroj zpráv WP. Na našem webu máme nějaký docela úžasný obsah, který pomáhá online podnikům, které používají WordPress. Máme skvělý obsah v celé řadě témat, včetně marketingu, optimalizace pro vyhledávače, hostingu a téměř všech ostatních aspektů úspěšného podnikání prostřednictvím webových stránek poháněných WP..

Druhý důvod – Dobrý obsah na našem blogu znamená skvělý marketing. Pamatujte, že jsem mluvil o budování důvěryhodnosti, což výrazně přispívá k naší důvěryhodnosti. Zpřístupnění obsahu pouze placeným čtenářům by bylo v cestě.

Třetí důvod – Primárním obchodem zde pro WPExplorer je prodej témat, nikoli obsahu. WPExplorer je zábavní dům která produkuje úžasná témata, která za posledních několik let prodala více než 35 000+ kopií. A kromě prodeje témat také používáme affiliate marketing přidat trochu k našemu příjmu. Vytváření prémiového obsahu není opět slučitelné s našimi zdroji příjmů, jen by se tím dostalo do cesty.

Většina webových stránek, které prodávají svůj obsah, je schopna nabídnout něco, co jiné webové stránky nemohou, a to ani včasné doručování zpráv, nebo bystré názory a články, které jinde nenajdete. To je také důvod, proč tolik novin a časopisů online používá předplatné model pro generování příjmů. 

Jak prodáváte prémiový obsah?

Pokud prodáváte elektronickou knihu, která je ve srovnání s tím, o čem tu mluvíme, velmi odlišná. V případě, že to popisuji, mluvíme o firmě, která generuje skvělý čerstvý obsah každý den / týden. Takže i když web nevydělává peníze prostřednictvím reklamy a nepůsobí ani jako přidružená osoba ani jako prodejce služeb, může prodávat obsah vytvořený včas, aby vydělal peníze.

Předplatitelské a členské modely

A předplatné modeled je zaměřen na produkci skvělého obsahu a pak mezi poskytovatelem a čtenářem dochází jen velmi málo. Toto je model volby pro většinu prémiových časopisů a novin, jako je The New Yorker nebo WSJ.

A členství model je vhodný pro webové podniky, které jdou nad rámec poskytování obsahu, pro weby, které mají aktivní členskou základnu a které jsou také příjemci služby nebo produktu, který webová firma poskytuje. Součástí stejného členství může být přístup k obsahu výhradně pro členy.

Diskutovali jsme o prodeji vašeho obsahu a záměrem není tlačit produkt nebo prodávat služby. Mluvíme tedy o předplatitelích, ne o členech. Musíme si vybudovat předplatitelskou základnu. Webové stránky mají obvykle velké publikum, ale jen malé procento z nich jsou odběratelé a procento placených odběratelů klesá ještě více.

Může to být trochu komplikovanější, takže to budu udržovat jednoduché. Existuje několik způsobů, jak to udělat. Ale nejlepší způsob by byl.

 1. Vytvořte skvělý obsah
 2. Budujte publikum a dosahujte měřítka
 3. Vytvořte prémiový obsah
 4. Převeďte malé procento z neplatícího publika na platící odběratele
počítačové grafy

Růst je důležitější než monetizace.

Dokážete si představit, že se pokusíte prodat obsah na zcela novém webu s doménou, která nemá malý nebo žádný provoz? Pokud nejste celebritou, nebude to fungovat. Takže musíte odhalit nějaký obsah. Ale kolik?

 • Použijte přístup, který každému čtenáři poskytne konkrétní počet článků za měsíc. To je dobrý nápad, pokud produkujete hodně obsahu měsíčně.
 • Ukažte svému publiku podrobný výňatek z článku nebo úryvky z článku, který činí nepříjemné nároky. Lákejte své publikum na nákup obsahu.

To vám určitě musí připomenout, jak vývojáři softwaru fungují, ukazují vám dostatečný počet funkcí, které vás lákají k nákupu prémiové verze softwaru. Nabídka je zde velmi podobná, ukažte publiku tolik, aby je donutilo zaplatit zbytek.

Musím také zdůraznit, že budete muset zjistit, jak to ovlivní vaši optimalizaci pro vyhledávače. Pokud se váš web spoléhá na vyhledávače kvůli provozu, jako většina webových stránek, blokování přístupu k vašemu obsahu, když se prohledávače vyhledávače prohlédnou, může poslat hodnocení vyhledávačů na váš nos..

Doplňky WordPress pro vytváření odběratelů a členů

Nyní na dobré věci! Jak můžete prodávat prémiový obsah. Nejjednodušší způsob je využít několik dobrých pluginů, abyste se mohli soustředit na svůj obsah. Nejprve potřebujete solidní členský a předplatný plugin. A i když většina pluginů je označována jako „členské“ pluginy, fungují také dobře, aby na vašem webu vytvořily více úrovní předplatného a různé úrovně přístupu. Zde jsou naše oblíbené pluginy pro členství a předplatné pro WordPress:

 • Omezit obsah Pro je jedním z nejlepších způsobů, jak zpeněžit svůj obsah. Existují snadno použitelné funkce pro vytváření a správu úrovní předplatného nebo členství a možnosti omezit konkrétní příspěvky, stránku nebo části obsahu.
 • MemberPress je další skvělá možnost pluginu, která integruje další možnosti členství, nástroje pro podávání zpráv a možnost prodávat prodávat digitální zboží i prémiový obsah.
 • MemberMouse je další úžasný a výkonný plugin, který můžete použít k prodeji členství, předplatného a produktů. Díky přidaným funkcím pro správu zákazníků, seznamy adres, pouze pro členy, automatizaci podpory, vytváření přehledů a další, je to mocný nástroj pro prodej prémiového obsahu.

Kromě pluginu pro členství budete chtít propagovat prémiový obsah také skvělou možností a vyskakovacím pluginem. Zde je několik milujeme:

 • Optin Monster je zdaleka jednou z nejznámějších optinových služeb na webu. Díky spoustě možností pro formuláře, rozvržení, barvy, záměr ukončení, testování rozdělení A / B a spoustu zpráv je to skvělá investice pro každou firmu.
 • Květ od Elegant Themes je další populární možnost, protože přichází s jednoduchými funkcemi, responzivními návrhy a možnostmi přizpůsobení plus pochází z tak dobře známé značky.
 • Popup Pro od WPMU je čistý a jednoduchý optin plugin. Stačí použít šablony a snadné možnosti pro barvy, animace a další propagovat svůj zpravodaj nebo nabídky pro své čtenáře.

A pokud chcete vidět více, podívejte se na tyto užitečné členství a zaokrouhlování pluginů:

 • Omezte obsah podle členů na vašem webu WordPress
 • Nejlepší WordPress členské pluginy
 • Osvojte si nejlepších 5 vyskakovacích pluginů podporujících převod WordPress
 • Užitečné doplňky WordPress pro rozšíření seznamu e-mailů

Zabalení

To je prozatím vše. Mluvili jsme o tom, zda byste měli svým čtenářům prodávat prémiový obsah, a některé z nejlepších nástrojů WordPress, které vám umožní snadno předat váš nejlepší obsah předplatitelům. A pokud máte jakékoli pochybnosti o druhu obsahu, za který by byli lidé ochotni zaplatit, přečtěte si prosím Miles Galliford přijal marketingové profily. Rád bych slyšel váš názor na to, co jsem diskutoval v komentářích níže ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map