Přepracování vašeho webu WordPress pro přidání osobního kontaktu (The Sequel)

Víš, co říkají, máte pouze jednu šanci udělat (trvalý) první dojem. Máte také asi čtyři (4) sekundy na zachycení a udržení pozornosti vašeho potenciálního zákazníka. To znamená, že máte méně než čtyři (4) sekundy na vytvoření paměti, která zůstane u zákazníka dlouho poté, co opustí váš web.


S celkový počet webových stránek na internetu se rychle blíží jedné (1) miliardě (oh, konkurence), zachycení pozornosti vašeho potenciálního zákazníka do čtyř sekund se může zdát jako nemožný čin. Ale nebojte se. Toto pokračování Přepracování vašeho webu WordPress (Chcete-li přidat osobní dotek) ukazuje, jak vytvořit podmanivý a přizpůsobivý web WordPress, který bude čerpat v dobrém počtu vašich potenciálních zákazníků. Rozdělili jsme příspěvek na dvě hlavní části:

 1. Redesign motivu WordPress (nebo technického) – Ukážeme vám, jak na svůj web přidat osobní dotek pomocí vstupních stránek, vlastních záhlaví, log, pozadí, motivů, grafiky od ruky atd..
 2. Redesign webového obsahu WordPress – Ukážeme vám, jak přidat svůj osobní obsah do svého webového obsahu a převést více vašich čtenářů na zákazníky.

Takže, bez dalšího povyku, vyrazíme s jednoduchými věcmi a odtud to vyzvedneme.

Redesign motivu WordPress (nebo technického)

V této části vám ukážeme, jak používat různé technické prvky dostupné pro WordPress k přidání osobnosti a identity na váš web WordPress..

Vlastní záhlaví

Vaše masthead (sekce záhlaví) hraje při prvním dojmu vašeho webu obrovskou roli. Je to část záhlaví na vašem webu WordPress, která seznamuje lidi s vaší firmou, takže si nemůžete dovolit, aby se to stalo špatně. Vaše masthead by měla být opravdu působivá – ještě působivější než zbytek vašeho webu. S oddílem záhlaví můžete dělat tolik:

 • Nenechávejte hlavičku vypadající fádně nebo prázdně. Podporujte svou věc pomocí přitažlivého obrazu
 • Chcete-li zvýšit počet konverzí, můžete v sekci záhlaví zahrnout výzvu k akci (CTA)
 • V závislosti na motivu WordPress můžete použít posuvníky a videa v sekci záhlaví, abyste podpořili interakci uživatele

Mnoho prémiových témat WordPress vám umožní upravovat sekci záhlaví pomocí snadno použitelného administračního panelu. Pokud váš aktuální motiv neobsahuje možnosti úpravy záhlaví, můžete je změnit nebo najmout vývojáře WordPress, který vám pomůže. Jen se ujistěte, že záhlaví, které uspokojíte se zbytkem vašeho webu.

Přidání loga

Vaše logo je skvělý způsob, jak ukázat osobnost a autentičnost. Logo je navíc vaše identita na internetu. Lidé se vztahují k logům. Lidé jen stěží zapomínají na loga. Musíte si vytvořit logo, které bude dlouho v mysli vašich návštěvníků webu. Pokud například vidíte některé z následujících log, žárovka vám okamžitě zhasne v hlavě:

feature-logo-wordpress-website-redesign-wpexplorer

Pokud vám chybí dovednosti, čas nebo potřebujete inspiraci k vytvoření vlastního osobního loga, podívejte se na tyto možnosti designu loga webových stránek WordPress.

Grafika od ruky

Na rozdíl od digitální grafiky mají obrázky od ruky charakter.

Dotykem lidské nedokonalosti získávají určité napětí, které je obtížné digitálně znovu vytvořit. Tento zvláštní dotek upoutá pozornost a umožňuje lidem pozastavit se, aby ocenili a zpracovali ručně nakreslený obsah, a to více, než by ocenili jakýkoli starý dokonale ilustrovaný obrázek. – Sabina Idler

Nemohl jsem to dát lépe. Děkuji Sabino.

Kresby od ruky vyzařují osobnost a pomohou vašim návštěvníkům webu připojit se k vašemu webu WordPress. Většina webových vývojářů běží na obrázky akcií, kdykoli chtějí přidat obrázky do některého ze svých projektů. Odchylujte se a vydejte se na cestu méně cestovanou – vytvořte pro svůj web obrázky od ruky. Zde jsou někteří lidé, kteří odvedli skvělou práci s kresbami od ruky:

Použijte vstupní stránky

use-wordpress-landing-pages

Skvělý design se prodává a pokud pečlivě navrhnete vstupní stránku, můžete na svůj web přidat osobní dotek a zvýšit počet konverzí v žádném okamžiku. Mnoho majitelů webových stránek WordPress přesměruje veškerý provoz na stránku plnou blogových příspěvků. I když tento přístup přiměje lidi číst váš obsah, většina vašeho provozu je rozptýlena bez rozdílu. Teď to nechceš.

Chytře vytvořená vstupní stránka nasměruje zákazníky prostřednictvím vaší prodejní cesty. Jakmile dostanete čtenáře na svůj web, existuje mnoho způsobů, jak upozornit na vaše příspěvky v blogu, ale pokud tyto příspěvky (příspěvky) nejsou vašimi hlavními produkty, neposílejte veškerý provoz tímto způsobem.

Skvělý design vstupní stránky se hodí k skvělému příběhu (něco, o čem budeme diskutovat ve druhé části tohoto příspěvku). Můžete si snadno vytvořit osobní spojení vyprávěním, zejména pokud vám vyprávíte vlastní osobní příběhy. Když vyprávíte příběhy, narazíte na někoho jako na rozdíl od marketingového stroje, který opakuje zprávy plné nadsázky. Zde je několik příkladů dobře vytvořených vstupních stránek:

Pokud chcete pro svůj web WordPress vytvořit vstupní stránky, podívejte se na tento úžasný článek o tom, jak vytvořit vstupní stránku..

Dynamické posouvání pozadí a paralaxe

rolování s paralaxou

Pozadí vám mohou pomoci přidat do vašeho webu WordPress velkou osobnost, identitu a styl. Vývoj WordPress již dospěl, což znamená, že můžete vytvářet všechny druhy pozadí, aniž byste se potili. To mám na mysli:

 • Můžete přidat statické obrázky na pozadí pomocí Vzhled -> Pozadí
 • Pomocí jednoduchého pluginu, jako je například, můžete snadno nastavit náhodné (nebo dynamické) obrázky na pozadí Lepší pozadí autor: Dave T. Coleman
 • Na různé stránky a příspěvky WordPress můžete přidat různá pozadí
 • Můžete snadno vytvořit pozadí paralaxy
 • Nebo si jen koupte téma WordPress s vestavěnou paralaxou

Pokladna za tyto další zdroje:

Parallax rolování je působivá technika webového designu, kterou můžete použít k vytvoření iluze 3D. Jen si představte, čeho můžete dosáhnout pomocí 3D designu, pokud jde o přidání osobního kontaktu. S několika triky, budete určitě vyniknout z davu.

Než přistoupíme ke změně témat, vyzývám vás, abyste prozkoumali všechny možnosti dostupné ve vašem aktuálním tématu a zjistili, čeho můžete dosáhnout, aniž byste museli téma měnit. Pokud však přidání pozadí a použití tipů, které jsme diskutovali výše, nepomůže, možná je čas na celkové přepracování, což zahrnuje změnu celého tématu.

Změna motivu WordPress

get-total-wordpress-theme

Změna motivů je snadná práce. Stačí přejít na Vzhled -> Motivy a vyberte si své nové téma. Jednoduché jako ABC. Náročnou částí je však výběr správného (nebo nejlepšího) tématu pro váš web WordPress. Téma, které doplní vaši značku a pomůže vám přidat do vašeho online obchodu osobní kontakt. Problém numero uno existuje tisíce a tisíce bezplatných a prémiových témat WordPress, že výběr toho nejlepšího je úkol do kopce. Problém číslo dvě, po výběru motivu nevíte, jak z něj udělat něco jedinečného. Zde je několik řešení:

 • Kupte si prémiové téma na rozdíl od stahování bezplatného tématu. Šance jsou velmi vysoké, že milion lidí používá bezplatné téma, které jste právě sledovali. U prémiových témat je to jiné (navíc získáte VIP ošetření a prémiovou podporu)
 • Pokud nemůžete kód zachránit život, najměte vývojáře WordPress a vytvořte požadovaný design
 • Vytvořte si vlastní nadřazené téma, pokud máte dovednosti a čas
 • Vytvářejte podřízená témata

Vybrané téma bude hrát velkou roli v úspěchu vašeho webu WordPress. Splňte očekávání svých vyhlídek. Pokud máte designový web, musíte se cítit jako designový web. Webové stránky s tutoriály se musí cítit jako web s tutoriály atd. Očekávání, očekávání. Musíte splnit očekávání.

Používání dětských motivů

Podle dětských témat WordPress: Průvodce, který musíte znát, „Dětská témata jsou velmi výkonná, pokud jde o přizpůsobení a rozšiřitelnost.“ Nyní potřebujete hodně možností přizpůsobení a velké rozšiřitelnosti, pokud chcete na svůj web WordPress přidat osobní kontakt.

Dětská témata WordPress vám dávají sílu utvářet webové stránky vašich snů, aniž byste psali téma od nuly. To znamená, že budete mít veškerý prostor pro přidání své osobnosti a identity na svůj web WordPress. Navíc šetří čas a peníze. Chcete-li získat skvělé téma WordPress a naučit se, jak vytvářet a používat podřízené motivy WordPress, podívejte se na následující zdroje:

 • Celkem – responzivní víceúčelové téma WordPress
 • Prémiová WordPress témata – WPExplorer
 • 30 Musí mít WordPress Témata podobná Pinterest
 • Dětská témata WordPress: Průvodce, který musíte znát
 • Elegantní WordPress Témata
 • Themify – Drag & Drop WordPress Themes
 • Genesis WordPress Theme Framework
 • Zdarma WordPress Témata – WordPress.org

Posouvat se…

Nyní, když jsme se postarali o technické aspekty redesign webových stránek WordPress, jak postupovat k druhé části, redesign webového obsahu WordPress.

Redesign webového obsahu WordPress

Skupina přátel mluví

Optimalizovaný design webových stránek WordPress upoutá pozornost vašich potenciálních zákazníků během prvních čtyř (4) sekund, ale je to váš webový obsah, díky kterému se budou chtít držet. Chcete, aby se vaši potenciální zákazníci drželi (co nejdéle), pokud chcete něco prodat. Přidání osobního kontaktu k vašemu webovému obsahu je nejlepší způsob, jak si udržet své vyhlídky na svém webu WordPress déle.

Bez ohledu na to, o čem je váš web WordPress, lidé rádi obchodují s jinými lidmi. Takže ať už je vaše firma B2B, B2C nebo C2C, musíte se setkat jako přátelská osoba (nebo tým), která touží pomoci. Váš webový obsah zahrnuje všechny části obsahu na vašem webu od blogových článků po stránky a komentáře mezi ostatními. Jak tedy přidáte osobní dojem do svého obsahu WordPress? Zde je šťáva:

 • Zkuste se co nejvíce spojit se svými čtenáři. To znamená, že musíte nejprve pochopit své cílové publikum. Pak buďte připraveni odpovědět na jejich otázky, odpovídat na komentáře – obvykle vám pomohou.
 • Staňte se odborníkem ve svém oboru. Díky tomu budou vaši čtenáři věřit. Vytvářejte obsah, který komunikuje důvěru ve vaše dovednosti a schopnosti bez vychloubání.
 • Sdělte osobní příběhy, pouze pokud propagují vaši věc. Spojte případové studie s vašimi osobními příběhy a zakončete silnou výzvou k akci (CTA)
 • Dejte svým čtenářům důvod, aby o vás mluvili. Používejte zdarma, dárky, soutěže, slevy atd.
 • Udělejte něco jiného. Podívejte se, co vaši konkurenti dělají, a porazte je v jejich vlastní hře tak, že budete hrát trochu jinak.
 • Používejte videa. Rychle navazují osobní spojení a mohou být sdíleny na YouTube, což vám umožní napojit se na obrovský zdroj provozu, kterým je YouTube
 • Při psaní webového obsahu se nejprve zaměřte na výhody a poté na funkce.
 • Opět buďte ohleduplní:

Psaní kopií není formální psaní akademickým stylem; prodává se prostřednictvím psaného slova. Naučte se psát v neformálním „konverzačním“ stylu, který si budou čtenáři užívat .- Fernando Florez

Udržujte svůj jazyk osobní, přátelský a (pro většinu trhů) neformální. Zní to jako člověk, ne nadhazovač. – Sonia Simone

Závěr

Přidání osobního kontaktu na váš web WordPress je o nalévání vaší osobnosti a identity na váš web. K vašemu technickému designu nemůžete přidat osobní dotek a zapomenout přidat svůj osobní dotek do webového obsahu WordPress; ti dva musí jít ruku v ruce, aby vám dali požadované výsledky.

Díky těmto tipům máte dostatek šťávy, abyste na svůj web WordPress přidali osobní dojem. Nyní jděte a budujte svou online identitu. Na zdraví váš úspěch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map