Optimalizace webu WordPress pro generování potenciálních zákazníků

Optimalizace webu WordPress pro generování potenciálních zákazníků

Potenciální kontakty jsou jedním z nejdůležitějších aspektů každého podnikání. Bez potenciálních zákazníků nezískáte nové zákazníky a bez nových zákazníků vaše firma pravděpodobně nebude trvat příliš dlouho. Proto podniky kladou tak velký důraz nejen na novou generaci potenciálních zákazníků, ale také na jejich přeměnu na prodej.


Pro uživatele WordPress je optimalizace vašich stránek na potenciální zákazníky snadná. K dispozici je spousta nástrojů a pluginů WordPress, které vám mohou pomoci s generováním potenciálních zákazníků, ale někdy je těžké vědět, kde začít. Za tímto účelem jsou zde způsoby, jak můžete optimalizovat svůj web WordPress pro generování potenciálních zákazníků, spolu s některými z nejlepších nástrojů, které vám to pomohou.

1. Zvolte Čistě vyhlížející téma

Vyberte si dobré téma pro generování olova

Doporučujeme flexibilní a přizpůsobitelné téma Total Drag & Drop WordPress

Jednou z prvních věcí, které byste měli mít, je skvělé téma WordPress. Máte k dispozici tisíce možností, ale všechny nejsou vytvořeny stejně. Některé z nich jsou prostě lepší kvality, zatímco jiné budou pro váš web vhodnější. Nespokojte se s prvním tématem, na které narazíte, protože vaše téma hraje velkou roli vede a konverze.

Správné téma vám pomůže s generováním olova dvěma způsoby. Zaprvé, pokud je váš web snadno prohlížitelný a použitelný, je pravděpodobnější, že lidé na něm zůstanou. To znamená, že máte více času na převedení potenciálních zákazníků na prodej. Za druhé, lidé s větší pravděpodobností sdílejí vaše stránky s ostatními, pokud si to užili. Nikdo nechce sdílet web, který je obtížné používat, takže si můžete vybrat více motivů tím, že si uděláte čas na výběr správného tématu.

2. Uspořádejte nabídky

Uspořádejte své nabídky a postranní panely

Výběr správného tématu samozřejmě nestačí. Po instalaci nového motivu WordPress je ještě třeba vykonat práci. Musíte optimalizovat postranní panely, přidat svůj obsah, upravit barvy a další. Pro účely generování potenciálních zákazníků se budete chtít zaměřit na vaše nabídky.

Nabídka je, jak lidé najdou cestu kolem vašeho webu. Pokud chtějí najít konkrétní produkt nebo část informací, mělo by pro ně být snadné zjistit, kde se nachází ve vašem menu. Nejdůležitější kategorie by měly být uvedeny v horní části nabídky, pod nimi je spousta podkategorií. Pokud si nejste jisti, jak začít, použijte tuto příručku o tom, jak používat nabídky WordPress.

Někdy věnujeme hodně úsilí tomu, abychom někoho dostali na naše stránky. Jakmile se tam však dostanou, rozhodnou se, že mají zájem o jiný produkt, než ten, který je přivedl. Pokud nechcete ztratit náskok, musíte jim usnadnit hledání těchto informací. Nejzákladnějším způsobem je nabídka, proto se ujistěte, že váš web je dobře uspořádán a že nabídky jsou snadno použitelné.

3. Přidejte související příspěvky a produkty

Chcete-li zvýšit potenciální zákazníky, přidejte související příspěvky

Kromě vašich nabídek můžete lidem pomoci najít informace, které hledají, prostřednictvím souvisejících příspěvků a produktů. Řekněme, že provozujete advokátní kancelář. Někdo najde váš web po hledání odpovědí souvisejících s imigračním zákonem. Po přečtení vašeho příspěvku zjistí, co je skutečně zajímá, rodinné právo. Pokud máte odkaz na jiný příspěvek, který jste napsali o rodinném právu, odkaz na něj by pomohl udržet tuto osobu na vašem webu.

Totéž platí pro výrobky. Amazon je toho skvělým příkladem. Při každém zobrazení produktu na Amazonu existuje seznam dalších podobných produktů, které by vás mohly zajímat. Na svém webu WordPress můžete udělat totéž, buď přidáním odkazů ručně, nebo pomocí pluginu pro zobrazení souvisejících produktů..

Jakmile někoho vtáhnete na svůj web, budete chtít udělat vše pro to, abyste je tam nechali a převést je do prodeje. Zobrazování souvisejících příspěvků nebo produktů je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Zde je několik souvisejících příspěvků WordPress pluginy, které můžete použít, aby byl tento proces jednoduchý a vylepšil vaši generaci potenciálních zákazníků.

4. Zrychlete svůj web WordPress

Zrychlete WordPress pro generování potenciálních zákazníků

Řekněme, že jste doposud udělali všechno výše uvedené. Našli jste skvělé téma WordPress, uspořádali jste obsah a nabídky, abyste je mohli snadno používat, a na všech svých stránkách zobrazujete podobné příspěvky a produkty. Je tu jen jeden problém – když to zkontrolujete Statistiky PageSpeed váš web je příliš pomalý.

Všichni jsme měli zkušenosti s webem, který trvá příliš dlouho, než se načte. Častěji než ne, jednoduše opustíme web a zkusíme jiný. Studuje to zpět, což ukazuje, že lidé pravděpodobně odejdou, pokud načtení trvá déle než několik sekund. Kromě toho je pravděpodobné, že vyhledávače jako Google penalizují váš web, a pokud je spuštěn příliš pomalu, umístí jej níže v hodnocení..

Pokud tedy chcete zachovat potenciální zákazníky, které jste vygenerovali, musíte svůj web urychlit. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, a mnoho pluginů WordPress, které vám pomohou. Můžete zmenšit velikost nebo počet obrázků, přepnout na rychlejší server nebo použít mezipaměti. Další informace naleznete v této příručce o metodách, jak zvýšit rychlost vašeho webu WordPress.

5. Přiložte formulář k odběru e-mailů

Přiložte formulář k odběru e-mailů

Chcete-li přidat registrační formulář, použijte plugin jako Bloom nebo OptinMonster

Někdo často navštíví váš web bez jasného cíle. Možná narazili na příspěvek, který jste napsali na sociálních médiích, a to vzbudilo jejich zájem, nebo možná jen měli rychlou otázku, kterou napsali do vyhledávače. Tato osoba ještě není ve fázi nákupu, ale to neznamená, že jednoho dne nebudou.

Zahrnutím a Registrační formulář WordPress na svém webu můžete vzít stávající návštěvníky a převést je později. Shromažďování seznamu e-mailů od lidí, kteří mají o váš produkt nebo služby nejmenší zájem, je neocenitelným nástrojem. Na tyto lidi se můžete znovu a znovu obracet a propagovat své nové produkty nebo slevy na místě, které pravidelně kontrolují.

WordPress usnadňuje zahájení shromažďování e-mailových adres od vašich návštěvníků. K dispozici jsou nástroje pro zahrnutí formuláře do postranního panelu, nebo můžete dokonce nechat nové návštěvníky, aby se objevili novým návštěvníkům. Chcete-li se dozvědět více o nastavení formuláře seznamu e-mailů na svém webu WordPress, můžete si přečíst tuto příručku o základech e-mailového marketingu. Až budete hotovi, budete mít skvělý nástroj pro přeměnu měkkých kabelů na vysoce kvalitní kabely.

6. Optimalizujte své stránky WordPress pro vyhledávače

Optimalizujte svůj web WordPress pro vyhledávače a generování potenciálních zákazníků

Jedním z nejlepších způsobů, jak získat potenciální zákazníky, je pomocí vyhledávačů. Většina lidí dnes používá vyhledávače, když chtějí něco zjistit – ať už je to způsob, jak opravit netěsný dřez, nebo kde mohou v jejich rodném městě získat košíčky. Bez ohledu na to, jaký web provozujete, pravděpodobně budete chtít být odpovědí na něčí otázku.

Chcete-li přilákat potenciální zákazníky, musíte být v horní části výsledků vyhledávání klíčových slov a frází souvisejících s vaším webem. Optimalizace vyhledávače je způsob, jak toho dosáhnout, a WordPress to usnadňuje. Pro začátek doporučujeme použít zásuvný modul SEO pro WordPress. Můžeš Zde se dozvíte více o tom a jak je efektivně využívat.

7. Přidejte tlačítka pro sociální sdílení

Přidejte sociální sdílení a získejte nové potenciální zákazníky

A konečně, chcete lidem usnadnit sdílení vašich stránek – ať už se jedná o vaše produkty nebo o vaše blogové příspěvky. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je přidat tlačítka sociální sdílení na každou ze svých stránek.

Tlačítka pro sociální sdílení umožňují návštěvníkům sdílet tuto stránku se svými sledujícími na sociálních médiích pouhým kliknutím na tlačítko. Pro uživatele WordPress je lze neuvěřitelně snadno přidat – zde jsou některé skvělé pluginy pro sociální sdílení pro WordPress, které vám pomohou začít.

Díky těmto tlačítkům můžete snadno začít přitahovat nové potenciální zákazníky. Váš skvělý obsah a produkty půjdou na sociální média a osloví lidi, kteří o vás nikdy neslyšeli. Čím více lidí můžete oslovit, tím více potenciálních zákazníků můžete vygenerovat.

8. Zabraňte ztrátě olova a zachraňte své zákazníky

Generování vysoce kvalitních elektrod může být poměrně obtížný proces, zatímco ztráta elektrody není vůbec obtížná. A když trávíte tolik času a úsilí na získávání potenciálních zákazníků, nechcete je ztratit za každou cenu.

Existuje mnoho způsobů, jak z návštěvníků udělat zákazníky. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak udržet své vyhlídky, je použití vyskakovacích oken. Dobře navržené a promyšleně provedené vyskakovací okna neobtěžují vaše vyhlídky. Kromě toho zlepší zážitek návštěvníků, vytvoří na vašem webu více registrací, rozšíří seznam e-mailů a nakonec zabrání ztrátě potenciálních zákazníků na vašem webu..

Často se stává, že zákazníci odhlásí nebo zruší služby a produkty. Měli bychom připustit, že ztráta zákazníků je nevyhnutelná, ale existuje mnoho věcí, které můžete udělat pro snížení odlivu. Jedním z nejúčinnějších způsobů snižování odlivu, záchrany zákazníků a udržení klientské základny je použití užitečných nástrojů, jako je LessChurn které pomáhají identifikovat vířící zákazníky a povzbuzují je k tomu, aby zůstali, a nabídli jim různé možnosti, které si mohou vybrat, kromě ukončení.

LessChurn

Klíčem k záchraně vašich zákazníků je hluboké pochopení toho, co chtějí, co jim chybí a jak jim to dát.

Využijte na svém webu WordPress maximum z generace olova

Jednou z nejlepších věcí na WordPress je, že je snadné provádět rychlé změny. Chcete-li některé z výše uvedených položek provést pomocí běžné konstrukce webových stránek, musíte otevřít soubory HTML, PHP nebo Javascript a začít s pevným kódováním změn. S WordPress stačí klepnout na několik tlačítek nebo nainstalovat některé z nejlepších pluginů pro WordPress a jste připraveni jít.

Využijte tedy svůj web WordPress co nejlépe tím, že jej optimalizujete pro generování potenciálních zákazníků. Nakonec budete mít stránky, které vypadají skvěle, dobře fungují, přitahují více lidí a převádějí více z nich na prodej, a to vše za relativně malé množství času a úsilí. Nemůžeš žádat o mnohem víc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map