Návrh loga webových stránek WordPress pro každý rozpočet

Návrh loga webových stránek WordPress pro každý rozpočet

Pokud jde o vytváření webových stránek WordPress, musíte si donést mnoho klobouků.


Pokud se rozhodnete pro všechno, co musíte, musíte být designér webových stránek, stratég pro obsah, sociální média, spisovatel a dokonce grafik. Ale buďme upřímní; existuje jen velmi málo z nás, kteří jsou talentovaní ve všech těchto oborech.

Například bych se považoval za dobrého spisovatele a slušného marketingu. Dokážu vylepšit drobné návrhy pomocí HTML, CSS a jednoduchého PHP, ale moje grafické dovednosti jsou opravdu hrozné. Bohužel nemám čas učit se řemeslu, takže ho musím zadávat externě.

S ohledem na to se v tomto příspěvku podělím o své nejlepší tipy týkající se designu loga webových stránek pro WordPress a odhalím služby, které jsem v minulosti používal při vytváření loga.

Návrh loga pro WordPress: Co potřebujete vědět

Pokud jde o design loga a webdesignu, můžete se potýkat s trochou scénáře kuřecího a vejce. Který je na prvním místě: logo nebo design? Podle mého názoru na to neexistuje jasná odpověď; můžete se rozhodnout nechat design určit obecný styl loga nebo vytvořit design, který zakládá jeho vzhled na logu.

Jak již bylo řečeno, proces vytvoření hrubého návrhu pro váš web WordPress bude pravděpodobně mnohem jednodušší než vytvoření loga od nuly. Pravděpodobně budete chtít chytit prémiové téma, ačkoli ho můžete ještě více přizpůsobit, bude tento základní design sloužit jako dobrá inspirace pro logo. Alternativou je pověřit projektanta a nechat ho začít od nuly bez inspirace pro práci s ním. Pokud tak učiníte, může být pro vašeho návrháře obtížné vyrobit něco, co je v souladu s tím, co podle vás bude pro vaše stránky fungovat.

Abych byl upřímný, když zvažuji své oblíbené návrhy webových stránek, můj zájem je mnohem více v samotném designu než v designu loga webových stránek. Ale často logo je prakticky vedlejším vzhledem k designu.

Teď se mi nedělej špatně – existuje spousta webových stránek s dominantním a nápadným logem, které skutečně definuje jejich značku – ale ty jsou obvykle výsledkem vysoce kreativních (a nákladných) designérských týmů. Pokud to čtete, pak bude váš rozpočet na logo pravděpodobně stovky dolarů (nebo méně), spíše než tisíce, takže moje rada je, aby byla jednoduchá. Jakmile se s vašimi nápady stanete příliš ambiciózní, možná zjistíte, že konečný výsledek vypadá trochu amatérsky.

S výše uvedeným, dovolte mi, abych vám představil ty nejlepší služby designu WordPress na webu. Při jejich kombinaci doslova slouží všem rozpočtům.

1. IconFinder

Hledáte rychlou (v podstatě jednu sekundu) možnost, jak na své stránky umístit jednoduché logo? Stačí si z webu, jako je například, vzít bezplatnou ikonu IconFinder. Stačí hledat výraz (například „bonbón“) a poté filtrovat výsledky podle ceny – zdarma a typu licence – žádný odkaz zpět. Zde je rychlý pohled na to, co byste mohli najít:

IconFinder zdarma ikony

U každé ikony máte možnost stáhnout upravitelný soubor AI, SVG nebo různé přednastavené velikosti PNG. Chcete více možností? IconFinder má prémiovou sekci, přičemž předplatné začíná již od 9 $ měsíčně za 10 bezplatných stahování ikon za měsíc. To je méně než 1 na ikonu!

2. Hatchful from Shopify

Nemáte co utratit, ale chcete něco, co vypadá obvykle? Zamiřte na Hatchful a zdarma si vytvořte své vlastní logo. Hatchful je bezplatný nástroj pro vytváření log podporovaný společností Shopify.

Hatchful from Shopify

Jak to tedy funguje? Je to jednoduché. Jednoduše následujte snadný 5stupňový proces Hatchful:

 • Vyberte si odvětví (technika, móda, jídlo, umění atd.)
 • Vyberte styl vaší značky (tučné, klasické, inovativní, přírodní atd.)
 • Zadejte své jméno a slogan
 • Sdělte jim, kde bude logo použito (aby vám mohly zobrazovat ikony se správnou licencí)
 • Vyberte si z nabízených log!

Zde je pohled na loga Hatchful vytvořená pro naše inovativní podnikání v oblasti dárků a sběratelských předmětů na webu.

Příklady šrafovaného loga

Jakmile vyberete požadované logo, můžete klepnutím vylepšit text, písma, barvy, ikony a dokonce i rozvržení. Chcete-li stáhnout nové logo, vytvořte si zdarma účet. Vzhledem k tomu, že je to zdarma, je Hatchful skvělou volbou a je trochu profesionálnější, než používat prosté logo zdarma.

3. Fiverr

Pokud máte pár babek, které můžete utratit za logo, pak je nejlepším místem, kam jít Fiverr. Pokud nejste obeznámeni s webem, Fiverr je tržiště, kde lidé mohou prodávat služby za pouhých pět dolarů a více. Lidé nabízejí vše. Od psaní služeb, přes design loga, až po zpěvy k narozeninám ve velštině, zatímco nosí jen tanga a vlněný klobouk (vážně, nedělám si srandu).

Ale ať je známo, že za nákup koncertů na Fiverru opravdu dostanete to, za co platíte. Nemůžete očekávat nic jiného než nejskromnější design loga za pouhých pět babek. Ale to samo o sobě je návyková věc – za pouhých pět babek se opravdu nemůžete pokazit, že ano?

Zde jsou příklady log od společnosti Fiverr za různé ceny:

Fiverr Logo Designs

To jsou samozřejmě příklady jejich nejlepší práce. Nejste zaručeni, že dostanete něco tak dobrého. Ale jak říkám, pokud nemáte skoro žádný rozpočet, Fiverr je místo pro vás. Nejhorší scénář je, že prohrajete na všech 5 až 25 dolarech (v závislosti na vybrané možnosti).

Pokud tedy chcete do své značky investovat více, pak Moje zbrusu nové logo mohlo by to být dobré. Zadejte své obchodní jméno, slogan, sadu klíčových slov souvisejících s tím, co děláte (jako gift_bag, present, bow) a hlavní barvu. Na základě vašeho výběru vygeneruje My Brand New Logo tunu skvělých log, ze kterých si můžete vybrat.

Moje zbrusu nová služba designu loga

Tento web nabízí loga za stanovené ceny v závislosti na tom, jak budete používat logo, které vytvoříte. Za 20 EUR můžete získat kopii loga s nízkým rozlišením, které chcete použít jako inspiraci (buď se znovu vytvořte, nebo najměte návrháře, který chcete vytvořit). Zakoupení loga, které si můžete stáhnout, s úplnými možnostmi autorských práv a přizpůsobení stojí 50 EUR (nebo zhruba 56 $ k červnu 2019). Nebo za 190 EUR vytvoří designér My Brand New Logo vlastní logo na základě vašeho preferovaného designu.

Celkově vzato, tento web je dobrou volbou pro rychlé a cenově dostupné značky pro váš web nebo firmu.

5. 99 vzorů

Ve srovnání s předchozími možnostmi je to opravdu prémiová možnost v seznamu. 99 vzorů náklady na služby se pohybují mezi 299 $ (za jejich základní službu vytváření bronzového loga) až do 1 299 $ (za balíček platiny).

Za to dostanete hodně volby. Uvidíte, že když si objednáte 99 návrhů, aby pro vás našli logo, davují tento proces do obrovské skupiny talentovaných umělců grafického designu. Řada těchto umělců pro vás vytvoří koncepční loga. Poté můžete své oblíbené seznamy upřesnit, až nakonec vyberete své oblíbené.

WPExplorer skutečně použil 99 návrhů pro nové logo loga Total WordPress:

Celkem WordPress Téma

Konečné záporné místo T logo navrhl SKVĚLÝ.

Je to opravdu případ designéra, který přichází s něčím lepším, než si dokážete sami představit. Což je opravdu to, co hledáte, když hledáte profesionální pomoc s logem.

Nejen to, ale volba, která je k dispozici, je úžasná. Můžete si vybrat z průměrně 30+ jednotlivých položek (pro bronzový balíček). Čím vyšší je samozřejmě plán, tím více návrhářů vás zajímá. Když jsme odeslali logo Total, do konce jsme dostali 238 záznamů. Naštěstí pro nás existuje dobrá nabídka talentovaných umělců grafického designu. A našli jsme perfektní nové logo pro naše téma WordPress.

Jakou volbu byste měli udělat?

Upřímně řečeno, záleží na vašem rozpočtu a časovém plánu. Máte jen den? IconFinder nebo Hatchful je pravděpodobně vaše nejlepší sázka. Máte skromný rozpočet? Vyzkoušejte Fiverr – existují stovky talentovaných návrhářů s dostupnými cenami. Chcete vlastní logo? Možná je moje zbrusu nové logo nebo 99 návrhů dobré.

Dalším krokem je přímý pronájem grafického designéra. Což je určitě něco, co byste měli zvážit, pokud váš rozpočet přesáhne pár stovek dolarů. Nicméně za nic méně se 99 Designs rozhodně zdá být nejlepší volbou podle mého názoru.

Co myslíš? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map