Měli byste se zúčastnit další místní události WordPress?

Ve zkratce? Ano. Ale to neudělá pro velmi vzrušující příspěvek, teď? Přesto je to pravda a pokud jste s WordPressem vážní, můžete se účastnit místních akcí nesmírně těžit. Dnes strávím nějaký čas zkoumáním výhod účasti a toho, co můžete očekávat, že se ze zkušenosti jako celku dostanete..


Obecné výhody

Matt Mullenweg ve společnosti WordCamp San Francisco

Za prvé, možná vás překvapí, kolik houpaček a třepaček se setkáte na konferencích, jako jsou tyto. Jako WordCamp se chlubí, “Není neobvyklé setkat se … řečníky, kteří vystupují na nákladných konferencích webového průmyslu, jako je South by Southwest.”

A zatímco mnoho konferencí nepřitahuje velká jména, někdy to, co dostanete, je ještě lepší. Setkáte se se všemi druhy webových designérů a vývojářů pracujících na nejrůznějších projektech, z nichž mnoho žije přímo ve vašem městě.

A dokonce i na událostech bez hvězdné síly stojí za to zažít místní komunitu WordPress v její „nejskutečnější“ a vášnivé podobě. Tyto události jsou primárně provozovány a účastní se tamní lidé, kteří se o WordPress opravdu zajímají, a neexistuje způsob, jak kvantifikovat přínos ponoření se do prostředí plného lidí, kteří se všichni shromáždili za účelem, který vás zajímá..

Nebojte se, pokud nemáte dostatečné zkušenosti. Většina z těchto akcí zmizí z cesty a přivítá lidi všech úrovní dovedností. Ve skutečnosti, pokud jste novým uživatelem WordPress, může být účast na setkání s lidmi, kteří si z toho vydělávají, možná jen motivací, kterou potřebujete, abyste svou práci posunuli na další úroveň.

A nezaměňujte je s jednou z vašich typických statných firemních obchodních akcí. Většina konferencí dokonce obsahuje afterparties a síťové události, které vám umožní seznámit se s vašimi spoluúčastníky v ještě neformálnějším prostředí. Potřebujete více důvodů? Máš to!

Sítě

Nejen, že získáte informace od jiných lidí, ale dostanete to i sami. Pokud jste tvůrcem dev nebo webů, jaký lepší způsob, jak inzerovat své služby, než interakce mezi lidmi s lidmi, které znáte, vás zajímá? Je to jistý způsob, jak rozjet podnikání.

Pokud plánujete síťování, nejprve si dejte kachny do řady. To znamená, že vaše portfolio s nejlepšími pracemi bude předem vytříděno a zveřejněno někde se snadno zapamatovatelnou adresou URL, o které můžete lidem říci. To znamená vytisknout vizitky, pokud jste tak již neučinili. A také to znamená pracovat na vašem úvodu a výšce výtahu v předstihu, abyste si nenarazili na svá slova, když je čas prodat své služby..

Hledání práce

To navazuje na vytváření sítí, ale zaslouží si vlastní sekci stejně. Většina pracovních příležitostí, které najdete u kongresů, bude prostřednictvím rozhovorů s lidmi, kteří potřebují pomoc s jejich projekty. Právě prostřednictvím této skutečné osobní komunikace máte šanci skutečně oslovit potenciální klienty a využít svou osobnost k jejich získání.

Ale i když tento druh interakce není vaše věc, mnoho konferencí zveřejňuje Job Boards, což vám poskytuje lepší přehled o možnostech vývoje WordPressu a webového designu ve vaší oblasti, než byste mohli získat dokonce procházením online různých možností. Je specializovaný, zaměřený a přizpůsobený pro účastníky.

Přednášky

Přednášky WordCamp

Konference, stejně jako většina obchodních veletrhů, nabízejí významné odborníky na vývoj i používání WordPress. Tito odborníci přednášejí o tom, jak si vybudovali kariéru a jak dělají to, co dělají. Schopnost vidět, jak vytrvají v určitých výzvách nebo jak procházejí svým pracovním procesem, je neocenitelná.

Můžete dokonce skončit učení o aspektech web designu, které jste nikdy nenapadlo studovat dříve. Někdo, kdo je odborníkem na celý proces, může nakonec odhalit, že klíčem k problému, který jste měli, je místo, na které byste si nikdy nemysleli. Například, pokud jste se vždy více soustředili na technickou stránku vývoje webu, může vám pomoci navštěvovat prezentace o tom, jak lze na WordPress aplikovat tradičnější metody grafického designu. A to je jen jeden příklad. Je jich tolik!

Mluvící obchod

Nemyslete si však, že se chystáte pouze na prezentaci, na kterou se chystáte – o svém oboru se můžete dozvědět pouhým rozhovorem se svými spoluúčastníky. Mnoho z nich může skončit stejně dobře jako lidé za pódiem, a pokud budete mít štěstí, můžete najít nového mentora nebo spolupracovníka.

Neexistuje lepší způsob, jak se naučit nějaké dovednosti než vzájemná interakce. Samostatná práce může být mnohem obtížnější, než když vám někdo pomůže. Události, jako jsou tyto, vám často pomohou navázat přátele, kteří mohou být těmito zdroji podpory později po silnici.

Informace o nových funkcích

Živé ukázky nejnovějších aktualizací WordPress a jeho pluginů můžete získat také na místních akcích. Také se ocitnete vystaveni aspektům WordPress a funkcím, které jste možná nikdy nenapadli použít, nebo rámcům třetích stran, které byste nikdy neviděli vysvětlili.

Jak najdu tyto události?

WordCamp, největší jméno, pokud jde o konvence WordPress, pořádá desítky událostí po celém světě a vylučuje potřebu zdůvodnit utrácení stovek za cestování na druhou stranu země, aby se jednoho zúčastnil. plný rozvrh WordCamp najdete na jejich webových stránkách.

Jednou z nejzajímavějších funkcí na událostech WordCamp je Genius Bar – ano, stejně jako ten v Apple Store – který funguje po celou dobu konference a poskytuje one-stop shop pro všechny vaše otázky související s WP.

Akce WordCamp jsou obecně velmi cenově dostupné – obvykle v rozmezí 40 – 60 $ na celý víkend – a za tuto cenu mohu téměř zaručit, že uvidíte velkou návratnost své investice.

Pokud byste chtěli začít menší, můžete místo konference navštívit místní setkání. Stávají se však mnohem častěji a pravidelněji, takže možná budete chtít začít s jedním právě z tohoto důvodu. Obvykle jsou také zdarma – nadace WordPress za mnohé z nich platí poplatky pořadateli, což znamená, že náklady na vás nemusí přenášet. Pokud tedy chcete zobrazit náhled své místní scény WordPress, aniž byste za to museli vysypat nějaké těsto, můžete některou z nich zkontrolovat.

WP Meet Montreal

Existuje více než 1 500 Skupiny Meetup WordPress po celém světě. Pravděpodobně existuje jedno v nejbližším populačním centru u vás doma. Kromě toho je jednou z nejzajímavějších vlastností Meetupu, že mohou být tématicky propojeny. Mnoho skupin Meetup bude mít například události speciálně pro náhled zvláště vzrušujících nových funkcí nebo pro vývoj určitých typů aplikací. Pokud tedy máte konkrétní téma, které vás zajímá, nezapomeňte sledovat plány schůzek a zjistit, zda se blíží brzy..


Opravdu, pokud máte nějaký zájem o WordPress mimo rámec fandy, není důvod se nezúčastnit alespoň setkání. A opravdu byste se měli účastnit akcí WordCampu. Nemohu je dostatečně doporučit.

Máte nějaké informace o schůzkách nebo konvencích WordPress, které chcete sdílet? O něco jsem přišel? Nebo možná máte zábavnou paměť WordCamp nebo radu, kterou chcete sdílet? Dejte mi vědět v komentářích!

Obrázky WordCamp: Morten Rand-Hendriksen, Eva Blue, Josh Hallett

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map