Kontroly údržby WordPress se dnes dostanou z cesty

Kontroly údržby WordPress se dostanou z cesty před jarem

Když se během prázdninové sezóny začnou bláznit a vést k ní, mnozí z nás se rozhodnou umístit kontroly WordPress na zadní vypalovačku, ale nový rok je ten pravý čas, abyste se postarali o nějakou údržbu, než se podnikání znovu zahřeje . Je důležité se ujistit, že váš WordPress je v nejlepší možné formě, aby nedošlo k problémovým chybám nebo problémům, když je nejméně očekáváte..


Naštěstí, aby se předešlo katastrofě, existují určité údržby a základní bezpečnostní kontroly WordPress, které se dnes můžete jednoduše zbavit cesty, abyste se ujistili, že věci jsou v dobrém stavu, jak začnete do roku 2017. Zde jsou naše oblíbená doporučení, abyste se ujistili, váš web je ve špičce:

1. Proveďte zálohu webových stránek

Jedním z úkolů údržby, o kterém jste asi chvíli nepřemýšleli, je úplné zálohování webových stránek. Pravděpodobnost, že se budete muset spolehnout na vaši zálohu, je vždy docela vzácná, ale pokud k tomu dojde, rozhodně nechcete být bez ní.

Toto je krok-jeden v procesu údržby, protože po pravdě řečeno, pokud se něco stane, když doladíte a aktualizujete svůj web, alespoň máte vše bezpečně uloženo. Doporučujeme ukládat informace o vašem webu na více místech, například místně nebo v cloudu. Také se budete chtít ujistit, že zálohujete všechny a všechny soubory spojené s webem. Používáme VaultPress ale existuje spousta možností zálohování WordPress, ze kterých si můžete vybrat.

2. Zajistěte, aby základní soubory, pluginy a motivy WordPress byly aktuální

Jedním z aspektů WordPress jako platformy bez stresu je to, že udržování aktuálních aspektů vašeho webu je snadné. Jak již bylo řečeno, nemůžeme zdůraznit důležitost zajištění, že jsou v dobrém provozním stavu – ve skutečnosti je stejně důležité jako zálohování celého webu (což mimochodem vždy budete chtít zálohovat web před aktualizací tyto soubory ručně).

V případě, že nemáte základní soubory, pluginy a motivy nastaveny na automatickou aktualizaci – další informace o ručních aktualizacích si můžete přečíst zde.

  • Základní soubory WordPress. Když původně nastavujete a stahujete základní soubory WordPress, existuje možnost automatické aktualizace, což je vždy chytrý nápad, zejména pokud jste někdo, kdo si nebude pamatovat, že to bude dělat ručně. Je důležité zajistit, aby byly základní soubory aktualizovány, protože návrháři neustále provádějí důležité aktualizace, které pomáhají WordPressu hladce fungovat a že zastaralé základní soubory mohou způsobit zbytečné chyby a výzvy..
  • Pluginy a témata. Vždy můžete zkontrolovat nabídku Dashboard> Aktualizace, protože vám ukáže, zda některý z vašich pluginů / motivů potřebuje aktualizaci! Oznámení jsou dobrým výchozím bodem, protože usnadňují ruční aktualizaci, pokud nejsou automatické. Je důležité poznamenat, že bylo zjištěno, že zastaralé pluginy a motivy úzce souvisely s hackováním webů WordPress (nezapomeňte je spustit) skenování malwaru) – takže se nemusíte hádat s tím, že vám tyto prachy sbírají a zůstávají zastaralé (i když je v současné době nepoužíváte).

Pokud pro vás máme vytvořený vlastní web, obvykle váš webový designér váš web aktualizuje zdarma, takže aktualizace nezmění váš návrh. Nezapomeňte se zeptat, než začnete.

3. Zbavte se nepoužívaných pluginů

Zbavte se nepoužitých pluginů

Pokud jde o poznámku o zastaralých zásuvných modulech a pluginech, jednoduše se zbavte pluginů, které máte, že je nepravděpodobné, že byste je znovu použili. Je příliš snadné jednoduše stáhnout pluginy a nechat je nevyužité a zastaralé může ve skutečnosti způsobit více škody než užitku. Kromě vytváření slabých míst mohou také způsobit, že váš web bude pomalý. Letos v lednu tedy přejděte na seznam pluginů a zbavte se toho, co nepoužíváte!

4. Zálohujte ten báječný obsah blogu

Zálohujte tento báječný obsah blogu

V roce 2016 jste nepochybně psali, korigovali a zveřejňovali úžasný obsah! Kromě zálohování celého webu WordPress se také budete chtít ujistit, že zálohujete obsah blogu konkrétně.

Pokud by se na vašem blogu něco stalo, mohl by se tento obsah navždy ztratit – a to je spousta optimalizovaných údajů SEO, která by se měla letos dostat i bez. Pokud obecně publikujete dokumenty před zveřejněním (což je skutečně nejlepší postup), je to dobré, ale můžete také zvážit uložení těchto souborů na pevný disk nebo cloud.

Můžete také provést automatizaci Zálohování WordPress do Dropboxu, což vám umožňuje rozhodnout se, jak často, kdy a kde chcete, aby se tento úžasný obsah blogu zálohoval na váš účet Dropbox. To nebude nejlepší nápad pro weby s velkým množstvím obsahu, ale pro malé firmy to může dobře fungovat.

5. Zbavte se spamu a koše komentáře

Zbavte se komentářů ke spamu a koši

WordPress umožňuje opravdu snadno zbavit koše nebo spamu komentáře na vašem blogu. Tyto druhy komentářů nakonec jen zabírají místo na úložišti a opravdu vám nedělají žádnou laskavost. To by mělo být provedeno alespoň jednou měsíčně, ne-li jednou týdně, v závislosti na druhu provozu, který vaše stránky získají. V každém případě je začátek nového roku stále dobrým místem.

6. Odstranit revize příspěvků

WordPress je ve skutečnosti jednou z platforem, na které nemusíte nutně zdůrazňovat, že svůj obsah zadáváte přímo do online platformy, protože obsahuje funkce, které pravidelně zálohují váš obsah v případě, že dojde k selhání internetu, váš počítač zemře nebo dojde k nějaké nepředvídané chybě. . Tato funkce je skvělá, ale jakmile bude váš obsah živý a bezpečný, budete chtít smazat příspěvky po revizi, protože po skutečnosti zabírají mnoho zbytečného místa.

Odstraňte staré revize příspěvků WordPress

Pro rychlý a snadný způsob, jak se zbavit revizí, se nám líbí WP-Optimize WordPress plugin. Tento plugin můžete nejen využít k vymazání starých revizí, ale také můžete povolit možnosti odebírání příspěvků z koše, mazání spamových komentářů, odstraňování pingbacků / trackbacků a další.

7. Zkontrolujte, zda nejsou přerušené odkazy

Zkontrolujte, zda nejsou poškozené odkazy

Jednou z úkolů údržby, které se často dostanou na vedlejší kolej, je kontrola nefunkčních odkazů ve vašem blogu a obsahu WordPress. To je jeden z těch aspektů, které se po odeslání obsahu nemusíte vrátit a zkontrolovat znovu, ale přerušené odkazy mohou váš obsah opravdu znehodnotit jak z hlediska hodnocení SEO / online, tak podle zkušeností vašich čtenářů. Podle mého názoru Kontrola WordPress Broken Link je SUPER užitečný při procházení vašich stránek a hledání těchto druhů změn a chyb.

Jídlo s sebou

Těchto sedm tipů na údržbu je povinno zajistit, aby byl váš web WordPress v dobrém provozním stavu, až začneme v roce 2017. Pravidelná údržba pomáhá vašim webům zajistit bezpečnost, výkon a může výrazně změnit způsob, jakým uživatelé váš blog používají. Zde se můžete dozvědět několik základních tipů pro WordPress.

Přinesl některý z těchto tipů na údržbu všechny rozdíly v kontrole vašich webových stránek? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map