Klíčové tipy pro vytváření obchodní webové stránky s WordPress

Tipy pro vytváření obchodní webové stránky s WordPress

Obchodní web je nutností pro každého, kdo chce vytvořit jméno pro sebe nebo svou společnost v tomto moderním světě. Proto rozhodně není něco, co by se mělo brát na lehkou váhu. Dobrý web sice může přilákat nové klienty, ale špatný je může odvrátit. Proto jsem sestavil seznam čtyř nezbytných tipů, které byste měli vědět, než začnete vytvářet firemní web s WordPress. Je to snazší, než si myslíte!


1. Definujte účel svého webu

Zjistit, jaký je účel vašeho nového webu, se může zdát jako zřejmé místo, kde začít, ale mnoho lidí jde do procesu vytváření webových stránek, aniž by přesně věděli, co chtějí na svých stránkách sdělit nebo jak to chtějí sdělit. To se může okamžitě projevit všem návštěvníkům, které získáte, a je to rozhodně špatný způsob, jak začít.

Místo toho byste měli věnovat nějaký čas úvahám o každém aspektu vašeho webu a položit si otázky jako „kdo chci najít můj web?” a “co chci, aby moji návštěvníci dělali, když budou tady?„Toto je dobré cvičení, které vám pomůže objevit nejen to, jak zahájit proces, ale jak manévrovat a provádět změny později..

Mezi další věci, které byste měli zvážit, patří, jak často budete zveřejňovat aktualizace a zprávy, zda chcete možnost přidání prodejna na váš web, jak nejlépe shromažďovat informace od vašich uživatelů a zda potřebujete prémiové funkce jako je plánování schůzek nebo fórum.

To může znít jako hodně mít na paměti, ale pokud budete dělat věci jeden krok za krokem, budete mít dobré pochopení vašich potřeb, kromě potřeb vašich klientů, v žádném okamžiku. Samozřejmě různá řešení například tvůrce webových stránek a různé platformy CMS umožňují různé možnosti a funkce. Zde ve WPExplorer cítíme, že WordPress je ideální pro malé firmy,

2. Vyberte profesionální téma WordPress

Celkem, víceúčelové téma WordPress pro Infoprenuers

Bez ohledu na to, kde jste v životě, měli byste se vždy snažit dát svou nejlepší tvář dopředu. Totéž platí pro vaše firemní webové stránky. Ačkoli vypadá, že to není všechno, záleží na nich víc, než si myslíte.

Pokud stavíte svůj vlastní web, je pravděpodobné, že implementujete návrh z předem připravené šablony nebo motivu. Existují doslova tisíce, z nichž si můžete vybrat a stylově sahají od elegantního a moderního po světlé a hlasité. Je důležité, aby se vám líbilo téma, které si vyberete, ale je pravděpodobně ještě důležitější, že má univerzální přitažlivost. Je to proto, že váš web je navržen tak, aby převáděl vaše uživatele a ne uspokojoval vaše vlastní preference.

Proto doporučuji hrát bezpečně, zejména pokud jde o dosažení aury profesionality. Vyberte šablonu, která je navržena pro použití firmami a společnostmi. Tato témata vytvářejí vzhled a dojem, který vzbuzuje důvěru a obecně zahrnují další funkce a bezplatné informace, které by vám mohly být užitečné.

Protože existuje tolik možností, doporučujeme porovnat několik hlavních témat. Chcete-li pomoci, vyzkoušejte, jak WPExplorer shrnuje nejlepší obchodní témata WordPress. Je to skvělé místo pro začátek a zahrnuje 20 absolutně nejlepších bezplatných a prémiových témat pro každou cenu. Můžete také odložit názor kolegů, přátel a dokonce i rodiny. S druhým názorem není nic špatného.

3. Využijte relevantní doplňky

Nejlepší webové platformy poskytují uživatelům tisíce bezplatných a placených pluginů, které vám mohou pomoci převést váš web ze statické stránky na převodní stroj. Trik spočívá v nalezení nejlepších pluginů pro vaše firemní webové stránky a jejich řádné implementaci.

Existuje několik pluginů, které by měly mít všechny webové stránky. Patří mezi ně bezpečnostní nástroje, které pomáhají zajistit bezpečnou návštěvu vašeho webu, záložní nástroje, které zabrání ztrátě dat, pokud se něco stane, a SEO nástroje pro podporu propagace vašeho webu v řadách populárních vyhledávačů. Existuje také mnoho pluginů, které jsou více specifické pro podnikání.

MonsterInsights Analytics pro WordPress

První nástroj, který doporučuji nainstalovat, je ten, který vám může poskytnout analytiku. Nástroje Analytics jako MonsterInsights jsou základním způsobem, jak sledovat, kdo vaše stránky navštěvuje, a mohou vám poskytnout důležité informace o tom, jak a proč tyto uživatele přitahujete.

MailChimp pro WordPress

Dále zvažte registraci e-mailových marketingových služeb, jako je MailChimp. Web je skvělý způsob, jak pomoci vytvořit databázi potenciálních jmen klientů, ale pokud ho nevyužijete, je to celkem zbytečné. Službu můžete integrovat přímo na svůj web s jakýmkoli z těchto bezplatných pluginů pro přihlášení formou MailChimp a shromažďovat informace pro vytvoření seznamu e-mailů, aniž byste museli z vaší strany provádět jakékoli akce..

Rezervace Ultra Pro pro WordPress

A konečně, pokud je to relevantní pro vaše podnikání, můžete implementovat řešení plánování schůzek. Místo požadavku, aby vaši klienti nastavovali schůzky telefonicky, váš web to může udělat za vás a aktualizovat vaše záznamy v reálném čase, aby zajistil, že vám nikdy nezmeškáte rytmus. Nástroje jako Rezervace Ultra Pro schůzky nebo jiný rezervační formulář pro WordPress se může plně integrovat do softwaru, který právě používáte, a vaši zákazníci ocení jeho pohodlí.

4. Napište dobrý obsah a udržujte blog

Vytváření obsahu

Význam dobrého obsahu nelze přeceňovat. Webové stránky žijí a umírají za práci, kterou produkují, a za nejlepší obsah se často odměňuje sociální sdílení, hodnocení vyhledávačů a externí propojení..

Proto doporučuji, aby každý web obsahoval blog. Bez ohledu na to, jaké je vaše pole nebo účel vašeho webu, je blog skvělý způsob, jak přilákat uživatele, které byste jinak nenašli. Je to proto, že každý vytvořený obsah zvyšuje účinnost a důležitost vašeho webu.

Samozřejmě, že ne veškerý obsah je dobrý obsah. Můžete použít naše tipy pro blogování pro vytváření kvalitního obsahu, nebo si najmout nezávislého pracovníka, abyste zajistili, že pro ně budete mít někoho, na koho se můžete spolehnout. Nebo pomocí svého blogu sdílejte obsah z jiných relevantních webů. Zjistíte, že blog vašeho webu je nejcennějším zdrojem, který vytvoříte.

Závěr

Něco nám chybělo? Mít dotaz? Nebo možná máte další tipy pro nové podniky, které si budují první web? Podělte se o své myšlenky v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map