Kde najdete nápovědu s WordPress

Kde najdete nápovědu s WordPress

Pravidelní uživatelé WordPress vědí, že je velmi snadné se učit a používat. Ale ať už jste začátečník nebo profesionál, budou chvíle, kdy budete potřebovat pomoc s WordPress. Nebojte se, pěkná věc, o WordPress je, že má širokou komunitu připravenou pomoci. Nejen to, že internet je plný mnoha kvalitních blogů, výukových programů WordPress a zdrojů, které mohou poskytnout odpovědi na nejčastější problémy WordPress. Tento příspěvek vám ukáže některá z nejlepších míst, kde najdete nápovědu WordPress.


Ale počkejte – ještě předtím, než budete hledat vnější pomoc, zde je několik prvních kroků:

 • Zkontrolujte, zda se nejedná o konflikt pluginu. Problémy často vznikají kvůli konfliktu mezi pluginem s jádrem WordPress nebo tématem nebo s jiným pluginem. Odstraňování problémů je snadné. Nejprve deaktivujte své pluginy. Pokud problém zmizí, víte, že se jedná o problém s pluginem. Takže reaktivujte své pluginy jeden po druhém a najděte problémového hráče. Jednoduše přeskočte plugin nebo hledejte lepší alternativu.
 • Zkontrolujte, zda vaše téma není problém. Jednoduše aktivujte jedno z výchozích motivů WordPress (například Dvacet devatenáct) namísto stávajícího motivu WordPress. Pokud váš problém zmizí, zkuste se obrátit na vývojáře motivu o pomoc.
 • Otestujte, zda váš web nefunguje kvůli serveru / hostování. Můžete také provést některé jednoduché kontroly na místě abyste zjistili, proč váš web WordPress nefunguje.

Pokud se v tuto chvíli nenacházíte řešení, můžete pokračovat v hledání online zdrojů a najít odpovědi na vaše problémy s WordPress..

Při hledání řešení je důležité zahájit vyhledávání pomocí správných klíčových slov. Z tohoto důvodu věnujte pozornost každému Chybové hlášení na obrazovce. Může naznačovat povahu problému a tato slova můžete použít jako vyhledávací dotazy ve vyhledávačích.

Zde najdete nápovědu k WordPress.

1. Použijte tlačítko Nápověda

Nápověda WordPress

Je tu Tlačítko nápovědy v pravém horním rohu každé obrazovky WordPress. Klikněte na něj – povede vás k informacím relevantním pro obrazovku, na které se právě nacházíte. Odkazuje na příslušnou dokumentaci WordPress a je velmi pravděpodobné, že zde najdete své řešení.

2. Prohledávejte na stránkách FAQ WordPress

Stránky FAQ na WordPress obsahuje otázky, které jsou úhledně roztříděny. Váš problém se může objevit na těchto stránkách, jinak můžete položit svou otázku na Pracovní stránka FAQ.

3. Zkontrolujte stránku Plugin nebo Theme

Pokud zjistíte, že jde o plugin nebo motiv, který způsobuje problém, zkontrolujte řešení na oficiální stránce položky. Pokud používáte bezplatný plugin z WordPress.org, existují záložky pro instalaci a podporu. Je možné, že již mají řešení problému, který máte. U bezplatného motivu WordPress.org obvykle existuje rychlý odkaz na jeho domovskou stránku (kde obvykle naleznete dokumentaci) a také tlačítko na postranním panelu stránky s motivem pro zobrazení fóra podpory. Stačí si zapamatovat téma a doplňky v úložišti WordPress jsou zdarma. Buďte tedy zdvořilí a požádejte o řešení pěkně. Nebo pokud existuje prémiová verze, můžete zvážit upgrade.

Když už mluvíme o prémie – zakoupili jste téma nebo plugin, použijte stejnou logiku. Nejprve vyhledejte dokumentaci. Většina vývojářů to snadno vyhledává odkazem na stránku s položkami. Například na Themeforestu můžete obvykle najít informace o dokumentaci motivu na záložce podpory položky. Pokud v dokumentaci nenajdete řešení, obraťte se na vývojáře. Součástí nákupu je často podpora 6 měsíců až 1 rok. Kdo lépe pomůže než osoba nebo tým, který položku vytvořil?

4. Fóra podpory WordPress

Fóra podpory na WordPress.org jsou jedním z prvních míst, kde můžete dobrovolníky požádat o pomoc s vaším problémem. Je to skvělé zejména pro nováčky, kteří mohou najít hotové řešení ve stávajících vláknech. Pokud tomu tak není, můžete jako registrovaný uživatel otevřít také nové vlákno.

Stránky podpory pluginů

Dávejte pozor na stručné a relevantní informace. Vysvětlete úsilí, které jste dosud vynaložili, nahrajte screenshoty problému do cloudu a uveďte odkazy v podprocesu. Pokud si přejete, přečtěte si více o tom, jak psát skvělý požadavek na podporu.

5. Vyhledejte kvalitní online zdroje

Existuje celá řada kvalitních zdrojů, jako je WordPress TV dostupné na internetu, které vám pomohou lépe porozumět WordPress. Možná budete chtít vyzkoušet tyto návody před rozšířením vyhledávání.

Existuje také řada úžasných blogů a výukových webů souvisejících s WordPress (například WPExplorer). Pokrývají, jak řešit běžné chyby WordPress nebo problémy, jako jsou chyby 404, problémy s vyčerpáním paměti, problémy s poškozením databáze, WordPress zobrazující prázdnou obrazovku a další. Pokud potřebujete další zdroje, zkuste některý z těchto nejlepších blogů na WordPress.

6. Kompendium WP

Kompendium WP je další skvělá kompilace výukových programů krok za krokem pro téměř každý předmět související s WordPress. A co víc, je k dispozici jako skvělé rozšíření pro prohlížeč Chrome, takže pomoc WordPress je vzdálena pouhým kliknutím. Kromě toho řada školicích modulů pomáhá začátečníkům seznámit se s WordPress a jeho způsoby.

7. Vyzkoušejte chatovací místnost IRC

Chatovací místnost IRC je většinou pro živou pomoc vývojářům WordPress. Hodně z této diskuse může být pro technické uživatele WordPress, jako jste ty a já, příliš technické. Přesto, pokud zanecháte otázku, existuje šance, že některý dobrovolník zde může odpovědět.

8. Výměna zásobníku WordPress

Výměna zásobníku WordPress je další místo určené hlavně vývojářům. Je to zdarma a můžete se ptát a odpovídat na otázky bez registrace na webu. Vzhledem k tomu, že odpovědi s nejvyšším hodnocením jsou přesunuty na začátek, najdete nejlepší odpověď rychle. Zde najdete diskusi týkající se hlavně kódu WordPress.

Dalším místem pro diskusi o problémech WordPress je Vzestupná fóra. Je to místo, kde se můžete setkat s majiteli webových stránek, blogery a uživateli WordPress a diskutovat o běžných problémech. Za jednorázový registrační poplatek 10 $ se můžete zapojit do diskuse v komunitě.

9. Zeptejte se svého poskytovatele hostingu

Některé spravované hostingové služby jako WPEngine, Flywheel nebo Kinsta mají po ruce vlastní tým odborníků WordPress. Stačí otevřít lístek nebo live chat a vyhledat pomoc od jejich týmu podpory.

10. Najměte si nápovědu

V případě pochybností se obraťte na profesionála. Vyberte si z malých nezávislých na webech jako Fiverr a Upwork. Nebo investujte do prémiové služby podpory WordPress. Ty často provádějí údržbu a správu celého hostitele služeb WordPress a opravují problémy, se kterými se můžete setkat. Zde uvádíme několik doporučení:

Technická podpora WP

Technická podpora WP nabízí komplexní plány údržby a služeb WordPress. Ať už potřebujete rychlou pohotovostní opravu (jednorázový poplatek 65 $), standardní údržbu (45 $ měsíčně, která zahrnuje zálohování, aktualizace a zabezpečení), nebo pokud chcete pohodlí neomezené pomoci, máte na to také měsíční plány (začínající na pouhých 60 $ / mo).

Nápověda WP

Nápověda WP se postará o všechny aspekty WordPress za poplatek, který se pohybuje od 129 do 299 $. Od zabezpečení po zálohování a monitorování až po aktualizace se starají o celou škálu služeb WordPress.

WP Buffy

WP Buffy, služba, která se stará o rychlost, zabezpečení, zálohy a aktualizace libovolného počtu vašich webových stránek WordPress. Jsou k dispozici 24/7 pro monitorování a úpravy vašich webových stránek. Plány začínají na 50 $ měsíčně a pro tento WP Buffs bude váš web sledovat, zálohovat a obnovit. Váš web bude plně spravován celý den, každý den.

WPSite Care

Péče o stránky WP cílem je poskytovat úplné služby podpory WordPress malým podnikům a profesionálním blogerům. Optimalizují váš web pro rychlost a pomohou vám zvýšit váš provoz. Součástí balíčků jsou audity zabezpečení, zálohování a rychlé řešení problémů s podporou. Plány začínají na 79 $ měsíčně a je vhozena 30denní záruka vrácení peněz.

Valet.io

Valet.io poskytuje služby údržby a správy webových stránek WordPress. Lze jim důvěřovat, že vaše webové stránky fungují hladce a pomáhají s vývojovými projekty. Jsou hrdí na porozumění vašim cílům a partnerství s vámi, aby se staly trvale udržitelnými. Chcete-li vědět o jejich plánech a cenách, musíte vyplnit formulář s údaji.

Závěrečná slova o nalezení nápovědy s WordPress

WordPress je software s otevřeným zdrojovým kódem, který jej podporuje silná komunita. Kromě toho je online k dispozici mnoho zdrojů. Takže příště se postavíte proti obrazovce WordPress, kterým nerozumíte, nepropadejte panice. Zůstaňte v klidu a zjistěte si cestu ven pomocí zdrojů navržených v tomto příspěvku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map