Jste Plugin Hoarder? Jak vyčistit web WordPress

Jste Plugin Hoarder? Jak vyčistit web WordPress

Jste hromadí plugin? Přemýšlejte o tom na chvíli. Zpočátku to zní trochu směšně a samozřejmě ty jsi ani jeden z nich. Ale se stovkami „odborníků“ WordPress doporučujících nové pluginy každý týden, není divu, že některé webové stránky a webmasteři skončí trošku… nadměrně vybaveni pro daný úkol. Polovina času, kdy se plugin dostane zatraceně blízko záruky, že to nějakým způsobem pozitivně ovlivní váš spodní řádek, a pokud je zdarma, může být těžké říct ne.


Věděl bych, že jsem nainstaloval a vyzkoušel téměř každý plugin pro sociální sdílení, který existuje. Raději bych to nepřiznal, ale jsem si docela jistý, že jsem to udělal v naději, že se publikum objeví z prakticky tenkého vzduchu s trochou stisknutí od správného pluginu. A vím, že nejsem jediný.

7 varovných značek, že jste WordPress Plugin Hoarder

Pokud některý z varovných signálů zazvoní, je pravděpodobné, že váš web WordPress může použít nějaké jarní čištění. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak můžete urychlit WordPress odstraněním nepoužitých doplňků.

1. Nemáte představu, co dělají vaše poloviny

Celý důvod, proč je plugin nainstalován, je jeho skutečné použití, a pokud nepoužíváte pouze polovinu vašich pluginů, ale nedokážete si ani vzpomenout, co mají pro váš web udělat, je to špatné znamení, že možná jste hromadí plugin.

2. Nelze aktualizovat WordPress z důvodu zastaralých pluginů

Nejenže to vám zabrání v přístupu k novým funkcím ze samotných aktualizací WordPress, může to také znamenat, že musíte upustit od aktualizace pluginů nebo motivu, protože již není kompatibilní s vaší starou verzí WordPress..

3. Máte více pluginů než kusů obsahu a váš web je více než pár týdnů starý

Ne vždy relevantní, ale obvykle je to dobrý náznak, že jste možná přešli trochu přes palubu.

4. Udržování aktualizovaných pluginů se rychle stává prací na plný úvazek a někoho jste na to skutečně najali

Aspoň teď máte na palubě někoho, kdo pro vás může provést úklid, i když by se mohli zdráhat, pokud si uvědomí, že zkrátí, pokud ne zcela odstraní svou pracovní dobu.

5. Máte několik neohrabaných multifunkčních doplňků typu „Heavy-Duty“, které používáte pouze pro jednu nebo dvě funkce

Někdy méně neznamená lepší nebo rychlejší. Někdy je lepší nechat několik zapalovačů dělat stejnou práci.

6. Stále máte pluginy, které jste „vyměnili za lepší“

Někdy může být snadné zapomenout odstranit staré, když přicházejí nové a lepší. Dobrou zprávou je, že pokud jsou neaktivní, přinejmenším zabírají místo jen na pozadí. Špatnou zprávou je, že ucpává váš adresář pluginů a že může naznačovat horší a škodlivější situaci.

7. Máte nainstalováno spoustu pluginů, které „Určitě budete mít na nějaký den použití“

I když se to může zdát rozumné, je to mnohem lepší nápad vytvořit popisný seznam pluginů v Evernote nebo v dokumentu Google a postupem času je testovat. Pokud máte kolem sebe jen hromadu pluginů, je pravděpodobné, že to je vše, co kdy udělají. Použijte je nebo je ztratte.

Proč je spousta pluginů obvykle špatná (a proč je třeba vyčistit)

plugin-cleanup

Přebytečné pluginy mohou vaši práci ztížit a složitější, než je třeba. A zatímco s potřebnými pluginy není nic špatného, ​​problém s mnoha pluginy, které načítají spoustu zdrojů, se stává problémem. To může zpomalit rychlost načítání vašeho webu přidáním dalších požadavků HTTP. Jednoduše řečeno, způsobí to, že prohlížeč přeskočí další obruče, než bude moci skutečně načíst a zobrazit vaše webové stránky, čímž se načte pomaleji. A pomalejší načítání vašich stránek může mít brutální účinky na váš konečný výsledek.

Pokud se váš web načítá obzvláště pomalu, můžete vás pronásledovat ohromující míry opuštění, ztratit důvěru zákazníků nebo ještě horší, podívejte se na přímý dopad na váš prodej. Amazon například uvedl, že poklesy prodeje až o 1% za každých 100 ms zpomalují načítání stránky (Zdroj: Strangeloop). Další studie zjistila, že 1 sekundový nárůst doby načítání způsobil 7% pokles konverzí, 13% méně zobrazení stránek a 17% méně spokojenosti zákazníků (Zdroj: Tagman). Dobrou zprávou je, že zvýšení rychlosti načítání by mělo ukázat opačné výsledky.

Jak bylo stručně uvedeno výše, pluginy mohou také náhodně (nebo dokonce ne zcela náhodně ve velmi, velmi vzácných případech) poskytovat bezpečnostní díry, které mohou lidé zneužít k získání přístupu k backendu vašeho webu.

Poslední důvod je méně zřejmý. Pokud máte příliš mnoho pluginů, může vám nabídnout příliš mnoho rozptýlení, které vás soustředí od místa, kde je potřeba. To se může stát výmluvou, aby se starosti o malé věci. A starosti s malými věcmi vám mohou zabránit v hledání skvělých nových obchodních příležitostí nebo zdokonalení vaší kopie, abyste mohli výrazně zvýšit počet konverzí, nebo najít čas na propojení a růst publika.

Jak zneškodnit váš web WordPress

Naštěstí čištění vašich pluginů není tak obtížné. Zjistíte, co pluginy ve skutečnosti pro váš web znamenají, a pak se zbavíte zbytku.

Můžete být v pokušení zeptat se: „Jaké jsou základní náležitosti?“ Odpověď zní, že na tuto konkrétní otázku existuje mnoho různých názorů. A zatímco někteří lidé mají tendenci doporučit širokou škálu pluginů, jiní jsou mnohem minimalističtější a navrhují pouze: Analytics, ukládání do mezipaměti pro rychlost, bezpečnost, sociální, SEO a samozřejmě přihlášení.

Pro mě je mnohem důležitější otázkou, jaké doplňky jsou pro vás a váš web zásadní?

Existuje mnoho různých druhů webových stránek s mnoha různými druhy cílů a potřeb. Krásou WordPress je univerzálnost a schopnost vypořádat se s mnoha výzvami prostřednictvím pluginů, ale někdy to může umožnit hromadění Pluginů. Zjistěte tedy, na kterých pluginech záleží, a zbytek zlikvidujte.

V ideálním případě byste chtěli jen velmi hmatatelně udržovat doplňky, které jsou užitečné pro cíl, který pro svůj web máte. Doplňky, které vylepšují váš spodní řádek. I když máte pouze osobní blog, je tu někde měřitelný cíl, například získat větší publikum. A pro firmy, návrat návštěvníků, zapojení uživatelů, odběratelů a prodejů. A pak je tu samozřejmě jistota. Protože nikdo nechce, aby jejich stránky byly uneseny na jakoukoli dobu.

Pluginy, které chcete zachovat

WordPress PLugins byste měli mít

Pluginy pro zvýšení bezpečnosti

Pluginy, které zvyšují zabezpečení vašeho webu, snižují riziko budoucích problémů. To ovlivňuje vaše spodní linie tak, že se nemusíte utrácet peníze a hodiny frustrace, snaží se znovu získat kontrolu nad webem, který byl unesen kvůli nedostatku prozíravosti.

Kevin nedávno napsal recenzi Skrýt můj WP, která vysvětluje, jak zásuvný modul zvyšuje vaši bezpečnost tím, že skrývá skutečnost, že vaše webové stránky běží na WordPress, a Tom také napsal recenzi doplňku Security Ninja, kterou můžete také chtít zkontrolovat. Jedná se o vynikající moduly, které byste mohli zvážit, abyste své stránky udrželi v bezpečí.

Mimochodem, pluginy mohou někdy poskytnout bezpečnostní díry pro lidi, které zneužívají, takže mít méně nadbytečných pluginů není ani špatný bezpečnostní nápad.

Pluginy pro zvýšení rychlosti načítání

Zvýšení rychlosti načítání může výrazně snížit míru okamžitého opuštění. Zejména pokud rychlost načítání vašeho webu přesáhne několik sekund, může být získání pluginu pro mezipaměť skvělou volbou. Nejen to, náš vlastní Sourav vás dokonce provede, jak nastavit WP Total Cache pro dosažení optimálních výsledků (a nezapomeňte si prohlédnout celý jeho průvodce po WordPress mezipaměti sérií příspěvků, kde se dozvíte více o tom, jak ukládání do mezipaměti funguje a jak jej můžete použít) vylepšit své stránky WordPress).

Bonusem může být, že úklid pluginů, které slouží pouze k jiným funkcím, než vám poskytuje funkce, které opravdu nepoužíváte, může také pomoci snížit rychlost načítání vašich webových stránek..

Doplňky pro zlepšení zapojení uživatelů

Zvyšující se zapojení uživatelů je důležité, protože čím déle se někdo drží a interaguje s vaším webem, tím je pravděpodobnější, že skutečně bude věnovat pozornost vaší zprávě a nakonec skončí být součástí vašeho publika / stát se platícím zákazníkem. A v posledních několika letech je velkou částí zapojení uživatelů „sdílení“ a pluginy, které pomáhají zvýšit sdílení, pomáhají vašemu spodnímu řádku tím, že vám poskytují větší provoz. Pokud hledáte dobrý plugin pro sdílení, podívejte se do našeho seznamu nejlepších pluginů pro sociální média a Tomova článku o tom, jak vylepšit web WordPress..

Pluginy ke zlepšení sazeb opt-in / konverze

Ať už je to zásuvný modul, díky kterému se vaše přihlašovací schránka skutečně převádí lépe, nebo zásuvný modul, který shromažďuje data o chování uživatelů (očividně musíte mít údaje o chování uživatelů, abyste zjistili, co pluginy skutečně dělají rozdíl), pluginy pro přihlášení jsou zjevně důležité pro vaše spodní linie, a dostat se zůstat. Jedním z doplňků, který bychom rádi zvýšili, je OptinMonster.

Prakticky jakýkoli plugin, který má znatelný přímý nebo nepřímý dopad na váš spodní řádek, stojí za to zachovat. A jakýkoli plugin, který prostě sedí, nedělá nic, musí jít na malou cestu a nikdy se nevrátit.

Jak změřit účinnost pluginu a jejich vliv na rychlost načítání

Pluginy ovlivňují rychlost načítání

Nastavte Google Analytics nebo váš oblíbený analytický nástroj pro testování pluginů, které by měly pomoci s mírou konverze. Pokud jste nikdy nezkoušeli své výsledky bez nich a vy pouze předpokládáte, že mají pozitivní účinek, udělejte to. Otestujte své konverze bez aktivovaného pluginu. Ujistěte se, že jste mu dali řádnou kontrolní dobu (pokud nedochází k velmi zřejmému a bolestivému poklesu v konverzi, v takovém případě byste ji měli samozřejmě znovu spustit a spustit.) Pro analýzu rychlosti načítání stránky můžete použít Nástroje pro pingdom nebo jiné bezplatné nástroje, jako je měření, zda plugin zpomaluje váš web nad rámec jeho hodnoty.

Důležité: Než začnete deaktivovat pluginy, ujistěte se, že jste nastavili nastavení vždy na jedno konkrétní testovací místo, a několikrát vyzkoušejte rychlost načítání stránky..

Pokud máte na testování stránek spoustu různých věcí, může být nejlepší to udělat během vašich nejméně vytížených hodin. A pokud máte zvláště zaneprázdněný web, nebo prostřednictvím něj provozujete podnik na plný úvazek, klonujte jej ručně nebo použijte klonovací plugin ( zdarma Duplicator plugin je dobrá volba).

To vše by mělo být vše na stejném serveru DNS a serveru, samozřejmě můžete jednoduše vytvořit nový blog v adresáři „wpclone“ na svém webu. Pak můžete vyzkoušet rychlosti, aniž byste nechali návštěvníky, aby vás viděli.

Například jedna věc, která by se mohla stát, je, pokud máte opravdu neohrabaný zásuvný modul plug-in box, který zpomaluje rychlost načítání, i když zvyšuje rychlost přihlášení, může to mít nepříznivý dlouhodobý efekt pro navracení návštěvníků, a skutečně, předplatitelé.

A teď … skutečné čištění

Pokud máte rozsáhlý počet nevyřízených obsahů, máte spoustu zastaralých doplňků nebo je váš příjem závislý na tom, jak vaše stránky fungují, je zálohování webu před zahájením skvělý nápad, ne-li absolutní nutnost (můžete například použijte záložního kamaráda).

Nyní, když jste zjistili, které pluginy jsou užitečné a které jsou k ničemu (pro vás), je čas, abyste si zašpinili ruce.

Deaktivujte a smažte doplňky

Naštěstí skutečné odstranění pluginů je velmi jednoduché. Jednoduše otevřete kartu pluginu a pusťte se do práce. Deaktivujte (pokud již není hotovo) a odinstalujte nadbytečné a nežádoucí. Pokud nemáte nějaké velmi zastaralé nebo nefunkční pluginy, mělo by být vše odstraněno, dokonce i data sql. Není tedy třeba žádné další čištění!

Pokud stále čtete a podařilo se vám prohledat vaše pluginy a vyčistit odpadky, doporučuji vám ještě jednu věc. Naučte se, jak správně nainstalovat a používat moduly plug-in pro ukládání do mezipaměti, dále optimalizovat svůj web.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map