Jaké widgety WordPress byste měli zobrazit na postranních panelech?

Jaké widgety WordPress byste měli zobrazit na postranních panelech?

Postranní panely jsou důležité oblasti na vašem webu, které lze často přehlédnout nebo neefektivně využít. Vaše postranní panely jsou navrženy správně a mohou vám pomoci zajistit skvělý uživatelský dojem, propagovat vaši firmu, generovat potenciální zákazníky a zvýšit vaše příjmy.


Neexistuje žádné pravidlo, jaké widgety by se měly zobrazovat na vašich postranních lištách. Místo toho by váš obsah postranního panelu měl být řízen cíli vašeho webu. V tomto článku se podíváme na to, jak vybrat ty správné widgety pro cíle vašich stránek pro optimalizaci vašich postranních panelů. Poté se podíváme na výběr nejdůležitějších widgetů, včetně zobrazování přihlášených formulářů, odkazů na sociální média a populárních příspěvků, mimo jiné.

Než dokončíte tento článek, měli byste mít jasný přehled o tom, jaké widgety byste měli zobrazit na postranních lištách vašeho webu..

Stanovte cíle svých stránek

Je důležité, abyste využívali každý prostor na svých postranních lištách, aby se váš web obrátil proti jeho cílům. Widgety, které používáte v postranních panelech, by proto měly přímo souviset s cíli vašeho webu.

Je možné, že se pokoušíte rozšířit svůj seznam e-mailů nebo sociální média. Možná budete chtít udržet své publikum na svém webu déle, povzbudit je, aby si přečetli více ze svého blogu nebo se stali pravidelnými návštěvníky. Nebo možná budete chtít prodávat produkty, služby nebo online kurz či členství. Ať už jsou cíle jakékoli, vaše widgety by je měly odrážet.

Pořadí vašich widgetů je také důležité. Widgety spojené s vašimi nejdůležitějšími cíli by měly být v horní části postranního panelu umístěny na prominentních pozicích. Widgety zaměřené na nižší cíl by měly být posouvány dále dolů po stránce.

Ujistěte se, že vaše boční panely nepřetížíte ani nepřeplníte. Dostat to špatně a mohli byste nakonec ztratit návštěvníky nebo je alespoň zmást. Pečlivě zvažte, co přidáte na svůj postranní panel. Vždy se ujistěte, že za každým zvoleným widgetem existuje důvod.

Pojďme se tedy podívat na některé widgety, které byste měli používat.

Zobrazte widget O mně

O mně Widget

Ať už používáte jakýkoli typ webu, je důležitý widget About Me. Pomáhá návštěvníkům vztahovat se na váš web a pochopit, čeho se snažíte dosáhnout s vaší firmou.

Na svém portfoliu nezávislých autorů jsem použil widget „Genesis – User Profile“. To mi umožnilo přidat název „O mně“, text o mně a také můj obrázek gravatar. Odkaz ve spodní části mého textu také umožňuje odkaz na příslušnou stránku, která by mohla být vaše stránka About, vaše stránka Contact nebo jiná relevantní stránka, kterou chcete, aby vaše publikum navštívilo.

Pokud vaše téma nemá konkrétní widget „O mně“, postačí jednoduchý textový widget. Pokud si přejete zobrazit váš gravatar, Jetpack poskytuje modul s názvem Extra widgety postranního panelu. Jedním z nich je Gravatarský profil Widget. Tento widget umožňuje přidat gravatar na postranní panely a také některá data z vašeho gravatarského profilu.

Přidejte formulář pro přihlášení

Optin Widget

Sběr e-mailových adres by měl být cílem všech webů bez ohledu na vaše podnikání. Schopnost kontaktovat publikum poté, co opustili váš web, je zásadní. Získávání e-mailů návštěvníků znamená, že jim můžete i nadále nabízet své podnikání, zasílat informační bulletiny, propagovat články, produkty a služby a povzbuzovat je zpět na své stránky..

Přidání formuláře pro přihlášení k postranním panelům je skvělý způsob, jak přimět návštěvníky k přihlášení do měsíčního zpravodaje nebo všeobecné korespondence. Lidé se většinou neobtěžují hledat formulář optin, takže jeho zobrazení v postranních lištách udržuje viditelnost a usnadňuje publikování registrace..

Bloom from Elegant Themes je prémiový e-mailový modul pro optin. Existuje šest různých způsobů, jak poskytnout formuláře pro přihlášení, ale jednou z těchto možností je přidání formulářů pro přihlášení do oblasti widgetů na vaše postranní panely nebo zápatí. Stylové a profesionální formy společnosti Bloom jsou ideální pro upoutání pozornosti publika. To by mělo přispět ke zvýšení výroby olova.

Propagujte sociální média

Sociální média jsou další klíčovou oblastí, kterou by podniky měly vždy propagovat. Boční panely jsou dobrým místem pro zobrazení tlačítek pro sledování, které pomáhají získat následovníky. Můžete také ukázat zdroj sociálních médií nebo dva a ukázat, co se děje na vašich kanálech sociálních médií.

AddToAny Social Share Buttons Widget

AddtoAny Share Buttons Zdarma WordPress Plugin

AddToAny Social Share Buttons je bezplatný plugin pro sociální média WordPress, který vám umožní přidat tlačítka pro sledování na vaše postranní panely (nebo opravdu kdekoli jinde na vašem webu). Přidání tohoto widgetu sociálních médií na vaše postranní panely znamená, že tlačítka pro sledování budou neustále viditelná, což návštěvníky povzbuzuje, aby vás následovali.

Feed Them Social

Feed Them Social WordPress Plugin

Feed Them Social je další plugin pro sociální média, tentokrát však zobrazuje kanály sociálních médií. Vytvářejte vlastní kanály pro Facebook stránky, skupiny, události, fotoalba, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube a další. Tyto zdroje pak lze umístit do postranních panelů, aby zobrazily, co se děje na vašich sociálních médiích.

Sociální postranní panel WordPress

Sociální postranní panel WordPress

WordPress Social Sidebar je fantastický plugin, který na váš web přidá krásné pruhy sociálních médií. To je plně kompatibilní s více než 30 sociálními sítěmi. Jeho hlavní síla je však v nabídce možností přizpůsobení. Pro začátek můžete umístit sociální lištu v kterémkoli ze čtyř rohů vašeho webu – svisle vlevo nebo vpravo nebo vodorovně nahoře nebo dole.

Máte také plnou kontrolu nad vzhledem sociálních tlačítek. Můžete je zobrazit jako pevný blok nebo jako oddělené čtverce / kruhy. K dispozici jsou také čtyři „témata“, která zobrazují ikony sociálních médií v plné barvě, ve stupních šedé, tmavé nebo světlé. Tlačítka jsou k dispozici také v malých a velkých velikostech. Plugin je také optimalizován pro mobily a zajišťuje, aby vaše tlačítka sociálních médií vypadala krásně na všech zařízeních.

Použijte plugin pro oblíbené nebo související příspěvky

Související příspěvky

Pokud chcete udržet své návštěvníky na svém webu déle a prozkoumat svůj obsah, je důležité zobrazit widget, který vám s tím pomůže. Používání widgetu souvisejících příspěvků nebo oblíbených příspěvků je skvělý způsob, jak návštěvníkům poskytnout přehled o tom, co je na vašem webu k dispozici. Stejně tak pokud máte konkrétní obsah, který chcete propagovat, můžete jej místo toho zobrazit.

Doplněk WordPress Populární příspěvky

Doplněk WordPress Populární příspěvky

Widget zobrazující vaše nejoblíbenější příspěvky je účinným způsobem, jak povzbudit návštěvníky, aby klikli na jiný článek. Lidé rádi sledují dav, takže pokud jsou některé příspěvky vnímány jako „populární“, mělo by to pomoci zvýšit míru prokliku.

Populární příspěvky WordPress je bezplatný plugin WordPress, který vám umožňuje zobrazit vaše nejoblíbenější příspěvky na postranních panelech. Tento vysoce přizpůsobitelný widget vám nabízí řadu možností, která nastavení a funkce používáte, a poskytuje statistiky o vašich nejsledovanějších oblíbených příspěvcích..

Ještě další související příspěvky Plugin (YARPP)

YARPP

Pokud váš web pokrývá celou řadu zájmů a témat, nemusí plugin pro oblíbené příspěvky čtenáře zajímat, protože zobrazené články mohou být mimo téma a nemusí být specifické pro vkus jednotlivců. V tomto případě bude vhodnější zobrazení související widgetu příspěvků na postranních panelech.

Související plugin pro příspěvky zobrazí příspěvky, které jsou relevantní pro článek, který se právě čte. Ještě další související příspěvky Plugin (YARPP) je bezplatný plugin WordPress. Spoléhá se na výkonný a jedinečný algoritmus, který najde obsah na vašem webu relevantní pro sledovaný příspěvek. Výsledky jsou pak zobrazeny ve formátu miniatur nebo seznamu na postranním panelu, aby upoutaly pozornost diváka a povzbudily je, aby pokračovaly ve čtení..

Zobrazit mapu Google

Pokud je vaše firma obchodem s cihlami a maltami, restauracemi, lázněmi nebo něčím jiným, musíte svému online publiku sdělit, kde se nacházíte. Usnadněte jim to přidáním mapy do postranních panelů.

Doplněk Google Maps Widget Free

Widget Map Google umožňuje přidat do postranních panelů mapu miniatur s vlastními ikonami špendlíků. K dispozici jsou také interaktivní a lightboxové možnosti, které vaší mapě pomohou upoutat pozornost vašich návštěvníků. Tento widget je skvělý způsob, jak ukázat zákazníkům, kde se nacházíte, a zvýšit provoz vašeho obchodu.

Zvyšte své prodeje

Pokud chcete zvýšit prodej, použijte k tomu své postranní panely. Ať už prodáváte členství v kurzu, produkty na svém webu nebo přidružené produkty, použijte své postranní panely k povzbuzení publika k nákupu.

Zobrazte své nejoblíbenější nebo konkrétní produkty, které se snažíte propagovat. Přidejte bannerovou reklamu kurzu nebo členství. Vždy se ujistěte, že vaše publikum může proklikat, aby jim pomohlo rychle a snadno najít a zakoupit položku, o kterou mají zájem.

Závěrečné myšlenky, na které WordPress Widgety použít

Jak vidíte, existuje mnoho widgetů, které můžete přidat na své postranní panely. Vyberte ty, které jsou specifické pro vaše cíle webu. Každý zobrazený widget by měl vašemu webu pomoci poskytovat požadované výsledky.

Jaké widgety přidáte na své postranní panely? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map