Jak zvýšit viditelnost online pro váš web elektronického obchodu

Jak zvýšit viditelnost online pro váš web elektronického obchodu

WordPress je výkonný nástroj pro vytváření blogů, vstupních stránek, portfolií, obchodních adresářů a dokonce i online obchodů. Snadno se používá a nabízí flexibilní funkce, takže by nemělo být žádným překvapením, že stále více podnikatelů volí WordPress pro zahájení podnikání. Jak ale můžete díky této zvýšené konkurenci zvýšit viditelnost svého webu elektronického obchodu se systémem WooCommerce, abyste se ujistili, že vaše cílové publikum vidí vaše produkty??


Naštěstí jste už udělali skvělý výběr pomocí WordPress. Jak již bylo zmíněno, dvě z nejlepších částí WordPressu jsou jednoduché a flexibilní funkce. WordPress je postaven na bezpečném a platném kódu s intuitivními možnostmi vytváření obsahu. Navíc je to dostatečně výkonná platforma, která funguje skvěle pro téměř jakýkoli druh podnikání, protože stačí nainstalovat plugin, abyste mohli přidávat funkce podle potřeby – jako je instalace WooCommerce, abyste mohli začít svůj vlastní obchod. Je to tak snadné.

Jakmile se však naučíte, jak pomocí internetového obchodu WooCommerce vytvořit internetový obchod, můžete udělat několik věcí, abyste zvětšili viditelnost svého elektronického obchodu. Zde je 5 jednoduchých způsobů, jak začít.

1. Spusťte blogování

10 hlavních důvodů, proč byste měli začít blog s WordPress

Internetový obchod je skvělý způsob, jak prodávat produkty nebo služby, zejména protože WordPress je tak snadný. Jedním z nejlepších způsobů, jak zvýšit viditelnost vašeho webu elektronického obchodování, je blog. Zde je několik klíčových bodů, které byste měli mít na paměti při spuštění blogu.

Vytvořte skvělý obsah

Nejprve si udělejte čas na vytvoření obsahu, který se bude líbit vaší cílové skupině. Pamatujte, že vaším cílem je přilákat potenciální zákazníky, proto pište o tématech souvisejících s výklenkem vašeho produktu. Pokud prodáváte čističe vzduchu, pište o běžných látkách znečišťujících ovzduší, o tom, jak s nimi bojovat, ao nejlepších filtrech pro lidi s alergiemi. Pokud vlastníte módní butik, možná budete chtít blogovat o nadcházejících festivalech, vzhledu celebrit a instagramových trendech. Získáte nápad.

Přidat interní odkazy

Dalším krokem je propojení s vašimi vlastními články ve vašich článcích. V závislosti na vašem výklenku můžete mít „základní kámen“, na který chcete v případě potřeby odkazovat. Při vytváření nového obsahu je tedy dobré mít na paměti stávající články. Například, protože WPExplorer je blog WordPress, znamená to, že jeden z našich hlavních článků je o nejlepším hostování WordPress, takže když je to přirozené, přidáme na něj odkaz.

Zahrnout produkty do příspěvků

Protože se snažíte zvýšit prodej produktů pomocí blogu, měli byste své produkty ve svém blogu propagovat. WooCommerce to dělá velmi snadno díky vestavěnému, jedinému druhu Krátké kódy WooCommerce.

Krátké kódy WooCommerce

Krátké kódy WooCommerce používané v tématu Noir WordPress.

Chcete-li odkazovat na konkrétní produkty, použijte ID produktu (které můžete vidět na hlavním panelu WordPress v části WooCommerce> Produkty, když umístíte kurzor myši na každou položku):

[id produktů = "1, 2, 3, 4"]

Můžete také pouze zobrazit prodejní položky a přidat další atributy krátkého kódu, například produkty na stránku a počet sloupců:

[sale_products per_page = "6" column = "3"]

Existuje spousta atributů, z nichž si můžete vybrat (kliknutím na výše uvedený odkaz se dozvíte více). Pokud tedy vlastníte obchod se zvířaty pro domácí mazlíčky a píšete o obohacování zvířat, můžete odkazovat na některé z vašich nejprodávanějších kočičích stromů a dokonce je objednat podle jejich hodnocení nebo popularity. Je to skvělý způsob, jak přenést provoz z vašeho blogu přímo do vašeho obchodu.

2. Zaměřte se na SEO

SEO by mělo být jedním z hlavních zaměření jakéhokoli blogu nebo internetového obchodu. Často se říká, že „obsah je králem“, pokud se týká SEO, ale psaní úžasného obsahu nezaručuje, že se váš článek nebo váš produkt umístí ve vyhledávačích, jako jsou Google nebo Bing..

Existuje spousta návodů, jak vylepšit WordPress SEO, ale pokud jde o SEO pro elektronický obchod, nejlepší je obvykle použít doplněk SEO plugin s rozšířením WooCommerce..

Použijte dobrý SEO plugin

Pokud jde o SEO WordPress, existují dva hlavní pluginy, ze kterých si většina uživatelů vybere – buď SEO balíček All in One, nebo Yoast SEO. S oběma možnostmi se opravdu nemůžete pokazit, protože obě nabízejí klíčové funkce, jako je soubor XML XML (což je nezbytně nutné pro vyhledávače k ​​vyhledání, procházení a indexování vašich důležitých stránek), hodnocení obsahu a přesměrování odkazů. Plus nabízejí rozšíření WooCommerce, které usnadňuje správu SEO vašeho obchodu.

Doplněk WooCommerce All-In-One-SEO Pack pro integraci zdarma

Volný WooCommerce – vše v jednom balíčku SEO rozšíření přidává nové možnosti pro váš vlastní typ příspěvku „produkty“. Tímto způsobem můžete snadno spravovat název, popis, klíčová slova a atributy nadpisu pro všechny položky ve vašem obchodě.

Yoast Woocommerce SEO

Ve výchozím nastavení bezplatný doplněk SEO Yoast přidává na stránky produktů svého slavného správce SEO, takže můžete optimalizovat svůj obsah (na základě Fleschova testu čtení, délky obsahu a pasivního hlasu), hustoty klíčových slov, odkazů, popisu metadat a názvu SEO pro vyhledávače. , obrázky a další. Ale abyste zůstali před konkurencí, možná budete chtít zvážit prémii Yoast WooCommerce SEO doplněk pro pokročilé funkce, jako jsou bohaté kolíky pro produkty, drobení v obchodě a optimalizované soubory Sitemap (plugin automaticky odstraní stránky s výsledky filtru).

3. Zapojte se do sociálních médií

S nastavením blogu a zpracováním SEO v obchodě je dalším krokem využití vašich sociálních následků, aby se zvýšila viditelnost vašeho elektronického obchodu online. Sociální média mohou být pro váš obchod obrovským zdrojem provozu a nabídnutím exkluzivních nabídek vázaných na sociální sdílení můžete snadno chytit nové zákazníky s malým nebo žádným úsilím.

Nabídka exkluzivních kupónů nebo nabídek

Kupóny a nabídky WooCommerce

Jednou z možností je vytvořit kupóny nebo nabídky speciálně pro vaše sledovatele sociálních médií. WooCommerce obsahuje vestavěnou funkci pro vytváření kuponů na základě procent, částky dolaru nebo konkrétního produktu. Můžete také přidat vlastní datum vypršení platnosti pro „happy hour sale“ nebo nastavit limit použití, takže pouze „prvních 15 zákazníků ušetří 15%“, čímž vytvoří pocit naléhavosti. Je to skvělý způsob, jak upoutat pozornost nového zákazníka na sociálních médiích a přesvědčit je, aby dokončili nákup.

Povolte bonus „Doporučit příteli“

Doporučit přítele pro WooCommerce společností WPGens

Další možností je nabídnout motivaci pro vaše stávající zákazníky, aby vaši značku doporučili svým přátelům a rodině pomocí promo akce „doporučte příteli“. Tímto způsobem, když současný zákazník sdílí své spojení se svým přítelem, obdrží na svůj účet přidanou slevu 10 $ a jejich přátelé získají kupón ve výši 10 $ na první nákup.

Chcete-li přidat své vlastní ústní nabídky, můžete vyzkoušet Navštivte bezplatný plugin Friend for WooCommerce rozšíření. Plugin vytváří jednoduchý systém doporučení s jedinečným odkazem pro každého z vašich zákazníků, který můžete sdílet. Poté, co odkazují na nové uživatele, plugin automaticky vygeneruje kupony pro jedno použití pro obě strany – stačí jen sedět a sledovat, jak doporučení přicházejí.

4. Zajímavé

Vytváření obsahu a nabídek pro vaše publikum je skvělý způsob, jak udržet lidi v návratu, ale jak najdete nové lidi, kteří navštíví váš obchod? Můžete samozřejmě použít tradiční reklamní metody, ale zde je několik marketingových nápadů, které můžete použít k tomu, aby vaše propagace webu byla zajímavá:

 • Síťový a hostující příspěvek pro další blogy, který osloví nové publikum
 • Spusťte si informační bulletin (používáme a doporučujeme MailChimp), abychom vám sdíleli nové příspěvky v blogu a nadcházející prodejní akce / události
 • Spusťte prozradí, aby zákazníci mohli vstoupit a vyhrát položku z vašeho obchodu (rádi používáme Rafflecopter) se svými sociálními médii a zpravodaji jako možnostmi vstupu
 • Publikujte tématické články o prázdninách zaokrouhlující kolekce produktů pro NYE, 4. července, nový školní rok atd.
 • Spolupracujte se sociálními vlivy, aby jste se o své značce dozvěděli (mějte na paměti, že to může být drahé, dokonce velmi drahé, ale v závislosti na vašem výklenku je to jedna z nejlukrativnějších investic, které můžete ve svém podnikání provést)

Existují tuny, které můžete udělat, abyste pokračovali v propagaci svého elektronického obchodu. Při vytváření webu buďte vytrvalí a kreativní a pokračujte ve zvyšování viditelnosti online.

5. Zaregistrujte se na Googlu

Moje firma na Googlu

Nakonec důrazně doporučujeme, abyste si svůj obchod nastavili Moje firma na Googlu pokud máte fyzické umístění. Tímto způsobem můžete vytvořit nebo nárokovat svůj firemní zápis v Mapách Google, přidat relevantní informace (například hodiny nebo nabídky), reagovat na recenze zákazníků na Googlu a dokonce propagovat své nadcházející události. Stačí sledovat začít průvodce k ověření a optimalizaci vaší firmy.

Moje firma na Googlu také obsahuje užitečný panel, takže můžete vidět, jak uživatelé vyhledávají váš firemní profil online, na co klikají a kde jsou (geograficky řečeno). Tyto informace vám mohou pomoci upravit vaše obchodní operace a marketingové strategie tak, aby více přitahovaly vaši zákaznickou základnu a zvyšovaly viditelnost online.

Jak můžete zvýšit online viditelnost svého webu elektronického obchodu

Doufejme, že jste se mohli naučit něco nového z našich 5 tipů, jak zvýšit viditelnost vašeho obchodu online. Nebo možná alespoň pár tipů bylo pro vaši firmu užitečné. Provozování jakéhokoli podnikání se může občas zdát ohromující, ale pokud si vyberete WordPress, vaše webové stránky mohou být o něco lépe zvládnutelné. Ale vytvoření blogu, se zaměřením na SEO, pomocí sociálních médií, propagace vašeho obsahu a používání nástrojů, jako je Google ve váš prospěch, rozhodně existuje potenciál pro zvýšení viditelnosti online pro váš web elektronického obchodu..

Máte nějaké další otázky, jak zvýšit viditelnost online? Nebo více tipů pro ostatní majitele stránek elektronického obchodování? Stačí zanechat komentář níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map