Jak zvýšit sociální média z vašeho WordPress webu

Jak zvýšit vaše sociální média vyplývá z vašeho WordPress webu

Vytvoření následujících sociálních médií by nyní mělo být cílem všech online obchodů, blogů a obchodních webů. Pokud chcete nové a vracející se čtenáře, zákazníky a klienty, je nutné mít komunitu sledujících na sociálních médiích.


Budování této základny fanoušků na sociálních médiích se však snadněji říká, než udělá. Sociální média mohou být časově náročná a náročná na práci. Nejvíce frustrovaně neexistují žádné definitivní výherní strategie, takže návratnost nemůže být zaručena.

V tomto článku se podíváme na to, jak zvýšit vaše sociální média z vašeho webu WordPress. Od automatizace obsahu sociálních médií, přes přidávání vyskakovacích oken, hello bary a skrinky na obsah, probereme nejlepší strategie, jak přimět návštěvníky vašeho webu, aby vás sledovali na sociálních médiích..

Co byste již měli dělat na svém webu WordPress

Existuje několik velmi základních základních strategií, které by měly všechny weby WordPress přijmout, a které, pokud tak již neučiníte, byste měli rychle nastavit dnes. To vám nejen pomůže ušetřit čas, ale časem bude vaše pěstování pomalu růst.

Přidání tlačítek pro sociální sledování

Postupujte podle tlačítek

Tlačítka pro sledování sociálních sítí by měla na vašem webu zaujmout přední místo. Jejich umístění do postranních panelů je skvělý způsob, jak zajistit, aby byly neustále viditelné a snadno přístupné pro vaše publikum.

Postupujte podle tlačítek od AddThis je bezplatný plugin WordPress, který vám umožní přidat sociální tlačítka svisle nebo vodorovně do postranního panelu nebo záhlaví. Použitelné s mnoha populárními sociálními sítěmi, můžete zobrazit ikony pro kanály sociálních médií podle vašeho výběru.

Zobrazit tlačítka pro sdílení na sociálních sítích

Plovoucí sociální bar

Na vašem webu WordPress by měla být tlačítka sociálního sdílení nad nebo pod každým kusem obsahu, který chcete sdílet. To povzbudí vaše návštěvníky ke sdílení vašeho obsahu na sociálních médiích. Sdílení obsahu čtenáři znamená, že jej uvidí širší publikum. Je to skvělý způsob, jak zvýšit povědomí o vašem webu, zvýšit provoz a získat nové sledovatele na sociálních médiích.

Plovoucí sociální bar od WPBeginner umožňuje přidat plovoucí sociální lištu na jakékoli stránky nebo příspěvky na vašem webu. Tento bezplatný plugin WordPress se rychle nastavuje, vypadá skvěle a pomůže vám sdílet váš obsah. Pokud ji ještě nepoužíváte, stáhněte si ji nyní.

Zajistěte, aby byl obsah tweetovatelný

Lépe klikněte pro Tweet

Čím snazší je pro publikum sdílení obsahu, tím více splní toto přání. Lépe klikněte pro Tweet je další bezplatný plugin WordPress, který umožňuje vkládat do vašich příspěvků políčka pro tweetování. Vyberte vynikající blogy ze svých blogů, abyste je mohli tweetovat. Díky tomu, že váš nejlepší obsah bude super snadný k Tweetu tímto způsobem, pomůže vám sdílet váš blog na Twitteru a získat nové čtenáře na Twitteru.

Předveďte sociální zdroje

WordPress Social Stream

Představení sociálních kanálů na vašem webu WordPress je dalším způsobem, jak zvýšit sociální média. Když návštěvníci vašeho webu předvedou veškerý skvělý obsah, diskuse a komentáře, které jsou sdíleny na vašich sociálních sociálních kanálech, brzy se připojí k vaší komunitě sociálních sledovatelů..

WordPress Social Stream je prémiový plugin, který lze zakoupit na CodeCanyon. To vám umožní vytvářet sociální kanály pro každou z vašich sociálních sítí. Nebo zkombinujte všechny své sociální sítě do jednoho sociálního proudu. Díky dostupným různým stylům rozvržení vám tento plugin umožní stylově zobrazit nejnovější zprávy ze sociálních médií. To by pak mělo pomoci ohromit vaše publikum WordPress a povzbudit je, aby vás následovali.

Nyní jsme zvážili základy pro rozšíření vašich sociálních médií z vašeho webu WordPress, podívejme se, co jiného můžete udělat.

Automatizace obsahu sociálních médií

CoScedule

Důsledné sdílení vysoce kvalitního obsahu z webu WordPress na sociálních sítích je velmi důležité. Udržuje vaše sociální sítě aktivní a zajímavé, což pomáhá vést k následování.

Pravidelné vysílání na různé kanály sociálních médií však může být velmi časově náročné. Použitím nástroje pro správu sociálních médií jako CoSchedule umožňuje automatizovat všechny vaše sociální příspěvky. CoSchedule vám umožňuje naplánovat, uspořádat a spravovat všechny vaše příspěvky z ovládacího panelu WordPress. Můžete dokonce vytvářet zprávy ze sociálních médií a naplánovat je, aby byly zveřejňovány, to vše bez nutnosti opustit váš web WordPress.

Automatizace příspěvků na sociálních médiích tak ušetří nejen čas, ale také udržuje vaše sociální sítě aktuální. Při výběru, kdo se má řídit, se lidé rozhodnou pro ty sociální profily, které jsou neustále přítomny a neustále zveřejňují nový obsah. Automatizace sdílení tedy povede k posílení vašich následků.

Přidání vyskakovacích oken sociálních médií na váš web WordPress

Použití vyskakovacích oken sociálních médií na vašem webu WordPress ke zvýšení vašich sociálních médií může být velmi efektivní. Vyskakovací okna upoutají pozornost návštěvníků a vybízejí je, aby jednali konkrétním způsobem. Celkově se vyskakovací okna používají ke sběru e-mailů. Pokud je však vaším cílem pěstovat vaše sociální média, pak má smysl používat právě tato vyskakovací okna.

Vytváření vyskakovacích oken s OptinMonster

Jako jsme my

OptinMonster je software vedoucí generace, který vám může pomoci rozvíjet vaše sociální média pomocí vyskakovacích oken na vašem webu WordPress. Pomocí programu Canvas můžete navrhnout vlastní vyskakovací okna, konkrétně pro potřeby vašeho webu. Snadno si vytvořte optický sledovací modul Twitter, vyskakovací okno na Facebooku nebo vyskakovací okno pro jiný kanál sociálních médií.

Vždy pečlivě přemýšlejte o tom, kde a kdy zobrazit vyskakovací okno. Lidé budou sledovat web, protože obsah nějakým způsobem přidává hodnotu jejich životům. Návštěvníci potřebují čas, aby se zapojili do vašeho webu a spojili se s ním, takže když budou mít možnost vás sledovat na sociálních médiích, skočí na něj.

V důsledku toho není zobrazování vyskakovacího okna při příjezdu návštěvníků na váš web obvykle nejlepším způsobem, jak získat sledovatele. V ideálním případě počkejte, až budou na vašem webu nějakou dobu, nebo si přečtěte určitou částku. Poté můžete zobrazit dobře načasované vyskakovací okno nebo okno, které se objeví poté, co čtenář přejel stránku dolů do určitého bodu. Alternativně můžete použít vyskakovací okno pro ukončení.

Používání technologie Exit Intent

Ukončete záměr

Jiný styl vyskakovacích oken, který můžete implementovat na svůj web WordPress, je výstupní vyskakovací okno. Tento typ rozbalovací nabídky používá technologii záměrného ukončení k detekci, kdy se uživatel chystá opustit váš web. Než se návštěvník ztratí, zobrazí se vyskakovací okno.

Následující vyskakovací okno může být užitečné zejména při shromažďování sociálních médií. Než bude návštěvník připraven opustit váš web, bude dobře rozumět tomu, co nabízíte. Proto zobrazením vyskakovací vyskakovací okna těsně před odjezdem máte vysokou šanci, aby se z nich stala sledovatelka sociálních médií.

Vždy buďte opatrní, abyste nepoužívali příliš mnoho vyskakovacích oken. Četná vyskakovací okna rozruší vaše publikum a také mohou ovlivnit vaše hodnocení na Googlu. Vyzkoušejte různá vyskakovací okna a sledujte analýzy, abyste zjistili, na co vaše publikum nejlépe reaguje. Poté spusťte vyskakovací okno s nejvyššími konverzemi.

Zobrazení panelu Hello

Smart Bar

Zobrazení hello baru na vašem webu WordPress je dalším snadným automatizovaným způsobem, jak propagovat své sociální mediální kanály a podporovat je. Hello bar se drží nahoře nebo dole na webové stránce, nebo se může pohybovat, když uživatel posouvá stránku dolů. Vzhledem k tomu, že je vaše publikum neustále viditelné, je to skvělé místo, kde můžete zobrazit důležitou zprávu, například připomínku připojení k vám na sociálních médiích..

SumoMe je bezplatný plugin WordPress, který vám umožňuje přidat hello bar nebo smart bar, jak to SumoMe nazývá, na váš web. Inteligentní panel SumoMe lze přizpůsobit tak, aby zobrazoval zprávu, která povzbuzuje buď Twitter, nebo Facebook jako.

Máte kontrolu nad tím, kdy a kde se inteligentní lišta zobrazuje, a pokud upgradujete na SumoMe Pro, můžete do lišty přidat sledovací i konverzní pixely. To vám umožní sledovat, jak úspěšná je vaše inteligentní lišta při převádění návštěvníků WordPress na sledovatele sociálních médií.

Ahoj bar funguje stejným způsobem jako vyskakovací okno, ale je méně rušivé. Je však viditelnější, protože je neustále v očích vašich návštěvníků. V důsledku toho může být velmi účinným způsobem, jak zvýšit počet sledujících na sociálních sítích z vašeho webu WordPress.

Skříňky na obsah a sociální média

Uzamčení obsahu

Používání uzamykatelných skříní obsahu na vašem webu WordPress může výrazně přispět ke zvýšení vašich sociálních médií. Skříňka na obsah udržuje obsah před publikem skrytý, dokud neprovedou akci podle vašeho výběru, což by v tomto případě bylo následovat vás v jedné z vašich sociálních sítí.

Ninja Popups je prémiový vyskakovací plugin WordPress, který kromě mnoha dalších funkcí umožňuje přidávat na váš web skříňky na sociální média. Ninja vyskakovací okna obsahují vizuální editor drag and drop, který usnadňuje přizpůsobení skříní sociálního obsahu tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám vašeho webu, a zobrazování kanálů sociálních médií podle vašeho výběru.

Klíčem k úspěšnému uzamčení obsahu je skrytí informací, které vaše publikum chce. Zamkněte své nejoblíbenější a nejvýkonnější příspěvky na blogu, skandální obrázky, zajímavá videa nebo kódy slev. Čím více se skrývá skrytý obsah, tím více lidí vás bude sledovat na sociálních médiích, aby k němu měli přístup.

Závěrečné myšlenky

Sledování analýzy vašich stránek je důležitým způsobem, jak zjistit, co funguje a co je třeba znovu promyslet. Vyzkoušejte různé strategie a sledujte výsledky, abyste viděli, které z nich získávají nejvíce konverzí. Ačkoli všechny metody v tomto článku mohou být účinnými způsoby, jak zvýšit vaše sociální média, následují, nakonec musíte najít, co funguje pro vaše publikum.

Jaké strategie hodláte implementovat na svůj web WordPress, abyste zvýšili počet svých sociálních médií? Prosím, podělte se o komentář níže …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map