Jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress

Dejte mi vědět, jestli to zní nejasně povědomě. Začali jste touhou – skartou myšlenky, která vás v noci udržovala vzhůru. Po zabalení mozku jste se rozhodli nalít myšlenku do plánu, snad po přečtení motivačního textu, jako je Mysli a zbohatni Napoleon Hill.


S plánem v ruce jste vyrazili dopředu a vynaložili úsilí na převedení snu do reality. Šli jste do práce, koupili jste webhosting, doménové jméno, skvělé téma WordPress a nastavili jste svůj první web WordPress.

Chtěli jste to zvládnout, cítili jste to ve střevech. Vaše oči byly zelené; mohli byste nakonec zabít a žít své sny. Ale plán byl poněkud vadný, protože nezohledňoval generování provozu, jediný lev, který dnes brání vaší cestě k úspěchu.

Téměř jste zpanikařili, když jste objevili svou pošetilost, ale stále jste ji udržovali, zkoumali a vyzbrojovali se novými informacemi o generování provozu. Přesto čísla tam prostě nebyla. Pořád jste přemýšleli, co se ve jménu Santa stalo, že „to postavili a oni přijdou.“ Co jsi mohl udělat špatně?

Začali jste pochybovat, zda byste mohli svůj mladý blog proměnit v úspěšný web bez zbytečné složky, kterou je webový provoz. Rychle zjistíte, že je to nemožné, a upustíte od této myšlenkové linie.

Přesto nejsi trápení, takže si nedokážete představit, jak nářadí zavřete a zavřete obchod. Možná jste neměli žádnou jinou možnost, takže uzavření nakonec vlastně není možnost. Neboj se, jestli to nezní jako ty, protože hodně z toho je můj vlastní příběh.

Možná jste právě tady, protože byste se chtěli dozvědět několik věcí o tom, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress. Možná jste tady, protože těch pár zásahů, které dostáváte, to prostě nepřekoná. Chceš víc a teď to chceš. Možná – stejně jako ten váš – jste začali s vadným plánem a pár měsíců po řadě – ocitli jste se tady. Možná jsi ani nezačal. Naučte se, jak začít blog během několika minut.

Ať už jste tady, ať už jste z jakéhokoli důvodu, dnes je váš šťastný den, jak se naučíte téměř vše, co potřebujete ke zvýšení provozu na vašem webu / blogu založeném na WordPress. Ke konci tohoto příspěvku se podělíme o několik nástrojů, které můžete použít ke generování většího provozu na vašem webu, takže se na to také dívejte.

Užijte si až do konce a nezapomeňte se s námi podělit o své myšlenky v komentářích! Vždy si vážíme vašeho příspěvku �� Aniž bychom zbytečně ztráceli chvilku na trivialitě, pojďme to zvládnout a udělat s ním.

Optimalizace pro vyhledávače

Hipster psaní SEO koncepty na jeho poznámku

SEO je to, jak jsem pronikl do světa digitálního marketingu. Dlouho předtím, než jsem objevil WordPress, jsem byl spisovatel SEO. Což znamená, že jsem se musel hodně naučit o umění lákat vyhledávače, aby našel obsah.

Všechno učení se vyplatilo později, když jsem začal pracovat pro sebe. Pomocí technik SEO, které jsem se naučil, jsem vytvořil obsah, který se na Googlu umístil vysoko, a na oplátku jsem si vydělal velkou část provozu na svém blogu WordPress..

A po dlouhou dobu Google zůstal mým číslem uno zdrojem provozu, i když jsem objevil hostující blogování, a snížil frekvenci zveřejňování na svém vlastním blogu. To vedlo k mému závěru, že SEO je nejlepší způsob, jak přilákat webový provoz. Je to snadná práce, i když to vyžaduje čas, a kdokoli s malými znalostmi a nějakou vášní ji může hacknout.

Jak?

Za prvé, v zájmu absolutních začátečníků je důležité zmínit, že SEO zahrnuje optimalizaci vašeho obsahu (stejně jako celého vašeho webu), aby byl snadno zjistitelný ve vyhledávačích, jako je Google. To je všechno.

Cílem je objevit se na prvních deseti (10) pozicích na stránkách s výsledky vyhledávače (SERP). Nejlepší je samozřejmě být na prvním místě.

Za druhé, SEO je rozděleno do dvou kategorií, a to na stránce a mimo stránku. První zahrnuje všechny SEO aktivity, které provádíte na svém vlastním webu, a druhé zahrnuje SEO aktivity, které zahrnují webové stránky třetích stran, tedy podmínky na stránce mimo stránku resp.

Chcete-li získat větší provoz na svém webu WordPress, musíte přistupovat k SEO v celém rozsahu. Měli byste se zapojit do SEO i na stránce. Ale co musíte udělat technicky řečeno?

Klíčové slovo výzkum

Klíčové slovo výzkum

Výzkum klíčových slov je základem skvělého SEO. Když mají uživatelé problém s naléhavostí (nazývají to nutností), budou spěchat do svého oblíbeného vyhledávače s nadějí na nalezení řešení.

Do vyhledávačů zadávají slova nebo fráze, stisknou Enter a pokud je váš obsah optimalizován těmito podmínkami, máte přednost. Mám na mysli to, že pokud jste svou práci odvedli opravdu dobře, Google a další vyhledávače zobrazí váš obsah jako první a vydělávají vám provoz.

Pokud se na to podíváte kriticky, okamžitě si uvědomíte, že musíte znát klíčová slova nebo klíčové fráze, které lidé používají k nalezení vaší firmy a produktů. Zde přichází výzkum klíčových slov.

Jakmile určíte tato klíčová slova / fráze, můžete je přidat do svého obsahu, aby se zvýšila vaše šance na první výskyt ve vyhledávačích. Pokud hrajete karty správně (což znamená jen následovat je) Pokyny pro SEO), budete vždy bodovat nejvyšší pozice v SERP a vydělat si více provozu.

Pokud to budete udržovat – publikování obsahu blogu připraveného na SEO a implementace dalších doporučených technik SEO – budete si i nadále užívat špičkových hodnocení a většího provozu na dny, měsíce a roky. Například díky faktu, který jsem zveřejnil před dvěma lety, stále dobře hodnotím frázi „nejnovější SEO techniky a trendy“. Jaká nestydatá zástrčka. Haha.

Jak ale zvládnete toto zvíře zvané výzkum klíčových slov? Kde začínáš Svou cestu můžete zahájit pomocí nástroje, jako je Plánovač klíčových slov Google AdWords. S ohledem na primární klíčové slovo můžete v Plánovači klíčových slov Google AdWords vytvořit banku, abyste určili objem vyhledávání a vygenerovali více nápadů na klíčová slova.

Blogové nápady mohou přijít k vám stejně jako při provádění výzkumu klíčových slov, takže odměny je mnoho. Mezi další nástroje patří Nástroje pro webmastery Google, Nástroj pro návrh klíčových slov Bing, WordTracker a SEMRush mezi ostatními.

Vyzbrojeni svými klíčovými slovy jste připraveni vytvořit úžasný obsah, který se zobrazí ve vyhledávačích. Ideální hustota klíčových slov, na kterou je třeba se zaměřit, je 2,5%, což znamená, že pokud je váš blogový příspěvek dlouhý 1000 slov, mělo by se vaše klíčové slovo objevit přirozeně asi 25krát. Nepřekračujte 4,0%, protože Google si bude myslet, že jste jen spam.

Kromě toho nezapomeňte přidat své klíčové slovo do názvu stránky, nejlépe na začátku. Počítají se také klíčová slova ve vašich podkapitolách, takže na to nezapomeňte. Přidejte také svá klíčová slova do svých adres URL, aby je vyhledávače mohly snadno vyzvednout. To není konec. Zahoďte několik klíčových slov do názvů souborů obrázků a přidejte atribut ALT, a pokud je to možné, vložte také své klíčové slovo do ALT..

Každý příspěvek nebo stránka, kterou publikujete, by měl mít nadpisy, značky a popisy metadat, protože vyhledávače používají tyto informace k hodnocení vašeho obsahu. I když jste nikdy nevytvořili příspěvek WordPress, přidání nadpisů (h1, h2, h3 … h6) by nemělo být výzvou – všechny jsou ve vizuálním editoru..

Na druhou stranu přidání meta názvů a popisů (souhrnně nazývaných metadata) není úplně snadné. Ale nebojte se, můžete snadno optimalizovat svůj WordPress příspěvek a stránky pomocí WordPress SEO pluginů, jako jsou WordPress SEO od Yoast a Vše v jednom balíčku SEO.

Přesvědčte se, že váš web je viditelný pro vyhledávače Nastavení -> Čtení ve vaší správcovské oblasti WordPress a zrušte výběr možnosti „Odradit vyhledávacím nástrojům od indexování tohoto webu“. Jinak bude veškeré vaše SEO úsilí zbytečné.

Nechám to na tom, protože jsme již podrobně popsali tuto a další SEO techniky v našem nedávném příspěvku: WordPress SEO Best Practices for 2015 and Beyond. Prosím, podívejte se na tento příspěvek, pokud si přejete zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress pomocí SEO. Posouvat se…

Vaše strategie propojení

Propojovací strategie

Podívejte se, jak jsem se právě připojil k našemu dalšímu příspěvku ve výše uvedené části? To je to, čemu říkáme propojení. Jak to ale zvýší váš provoz? Je to jednoduchá mechanika. Odkazem na vaše další příspěvky dáváte čtenářům příležitost najít více vašeho obsahu.

Pokud si jen přečtou váš vstupní příspěvek (jako je tento) a odejdou, zaregistrujete vyšší míru okamžitého opuštění a ztratíte SEO body, a tím i webový provoz. Měli byste správně tvrdit, že vyhledávače milují přirozené vnitřní propojení.

Zároveň propojením na další příspěvky zvýšíte šanci, že se váš obsah objeví, přečte a sdílí. Když uživatelé sdílejí váš obsah, přitahujete větší provoz a pokud se to bude opakovat, bude váš provoz stále růst.

Můžete odkazovat na své další příspěvky ve svém obsahu (jako jsme to udělali před několika okamžiky), nebo využít souvisejících doplňků příspěvků, jako je například Zemanta nebo cokoli z nich související příspěvky pluginy. Tyto doplňky vytvářejí na konci příspěvku (nebo na postranním panelu) sekci „související příspěvky“, která zvyšuje interakci, zobrazení stránek a v konečném důsledku provoz.

Emailový marketing

wordpress-blog-post-via-email

Neil Patel, on QuickSprout odhalil, že jeden z jeho největším zdrojem provozu je seznam e-mailů. A jakmile se podíváme na podrobnosti, pochopíte proč.

Za prvé, má obrovský seznam e-mailů, který si v průběhu let vybudoval. Zadruhé, zdá se, že nemá problém s shromažďováním e-mailů, protože jeden je myšlenkový vůdce a dva má zavedené nástroje pro vytváření e-mailů. sklizeň (pro nedostatek lepšího slova) vánek. Zatřetí sdílí skvělý obsah ve svých e-mailových zpravodajích a já vím, že jsem jedním z jeho odběratelů.

Netrvá moc kliknout na odkazy v e-mailech a skončit na QuickSprout, kde díky propojování skončíte hlouběji na webu a dokonce se zaregistrujete na Crazy Egg, jedné z jeho dalších společností. Přesto to všechno vypadá bez námahy a výsledky? Vyšší přenos na všechny jeho webové stránky, nejen na QuickSprout. Hodně z toho je opakovaný provoz a víte, co říkají; opakovaný provoz je místo, kde jsou skutečné peníze.

Pokud chcete na svůj web WordPress přivést větší provoz, chcete si půjčit list z knihy Neila Patele. Napodobujte jeho styl a měli byste být schopni hacknout e-mailový marketing jako profesionálové. To znamená, že byste se měli nejprve snažit vytvořit skvělý blog.

Pak byste měli vyzvat lidi, aby se přihlásili k odběru novinek. Nabídněte jim bezplatné průvodce, elektronické knihy, členství zdarma – ať už je to cokoli k naplnění vašeho seznamu e-mailů. Nepřestávejte tam, neustále je informujte o skvělém obsahu prostřednictvím e-mailu a nezanedbávejte svůj blog. Časem bude váš seznam e-mailů skvělým zdrojem provozu, doporučení a moolah.

E-mailový marketing se stává snadnějším a zábavnějším, pokud máte po ruce ty správné nástroje a partnery. A protože WordPress je laskavou platformou, existuje několik zásuvných modulů, které podporují vaše úsilí o e-mailový marketing. Pár dobrých příkladů zahrnuje zdarma Doplněk MailPoet, nebo prémiový plugin MyMail.

E-mailové marketingové služby třetích stran zahrnují AWeber, MailChimp, Neustálý kontakt a Mad Mimi mezi ostatními. Všechny tyto služby se dobře integrují s WordPress, což vám umožní soustředit se na to, na čem záleží – vyvíjet úžasný obsah a vydělávat peníze.

Pokud e-mailový marketing nezní jako váš šálek čaje, alespoň povolte předplatné prostřednictvím zdroje a e-mailu. Tento proces nemusíte potit. Koneckonců, existuje pár skvělých Doplňky zdroje WordPress pomoci s tím.

Využijte sociální média

Sociální média

Internet je domovem velkého počtu sociálních sítí a každý druhý den se rodí další. Tyto stránky sociálních sítí přitahují obrovské objemy provozu, které můžete mít kousek. Je tam připraven k odběru a vše, co musíte udělat, je namočit prsty do nádoby na cookies, kterou žádná hříčka nemá v úmyslu.

Jak? Začněte vytvořením osobních i značkových účtů na několika sociálních sítích, včetně, ale nejen, Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit a StumbleUpon.

Vaším cílem by bylo sdílet všechny vaše příspěvky a stránky na těchto platformách. Pokud na těchto stránkách najdete několik lidí, kteří jsou ochotni bojovat za vaši věc, vyhráli jste polovinu bitvy. Pokud potřebujete tlačit, Wikipedia kurátorsky sluší seznam sociálních sítí tady.

Při bitvě na sociálních sítích by se vaše úsilí mělo řídit jedním obecným pravidlem. Snažte se poskytovat skutečnou hodnotu za všech okolností, na rozdíl od, řekněme, spamování pekla z lidí. Nikdo nemá rád toho chlapa, nebo jako Rand Fishkin říká to:

Jednoduše řízené spamování nebo zanechání odkazu vás nedostane příliš daleko a mohlo by dokonce způsobit odpor. Místo toho se naučte lana, zapojte se autenticky a zjistíte, že se mohou rozvíjet fanoušci, odkazy a provoz.

Kromě toho je WordPress dodáván s úžasným pluginem Jetpack dodávaným s modulem publicity. Po aktivaci bude Publicize automaticky sdílet vaše příspěvky se čtenáři na sociálních médiích.

I když je to dobrá věc, bylo známo, že aktivace všech funkcí Jetpack výrazně snižuje rychlost vaší stránky, což vede k vyšší míře okamžitého opuštění, horšímu uživatelskému prostředí (UX) a v konečném důsledku k menšímu provozu. Buďte opatrní a aktivujte pouze funkce, které potřebujete.

Propagace a sdílení vašich příspěvků na sociálních sítích však nestačí. Musíte jít o krok dále a usnadnit čtenářům sdílení vašeho obsahu. Už jste někdy byli na blogu WordPress s tolika skvělým obsahem a nulovými tlačítky pro sociální sdílení, že jste museli zkopírovat odkaz, který chcete sdílet se svými následovníky?

Mám a je to frustrující – musím zkopírovat a vložit odkaz, zatímco dotyčný blogger mohl nainstalovat plugin pro sociální média. Je jich tolik, pluginy pro sociální sdílení, bezplatné i prémiové, že žádný vydavatel WordPress by neměl provozovat web bez tlačítek sdílení.

WordPress přichází s vlastními tlačítky pro sociální sdílení ve jménu sdílení Jetpack, takže nemáte žádné omluvy. Pokud byste však chtěli svou hru sdílení sociálních médií posunout na další úroveň, můžete se podívat na úžasnou sbírku níže:

 • 25+ nejlepších sociálních médií pro WordPress
 • Doplňky WordPress pro sociální média pro zvýšení provozu

Pokud píšete skvělý obsah a jeden z vašich značkových ambasadorů ho vyzvedne na sociálních médiích, a pak další a další, váš příspěvek bude virový a přinese zpětný provoz. Taková je síla sociálních médií. Udělej svou část; vytvářet úžasný obsah a usnadňovat sdílení.

Zvyšte rychlost svého webu

Zrychlete svůj web

Zvýšení návštěvnosti vašich webových stránek nebude znamenat nic, pokud si nebudete moci udržet návštěvníky, které získáte. Pokud mají návštěvníci na vašem webu hrozný zážitek, protože je to hlemýžď, nikdy se nevrátí, což znamená, že vaše čísla klesnou, i když přilákáte mnoho nových návštěvníků.

Jako webmistr se musíte zabývat dvěma metrikami – novými návštěvami a opakovanými návštěvami. Pokud se na váš web stále vrací obrovský kus provozu, děláte něco v pořádku.

Pokud získáváte mnoho nových návštěv, ale míra okamžitého opuštění je vysoká, je třeba přehodnotit celou vaši strategii – protože to, co se používá, je, že milion návštěvníků, kteří nikdy nekliknou na vaše CTA. Jaký má smysl přilákat celý svět, pokud se nikdy neobtěžují vracet se, když odejdou?

Zvyšování rychlosti vašeho webu má silnou korelaci s UX. Pokud se váš web načítá velmi rychle, návštěvníci ocení vaše úsilí, a protože nákup je hlavně o emocích, budete mít jednu nohu uvnitř dveří. Neztratíte provoz a další lidé budou ochotni se držet dostatečně dlouho, aby spolkli návnadu

Pomocí nástrojů, jako je například, můžete zkontrolovat výkonnost svého webu WordPress v oddělení rychlosti GTMetrix, Pingdom Tools a Statistiky Google PageSpeed mezi ostatními. Každý z propojených nástrojů vám poskytne skóre rychlosti a návrhy, jak zvýšit rychlost vašeho webu.

Pokud je váš web pomalý (načítání trvá déle než 5 sekund), věnujte prosím chvilku pokynu a jak snížit dobu načítání stránky WordPress. Google vás také odmění lepším hodnocením rychlejšího webu, takže ano, je to pro vás výhodné!

Pravidelně pište skvělý obsah blogu

Napište skvělý obsah

Pravidelné psaní skvělého obsahu blogu vás přenese do vyhledávačů i do lidských čtenářů. V žádném případě je to, co dělá příspěvek „skvělým“ aka poutavým nebo pohyblivým, záležitostí názoru.

Co se netýká názoru, je špatná gramatika, pravopisné chyby a další neopatrné chyby, o které se můžete postarat pomocí drobných úprav. Chcete-li vytvořit skvělý obsah, musíte zajistit, aby byl alespoň čitelný a bez chyb – kvůli přehlednosti. Špatně psaný obsah, který se prolíná s chybami, posílá vaše čtenáře a provoz pryč.

Při pravidelném psaní se blog, který publikuje čerstvý obsah, pravidelně líbí vyhledávacím strojům, což znamená, že váš web najde více čtenářů. Soudržnost, kterou projevujete pravidelným zveřejňováním, zároveň vytváří loajalitu mezi čtenáři, což má obrovský dopad na váš webový provoz..

Před publikováním si tedy korigujte své příspěvky a sledujte svůj redakční kalendář. Nemáte redakční kalendář? Tento editor redakčního kalendáře vám pomůže ��

Plaťte za provoz

Pokud jste zaplatili za webový provoz a dostali jste to, za co jste vyjednali, nebyli byste tu tento příspěvek, čteš to teď? Ale myslel jsem, že bych měl zmínit, že můžeš řídit více provoz tím, že kompliment své volný, uvolnit strategie generování provozu s některým placeným provozem.

Neztrácím na tom čas; máte k dispozici několik cest:

 • PPC – Zkrácená reklama za platbu za kliknutí, která zahrnuje zaplacení společnosti, jako je Google, předem stanovené množství peněz, kdykoli návštěvník klikne na vaši reklamu. Platíte za každé jedno kliknutí a dolary se mohou rychle vyrovnat. Stačí říci, že k dosažení hmatatelných výsledků potřebujete značný rozpočet.
 • Reklamy na sociální média – Můžete se rozhodnout inzerovat své podnikání na sociálních sítích, jako je Facebook nebo Twitter. To je skvělý způsob, jak rozšířit přítomnost sociálních médií. Za zhruba 50 dolarů vám Facebook dá asi 1 200 – 1 500 lajků. Twitter nabízí podobný obchod, ale nemám ponětí, kolik následovníků vás dostane 50 $. Máte tušení? Prosím, podělte se s námi v komentářích. Webové stránky WordPress můžete také inzerovat přímo na sociálních médiích, nikoli pouze získávání lajků nebo následovníků.
 • Inzerujte na jiných webových stránkách  – Kde je nejlepší místo k získání obrovského objemu cíleného webového provozu? 10 000 Temple Run mince, pokud je vaše odpověď „jiné webové stránky ve vašem výklenku“. No tak, to je Temple Run, mince musí něco stát. Vtipy stranou, nejlepším místem pro cílený webový provoz jsou další populární webové stránky ve vaší nika. Pokud tedy můžete navázat kontakt s vydavateli ve svém výklenku a nechat je provozovat reklamy za malý poplatek, získáte spoustu návštěvníků, kteří by mohli mít o vaši nabídku zájem..

Ale co když nemáte rozpětí k utrácení za reklamu? Jak jinak se můžete objevit na jiných webech a dostat svou značku a jméno tam?

Hostování blogů

Hostování blogů

Před dvěma lety jsem napsal svůj první hostující blog a hádejte co, příspěvek se týkal hostujícího blogování. I, pro nedostatek lepšího titulu, pohodlně titulovaný příspěvek: Tipy pro blogování hostů: Jste hostem Blogger nebo hostem Blojjerem? Nezískalo to tolik trakce, jak jsem čekal, ale hej, pořád jsem se učil lana.

Ale od té doby jsem hostoval blogování na mnoha platformách, a kromě Google, tato technika mi přinesla velký provoz a otevřel mnoho dveří pro vaše opravdu.

Hodnocení blogů mi vydělalo klienty, vyhrálo mi skvělé přátele a desetkrát vylepšilo image mé značky. Kdybych se na svém webu soustředil 100%, nikdy bych nedosáhl kroků, na které jsem dnes tak pyšný. Ale dost o mně.

Hostující blogování vám může pomoci několika způsoby:

 • Pomůže vám zvýšit návštěvnost vašich stránek
 • To vás zavede jako odborníka
 • Pokud hostujete blog ve svém výklenku, postaví vás před širší publikum
 • Pokud dostanete zaplaceno na hostovaném blogu, můžete si vydělat na živobytí
 • Vytváříte profesionální vztahy
 • Tolik se toho naučíš
 • Dostáváte skvělé nabídky, např. zdarma hosting, členství zdarma, dárky a podobně
 • Máte šanci se dokázat a být úžasní
 • Et cetera, et cetera

Pouze blog hosta poskytuje skutečnou hodnotu, nikoli vydělávat zpětný odkaz. Jak již mnozí odborníci říkali dříve, pokud jde o hostující blogování, je zpětný odkaz jednoduše odměnou za veškerou práci, která se týká vytváření příspěvku.

Až budete hotovi správně, hostující blogování vám přinese provoz na mnoho let. Zaručeno.

Sítě

Internet výrazně usnadnil vytváření sítí. Můžete se spolehnout, řekněme, na Google Hangouts, když se spojíte s vydavateli na druhé straně zeměkoule. Současně se tím odstranil lidský prvek, čímž se síť zrychlila, ale postrádala intimita, což definuje silné obchodní vztahy..

Pokud jde o řízení provozu na vašem webu WordPress, interakce člověk-člověk (nebo tváří v tvář) hodně pomáhá. Zúčastněte se akcí a osobně se seznamte se svými čtenáři v příštím WordCampu. Můžete jít ještě o krok dále a dokonce i organizovat události, a určitě můžete očekávat nárůst provozu.

Pokud existuje nějaké mediální pokrytí, můžete očekávat více zásahů – stačí se zmínit o svém webu někde tam.

Sledujte svůj provoz tak, jak je

Sledování provozu

Pokud váš web neexistuje, jste povinni přilákat čtenáře, i když máte pouze deset blogových příspěvků. V žádném případě nepodporuji uvolňování, pokud jde o vytváření obsahu, ale každý web s nějakým slušným obsahem přitáhne nějaký provoz.

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně máte tunu příspěvků (nebo plánujete publikovat tunu), musíte se trochu soustředit na provoz. Pokud děláte náležitou péči a studujete provoz, který taháte, můžete určit oblasti, které je třeba posílit, a oblasti, které je třeba zaslat do zadního hořáku.

Možná, že určitý typ příspěvku funguje lépe než ostatní. Pravděpodobně váš provoz pochází z určité země a cílíte úplně jiné místo. Možná nepoužíváte správná klíčová slova. Možná tohle, možná že; pochopíte.

Více provozu můžete dosáhnout pouze hraním podle svých silných stránek nebo odstraněním svých slabých stránek, a to tím, že nebudete nutit svou cestu. Studujte svůj provoz a proveďte potřebné změny. Pokud nevíte, kde začít, obrazovka statistik WordPress je ideálním výchozím bodem. Můžete také použít nástroje jako Google Analytics. Poté proveďte potřebné změny.

Skvělý design blogu

Můžete vidět neatraktivní web z míle daleko. Design, který je bolestí oka, pošle vaše vyhlídky pryč, protože, kdo má rád ošklivé? Pokud se nikdo nechce držet, protože design vašich webových stránek je na hovno, řekněte mi, příteli, jak chcete generovat větší provoz?

Vytvořte krásný, jedinečný a profesionální design, který upoutá pozornost, a nemusíte se snažit zachytit provoz. Je to jednoduché a vše se váže zpět k bodu UX, který jsme zmínili dříve.

Ujistěte se, že jsou vaše reklamy v pořádku a používáte responzivní design, aby byl váš web připraven pro uživatele mobilních zařízení. V případě, že jste to nevěděli, mobilní provoz v roce 2015 překoná provoz stolních počítačů do budoucna.

Odkaz a komentář k jiným blogům

Líbí se a komentář

Když přemýšlíte o propojení a komentování dalších blogů WordPress, řekněte si: „Žádný muž není ostrov.“ Je to Internet – celá věc je postavena na konceptu a filosofii propojování zdrojů za účelem vytvoření webu, z něhož budou mít prospěch všichni.

Hráním osamělého vlka si popíráte možnost objevovat nezařazená území a růst. Když peeps komentuje váš blog, není to neuvěřitelně dobré? Nepřejete si, aby váš příspěvek na blogu našel jen jeden člověk a zanechal skvělý komentář?

Pokud chcete, aby váš blog našel více lidí a zanechali komentáře, musíte se na jejich blogech objevit a zanechat také komentář. Možná vám to nevydělá hodně provozu, ale je to dobrá karma a máte šanci setkat se s dalšími lidmi, kteří se zajímají o stejné věci jako vy. Snažte se přidat do konverzace skutečnou hodnotu – nevyžádejte si spam.

Při vytváření obsahu blogu odkazujte na relevantní zdroje na blogech třetích stran a protože je to dobrá karma, nakonec získáte odkazy zpět na svůj blog, zejména pokud vytvoříte úžasný obsah. Že tam je větší provoz pro vás kámo.

Ať tak či onak, nakonec vytvoříte příchozí a odchozí odkazy, což je skvělé pro SEO a v konečném důsledku generování provozu. Je to výhra, výhra, výhra!

Organizujte soutěže

Soutěže a dárky jsou skvělým způsobem, jak zvýšit návštěvnost vašeho blogu. Máte-li speciální nabídku na témata WordPress, kterou můžete rozdat, můžete nechat lidi vstoupit do soutěže buď tak, že se jim na Facebooku líbí nebo prozradíte přátele. Můžete dokonce požádat čtenáře, aby se přihlásili k odběru a sdíleli soutěž jakýmkoli způsobem.

Čím více se slovo rozšíří, tím více provozu získáte zpět na svůj blog. Viděli jste, jak na tomto blogu provozujeme skvělé dárky. Pokračujte a replikujte to samé na svém blogu a užijete si větší provoz a lepší zapojení uživatelů. Musím říct víc?

Bonus

Tento příspěvek může pokračovat na věčnost, takže mi dovolte vyjmenovat zbývající body (všechny jsou samy vysvětlující):

 • Používejte strouhanku – vypadají skvěle ve vyhledávačích a mohou zlepšit míru prokliku. WordPress SEO od Yoast má tuto funkci, takže byste měli být v dobrých rukou.
 • Držte se svého výklenku, abyste zabránili matení čtenářů
 • Sdílejte staré, ale stále zelené příspěvky pomocí pluginu, například Evergreen Post Tweeter
 • Zapojte se do komunit a fór, kde vaše publikum prosperuje
 • Reagujte na komentáře v blogu, protože čtenáři to milují
 • Ze zřejmých důvodů vyberte správná témata
 • Připojte ke svým příspěvkům příslušné kategorie a značky, abyste zvýšili své šance na objevení ve vyhledávačích
 • A konečně, pokračuj; nevzdávej se, budování provozu je pomalý proces, který vyžaduje čas

Více nástrojů a zdrojů pro zvýšení provozu

Nyní, když jsme se zabývali oblastmi, které je třeba řešit, abyste zvýšili provoz na svém blogu WordPress, jak uvádíme seznam některých pluginů, které vám pomohou se vším.

Pluginy

Teď ty…

Jak dosáhnete většího provozu na svém webu WordPress? Prosím, podělte se s námi v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map