Jak zlepšit míru okamžitého opuštění vašeho webu WordPress

Míra okamžitého opuštění je definována jako kolikrát návštěvník opustí váš web, aniž by klikl na jakékoli odkazy nebo navštívil jakékoli jiné stránky. Weby s nízkou mírou okamžitého opuštění vám řeknou, že se jedná o zajímavý web, který je plný úžasných věcí k zobrazení / čtení. Tento web dokáže upoutat pozornost uživatele. Jedním z nejlepších příkladů je 9GAG. Lidé tráví několik minut tím, že se chichotají. Pokud v metrice internetu tráví návštěvník na novém webu více než 5 minut – je to opravdu velký problém.


The 411 on Bounce Rates

Webmasteři neustále hledají zlepšení míry okamžitého opuštění svých stránek. Pokud naleznou konkrétní web, který má nízkou míru okamžitého opuštění, okamžitě se pokusí naučit a implementovat techniky, které v něm jsou. Mít vysokou míru okamžitého opuštění (dokonce 100%) není vždy špatná věc. Lidé jsou zaneprázdněni. Jakmile zjistí, co hledají, opustí váš web. To je velmi běžné u jednostránkových webů nebo vstupních stránek typu vše v jednom. Do vyhledávače: vícestránkový web (to jsou téměř všechny blogy WordPress fyi) s vysokou mírou okamžitého opuštění je červený signál.

Tento web nemá relevantní obsah, posuňte jej dolů SERP “

Znamená to, že váš web není zajímavý nebo zajímavý. Nejhorší ze všeho je, že nemá relevantní obsah. Je společnou odpovědností celého týmu pro vývoj webových aplikací – webmastera, designérů a kurátorů obsahu – položit návnadu pro vaše návštěvníky – doufat, že jim padnou za kořist a nakonec se promění v čtečku.

Nakonec chceme zákazníky. Nejen návštěvníci.

V tomto článku se budeme bavit o některých nejlepších způsobech, jak zlepšit míru okamžitého opuštění vašeho webu WordPress. Použijeme některé doplňky a některé osvědčené techniky, které nejlepší bloggerové používají ke zlepšení míry okamžitého opuštění svých stránek.

Proč věnovat pozornost míře okamžitého opuštění vašeho webu?

Věnujte pozornost míře odchodů

Protože je to jeden z hlavních způsobů, jak měřit zapojení uživatelů na vašem webu. Poměrně dlouho jsem mluvil o tom, jak z vašich návštěvníků udělat čtenáře. Jedním z nejlepších způsobů, jak změřit tuto změnu, je prozkoumání míry okamžitého opuštění vašeho webu. Google má svůj vlastní (poněkud komplikovaný) vysvětlení míry okamžitého opuštění a je to dobré čtení pro lidi, kteří se chtějí naučit technické termíny. Web s nízkou mírou okamžitého opuštění hláskuje následující věci:

 • Lepší zapojení uživatelů: To vám řekne, že vaši návštěvníci se zajímají o obsah vašich stránek. Považují váš web za dostatečně důležitý, aby na něj trávili čas. Vy chtít potřebuji to.
 • Vyšší hodnocení SEO: Míra okamžitého opuštění a rychlost webu jsou dva ze dvou set faktorů, které Google používá k hodnocení vašeho webu podle konkrétního klíčového slova. Míra okamžitého opuštění se používá k měření kvality vašeho webu. Web s 10 stránkami může být lepší než web se 100 stránkami jednoduše, pokud má menší stránka lepší kvalitu. Google a všechny vyhledávače chtějí kvalitu – ne kvantitu. Čím lepší je vaše míra odchodů, tím vyšší stoupáte po žebříku SERP.
 • Vyšší konverze: Buďme upřímní. Chceme, aby se náš produkt prodával. Chceme, aby lidé skutečně děsili, aby si kupovali náš produkt místo slepého přihlášení k odběru našich zpravodajů a opětovného zasílání našich tweetů. Je to bezpochyby dobrá věc. Na konci dne je však prodej mnohem lepší než žádný prodej. Když věnujete čas a úsilí o zlepšení míry okamžitého opuštění svého webu, spojíte se se svými čtenáři. Přicházejí důvěřovat vaší značce a vy si vytvoříte identitu v komunitě vašeho nika. To nakonec promění čtenáře v zákazníky.

10 hlavních důvodů vysoké míry okamžitého opuštění a jak je opravit

Na základě toho, co říkají odborníci, jsme uvedli 10 faktorů, které jsou odpovědné za vysokou míru okamžitého opuštění vašeho webu. Pokuste se jim za každou cenu vyhnout.

 1. Vysoká doba načítání stránky, tj. Pomalý web
 2. Nepřehledný design se špatnou navigací (chybějící strouhanka)
 3. Nereagující design
 4. Obtěžující formulář pro přihlášení do vyskakovacího okna
 5. Příliš mnoho reklam
 6. Nerelevantní reklamy
 7. Nefunkční odkazy – stránka 404 nenalezena atd.
 8. Chyby MySQL nebo PHP na příspěvcích a stránkách
 9. Nedostatek sociálního důkazu
 10. Špatný obsah

Nyní, když víte o problémech, pojďme diskutovat o jejich řešení.

Zvyšte rychlost svého webu WordPress

Zvyšte rychlost svého webu

Znovu a znovu jsme mluvili o jeho důležitosti. Váš web by se měl načítat rychle, nejlépe do 3-4 sekund. Lidé dnes spotřebovávají tolik médií, že se počítá každou milisekundu. Zde je několik způsobů, jak zvýšit rychlost vašeho webu:

  1. Používání zásuvného modulu pro mezipaměť WordPress, jako je W3 Total Cache
  2. Používání sítě pro doručování obsahu, jako je MaxCDN
 1. Pomocí hostované služby Managed WordPress, jako je Media Temple nebo WPEngine
 2. Optimalizace obrázků jejich kompresí nebo použitím správného formátu

Jakmile provedete změny, můžete měřit rychlost svého webu pomocí podobných nástrojů Pingdom, GTmetrix a WebPageTest. GTmetrix vám poskytuje nejpodrobnější informace o výkonu vašeho webu.

Design stránek

Design webových stránek

Použijte čisté, citlivé a nenápadné téma WordPress. Téma, které používáte pro svůj web, by mělo být takové, aby lidé mohli snadno najít to, co hledají. Neměli by to hledat déle než 3 sekundy.

 • Ujistěte se, že jste uvážlivě používali hlavní postranní panel, primární lišta nabídek a zápatí. Oči lidí jsou na ně zvyklé a nechme to tak.
 • Pokud se váš blog zaměřuje na eseje a poezii, bylo by rozumné použít motiv se silným zaměřit se na typografii. Podívejte se na Gregoryho Sparring Mind za vynikající příklad minimalistického designu.
 • Použijte relevantní obrázky. Stojí za tisíc slov. Můžete najít skvělé obrázky zdarma z těchto zdrojů.
 • Použijte související plugin pro příspěvky jako YAARP nebo nRelátovat.
 • To je samozřejmé, vaše stránky musí reagovat. Je to první věk pro mobilní zařízení a není na to žádná omluva.

Reklamy

Reklamy

Bylo by hloupé úplně odstranit reklamy z vašeho webu. Je to jeden z primárních zdrojů příjmů! Tak co děláš? Zkontrolujte, zda jsou reklamy relevantní. Nerelevantní reklamy způsobují více škody než zisku. Pokud používáte Google AdWords, nemusíte se bát, protože Google utrácí většinu svého výzkumu a vývoje za zobrazování lepších reklam. A jsou v tom opravdu dobří. Pokud však používáte bannerové reklamy s vlastním ovládáním, ujistěte se, že produkt / web, na který odkazujete, je skutečně užitečný. Odkaz na něco, pouze pokud doporučil byste to. Novinkou mezi blogery je BuySellAds. Je to skvělá platforma pro specifické reklamní sítě.

Vyskakovací okna

Existuje důvod, proč se technologie záměru výstupu stala tak populární. Skript čeká na použití, aby odešel – druhý, když pohne myší směrem k tlačítku křížku, objeví se vyskakovací okno. Z tohoto důvodu je termín ukončení úmyslu. OptinMonster je jedním z nejlepších plug-in modulů WordPress, které zvládly technologii záměrného ukončení. OptinMonster používají populární weby, jako je Examinátor sociálních médií a Search Engine Journal.

Existuje však tolik webů, které tuto technologii úmyslného ukončení stále nepoužívají. Jako čtenář mě to opravdu otravuje, když se něco snažím přečíst a každých pár minut je na obrazovce vyskakovací okno. Toto je můj osobní názor a může se lišit od toho, co si myslíte. �� Tady je něco, co už možná víte.

Pokud je váš obsah dostatečně dobrý, lidé vás budou automaticky sledovat a / nebo se přihlásit k odběru vašeho webu.

Nefunkční odkazy a softwarové chyby

Nefunkční odkazy a softwarové chyby

Jak váš web stárne, generujete mnoho odkazů – interních i externích. Strukturu webu můžete také jednou za čas revidovat, abyste měli lepší uživatelský dojem. V tomto procesu je velmi přirozené přistát s přerušenými odkazy. Tady je problém – přerušené odkazy způsobují vážnou ránu do struktury vašeho webu a SEO skóre. Nebojte se. Použijte plugin jako Kontrola přerušeného odkazu analyzovat všechny odkazy na vašem webu a opravit ty, které jsou mrtvé.

Softwarové chyby jsou důsledkem špatně nakonfigurovaných skriptů PHP, přetížení serveru, konfliktů mezi pluginem nebo konfliktů mezi jednotlivými tématy. Existuje mnoho způsobů, které by je mohly způsobit, a řešení každé z nich vyžadují spolehlivé technické znalosti. Nejlepší oprava je nepoužívat konfliktní pluginy / motivy. Pokud se však jedná o webový server, obraťte se na podporu. Pokud je váš rozpočet může podporovat, přejděte k spravované hostingové službě WordPress, jako je WPEngine.

Sociální důkaz

Sociální důkaz

Společenský důkaz jednoduše znamená, jak populární je váš obsah. Kolik lidí sdílí tento konkrétní příspěvek? To jsou věci, které musíte zvážit. Pokud máte nový web, bude téměř nulový. Nebojte se. Ujisti se nezobrazovat statika sdílení. Jen tlačítka pro sdílení by to udělala. Lepší tip –

Strávte dvojnásobný čas propagací svého obsahu, jako jste to udělali při jeho vytváření.

Obsah je král

V neposlední řadě – ujistěte se, že váš obsah je prvotřídní. Trávit čas čtením, zkoumáním a aktualizací obsahu tak, aby se stal měřítko pro toto konkrétní téma. Předpokládejme, že píšete téma „Nejlepší knihy o sociální psychologii“. Jednoduše napsáním 10 jmen se to nezkracuje. Zahrnout hodnocení, ne. recenzí, prodejních a autorských pozadí a vaší osobní recenze. Co je v té knize dobré? Jaké věci kniha chybí? Nakonec by váš příspěvek měl být tak dobrý, že čtenář jde:

“Hej! Tento příspěvek obsahuje vše, co hledám. Lepší záložku! “

Podívejte se na článek Gregoryho 50 Čtení knih o sociální psychologii. Můžete navrhnout některá vylepšení tohoto článku?

Závěr

Dnes jsme se zabývali některými z nejlepších způsobů, jak zlepšit míru okamžitého opuštění, a tím zlepšit zapojení uživatelů. Pokud pro nás máte jakýkoli tip, dejte nám prosím vědět – jsme vždy rádi, když nás čtenáři uslyší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map