Jak vytvořit web s recenzemi pomocí WordPress, 4 klíčových prvků

Jak vytvořit web s recenzemi pomocí WordPress, 4 klíčových prvků

Spuštění webové stránky s recenzemi je populární způsob, jak integrovat affiliate marketing do vašeho obchodního plánu. Kromě toho existuje spousta dalších příležitostí ve výklenku s recenzními weby, které jsou výhodné, pokud jednoduše víte, jak je správně implementovat. Možná si však nebudete jisti, jak začít vytvářet tento typ webu.


Klíčem je začít solidním plánem a vědět, jaké funkce a funkce bude váš web vyžadovat. Určité důležité prvky, jako jsou srovnávací tabulky a systém hodnocení, budou téměř jistě hrát roli. Existuje také řada doplňků a nástrojů, které můžete implementovat a které vám pomohou vytvořit úspěšný web s recenzemi.

V tomto příspěvku si povíme o tom, proč byste mohli chtít vytvořit web s recenzemi, a poté diskutovat o klíčových prvcích, které chcete zahrnout. Na druhé straně vám ukážeme, jak integrovat některé užitečné nástroje do WordPress, abyste mohli začít na správné cestě. Pojďme začít!

Proč byste chtěli vytvořit web s recenzemi

Nerdwallet Review Site

Nerdwallet je web s vysokým provozem, který poskytuje recenze na kreditní karty a finanční služby.

Spotřebitelé používají weby s recenzemi k nalezení informací o konkrétních produktech nebo službách. Tyto weby obvykle obsahují výpisy produktů, recenze zákazníků a hodnocení na základě těchto recenzí. Existuje mnoho důvodů, proč byste měli chtít vytvořit svůj vlastní web pro kontrolu, například:

 • Vytvořte přidružený web nebo vytvořte příjem z reklam: Pokud je vaším cílem generovat příjmy z reklam nebo přidružených společností, umožňuje vám to web s recenzemi a zároveň poskytuje spotřebitelům užitečnou službu..
 • Přilákejte na své podnikání nebo blog větší publikum: Pokud v současné době provozujete blog nebo obchodní web, zavedení recenzí může zvýšit počet přístupů, které vaše stránky získají vyhledáváním, a poskytnout publiku užitečné informace..
 • Osvojte si autoritu: Získání autority v rámci výklenku nebo odvětví je snadné s webem s recenzemi.
 • Podělte se o své myšlenky a názory: Pokud máte co říci o určitých produktech nebo službách, stránka s recenzemi vám umožní sdílet vaše názory s ostatními.

Před zahájením jakéhokoli nového typu webu byste samozřejmě měli dělat domácí úkoly. Bez ohledu na účel vašeho webu s recenzemi jsou některé zásadní prvky, které téměř určitě chcete zahrnout.

4 Zásadní prvky webu s vysokou návštěvností

Vzhled a snadnost použití vašeho webu jsou důležité pro vaše konečné uživatele. Pravděpodobně vás však zajímá web, který se snadno udržuje a generuje velký provoz nebo vede. Následující čtyři prvky webů s recenzemi s vysokým provozem vám pomohou dosáhnout těchto cílů a lze je relativně snadno implementovat.

1. Šablona stránky Perfect Review

Vaše šablona poskytuje čtenářům první dojem z vašeho webu a výběr správného vylepšuje jejich zážitek a vybízí je k návratu k dalšímu. A co víc, šablona webu pro kontrolu vám pomůže určit, jak snadné je implementovat funkce, které budete potřebovat (včetně těch, které jsou uvedeny v několika následujících sekcích).

Zde je několik klíčových věcí, které je třeba hledat v šabloně webů s recenzemi:

 • Pružnost designu. Při vytváření webu chcete myslet dlouhodobě. Nechcete šablonu, která vás navždy zamkne ve stejném designu.
 • Integrace pluginů. Jak váš web roste, objevíte nové doplňky, které vám pomohou spravovat a vylepšovat je. Chcete vybrat šablonu, která umožňuje snadnou integraci pluginu.
 • Mobilní citlivost. Většina zákazníků má přístup na internet prostřednictvím mobilních zařízení. Zajistíte-li, že vaše šablona bude reagovat od začátku, dostane vás před křivku.

Většinu těchto prvků můžete na svůj web přidat pomocí hodnocení a recenzí pluginů WordPress. Zejména doporučujeme rozpočet přátelský Recenzent:

Doplněk recenzenta.Prohlížeč umožňuje vkládat recenze a srovnávací tabulky do vašich blogových příspěvků, stránek a vlastních typů příspěvků. Typy recenzí, které můžete vytvořit, nejsou nijak omezeny a vaši návštěvníci mohou recenze snadno opustit. A co víc, každá šablona poskytnutá tímto pluginem má citlivé rozložení.

Chcete-li začít s recenzentem, musíte si po instalaci pluginu zaregistrovat licenci. Jít do Recenzent na hlavním panelu a poté zvolte Licence. Formulář budete muset vyplnit svým uživatelským jménem a nákupním kódem. Poté můžete začít přidávat recenze, skóre a hodnocení.

2. Konzistentní systém hodnocení

Spotřebitelé mají tendenci důvěřovat ověřeným online recenzím, ale pouze pokud jsou konzistentní a spolehliví. Při výběru pluginu systému hodnocení budete chtít hledat konkrétní funkce, které vám umožní snadno implementovat hodnocení na vašem webu. Budete také chtít zajistit, aby samotný plugin měl spolehlivé recenze, byl flexibilní a snadno použitelný a aby se dobře integroval do vaší šablony. Pojďme recenzi splňuje všechna tato kritéria a poté některá:

Modul Let's Review

Pojďme recenzi je prémiový plugin, který hladce spolupracuje s back-endem WordPress a umožňuje k vašim recenzím přidat neomezená kritéria, jedinečná tlačítka a dokonce i seznam výhod a nevýhod. Má také citlivý design a nabízí několik přizpůsobitelných formátů. Začínáme s tímto pluginem je jednoduchá a úplná dokumentace je k dispozici v nabídce správce po instalaci.

3. Bohaté úryvky

Když na internetu něco hledáte, výsledky, které vidíte, obvykle zahrnují odkaz a popisný text. Tento text nebo „bohatý úryvek“ popisuje stránku pro uživatele i vyhledávače. Proto včetně bohatých úryvků pomáhá zlepšit hodnocení vyhledávačů a míry prokliku.

Chcete-li tuto funkci implementovat, doporučujeme vám dát Vše v jednom bohatém úryvku Schema.org pokus:

Plugin All-One Schema.

Kromě poskytování více typů obsahu se snadno instaluje a má snadno použitelné rozhraní. Zahrnuje všechny běžné typy schémat, jako jsou fotografie, hodnocení a ceny, a je plně přizpůsobitelný v administrátorské oblasti WordPress. Tento plugin také umožňuje konfigurovat příspěvky tak, aby přidávaly další informace pro vyhledávače. Pokud máte po instalaci nějaké dotazy, můžete využít přátelské vývojáře komunitní fórum.

4. Srovnávací tabulky

Při spuštění webu s recenzemi budete často chtít porovnat více produktů na první pohled. Zde se hodí srovnávací tabulky. naštěstí, TablePress umožňuje přidat tabulky s tolika řádky a sloupce, kolik potřebujete, a přizpůsobit jejich styly bez použití HTML:

Plugin TablePress.Pomocí tohoto pluginu můžete snadno spravovat tabulky prostřednictvím administrátorské oblasti WordPress a přidávat je kamkoli v rámci svého motivu. Je to perfektní způsob, jak porovnat různé produkty na základě ceny, klíčových funkcí, výkonu a dalších – poskytnou vašemu publiku důležité informace, které nemusí hledat. Nejlepší na tom je, že ani začátečníci nebudou mít žádné potíže s tím, jak začít s TablePress.


Vytvoření webu s recenzemi je chytrý způsob, jak zvýšit vaše publikum, provoz a dokonce i příjmy z přidruženého marketingu. Naštěstí komunita WordPress usnadňuje proces poskytováním mnoha užitečných a snadno implementovatelných pluginů, které nabízejí potřebnou funkčnost.

Máte nějaké dotazy ohledně toho, jak vybudovat web s vysokou návštěvností? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map