Jak vytvořit sociální síť pomocí WordPress

WordPress tak snížil vstupní lištu pro publikování na webu, že si můžete vytvořit jakýkoli web, a to v době, kdy je třeba psa projít kolem bloku. Nemilujete ani nevlastníte štěně? Dobře, můžete si vytvořit libovolný web WordPress, včetně sociální sítě, v době, kdy je potřeba získat kávu na Starbucks..


V žádném případě předpokládáme, že již máte podnikatelský plán, protože se to hodí, když jsme viděli, jak vybudovat nezávislý podnik pomocí WordPress. Kromě toho budete potřebovat několik dalších věcí k nastavení sociální sítě.

Co budete potřebovat

 • WordPress zřejmě – nainstalován místně nebo na vašem webovém serveru
 • Doplněk sociální sítě – uvedeme některé z nejlepších pluginů sociální sítě WordPress, které jsou k dispozici; stačí si vybrat ten, který lechtá vaše fantazie
 • Téma WordPress pro sociální sítě – I když můžete použít jakékoli téma WordPress, doporučujeme vám jít s tématem sociální sítě, které vám usnadní práci

Jste připraveni? Dobře, kamaráde, jdeme.

WordPress

Jsme vždy o WordPress a dnes se díváme na to, jak můžeme ohýbat platformu tak, abychom vytvořili, provozovali a spravovali sociální síť, na kterou budete hrdí..

Pěkně popořádku. Chcete-li si tuto příručku užít, musíte mít alespoň jednu instanci WordPress spuštěnou lokálně nebo online. Právě jsem nainstaloval nová kopie WordPress na subdoménu, protože můj webový hostitel, Bluehost, podporuje rychlé instalace WordPress přes Mojo Marketplace.

Stranou: Pokud vás zajímá, pořád jsem s Bluehostem i poté, co jsem byl hacknut, protože mi nabídli, že mi koupí dort a udělali si čas, abych se omluvili za podivnou podporu. Co? Nejsem nikdo, kdo by držel zášť a rád bych viděl, jak řeknete ne k dortům zdarma. Každý si zaslouží druhou šanci, správně?

Po instalaci a spuštění přidejte funkce sociálních sítí, protože – stejně výkonné jako WordPress – nepřichází s potřebnými funkcemi, které potřebujeme ke spuštění plně funkční sociální sítě. Nebojte se však, použijeme pouze některý z následujících doplňků pro sociální sítě.

Doplňky WordPress pro sociální sítě

Tato část vám pomůže vybrat perfektní plugin pro sociální sítě pro váš web. Začněme populárním …

BuddyPress

buddypress-plugin-wordpress

Stručně řečeno, plugin BuddyPress „… vám pomůže spustit jakýkoli druh sociální sítě na vašem WordPressu, s profily členů, streamy aktivit, skupinami uživatelů, zasíláním zpráv a dalšími.“ Je to 100% zdarma, takže jo, připravte se na zábavu bez vystřelení mince.

Díky aktivním instalacím s více než 100 000 a skvělému uživatelskému hodnocení 4,0 / 5,0 je BuddyPress docela potřebným nástrojem pro sociální sítě. Plugin je snadno integrovatelný, ale pokud jste někdy uvízli, neváhejte využít obrovské komunity BuddyPress připravené vás podpořit.

Je to opravdu „sociální síť v krabici“, tento plugin, se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření vašeho specifického typu sítě. A pokud to nestačí, máte k dispozici širokou škálu rozšíření, která změní vaši sociální síť podle vašeho přání.

Pokud byste rádi cestovali po silnici méně cestující, můžete si vytvořit svou sociální síť WordPress přesně tak, jak si ji představujete díky Elektronická kniha BuddyPress Theme Development k dispozici na webu BuddyPress.org.

Instalace BuddyPress

Nastavení BuddyPress je kousek koláče. Konfigurace možností a přizpůsobení vaší sociální sítě je stejně snadné. Skutečným kickerem jsou lidé, kteří se zajímají o vaši síť, ale nebojte se, jak by vám měl pomoci získat větší provoz na vašich stránkách..

Kromě toho se přihlaste do své administrátorské oblasti WordPress a přejděte do ní Pluginy -> Přidat nový. Na další obrazovce vyhledejte pomocí vyhledávacího pole „BuddyPress“ a stiskněte Nainstalovat nyní knoflík. Poté stačí po instalaci aktivovat BuddyPress.

Malé konfigurace BuddyPress

Navigovat do Nastavení -> Permalinky a nastavte možnost na Název příspěvku. Navigovat do Nastavení -> BuddyPress pro konfiguraci vašich možností, jak uznáte za vhodné. Kromě toho můžete na této stránce aktivovat všechny moduly, které potřebujete. Navigovat do Vzhled -> Nabídky  vytvářet nabídky. Chcete-li obohatit svou síť, přejděte na další widgety BuddyPress pomocí navigace na Vzhled -> Widgety. 

Od tohoto okamžiku byste měli být schopni vytvořit svou sociální síť bez problémů. Každá funkce, kterou můžete potřebovat, je k dispozici ve formě pluginu, doplňku nebo rozšíření, takže neváhejte a zkontrolujte online, když je zaseknete nebo potřebujete. Začněte hledat na internetu Úložiště pluginu BuddyPress a fóra.

HaloSocial

wordpress-halosocial-plugin

Je to zajímavý plugin pro sociální sítě pro WordPress. HaloSocial není jen věcí krásy, ale také dostatečným důkazem Milovníci WordPressu jsou připraveni jít na velké délky a natáhnout platformu za hranice představivosti. Co mohu říci? HaloSocial je prostě ve své vlastní třídě, musíte tomu věřit.

Od úžasných domácích časových plánů, profilů, členů, událostí, skupin, kategorií stránek a utajovaných reklam, mezi jinými funkcemi, vám HaloSocial dává sílu, kterou potřebujete k vybudování sociální sítě ze svých snů. A stejně jako Facebook se po najetí myší na profilový obrázek zobrazí vznášející se karta se základními informacemi o uživateli:

how-to-create-a-social-network-with-wordpress-halosocial-popup

Podívejte se na Kateovu vznášející se kartu?

K dispozici je skvělé fórum podpory, které vám pomůže ven, kdykoli uvíznete. Kromě toho nabízí HaloSocial tři cenové balíčky: bezplatný balíček Starter se základními funkcemi, profesionální balíček 99 $ s některými zvláštními funkcemi a agenturní balíček 149 $ s celou řadou funkcí. Buďte moudří a vyberte si balíček, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání.

Peepso

wordpress-peepso-plugin

Pak máme Peepso, nejmodernější a moderní sociální síťový plugin, který vývojáři vydali, aby soutěžili s BuddyPress. Na pravé straně netopýra má Peepso čistý a moderní design, který vyniká i bez použití specializovaného tématu.

Po instalaci tohoto pluginu pro sociální sítě přidá do vaší nabídky WordPress novou položku nabídky „Peepso“. Prostřednictvím této nové položky nabídky nakonfigurujete svou sociální síť bez přerušení potu.

Ve výchozím nastavení Peepso vytváří šest stránek, konkrétně Domů, Aktivita, Členové, Profil uživatele, Obnovit heslo a Registrace webu. Navíc Peepso přichází s intuitivním řídicím panelem a několika sladkými funkcemi, díky nimž si plugin vyplatí vyzkoušet.

Peepso je lehký, má hodnocení 4,4 / 5o, a se všemi funkcemi, které máte k dispozici, si můžete vytvořit sociální síť přímo uvnitř vašeho webu WordPress během několika sekund. Společnost nabízí prémiový plán s více funkcemi, takže se nemusíte zdržovat omezenými funkcemi bezplatné verze.

Plugin sociální sítě WP Symposium Pro

wp-symposium-pro-plugin

V neposlední řadě máme WP Symposium Pro Social Network Plugin, který je dodáván s chladným hodnocením 4,4 / 5,0. Podle jejich stránky WordPress.org je WP Symposium „… konečným sociálním síťovým pluginem pro WordPress.“ Jak je to pravda?

Mezi funkce patří stěny aktivit, profily, e-mailová upozornění, fóra, krátké kódy, mapy, připojení přátel, chat, zabezpečení profilu, přílohy obrázků / videa, galerie a oznamovací lišta, aby byl tento seznam krátký. Plugin je dodáván s rozsáhlou dokumentací a videy, které vám pomohou snadno a rychle nastavit. Dokumenty opravdu nebudete potřebovat, protože WP Symposium se snadno instaluje, nastavuje a používá.

Po instalaci stačí přejít na WPS Pro -> Nastavení v nabídce Správce WordPress nakonfigurujte svou sociální síť. Navíc je tento zásuvný modul sociální sítě kompatibilní s většinou témat a zásuvných modulů WordPress, snadno se přizpůsobuje a podporuje více jazyků.

Moje volba: Ze čtyř výše uvedených pluginů bych šel s BuddyPress nebo Peepso, i když ten druhý vyžaduje nějaké finanční investice k odemknutí některých funkcí. BuddyPress, na druhé straně, přichází s velkým množstvím bezplatných pluginů, což je skvělé plus. Moje třetí a čtvrtá volba by byla WP Symposium a HaloSocial v tomto pořadí. Je tu další plugin, známý jako WP Mingle, ale autoři to neaktualizovali více než dva roky, takže bych se toho nedotkl.

Nyní, když máme pluginy, které potřebujeme k napájení naší sociální sítě, jak se podíváme na několik témat WordPress vytvořených speciálně pro sociální sítě. Chladný? Dobře, udělejme to.

Mingle – Víceúčelové téma WordPress

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-mingle-theme

Pokud vytváříte svou sociální síť pomocí BuddyPressu, musíte mít na své straně Mingle pro její funkce a nesmírnou estetickou hodnotu. Mingle, který vám přinesl elitní autor Parallelus, je speciálně vytvořen pro platformu BuddyPress na vrcholu přepravy s dlouhým seznamem úžasných funkcí.

Vše získáte od neuvěřitelně flexibilního tvůrce rozvržení drag and drop, tvůrce kontaktních formulářů, generátoru postranního panelu, čistého HTML5 + CSS3, kódu přátelského pro SEO, blogů, portfolia, prezentací a krátkých kódů. Mingle má více než 5 tisíc spokojených zákazníků, hodnocení kupujícího 4,31 / 5,00 a stojí pouhých 64 dolarů. Stojí to za každý desetník.

Pozdravné citlivé WordPress + BuddyPress Téma

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-salutation-theme

Poté, co se podíváme na pozdrav, můžeme bezpečně říci, že Parallelus má dobrý smysl pro design, pokud jde o témata WordPress v sociálních sítích. Pro začátečníky je Salutation 100% citlivý, což znamená, že vaše sociální síť bude vypadat skvěle a bude dobře fungovat na různých zařízeních i přes velikost obrazovky.

Kromě toho, Salutation přichází s skvělými funkcemi, jako je Slider Revolution, drag and drop layout layout, neomezená volba barev, plná podpora lokalizace, vyskakovací přihlašovací formulář, snadno přizpůsobitelné, blogy, widgety, intuitivní administrátorská oblast, generátor postranního panelu, portfolia, všechny funkce BuddyPress a krátké kódy mimo jiné.

Salutace je kompatibilní s BuddyPress 1.5 a novějšími, WordPress 4.3+ a hlavními prohlížeči. Má hodnocení kupujícího 4,50 / 5,00 a prodává se za 64 USD. Vyzkoušejte demo pro pocit této krásy.

Woffice – Intranet / Extranet WordPress Téma

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-woffice-theme

Jen málo autorů témat má pravdu, když se chystají vytvářet tematicky specifická témata WordPress. Ale ne 2Fwebd, autor elitní moci za Woffice, téma WordPress pro sociální sítě z tohoto světa.

Pro toto téma se děje tolik skvělých věcí, které si okamžitě zamilujete. Ze svých víceúčelových funkcí, široké škály funkcí, vysokých standardů kódování, pravidelných aktualizací a skvělé podpory zmíním několik. Pomocí Woffice můžete mimo jiné vytvářet sociální sítě, intranety, extranety nebo komunity pro školy, vaše pracoviště, podniky a vládní agentury..

Mezi funkce patří kompletní síť BuddyPress, Wiki, správce souborů, ikony Awesome Font, chat a zasílání zpráv, fóra, písma Google, responzivní design, ukázkový obsah, dokumentace, videonávody, kalendář, zkratky, bbPress, podpora WMPL, integrace Trello, strouhanka, čistý kód, neomezené postranní panely, vlastní widgety, vlastní přihlašovací stránka a elektronický obchod.

Woffice má působivé kupní hodnocení 4,88 / 5,00 a stojí jen $ 64 dolarů. Toto téma je kompatibilní s nejnovější verzí WordPress a všemi moderními prohlížeči.

Serpent – Responsive Social Network Theme

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-had-theme

Jaké jméno pro téma! Je to elegantní, pružné a obratné jako plaz, který je pojmenován? Serpent je s více funkcemi, než budete pravděpodobně potřebovat, jedním z druhů WordPress, které je navrženo tak, aby posunul váš web na další úroveň. Toto je téma, které chcete mít od slova go; s tímto dítětem prostě nemůžete pokazit.

Jaké funkce můžete očekávat? Cosmothemes – elitní autor za Serpentem – představuje funkce, jako je responzivní rozložení, Facebook styl, jako je tlačítko na příspěvcích, přihlášení a registrace lightboxu, navigace pomocí klávesnice, front-end zasílání příspěvků, uživatelské profily, pomocníci s nápovědou, komentáře na Facebooku, prezentace, sociální mediální ikony, výkonná oblast pro správu, postranní panely, widgety a rozevírací nabídky.

Serpent má hodnocení kupujícího 4,43 / 5,00 a za pouhých 49 dolarů můžete tuto krásu pro vás připravit ve dne i v noci. Cena zahrnuje budoucí aktualizace a také 6měsíční podporu.

UnitedCommunity – BuddyPress Theme

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-united-community-theme

Barva, teplo a energie je způsob UnitedCommunity, což je téma sociální sítě WordPress bohaté na funkce od Diabolique, seriózního elitního autora. UnitedCommunity, které bylo poprvé publikováno 2. září 2015, je relativně novým tématem (v době psaní), které obsahuje docela punč.

Mezi významné funkce patří poutavý, jedinečný a citlivý design, přes 40 vnitřních stránek, živý chat, úvodní stránka připravená pro widget, snadná instalace a nastavení, kompatibilita s WooCommerce, vlastní widgety, vyskakovací oznámení, připravený WPML, písma Google, rozbalovací nabídky , Kontaktní formulář 7 a jQuery Masonry blog mezi ostatními. UnitedCommunity můžete získat pouze za 64 USD.

Klein – Nitty Gritty Community Theme

how-to-create-a-social-network-using-wordpress-klein-theme

Pokud hledáte pro své sociální sítě dokonalé téma WordPress, už nehledejte; Klein má zakryté záda. Poskytněte svým uživatelům dokonalé ošetření v sociálních sítích se širokou škálou funkcí, které slibují jednu a pouze jednu věc; skvělý uživatelský zážitek.

Vaši uživatelé mohou odesílat neomezené zprávy, sdílet události, přidávat připojení, diskutovat o nápadech na fórech a vytvářet krásné uživatelské profily. Můžete využít možnosti WooCommerce společnosti Klein k prodeji produktů členům vaší sítě. Kromě platformy elektronického obchodování Klein podporuje WordPress 4.4, bbPress a BuddyPress, což vám dává veškerou sílu, kterou si přejete transformovat svůj web WordPress na uctívanou sociální síť.

Mezi další funkce patří Tvůrce stránek Visual Composer, vlastní barvy, posuvník Revolution, připravený na WPML, responzivní design, intuitivní panel administrátorů, kód připravený na SEO, 6 různých záhlaví + rozložení, přihlášení do sociálních médií, ikony více než 1000 písem a oznámení pouze na zmínit pár. Klein je autorem dunhakdis, elitní autor, má hodnocení kupujícího 4,55 / 5,00 a stojí pouze $ 59 dolarů.

Další úvahy

Vytvoření výkonné sociální sítě pomocí WordPress není jen o výběru pluginu a motivu. Musíte mít na paměti věci jako hosting WordPress a propagace webových stránek. Stejně tak můžete hrát s pluginy, které jsme právě sdíleli, abych zjistil, jak každý funguje, ale pak se spokojíme pouze s tím, který uspokojí vaše touhy.

Konec Poznámka

Vytvoření sociální sítě pomocí WordPress není náročné, jak jsme zde dnes viděli. Vše, co potřebujete, je skvělý plán, plugin pro sociální sítě a kompatibilní téma. Nezapomeňte, že si můžete vybrat libovolné téma a přizpůsobit ho podle svého vkusu, ale témata sociálních sítí vám ušetří čas a nabídne vám více možností.

Máte otázky? Možná návrhy? Vynechali jsme něco? Prosím, podělte se s námi v komentářích. Na zdraví váš úspěch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map