Jak vytvořit affiliate web pomocí WordPress

Chceš vydělat nějaké peníze? Samozřejmě, že ano. Kdo ne? A víte, co je nejlepší? Můžete zabít pomocí WordPress, jak jsme již viděli v nedávné minulosti. Dnes vám postavíme přidružené stránky, takže si můžete udělat nějaké moolah a koupit plážové domy, Ferraris a díla. To vše pro vás, jen abyste se mohli naučit něco nového a žít velkoryse, protože si to zasloužíte.


Svět je tvůj. – Zjizvená tvář

Přesněji povedeme, postavíme web s recenzemi produktů pomocí platformy, kterou tak milujeme a vážíme. Je to proto, že existují různé typy přidružených webů, jak uvidíme za chvíli. Vyzbrojíme vás; vám poskytne všechny nástroje a zdroje, které potřebujete, aby se váš sen proměnil v realitu.

Vyděláte peníze na svém přidruženém webu za předpokladu, že jste připraveni vynaložit potřebné úsilí. Samozřejmě nemůžete získat nic za nic. Wow nás v sekci komentář na konci. To z cesty, popadněte si bezpečnostní pás, je to pedál do kovu celou cestu.

Typ přidružených webů

S přidruženou firmou založenou na WordPress můžete sledovat řadu cest. I když se pokusím ponechat tento příspěvek obecný, tato část vám hodlá pomoci při výběru nejlepšího přidruženého webu pro vás. Tady jsme.

Denní nabídky

Pokud můžete uzavřít obchody s místními podniky a získat tak svým uživatelům skvělé slevy, můžete se těšit na obrovské bohatství v provizích. Internet je plný běžných webových stránek, protože se dají snadno nastavit a obchodní model je poměrně přímočarý. Čím více obchodů vydáváte, tím větší je provize affiliate partnera. Svým příjmům můžete doplnit reklamy na straně.

Velká část práce se točí kolem shromažďování obchodů od podniků a výrobců, kteří mohou poskytnout obrovské slevy, které motivují uživatele ke koupi věcí, které dokonce ani nepotřebují. Můžete získat kdekoli mezi 30% a 50% z každého prodeje, který prosazujete. Dobrým příkladem je Groupon,i když je jich víc.

téma kupon-deal-wordpress-theme

Snadný způsob, jak dostat své stránky s kupónem do provozu asap, je s předem vytvořeným motivem kupónu, jako je téma Kupon WordPress. Toto téma obsahuje vše, co potřebujete pro vaše denní nabídky obchodů, jako je zadávání front-end obchodů, snadné možnosti motivů, odpočítávání kupónů, sociální integrace a další.

woocommerce-kupon-odpočítávání-plugin

Pokud již máte téma, které máte rádi, může být vaše nejlepší sázka plugin. Přidejte si kupóny pro svůj obchod WooCommerce s pluginem WordPress pro odpočítávání kupónů WooCommerce. Je to rychlý a snadný způsob, jak přidat vlastní kupóny na jakýkoli web elektronického obchodu WooCommerce.

magické kupóny wp

Chcete začít volnou možností? Magic WP Coupons Lite je bezplatný plugin WordPress, který vám umožňuje přidávat základní kupóny pomocí systému počítadel kliknutí, líbí se mi a nelíbí a možnost nahrát nové šablony kupónů.

Srovnání cen

Stránky pro srovnání cen vám obvykle ukážou produkt a jeho cenu v různých obchodech. Obvykle obsahují recenze produktů odeslané uživateli, které tvoří většinu jejich obsahu. Jak web pro srovnání cen vydělává peníze? Provizi získáte, když uživatel klikne na odkaz a navštíví web prodejce. Můžete také prodat reklamní prostor.

wp-porovnání-cena-srovnání-wordpress-téma

Přidejte své recenze (a přidružené odkazy) pomocí motivu WordPress Price Compare. Je to skvělá volba pro sdílení vašich oblíbených produktů a služeb se svými čtenáři pomocí snadno čitelných srovnávacích tabulek s logy, daty, cenami a dalšími.

go-Price-Comparing-Table-plugin

Plugin Go Responsive Pricing & Compare WordPress je ideální pro vytváření srovnávacích tabulek pro cokoli. Přidejte obrázky, videa, seznamy funkcí, ikony a tuny, aby čtenáři mohli rozhodnout, která možnost je pro ně nejlepší. Tabulky cen jsou skvělým způsobem, jak porovnat a porovnat podobné nabídky (například hostování nebo tematické balíčky)..

produkty woocommerce-porovnat

Pokud dvě prémiové možnosti nejsou ve vašem rozpočtu, pak WooCommerce Porovnání produktů zdarma plugin WordPress je snadný způsob, jak přidat srovnání produktů do vašeho obchodu WooCommerce.

Stránky s recenzemi produktů

V této oblasti dnes svítíme. Webové stránky s recenzemi produktů obsahují odborné recenze produktů, které jste použili nebo testovali. Můžete také přivítat recenze od uživatelů, kteří tento produkt v minulosti používali k obohacení vašeho obsahu. Přidruženou provizi získáte, když uživatel, kterého doporučujete, maloobchodník provede nákup nebo provede jakoukoli jinou požadovanou akci.

thereview-rating-reviews-wordpress-theme

Téma Review WordPress je stylové téma časopisu Review se snadnými možnostmi prohlížení, aby si čtenáři mohli nechat své hodnocení kromě těch vašich. Tímto způsobem si návštěvníci vašeho webu mohou být jisti v hodnocení a doufejme, že kliknou na tyto přidružené odkazy.

taqyeem-rating-reviews-plugin

Pokud chcete přidat recenze na svůj aktuální web, podívejte se na plugin Taqyeem Hodnocení a recenze WordPress. Zdá se, že tento plugin pro hodnocení nemůže s jeho neomezenými barvami, neomezenými kritérii kontroly, vlastními písmeny a více styly recenzí.

wp-product-review

Úžasná bezplatná možnost je Recenze produktu WP zdarma plugin WordPress který obsahuje solidní možnosti bezplatného pluginu. Můžete přidat ikony vlastních recenzí, přizpůsobitelné barvy, funkce pro & con a dokonce i funkci předběžného načítání.

* * *

Na konci dne je affiliate marketing zaměřen na propagaci produktů někoho jiného a získání provize. V každém případě eliminuje únavný proces vývoje produktu, což znamená, že můžete snadno nastavit svůj web a začít vydělávat za pár měsíců. Znamená to také, že máte více času se soustředit na vývoj obsahu a marketing.

Pokud byste místo toho chtěli vytvořit affiliate program, víte, propagovat své produkty, podívejte se na našeho průvodce po nejlepších pluginech pro affiliate program.

Proč používat WordPress

Je zřejmé, že WordPress je krásný, ale existuje mnoho dalších důvodů, proč i velké značky WordPress používají a milují. Jen se dotkneme několika důvodů, proč byste měli používat WordPress k napájení vašeho přidruženého webu.

Snadné a univerzální

Pro začátečníky je WordPress snadné nastavit, učit se a používat. Přestože dovednosti v oblasti kódování se vám mohou hodit jednou za čas, k vytváření přidruženého webu s WordPress nepotřebujete žádné znalosti v oblasti kódování. Potřebujete pouze to správné téma a pluginy WordPress a jste nastaveni. Navíc, snadno dostupná témata, pluginy, doplňky, skripty a rozšíření WordPress, WordPress činí univerzální platformu.

Pro vyhledávače přátelské

WordPress je přátelský pro vyhledávače, je postaven na čistém kódu a dodržuje nejlepší webové standardy – to vše mělo přilákat vyhledávače. Google a lidé, kteří mají rádi, milují blogy WordPress, a pokud můžete do svého webu s recenzemi integrovat sekci blogu, můžete snadno získat lepší hodnocení a zvýšit počet konverzí..

Cenný blog také posílí důvěru uživatelů, přesně takovou kvalitu, jakou potřebujete, aby provize rostly, nahoru a nahoru. Svůj SEO můžete dále podpořit odesláním svých stránek společnosti Google a použitím takových pluginů Váš SEO.

Snadná integrace reklam

Pomocí widgetů můžete snadno integrovat reklamy do přidruženého webu založeného na WordPress a maximalizovat tak svůj potenciál výdělků. Stačí vložit HTML kód reklamy do Text widget a umístěte jej kamkoli v závislosti na motivu. Některá témata mají mimo jiné specializované reklamní oblasti v záhlaví.

Velká podpora

Jen málo (pokud vůbec) systémů pro správu obsahu může být porovnáno s WordPress, pokud jde o komunitu. WordPress má kolem sebe skvělou komunitu. Tato komunita je skvělým zdrojem bezplatné a pozitivní podpory, kterou budete potřebovat při budování svého přidruženého podnikání.

Od bloggerů, poradců, spolupracovníků, vývojářů a expertů mezi ostatními budete mít tu nejlepší podporu, o které se vám kdy může zdát.

Díky tomu vytvoříme přidružený web pomocí WordPress. Nejdříve to, co budete potřebovat?

Co potřebuješ

migrace na nového hostitele wordpress

 • Nejlepší hosting WordPress – Váš partnerský web musí být super rychlý, aby zajistil dobrý uživatelský dojem. Opakování nepotřebujete prostoje a rozhodně nechcete ztratit své stránky hackerovi. Kromě toho budete potřebovat dostatek serverových zdrojů pro růst vašeho webu. Jak si vybrat nejlepší WordPress Hosting má vaše záda pokryta. Pokud potřebujete rychlou opravu, doporučujeme WPEngine mezi tyto nejlepší hostitele WordPress.
 • Název domény – Zkrátka (max. 3 slova) a zapamatovatelná. Mysli velké a hluboko do budoucnosti. Ať je to možné, udělejte si radost, prostě nepřecházejte přes palubu. Buďte kreativní a až budete připraveni, kupuji všechny své domény od Namecheap.
 • Skvělé téma WordPress – Jděte s univerzálním, nejlépe víceúčelovým tématem, díky němuž budou vaše recenze vyniknout. Pokud uvažujete o tématu Total WordPress, jste na správné cestě.
 • Výklenek – Vyberte si milého, o který se zajímáte nebo o kterém jste dobře informováni. V tomto výklenku budete trávit spoustu času, takže je lepší být příjemný. V tomto výklenku budete propagovat produkty a kluci, kterým prodáváte, oceníte vášeň.
 • Dostatek skvělého obsahu – Co je opravdu dost obsahu? Publikujte recenze a obsah blogů konzistentně bez selhání. [Snadnější řekl, než udělal]
 • Trpělivost – je to ctnost

Jak vytvořit affiliate web pomocí WordPress

Nyní, když máme náležitosti pokryty, pojďme vlastně vytvořte tento přidružený web, o kterém jsme od prvního odstavce zmítali. Začněme tím nejzřetelnějším bodem.

1. Nastavení přidruženého webu WordPress

Nastavení přidruženého webu je stejné jako nastavení typického webu WordPress. Protože od svých uživatelů potřebujete, aby důvěřovali svým recenzím, abyste jim mohli neustále vydělávat provize, musíte tedy na své stránky s recenzemi produktů věnovat trochu času a přemýšlení. Jednoduše nemůžete náhodně plácnout web a očekávat, že vyhrajete.

Nezáleží na produktech, které budete kontrolovat a propagovat, WordPress přichází s celou řadou témat a pluginů, které vám pomohou vytvořit profesionální web pro kontrolu v žádném okamžiku. A protože se témata WordPress snadno přizpůsobují, nemusíte dokonce chodit se specializovaným tématem stylu recenze, i když by to byl velký skok správným směrem.

Kromě toho nastavení webu pro kontrolu zahrnuje výběr správného hostování WordPress, instalaci a konfiguraci WordPress, motivů a pluginů. Stejně jednoduché jako A, B, C.

Instalace WordPress je snadná práce; mnoho webových hostitelů nabízí instalátory na jedno kliknutí, díky nimž je vaše práce blažená. Jděte do toho a zakupte si bonafide hosting z našeho dobře spravovaného seznamu webových hostitelů a nainstalujte si WordPress do své domény. Přidejte téma (např. Celkem nebo zdarma) a nastavte si pluginy (více o tom za chvíli).

Existuje také několik vynikajících témat s recenzemi WordPress, takže se nevzdávejte; Nebojte se jít s řešením, které pracuje pro vás. Sdíleli jsme několik skvělých příkladů výše, ale na webu jsou opravdu spousty dalších. Po instalaci webu WordPress je čas začít vytvářet úžasný obsah. Nejprve ale několik ukazatelů.

2. Moudře vyberte své produkty a přidružené partnery

Pokud je v tom vaše srdce, není nic špatného s propagací levných produktů. Jedinou nevýhodou je, že budete muset převést mnohem více lidí, abyste získali značný příjem ze svého přidruženého podniku.

Přemýšlejte o tom, pokud získáváte 10% z každých 10 dolarů, které provedete, budete muset převést 1000 lidí, abyste vydělali 1 000 $ měsíčně. Pokud naopak získáte 10% z každých 1 000 $, budete potřebovat pouze 10 konverzí, abyste mohli $ 1 000 měsíčně. Podívejte se, kam s tím půjdu?

Stejný případ platí pro přidružené partnery aka programy, pro které jdete. Vyhýbám se affiliate programu, který nabízí, řekněme, 10% z každého prodeje ve prospěch kluků nabízejících 50% udržení všech ostatních faktorů, včetně ceny, konstantní.

Chcete propagovat kamery prostřednictvím svého blogu / recenzního webu pro fotografie? Nejprve se podívejte na několik prodejců fotoaparátů a vyberte pouze ty nejlepší affiliate programy. Jsou jejich podmínky příznivé? Je výplata dostatečně velká, aby udržovala vaše přidružené podnikání? Nabízejí širokou škálu produktů? Mají na trhu dobrou pověst? Je jejich affiliate program úspěšný? Jak zachází se svými stávajícími přidruženými společnostmi? To jsou jen některé z faktorů, které je třeba zvážit při výběru produktů a partnerů k propagaci.

Nezapomeňte, že pokud propagujete nešikovné výrobky, abyste od svých uživatelů dojeli provizi, váš image značky utrpí nápor vaší drzosti. Budete z podnikání rychleji, než si můžete postavit.

Očividně, a již jsme to zmínili, musíte sledovat svou vášeň, zejména pokud budete psát obsah sami. Pokud potřebujete připomenout, píšete pro lidi, kteří se zajímají o produkty, které propagujete – další nadšené výklenky, jak uvádí Shaun Quarton. Pokud nejste nadšení produkty, které propagujete, ale jste v biznisu, protože výklenek je lukrativní, nadšenci „…uvidí přímo prostřednictvím neživého, neinspirovaného obsahu.“

Stále v této vášni a obsahu podnikání, produkty, které nakonec propagovat, musí spojit s vaším obsahem. Jednoduše nemůžete mluvit o televizních přijímačích a pak se otočit a propagovat hnojivo. To je ohavnost ve světě marketingu obsahu.

Neustále ignorujte opakující se provize, jako jsou předplatné, které platí provize, kdykoli účastník stiskne tlačítko Obnovit. Mohou být skvělým zdrojem opakujících se pasivních příjmů, které vyžadují jen malé úsilí.

3. Přidejte spoustu vysoce kvalitního obsahu

laptop-blogger-psaní

Obsah je a pravděpodobně jste to slyšeli milionkrát předtím, král. Můžete prodat peklo z vašeho recenzního webu jako Blázen, ale pokud nemáte takový obsah, který uživatele přiměje kliknout na odkazy, a vlastně nákup, jdete nikam.

Při zvyšování návštěvnosti vašeho webu WordPress jsme diskutovali o tom, proč má vysoká kvalita zásadní význam. Ať už píšete recenze nebo blogové příspěvky, váš obsah musí být nejvyššího kalibru – nebo alespoň lepší než konkurence. Měli byste se snažit přidat hodnotu do rozhodovacího procesu uživatele.

Váš obsah by měl poskytovat všechny odpovědi, které čtenář potřebuje k nákupu. Podívejte se, co vaše konkurence dělá, a jděte míli dále. Váš přidružený web by měl být posledním zdrojem, který kupující navštíví, než utratí zelenou.

Proveďte výzkum klíčových slov a zjistěte, co uživatelé hledají. Použijte svůj obsah k řešení bodů bolesti uživatele a vy sami jste základem udržitelného podnikání. Koneckonců, vyděláváte pouze tehdy, když vyřešíte problém pro své uživatele. A s přidruženým webem jim jednoduše ukazujete, proč je produkt, který doporučujete, řešením, které potřebují. Nemůžu být snazší než to.

Profesionální tip: Kvalitní (hodnotný, relevantní, čerstvý) obsah vzbudí důvěru ve vaše čtenáře.

Udržujte svůj obsah svěží, protože – zastaralý je prostě špatný. Sledujte trendy ve svém výklenku a vždy budete jezdit na vlně, místo aby ji sledovali. Existují nabídky dovolené? Skvělá zpráva zaměřená na nika, která může přispět k skvělému blogu? Využijte toho a zůstaňte před konkurencí. Nástroje jako Upozornění Google a Trendy Google v tomto úsilí mohou být mimo jiné užitečné.

Přidejte spoustu obsahu – deset blogových příspěvků a pět recenzí nenabízí výlet do Disneylandu. Potřebujete dostatek provozu a lepší hodnocení SEO. Jediným způsobem, jak získat obojí, je konzistentní publikování vysoce kvalitního obsahu. Poznámka: Čím více obsahu, tím více možností musíte umístit své přidružené odkazy. To je pravda, můžete umístit své odkazy do blogů, stránek, recenzí, případových studií, rozhovorů, podcastů a videí..

Celkově byste se měli snažit publikovat profesionálně předkládané recenze. Trvale dávejte kvalitní obsah. Mimochodem, nezapomeňte uvést všechny tyto podrobnosti do svého obchodního plánu. Promiňte, že jsem to nezmínil dříve. Potřebujete obchodní plán; každé podnikání potřebuje strategii.

4. Propagujte svůj partnerský web WordPress

Kromě publikování vysoce kvalitního obsahu je třeba při propagaci vašich stránek věnovat vědomé úsilí. Udělejte vše, co je v vašich silách, aby přilákal návštěvníky. Stačí se ujistit, že vaše taktika je legitimní, nebo budete hněvat jako Google a vydělat si špatné opakování. Propagujte své stránky online i offline – prodávejte z toho peklo. Zde je návod, jak zvýšit návštěvnost vašeho webu WordPress a začít.

5. Sledujte svůj výkon

I při nejlepším plánu budete muset zůstat flexibilní a podle toho se přizpůsobovat při vytváření svého přidruženého podnikání WordPress. Neustále se vyvíjíte, než udeříte zlato. Než najdete perfektní vzorec, budete muset několikrát změnit taktiku a strategii. Je to nevyhnutelné.

Proto musíte sledovat a spravovat výkon svých stránek. Musíte experimentovat s různými typy obsahu a vyloučit produkty, které mají špatnou výkonnost. Nástroje jako ahrefs a Google Analytics mimo jiné vám nabízí mnoho nahlédnutí do vaší firmy.

Nástroje a zdroje pro váš web s recenzemi WordPress

Nástroje, které nakonec použijete k vytvoření přidruženého webu WordPress, závisí zcela na vašich obchodních potřebách. Zde je však seznam obecných nástrojů, které budete potřebovat při vytváření dalšího velkého přidruženého webu:

 • iThemes Security – Zesílit svou bezpečnost desetkrát. Zvažte také použití protokolu HTTPS. Přečtěte si další bezpečnostní opatření WordPress
 • Řešení zálohování WordPress – Poskytuje vám klid při vědomí, že můžete snadno obnovit svůj web, pokud by se něco pokazilo
 • Váš SEO – Nejlepší WordPress SEO plugin podle mého názoru
 • Google Analytics pro WordPress – Musíte sledovat své statistiky, abyste mohli provádět vylepšení
 • Sbohem Captcha – Chyťte spamové roboty automaticky, než začnou znehodnocovat vaše recenze. Ani dráždivý captcha!
 • Akismet – Jedná se o populární a výkonný plugin pro boj proti spamu
 • Nejlepší sociální mediální pluginy pro WordPress
 • Hezká vazba protože musíte zkrátit a maskovat odchozí affiliate odkazy
 • WP Review – Vytvářejte úžasné recenze a souhrny recenzí
 • AzonPress – Ahoj Amazon Affiliates
 • Celková mezipaměť W3 – Rychlost stránek je dnes faktorem hodnocení Google. Vaše přidružená společnost WordPress by se měla načítat velmi rychle, takže do mezipaměťového pluginu již řekněte ano

Populární affiliate programy

Závěrečné myšlenky

Vytváření ziskového přidruženého webu WordPress vyžaduje čas a úsilí, takže se neočekávejte, že zabijete přes noc. Nejedná se o rychlý a bohatý systém, je to podnik, který bude těžit ze všech obchodních záležitostí, které vlastníte.

Celkově lze říci, že je možné vytvořit přidružený web WordPress a změnit zdravý zisk. Mnoho stránek na internetu závisí a prospívá na provizi, takže ano, je to životaschopný obchodní model. Hrajte správně karty a procvičte si trpělivost. Staňte se žralokem a moudře investujte své zdroje. Až příště si pamatujte, že sparring je trénink. Zde je váš úspěch: Na zdraví!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map