Jak vydělat peníze prodejem produktů a služeb WordPress

 1. 1. Jak vydělat peníze pomocí blogu WordPress
 2. 2. Aktuálně čte: Jak vydělat peníze prodejem produktů a služeb WordPress
 3. 3. Jak proměnit svůj blog WordPress v podnikání

Je to už nějakou dobu, ale konečně jsem zpět s částí 2 našeho vydělávání peněz pomocí série WordPress. Dříve jsme se snažili vydělat peníze pomocí vašeho blogu WordPress, ale to není jediný způsob, jak můžete využít WordPress k vybudování úspěšného podnikání..


Mnoho lidí (včetně WPExplorer) se živí prodejem produktů a služeb pro WordPress. Dnes se podíváme na to, co můžete vytvořit, abyste pomohli ostatním uživatelům WordPress a konkrétní výhody a nevýhody, které byste měli zvážit, než začnete prodávat.

Vydělávejte peníze pomocí produktů WordPress

Pokud používáte WordPress, pak rozhodně také používáte (nebo jste použili) alespoň pár produktů třetích stran, které jsou součástí vaší základní instalace. Podle mých zkušeností existují tři hlavní produkty, za které jsou uživatelé WordPress ochotni zaplatit prémii.

1. & 2. Prémiová témata a pluginy WordPress

Jedním z největších trhů souvisejících s WordPress je trh témat a pluginů. Existuje nespočet nezávislých prémiových tematických obchodů (ThemeBeans, ThemeIsle, Anariel Design, atd.) Kromě mega tématických tržišť jako Themeforest nebo Templatemonster, které hostí nespočet produktů od mnoha různých vývojářů.

Pokud jste vývojář a máte důvěru ve své schopnosti kódování, pak vytváření prémiových témat nebo pluginů je skvělý způsob, jak generovat příjem. Jedinou potřebnou investicí je váš čas! Jakmile vytvoříte originální produkt, stačí se rozhodnout, zda raději založíte vlastní obchod, prodáte na trhu nebo vyvážíte kombinaci obtěžování.

Spusťte svůj vlastní WordPress Theme nebo Plugin Store

Elegantní témata jsou zářným příkladem nezávislý úložiště motivů a pluginů vytvořit si jméno pro sebe. To, co začalo jako malý členský web s tématem, se rozrostlo na multimilionovou obchodní firmu postavenou v předpokladu nabízejícího prémiová témata a doplňky WordPress za dostupnou cenu. Mezi další významné úspěchy patří mimo jiné OptinMonster, Themify, DesignModo, Soliloquy a StudioPress..

Největší výhoda pro spuštění vlastního obchodu je, že máte 100% kontrolu nad všemi rozhodnutími. Vy rozhodujete o svých cenách. Vy rozhodujete, co prodáváte. Vy rozhodujete, zda chcete spustit propagační akce.

Současně může být obtížné provozovat vlastní obchod, protože jste ten, kdo jej provozuje. To znamená, že musíte učinit zvláštní opatření pro zabezpečení údajů o zákaznících, dodržovat všechny místní zákony o elektronickém obchodování a pokud provádíte mezinárodní prodej, existují další zákony, které musíte dodržovat. To je hodně!

Existují možnosti, jako je Shopify, které můžete použít k lepší správě vašeho obchodu, ale budete muset provést průzkum, abyste zjistili, která metoda elektronického obchodu pro váš obchod funguje nejlépe..

Prodávejte na WordPress Marketplace

Pro WPExplorer jsme se rozhodli používat tržiště pro naše prémiová témata. V současné době nás najdete na Themeforest a Creative Market. V našem případě jsme se domnívali, že pro nás bylo jednodušší nechat někoho jiného spravovat transakce, zatímco nadále se zabýváme vývojem a podporou motivů.

Dvě hlavní výzvy používání trhů spočívají v tom, že často mají přísné a zdlouhavé procesy kontroly a také berou procento prodeje. Podle našich zkušeností jsme zjistili, že proces kontroly často vylepšuje položky a nominální poplatek stojí za to, aby nemusel spravovat svůj vlastní systém elektronického obchodování..

Prodávejte své výrobky WOrdPress všude

A konečně máte možnost využít obou možností a prodávat své položky na nevýhradním základě na trzích i ve svém vlastním obchodě..

Značky jako Themefuse, ArrayThemes a Anariel Design odvedly skvělou práci a využily tržiště pro expozici, stejně jako své vlastní obchody pro bližší kontrolu nad prodejem.

Jedním z důvodů této možnosti je, že některá tržiště, jako je Themeforest, účtují nevýhradním autorům vyšší prodejní poplatek. To znamená, že možná budete muset přijít o trochu více ze svého příjmu, abyste měli flexibilitu při prodeji na různých místech.

Čím více míst prodáváte, tím více míst musíte poskytovat. Buď budete muset vytvořit centrální místo podpory (například fórum zákazníků nebo web pro prodej vstupenek pomocí služby, jako je HelpScout nebo ZenDesk), nebo si udělejte čas na přihlášení do více autorských účtů, abyste zákazníkům poskytli odpovídající podporu položek.

Všechny tři možnosti jsou úžasné způsoby, jak prodávat své vlastní produkty. Jen mějte na paměti, že bez ohledu na to, kterou metodu zvolíte, bude nějakou dobu trvat, než se stanete důvěryhodným vývojářem nebo značkou v komunitě WordPress. Nenechte se odradit, pokud na začátku neuvidíte tunu tržeb. Síť s blogy, aby vám pomohla propagovat vaše položky, vytvářet prémiové doplňky pro vaše produkty nebo zvážit vytvoření „lite“ verzí pro další expozici.

3. Elektronické knihy a kurzy WordPress

Prodávejte e-knihy nebo kurzy WordPress

Další produkt, který stojí za zmínku, nerozšiřuje WordPress, ale místo toho jej komplimentuje. Po celém světě jsou miliony uživatelů WordPress a mnoho z nich se stále učí. Proč tedy neposkytovat produkt, který by jim právě tak pomohl?

Znalí lidé vytvářejí prémiové e-knihy, průvodce a dokonce i online kurzy (jako jsou ty, které jsou nabízeny na Udemy, nebo je prodat sami LearnDash nebo jiný nástroj kurzu WordPress), který pomůže novým uživatelům se všemi formami nastavení blogu poprvé při vývoji vlastních vlastních pluginů.

Nejlepší část o nabídce vzdělávacích produktů je, že nemusíte být vývojář nebo designér, abyste vytvořili užitečný produkt, který si uživatelé budou kupovat. Potřebujete pouze odbornost a schopnost předat to, co víte ostatním.

Vydělávejte peníze nabízením služeb WordPress

Produkty WordPress nabízejí hladovým podnikatelům spoustu příležitostí k zahájení úspěšného podnikání, ale za účelem vydělávání peněz nemusíte produkt prodávat. Spousta kreativních lidí našla způsoby, jak uživatelům služeb WordPress nabídnout služby za prémii.

4. Návrh a vývoj webových stránek WordPress

Návrh a vývoj webových stránek WordPress

První služba, která přijde na mysl, je jednoduše tvorba webových stránek. Řada designérů staví klientské weby zcela pomocí WordPress. Jedná se o zdlouhavý proces, protože často budete muset spolupracovat s klienty prostřednictvím koncepce, tvorby a případné údržby.

Výhodou řešení klientského projektu webového designu je to, že za své úsilí můžete často účtovat statnou částku, protože na ní pravděpodobně strávíte několik týdnů nebo déle. Budete se moci cítit bezpečně v nastaveném příjmu, zatímco se soustředíte na jediný projekt (nebo možná jen na několik projektů, pokud je dokážete žonglovat).

Náročným aspektem webdesignu je spolupráce s klienty. Ne každý klient bude s ním skvělý spolupracovat (věřte nám, víme a dokonce jsme napsali článek o tom, jak se s klienty noční můry líbat). Někteří klienti budou s vaší prací spokojeni a už od nich nikdy nebudete slyšet. Ostatní vás často informují o nových požadavcích. Každý klient je jiný.

Je na vás, abyste se rozhodli, jakou úroveň služeb chcete svým klientům nabídnout, takže nezapomeňte před zahájením projektu zabudovat do vaší smlouvy.

5. & 6. WordPress Instalační a přizpůsobovací služby

Nabídka instalace a přizpůsobení WordPress

Možná nebudete chtít dlouhodobě spolupracovat s klienty a raději byste nabízeli jednoúčelové služby, jako jsou instalace motivů nebo pluginů. Mnoho odborníků tuto přesnou službu nabízí na takových webech Upwork nebo Nezávislý pracovník.

Někteří noví uživatelé WordPress rozumí tomu, jak vytvářet blogové příspěvky, ale jejich znalosti zde končí. To může pro ně představovat výzvu pro instalaci a nastavení témat nebo pluginy. Nabízením instalačních služeb se můžete jednoduše přihlásit, přidat motiv, ujistit se, že je správně nakonfigurován a hotovo.

Přizpůsobení je další skvělou výklenek v rámci WordPress, kde mohou nezávislí pracovníci vydělat trochu více peněz. Mnoho uživatelů pouze potřebuje pomoc se změnou rozvržení záhlaví nebo přidání nového vlastního typu příspěvku, ale nemá k tomu znalosti kódování. To je místo, kde můžete nabízet své služby na základě vyladění.

7. Správa, údržba a / nebo podpora WordPress

Nabídka údržby WordPress

Další možností, kterou stojí za zvážení, jsou služby údržby WordPress. Stránky jako WP Butler a Křivka WP založili firmy na údržbě instalací WordPress pro lidi, kteří prostě nemají schopnosti ani čas to udělat sami.

Jednou z nejlepších součástí údržby je to, že můžete snadno přidat přídavek a zvýšit tak hodnotu své služby. Nabídka auditů, záloh, skenování malwaru, přizpůsobení a podobných možností znamená, že za svou službu můžete účtovat více.

8. WordPress Hosting

Nabídka WordPress Hosting

Pokud jste o něco ambicióznější, můžete také zvážit prodej vlastní spravované hostingové služby WordPress. Díky tomu nemusíte být tradiční vývojáři nebo návrháři WordPress, ale budete potřebovat porozumění základním funkcím WordPress.

Nejlepší na tom je, že nepotřebujete své vlastní servery, aby začaly nabízet hosting – mnoho velkých hostingových společností, jako je HostGator, nabízí jako host možnost hostování prodejce. Tyto plány také obsahují užitečné nástroje pro vytváření balíčků nebo správu účtů zákazníků přímo z vašeho vlastního uživatelského panelu. Můžete také vytvořit svůj vlastní spravovaný hosting pomocí virtuálního soukromého serveru Media Temple nebo cloudového hostování prostřednictvím Cloudways, protože oba umožňují neomezené instalace na každém serveru. Když získáváte více zákazníků, stačí rozšířit svůj vlastní plán.

Výhodou nabízeného hostingu je to, že můžete zajistit pravidelný, opakující se příjem od klientů. Plus hosting je přirozený doplněk, pokud již nabízíte další služby WordPress, jako je webdesign nebo správa webových stránek.

Před skokem nezapomeňte zvážit některé z požadavků na poskytování hostingu. Smlouvy, zabezpečení serveru, aktualizace atd. Prostě udělejte svůj výzkum v pořádku?

9. Vlastní vývoj produktu WordPress

Vývoj vlastního produktu WordPress

Pokud jste vývojář, ale nemáte nápady na svůj vlastní produkt, nebo snad prostě nechcete vytvářet něco, co budete muset podporovat, můžete své služby kdykoli nabídnout jiným vývojářům nebo firmám.

Tvůrci často vyhledají pomoc od jiných vývojářů, kteří mají více znalostí v dané oblasti. Například vývojáři motivů často osloví vývojáře pluginů, aby jim pomohli vytvořit vlastní rozšíření. V těchto případech by mohli najmout vývojáře na jednorázový projekt, aby vytvořili něco, co přidá hodnotu jejich vlastnímu produktu.

Opět platí, že weby jako Upwork a Envato Studio nabízejí vývojářům místo k propagaci jejich dovedností a kvalifikace.

10. Vzdělávání WordPress jednotlivě nebo osobně

Nabídka školení WordPress jednotlivě nebo osobně

Podobně jako nabízí e-knihy nebo kurzy jako produkt, můžete nabízet podobné vzdělávací materiály ve formátu typu služby. Odborníci na WordPress mají rádi LisaWork vytvořili kariéru nabídnutím živých seminářů WordPress, na kterých se mohou objevit noví uživatelé, kteří se naučí používat WordPress.

Mnoho nových uživatelů oceňuje schopnost klást otázky a dostávat pomoc, když procházejí procesem vytváření webových stránek poprvé. Tuto příležitost můžete využít k vytvoření podniku vytvářejícího příjmy s dalšími toky příjmů z doporučených navazujících kurzů, hostingu nebo klíčových produktů.

Zůstaňte naladěni

WordPress je úžasná platforma nejen pro webové stránky, ale také pro budování úspěšného podnikání. Zatím jsme sdíleli nejlepší způsoby, jak pomocí WordPress vydělávat peníze s vaším blogem, jakož i 10 způsobů, jak profitovat z prodeje produktů a služeb. Doufejme, že tyto informace byly pro vás nové nebo užitečné!

V naší další splátce se budeme zabývat jak proměnit váš blog v podnikání a některé klíčové kroky, které jsme podnikli při vytváření WPExplorer.

Do té doby nám dejte vědět, pokud máte nějaké dotazy v sekci komentářů níže! Rádi bychom na ně odpověděli co nejlépe, abychom vám mohli pomoci začít podnikat s WordPres.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map