Jak vybudovat nezávislý podnik, Symple Guide pro WordPress

Vytvořte nezávislý podnik pomocí WordPress

Jste narozený podnikatel, riskujete samo o sobě. V určitém okamžiku svého života, buď nedávno, nebo v minulosti, jste se rozhodli: „Kruci, podnikám pro sebe“, a tady jste. Možná tomu tak není. Možná jen nenávidíte 9 až 5 grind, do kterého jste uvízli. Potřebujete více ze života. Toužíte po svobodě být svým vlastním šéfem a možností vydělávat nekonečně více.


Chcete si vybudovat nezávislou firmu, abyste mohli pracovat kdekoli a kdykoli. Chcete pracovat z domova a nikdy nemusíte sedět celé hodiny provozu. Přejete si pracovat ve svých pjs, vlastně vařte oběd a sledujte epizodu své oblíbené show mezi projekty. Toužíte cestovat po světě, aniž byste museli čekat po celý rok dovolenou. Toužíte po zamilování do nových kultur a jste skutečně šťastní.

Cítíte ve svém střevě, že jste na výzvu, a nemůžete se dočkat, až vyděláte první šek. Možná vzrušení je intenzivní. Možná milujete intenzivní. Intenzivní je dobrý. Vaše ambice je obdivuhodná, ale kde začít?

Při dnešním zveřejňování příspěvků se budeme věnovat některým základům, které byste měli zvážit (a implementovat) při budování nezávislého podnikání založeného na WordPress. Připravte se na poučení a ještě více inspirace, protože vám tyto tipy udělají z vítěze, kterého si přejete a který si zasloužíte. Jsi připraven? Tady jsme.

Rozhodněte se o podnikatelském nápadu

Nejdříve musíte rozhodnout o podnikání, které chcete zahájit a vybudovat. Nemůžete začít podnikat jen proto, abyste začali podnikat – víte – pro peklo, pro vzrušení, nebo se předvádět přátelům. Váš nejvhodnější podnikatelský nápad by se měl řídit vašimi vášněmi, zkušenostmi a znalostmi. Jak jsme viděli v Jak vydělat peníze pomocí WordPress, existuje několik cest souvisejících s WordPress, do kterých se můžete pustit. Musíte jen najít svou lásku.

Témata a / nebo pluginy WordPress můžete rozvíjet, pokud máte dovednosti pro vývoj webových aplikací nebo jste natolik vášniví, abyste se mohli učit. Můžete se proměnit v seriózního blogera WordPress, poskytovat hostování WordPress a / nebo nabídnout živou podporu WordPress mezi ostatními. I když jsou všechny tyto lukrativní příležitosti, budete trávit spoustu času prací v a na svém podnikání, takže nejlepší je sledovat vaše vášně.

Musíte se také dobře orientovat v tom, co děláte. Jak nabídnete službu, pokud o této službě nejste první? A co je nejdůležitější, váš obchodní nápad by neměl padat z vesmíru. Mělo by být dostatečně realistické, aby vyřešilo určitý problém; mělo by to být řešení na trhu. Zjednodušeně řečeno, vaše produkty a služby by měly být něco, za co jsou lidé ochotni zaplatit. Konečně můžete s WordPressem vytvořit libovolnou nezávislou firmu, takže se neomezujte na možnosti, které jsme zmínili.

Vytvořte zdravý obchodní plán

vytvořit obchodní plán

Když jsem začal podnikat v oblasti nezávislých blogů, neměl jsem vůbec žádný plán. Jen skartovat nápad a motivaci pro deset lidí. Nicméně nedostatek podnikatelského plánu zpozdil můj přechod do plnohodnotného bloggera. Naučil jsem se svou lekci, což je …

Plán vám pomůže zůstat soustředěný a zůstat na špičce obchodních záležitostí, i když se cítíte jako odvykání. Můžete vytvářet finanční projekce, nastavovat spolehlivé obsahové strategie, vymýšlet efektivní marketing a obecně vyhrávat velké. A bez plánu budete jako loď bez navigace. Ztratíte směr, trosky a nakonec ztrácíte spoustu času a peněz. To vím z první ruky a ze svých zkušeností nyní začínám podnikat (stejně jako můj den) s plánem.

Váš plán nemusí vyplňovat stránky; nemusí to být plán století; jen písemné prohlášení o tom, jak se přesunete z nulového prodeje ke zdravému podnikání na volné noze. Váš každodenní plán může být v několika úkolech Evernote, nebo aplikaci kalendáře. Potřebujete pomoci s vypracováním obchodního plánu? Podívejte se na Podnikatelský plán na volné noze: Můžete plánovat úspěch nebo očekávat selhání od iThemes pro nějakou inspiraci. Posouvat se…

Postavte to a přijdou

Nejdůležitějším aktivem, které můžete mít na volné noze WordPress, je online centrum, kde se potenciální klienti mohou dozvědět více o vašich službách / produktech, podívat se na vaše portfolio, kontaktovat vás a případně objednávat. Zde svítí WordPress.

Platforma se snadno nastavuje a používá. S dokonalým tématem WordPress (viz Téma Total Responsive Multipurpose WordPress Theme) a pár pluginů můžete vytvořit perfektní web portfolia bez potíží (jako je tento, nebo dokonce tento).

Nemusíte najímat webového vývojáře, aby pro vás zřídil web WordPress, stačí si vybrat téma, přidat pár zásuvných modulů a je dobré jít. Bezpochyby budete potřebovat skvělý hosting WordPress pro svou firmu, takže se můžete soustředit na podnikání, aniž byste se museli obávat škodlivých hackerů, například.

Pokud jde o nástroje, které potřebujete k vytvoření profesionálního webu WordPress, podívejte se na následující zdroje:

 • Zdroje WordPress pro vaši profesionální sadu nástrojů
 • 20 nejlepších jednostránkových témat WordPress
 • Jak vytvořit motiv WordPress z HTML
 • Nejlepší pluginy pro sociální média pro WordPress
 • 40 Musí mít pluginy WordPress
 • WPExplorer Premium Themes, Elegant Themes and Themeforest
 • 10 modulů BuddyPress, které musíte mít
 • A mnohem mnohem více!

Staňte se k dispozici

udělat si čas

Nyní, když máte spuštěný web WordPress, je čas informovat klienty, že jste k dispozici k pronájmu. Pokud nikdo neví, že jste na volné noze WordPress, řekněte mi, jak položí chléb na stůl a hadřík na záda.?

Nemusíte ani potit tento proces, začněte tím, že využijete svůj bezprostřední okruh přátel, spolupracovníků a klientů, se kterými jste v minulosti pracovali. Jinými slovy, využijte své okamžitá síť. Sdělte těmto lidem, že jste připraveni vytvářet weby WordPress, psát skvělý obsah blogu, nabízet podporu a / nebo konzultovat ve všech záležitostech WordPress.

Zveřejněte svou dostupnost na svém webu a na všech ostatních platformách, které vytvoříte. Prostě nevyžádejte spam ze svých stávajících kontaktů v síti, protože tenhle milenec nikdo nemiluje. Budete překvapeni, jak rychle můžete projekty uspořádat jednoduše tím, že svým blízkým kontaktům oznámíte, že jste k dispozici.

Pokud jste dosud žádné projekty neprovedli, měli byste nejprve vytvořit několik vzorků pro svůj web. Chcete zahájit kariéru webdesignu na volné noze? Předveďte na svém webu několik skvělých ukázek webového designu (můžete je dokonce hostit jako ukázkové weby, pokud ještě nemáte klienta). Pokud se pokoušíte zahájit vývoj webových aplikací, můžete rozdávat bezplatná témata, doplňky atd. Chcete začít podnikat na nezávislém blogování WordPress, jako je ta vaše? Přidejte na svůj web několik vzorků pro psaní / blogování atd. Atd.

Ukázky vám pomohou prokázat důvěryhodnost, autoritu, zkušenosti a profesionalitu. Poté hejna desek pracovních míst, na které vaši klienti zveřejňují úkoly a podávají žádosti. Pokud ale nejste žádostí o práci a prací (i když mezitím mohou pomoci s fakturami), co vývoj vlastních produktů nebo balíčků služeb?

Vývoj produktů a / nebo balíčků služeb

Pokud se vám nelíbí myšlenka vytyčení pracovních desek a chcete, aby k vám klienti místo toho přišli, musíte vyvinout produkty nebo spíše balíčky služeb, které chcete prodat. Jste ctižádostivý vývojář WordPress? Můžete zabalit prémiová témata WordPress a prodat je za roční předplatné stejně jako Nick Roach of Elegant Themes.

Můžete vytvořit placené konzultační balíčky. Službu blogů můžete nabízet jako balíčky s různými cenovými body. Můžete si vytvořit jakýkoli produkt, který si dokážete představit, a podle potřeby to zabít (studio Envato je plné nezávislých pracovníků nabízejících služby). Hledejte problém na vašem konkrétním trhu (výklenek) a poté nabídněte řešení. Toto řešení se stane vaším produktem. To samozřejmě předpokládá, že ve vašem online obchodu máte značný provoz, o čemž se budeme zabývat v několika. Mezitím si povíme o účtování správných poplatků.

Spravedlivé nabíjení a přidaná hodnota

přidaná hodnota

Nic nebrání tomu, abyste za vývoj WordPress nabíjeli 3 000 $. Ale pokud se otočíte, kupte si téma WordPress v hodnotě 50 $, nainstalujte ho, ztrácet čas a dodávejte web klientovi, opravdu děláte klientovi a sobě laskavost?

Nezáleží na tom, jak se na to díváte, ale kanonickým pravidlem podnikání je vždy sloužit klientovi za prvé. Pokud klient zjistí, že jste je přebrali za instalaci tématu, které by pravděpodobně sami udělali, dostanete špatné opakování. Pak se objeví slovo, že jste šupinatý chlap nebo dívka, která se maskuje jako webový vývojář. Odtud příroda přebírá a zbytek je jen dominový efekt.

Buďte přímí a přímí a protože s použitím předdefinovaných témat WordPress není nic špatného, ​​nechte klienta pochopit, proč za službu, kterou dostanou za 200 USD, zaplatíte 3 000 $. Pokud použijete předem vytvořenou šablonu, dejte jim vědět! Pokud účtujete 3 $, zajistěte, že poskytnete hodnotu vyšší než 3 000 $. To platí pro všechny OSVČ. Překonání očekávání klienta je po tom nejlepším způsobem, jak si zapamatovat a vydělat opakované podnikání. V souhrnu znáte svou cenu, vyúčtujte tržní ceny a podle toho účtujte poplatky. Jen se nenabíjejte ani nepřebíjejte a nezapomeňte si zapamatovat.

Zkušenosti zákazníků

Podle mých zkušeností se nejedná pouze o podepisování smluv, proplácení a dodání produktu. Obchodní dohoda, která nepodporuje lidsko-lidské spojení, se nakonec zvrátí. To platí i v případě, že vaši klienti žijí na druhé straně zeměkoule.

Osoba na konci vašich e-mailů, chatů a hovorů je stejně lidská jako vy. Užívají si většinu věcí, které vás baví. Zacházení s klienty jako s přáteli a rodinou, na rozdíl od rychlých prostředků do konce, vás odliší od hordy nezkušených nezávislých pracovníků..

I jemná kvalita, jako je poctivost, trpělivost a pokora, vám může získat srdce mnoha klientů. Jak jsme již zmínili, zákazník je vždy na prvním místě. Poskytuje vám služba a zkušenosti, které nabízíte, lepší pocit? Pokud ne, proveďte příslušné změny, ale mějte na paměti, že to neznamená líbat **. Jdete na to a brzy budete z podnikání.

Zjednodušte své procesy, poskytněte skvělý uživatelský dojem (i na vašem webu) a poskytujte špičkové produkty. Pokud tyto věci spojíte, získáte skvělé zkušenosti se zákazníky. Je to všechno o klientovi – osobě, která šek zruší. Nejde o vás a nikdy nebude.

Reference, doporučení a doporučení

smysluplné obchodní vztahy

Ohlasy a potvrzení ukazují potenciálním klientům, že ostatní vaše služby / produkty využívali a užívali si. Schválení je způsob, jak umožnit minulým klientům bojovat za vaši věc a katapultovat vaši firmu do vyšších výšin. Také na tom pracuji, protože jsem nebyl schopen požádat klienty, aby mi napsali šťavnaté posudky.

Proč je to tak? Miluji vydělávání chvály a souhlasu přirozeně, a protože moji klienti jsou skvělí motivátoři, zpětná vazba, kterou mi poskytnou po každém projektu, by opravdu potřebovala dlouhou stránku, a já se takhle nehroutím. Haha, kdo si dělám srandu? Asi bych měl začít zveřejňovat každý posudek, každý souhlas a každou linii zpětné vazby.

Už o mně už bylo dost, Jonathan Wold, na částečný úvazek na volné noze konzultant WordPress má co říci o doporučeních:

Nech to být jednoduché. Požádejte svého klienta, aby napsal 2 – 3 věty o své zkušenosti s prací s vámi. Vezměte jejich souhlas a vložte je na svůj web …

A co? To je pravda, pošlete to na svůj web, aby ho viděl svět. Pak je požádejte o doporučení. Řekni, co? První posudky, a teď musíme požádat klienta, aby nás doporučil jinému klientovi? Doporučení jsou skvělý způsob, jak pěstovat jakékoli podnikání na slunci.

Zvládněte svůj obchod

V rychle se rozvíjejícím světě, kterým je internet, se nic nestane. Technologie, která je dnes relevantní, může být za několik měsíců zastaralá. Trendy a výstřelky přicházejí a odcházejí. Techniky se neustále mění a rodí se nové technologie. Bez ohledu na oblast, kterou se rozhodnete využít, nikdy se nemůžete přestat učit a rozvíjet své dovednosti dále.

“Profesionálové vydělávají nejvíce peněz, mají největší vliv a obecně mají dobré …”, protože si našli čas na to, aby se naučili lana. Poučili se ze svých minulých chyb nebo z toho, čemu říkáme zážitek, a nezastavili se tam. Jdou extra míle, čtou blogy, knihy a účastní se událostí. Aktivně se učí své řemeslo.

Také se můžete stát profesionálem WordPress. I vy můžete ovládat obchod, který by se na první pohled mohl zdát zastrašující, ale pomůže vám to vyniknout před davem. Můžete si dokonce vydělat fantastické tituly jako guru, sensei a expert mezi ostatními �� Mistry, co děláte, a nikdy se nepřestávejte učit.

Rozvíjení podnikání na volné noze WordPress

rostoucí vaše podnikání

Jakmile získáte trakci a trochu ochutnáte vlastnictví bizonu, můžete být v pokušení sednout si, užít si plody své tvrdé práce. Když se věci začnou dívat, je lákavé uvolnit se, ale neodvažujte se jim zasáhnout brzdy. Vždy si můžete trochu odpočinout, ale pak se vraťte k broušení a rozvíjejte své podnikání WordPress na volné noze. Jak?

povýšení

Propagací vašeho podnikání na volné noze je prostě dostat své produkty / služby před své budoucí klienty. Nezáleží na tom, jak to děláte, za předpokladu, že je to etické, měli byste vyčerpat každou dostupnou cestu, abyste dosáhli maximálního počtu vyhlídek.

Můžete použít reklamy Google. K přilákání místních vyhlídek můžete použít geograficky cílené reklamy Facebook a Twitter. Můžete hostovat blog na blogech, na kterých váš potenciální klient visí. Kruci, můžete použít tiskové zprávy, soutěže, e-mailový marketing a skoro všechno, co máte k dispozici, abyste zvýšili návštěvnost svého webu WordPress..

Nepřestávejte nikdy propagovat své podnikání, i když již máte klienty a neustálou práci. Huh? Proč bych měl propagovat své podnikání na volné noze, když je můj talíř již plný? Odpověď na tuto otázku je obsažena v našem dalším bodě.

Vytvořte mistrovský tým

Všichni milujeme týmy. Týmy jsou skvělé protože dělají dokonce zdánlivě nemožné úkoly. Jistě, můžete dosáhnout úspěchu sami, ale s týmem, který vám pomůže otočit kolečka, dorazíte do cíle rychleji, snadno a stylově. Váš úspěch si také užijete déle.

Jednou jsem dal dohromady dvoučlenný tým, a přestože bylo náročné ho zvládnout a bylo drahé ho udržet, zdvojnásobil jsem svůj příjem, výrazně jsem zkrátil pracovní dobu a měl jsem spoustu zábavy. Příliš velká legrace, dokud mi peníze nepřišly na hlavu, a celou operaci jsem zkazil. Byl jsem mladý a byl to zážitek z učení.

Týmy jsou skvělé a jakmile se tuto práci naučíte, měli byste se podívat do budování svých. Pak důsledně propagujte své podnikání na volné noze založené na WordPress a rozdělujte pracovní vytížení mezi členy svého týmu. S týmem si můžete vybudovat lukrativní nezávislý podnik bez velké dřiny. Ujistěte se, že si uděláte čas, abyste si dobře vybrali svůj tým, jinak ztratíte čas, peníze a důvěru zákazníků ve své podnikání..

Projektový management

Ale dlouho předtím, než si vybudujete svůj tým, musíte zůstat na vrcholu svých projektů, provádět své účetnictví, fakturaci a komunikaci mezi ostatními správcovskými povinnostmi a přitom stále vyvažovat osobní životní závazky. Budete muset sledovat peněžní tok, ukládat daně a žonglovat s mnoha dalšími podnikatelskými klobouky.

Budete potřebovat nástroje jako Trello organizovat a spolupracovat na projektech, Faktura WP pro fakturaci, WordPress Advanced Ticketing System pro podporu, Systém schvalování konstrukcí aby vaše práce byla schválena rychle, WP Resume vytvářet krásné životopisy a Recenze zákazníků WP shromažďovat posudky.

Toto jsou jen některé z nástrojů, které potřebujete. Jiné zahrnují BackWPup, iThemes Security, GoodBye Captcha, a Akismet mezi ostatními. Neváhejte a podívejte se na tento seznam profesionálních zdrojů WordPress pro více nástrojů.

Na volné noze není dovolená

Ach jo, budete pracovat i při dovolené na Filipínách nebo na Havaji. Budete pracovat dlouhé a liché hodiny. Budete se muset vypořádat se všemi lidmi, protože celá zeměkoule bude vaší arénou. Budete také mít tolik zábavy pracovat pro sebe.

Budete pracovat odkudkoli a kdykoli. Nastavíte si své vlastní plány, poplatky a vše ostatní. Naučíte se a budete růst. V dusivé práci 9 – 5 stolů budete mít více zábavy než kdykoli předtím. Pohrdáš kabinou a tvá jediná lítost bude: „Proč jsem to sakra nezačal dříve?“

Zdroje

pracovní stůl

Chcete se dozvědět více o budování úspěšného nezávislého podnikání s WordPress? Zde je několik skvělých zdrojů:

Závěrečné slovo …

Budování nezávislého podnikání pomocí WordPress je snadné. Stačí nainstalovat WordPress, získat skvělé téma a pár pluginů a je dobré se houpat. Růst podniku do dospělosti je jiné zvíře, i když velmi proveditelné. Postupujte podle tipů, které jsme zde dnes sdíleli, a měli byste najít svou zlatou husu. Nebo světlo na konci tunelu.

Koneckonců vše, co potřebujete, je nápad, plán a vůle povznést se nad výzvy a vy se stanete další velkou věcí ve svých kruzích, ne-li celým světem. Máte nějaký nápad, tip nebo otázku? Prosím, nechte oheň hořet v sekci komentářů!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map