Jak vybrat nejlepší přidružené programy, které chcete propagovat ve svém blogu WordPress

Jak vybrat nejlepší přidružené programy, které chcete propagovat ve svém blogu WordPress

Pokud jste se rozhodli založit blog přidruženého marketingu, bude prvním krokem nalezení místa pro blogování a nastavení webu. Poté je čas vybrat si přidružené programy. Nesprávné programy mohou mít za následek nízké konverze a nižší prodeje, takže vaše rozhodnutí je zde zásadní.


Výběr efektivních přidružených programů vám umožní zpeněžit váš blog a generovat příjem. Se správnými přidruženými společnostmi budete mít příležitost budovat partnerství, připojit se k podobně smýšlejícím komunitám a vést úspěšné podnikání..

V tomto článku se chystáme diskutovat o tom, jak najít perfektní přidružené společnosti, a integrovat jejich programy s vaším obsahem. Doporučujeme také některé nástroje, které vám pomohou se zaměřit na přidružené společnosti, které jsou pro váš blog nejvhodnější a nejziskovější. Pojďme se ponořit!

Co je to affiliate marketing (a jak to může těžit)?

Affiliate marketing je typ programu založený na sdílení příjmů. Propagujete produkty prostřednictvím přidružené sítě a získáváte provizi na základě tržeb generovaných na vašem webu. Toho lze dosáhnout vytvořením úplných recenzí těchto produktů, pouhým přidáním odkazů na ně v obsahu a mnoha dalších metod.

Stejně jako u každého podnikání, zahájení s affiliate marketingem vyžaduje čas a úsilí. Výhody jsou však mnohé, včetně:

 • Nízké počáteční náklady. Zprovoznění vašeho blogu o přidruženém marketingu vyžaduje určitou investici (zde jsou skutečné náklady na spuštění blogu WordPress, pokud vás to zajímá), ale nemělo by vás to příliš stát.
 • Není vyžadována žádná podpora produktu. Jako affiliate marketing musíte pouze propagovat produkty jiných lidí. To znamená, že se nemusíte starat o náklady na vytváření a prodej vlastních položek.
 • Flexibilní rozvrh. Přidružený web je něco, co můžete spravovat a růst vlastním tempem, podle vlastního rozvrhu.

Pokud tyto výhody zní lákavě, přidružený blog může být pro vás to pravé. Klíčem k úspěšnému přidruženému podnikání je samozřejmě výběr správných programů.

Jak identifikovat perfektní přidružené položky pro váš blog WordPress (3 klíčové tipy)

Přestože výhody spojené s marketingem přidružených společností jsou bohaté, je důležité, abyste provedli svůj výzkum, abyste našli ty nejlepší programy, ke kterým se můžete připojit. Pojďme se do toho pustit a vysvětlit, jak tyto programy identifikovat.

1. Porozumět výklenku vašeho blogu

Ať už plánujete zpeněžit svůj aktuální blog nebo začít nový, musíte pochopit „mezeru“ vašeho webu. Toto je další výraz pro jeho zaměření – téma, o kterém se váš blog týká, a čtenáři, kteří k vám přicházejí, aby se dozvěděli více o něm. Například, Justin Chung Studio pohodlně zapadá do výklenku pro životní styl:

Justin Chung Studio Photography

Zatímco ty umět založte si blog a pište o všem, co vás zaujme, je mnohem těžší tímto způsobem rozvíjet oddané publikum. Místo toho je obvykle nejlepší vybrat konkrétní výklenek a držet se ho. Porozumění výklenku vašeho blogu vám umožní vytvářet cílenější obsah a přilákat lidi se zájmem o to, co musíte říct.

Pokud budete mít přehled o výklenku vašeho blogu, můžete si také vybrat ty nejlepší přidružené programy. Můžete provádět průzkum a poznat své publikum, zjistit, co je zajímá, jaké otázky mají a jaké problémy se snaží vyřešit. To vám pomůže vybrat nejlepší přidružené produkty, které chcete sledovat, protože můžete propagovat ty, které splní jedinečné potřeby vašich čtenářů..

2. Začněte seznamem produktů, které aktuálně používáte

Pokud používáte konkrétní produkt, již chápete jeho výhody a nevýhody. Znalost tohoto produktu vám umožní psát o něm vědomě a pravdivě. Proto je důležité začít s produkty, se kterými máte zkušenosti.

Seznam potenciálních produktů můžete získat tak, že se jednoduše rozhlédnete po svém domě (nebo na svém webu) a zhodnotíte, co pro vás bylo cenné. Nebo se můžete podívat na své minulé online nákupy, abyste si mohli prohlédnout paměť. Pak se zeptejte sami sebe, proč jste zakoupili jednotlivé položky a jak to pro vás bylo užitečné. Vaše publikum bude tvořeno zákazníky stejně jako vy, takže můžete pomocí svých osobních zkušeností zjistit, jaké produkty by ostatní lidé mohli zajímat..

Pokud máte seznam možností, dalším krokem bude rozhodnout, které produkty jsou ideálními přidruženými kandidáty. Vyzkoušejte tyto tipy a zjistěte, které produkty budou fungovat nejlépe:

 • Můžete vytvořit „stálezelený“ obsah kolem produktu? Nejlepší je spoléhat se na produkty, které jsou společné a konzistentní.
 • Doporučili byste tento produkt lidem, kteří vám důvěřují? Pokud je na vašem seznamu produkt, který byste nedoporučovali někomu, na kterém vám záleží, neměli byste jej nabízet publiku.
 • Má produkt prodejce oceňuje své přidružené subjekty? Pokud váš přidružený dodavatel nedoceňuje své marketingové pracovníky, nemůžete mu důvěřovat, abyste ocenili své publikum.

Pokud produkt splňuje všechna výše uvedená kritéria, zjistili jste, že je osobně cenný, a vyhovuje výklenku vašeho blogu, je to perfektní kandidát.

3. Zkoumejte své potenciální přidružené subjekty pomocí populárních tržišť

Screenshoty k Share-A-Sale

Partnerský trh nebo síť je prostředníkem mezi vámi jako obchodníkem a vaším prodejcem jako poskytovatelem programu. Pomocí tržiště můžete rozhodnout, jaké programy jsou k dispozici, a určit, zda budou pravděpodobně ziskové.

Zde jsou solidní možnosti, jak začít:

 • ShareASale: Na tomto trhu je k dispozici více než 2 500 programů založených na provizi. Třídění prostřednictvím nabídek ShareASale je skvělé výchozí místo.
 • CJ Affiliate: CJ Affiliate nabízí více než 3 000 značek. Použití tohoto webu k nalezení správných přidružených společností vyžaduje několik dalších kroků, ale stojí za to si udělat čas.
 • ClickBank: ClickBank, podobně jako ShareASale, je standardem v affiliate marketingu. Začít je snadné díky přístupu zaměřenému na spotřebitele.
 • Amazonka: Není divu, že Amazon je vždy jistá sázka na jakýkoli přidružený obchod. Nejenže existují miliony produktů, které můžete doporučit, ale proveďte provizi za celý nákup zákazníka (nejen pro položku, se kterou jste propojili).

Každé tržiště nabízí cenné informace pro affiliate výzkum. Doporučujeme, abyste jim vyzkoušeli, abyste se rozhodli, která pro vás bude nejlepší.

Jak hladce přidávat přidružené odkazy k vašemu obsahu

Nyní, když jste si vybrali své přidružené programy a produkty, je na čase přidat jejich odkazy na váš obsah. Zde je několik tipů, jak začít:

 • Nezahrnujte do svého příspěvku více přidružených odkazů. Příliš mnoho odkazů odcizí čtenáře hledáním hodnotného obsahu.
 • Vytvořte rovnováhu mezi zkušenostmi uživatelů a vyděláváním peněz. Minimalizujte reklamu ve svém obsahu, aby byla zaměřena, a vydělávejte strategicky.
 • Následovat Pokyny FTC pro schválení produktů. Dodržování předpisů udržuje vaši firmu důvěryhodnou (a naštěstí existuje několik úžasných nástrojů, jako je zdarma Zveřejnění affiliate partnera pro WooCommerce plugin, který můžete použít ke snadnému odhalení partnerských vztahů na vašem webu).

Existuje také mnoho nástrojů, které vám mohou pomoci integrovat přidružené odkazy s vaším obsahem. Zde je několik stojí za vyzkoušení:

 • E-Junkie umožňuje prodávat přidružené produkty přímo z vašeho webu nebo blogu. Své provize můžete také spravovat prostřednictvím přidružené platformy.
 • Snadné přidružené odkazy je plugin WordPress, pomocí kterého můžete spravovat každý přidružený odkaz na svém webu. Můžete sledovat kliknutí, přidávat krátké odkazy a vytvářet kategorie odkazů ze stejného místa.

Hladké přidávání přidružených odkazů vyžaduje praxi. Doporučujeme nejprve zaujmout minimalistický přístup, dokud nebudete mít pod pásem nějaké zkušenosti.


Když se rozhodnete generovat příjem prostřednictvím svého blogu, budete to chtít dělat co nejvěrněji. Pokud nemáte zkušenosti s produktem předem, riskujete svou autoritu jako obchodník. To je důvod, proč je tak důležité vybrat si vhodné pobočky.

Máte nějaké dotazy ohledně toho, jak vybrat pro váš blog WordPress perfektní partnery? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map